PDA

View Full Version : гей ли съм



06-28-2007, 09:46
веднъж се бях напил и правих секс с едно момче от купона. всъшност аз бях активния. Сега съжалявам и ми е криво.
По принцип не ме впривличат мъже по никакъв начин, но незнам какво ме прихвана тогава.
Моля кажете ми гей ли съм или е просто една нелепа и срамна случка

Fallen Leaf
06-28-2007, 09:47
Не си.
Това не е нещо, което се случва "само на един купон".

Hanibal_lektar
06-28-2007, 09:52
Не си.
Това не е нещо, което се случва "само на един купон".
Ти на к'ви купони ходиш???
Ходил съм на много купони с групови изпулнения, наркотици, сбивания и к'во ли не още, но педали не съм виждал.


А що се отнася до госта, може да не си гей, но вероятно си бисексуален. Най-малко щом те привлякло тогава значи все пак имаш някакви скрити наклонности, които си ги събудил под влиянието на алкохола

Lady_Chocolight
06-28-2007, 09:56
Не вярвам това да стане причина за смяна на сексуалната ти ориентация. За мен остава поуката - да бягам от алкохол като дявол от тамян. ;-)

х
06-28-2007, 09:57
ми щом не те влекат мъже...сам си отговори.
на купона ти е било интересно сигурно, а и както винаги съм казвала-алкохолът не прощава...

06-28-2007, 10:00
Не си.
Това не е нещо, което се случва "само на един купон".
Ти на к'ви купони ходиш???
Ходил съм на много купони с групови изпулнения, наркотици, сбивания и к'во ли не още, но педали не съм виждал.

и на купони с манекенки и кока си ходил нали, т`еба в лъжеца

MaRiNkA_16
06-28-2007, 10:00
probvai pak ama trezven i 6e se razbere6 :smt005

Hanibal_lektar
06-28-2007, 10:08
Не си.
Това не е нещо, което се случва "само на един купон".
Ти на к'ви купони ходиш???
Ходил съм на много купони с групови изпулнения, наркотици, сбивания и к'во ли не още, но педали не съм виждал.

и на купони с манекенки и кока си ходил нали, т`еба в лъжеца
Що пък реши, че съм лъжец???

BorderManager
06-28-2007, 10:10
Моля кажете ми гей ли съм или е просто една нелепа и срамна случка
Търканяк си, и то от най-долнопробните! :smt019

A_JoLiE
06-28-2007, 10:16
Не си.
Това не е нещо, което се случва "само на един купон".
Ти на к'ви купони ходиш???
Ходил съм на много купони с групови изпулнения, наркотици, сбивания и к'во ли не още, но педали не съм виждал.

и на купони с манекенки и кока си ходил нали, т`еба в лъжеца
Що пък реши, че съм лъжец???

Mi moje i da si moje i da ne si ... koi znae ... ama mn izvrateni teq raboti ...

Hanibal_lektar
06-28-2007, 10:20
Не си.
Това не е нещо, което се случва "само на един купон".
Ти на к'ви купони ходиш???
Ходил съм на много купони с групови изпулнения, наркотици, сбивания и к'во ли не още, но педали не съм виждал.

и на купони с манекенки и кока си ходил нали, т`еба в лъжеца
Що пък реши, че съм лъжец???

Mi moje i da si moje i da ne si ... koi znae ... ama mn izvrateni teq raboti ...
Що това че съм присъствал на такива купони не означава че съм участвал в извратените работи.

killer_machine
06-28-2007, 10:22
К'во сички викате бях пиян к'во ми дреме като си пиян бе идиот аз като съм се напивал как не съм ходил да еба кучета,момчета квот' ми падне а? Гей си та !!!

06-28-2007, 10:49
Мноо ясно че си педал

moon_flower
06-28-2007, 11:01
Не си геи,но занапред не пии толкова,защото нищо чудно да се озовеш в някоя геи компания,която няма да ти е много приятна.

Iv4eTy
06-28-2007, 11:04
Ами щом сам казваш, че не те влекат мъже значи не си. Ама по-спокойно с алкохола щото виждаш ко става....

mi6ani
06-28-2007, 11:06
probvai pak ama trezven i 6e se razbere6 :smt005

:smt005 :smt005 dam :smt005 :smt005

Sam90
06-28-2007, 11:36
probvai pak ama trezven i 6e se razbere6 :smt005
Точно така е... ако го направиш и трезвен... значи си :) Не, глей ся - щом не те привличат момчета, ами е било само моментно... отпускане, значи може и да не си. Ама доста малко хетеро момчета биха се "отпуснали" така........ :roll:

Guderian
06-28-2007, 11:38
веднъж се бях напил и правих секс с едно момче от купона. всъшност аз бях активния. Сега съжалявам и ми е криво.
По принцип не ме впривличат мъже по никакъв начин, но незнам какво ме прихвана тогава.
Моля кажете ми гей ли съм или е просто една нелепа и срамна случкаГей си и затова трябва да те пратим в концентрационен лагер в който малко робски труд няма да ти се отрази зле :twisted:

Hanibal_lektar
06-28-2007, 11:55
веднъж се бях напил и правих секс с едно момче от купона. всъшност аз бях активния. Сега съжалявам и ми е криво.
По принцип не ме впривличат мъже по никакъв начин, но незнам какво ме прихвана тогава.
Моля кажете ми гей ли съм или е просто една нелепа и срамна случка
Тя болката не е голяма ама срама е голям. А що се отнася дали си гей ми то ти трябва да си го усетиш.

krasivoto@--:-cvetence
06-28-2007, 12:50
OLLLLLEEEEEEEE IMA TI NE6TO NE SI GEI AMA :D

SpOrTs_GiRl
06-28-2007, 12:51
Ще добавя, че ние не можем да ти кажем дали си или не си. Ти това най-добре трябва да го знаеш, а не ние. Ти си го чувстваш..

FelisDirus
06-28-2007, 13:05
веднъж се бях напил и правих секс с едно момче от купона. всъшност аз бях активния. Сега съжалявам и ми е криво.
По принцип не ме впривличат мъже по никакъв начин, но незнам какво ме прихвана тогава.
Моля кажете ми гей ли съм или е просто една нелепа и срамна случка


Това е било просто експеримент за теб. Фактът, че сега съжаляваш, ме кара да си мисля, че не си гей.

Има едно лафче - от един път гей не се става! :lol: Спокойно!

Но, ако изпитваш някакво перманентно увлечение/чувства/желание към мъже, тогава вече трябва да се позамислиш.
Не се притеснявай за тази случка и просто я приеми като нещо нормално.

06-28-2007, 13:28
pederas si :!:

killer_machine
06-28-2007, 14:47
Общото мнение: ти си шибан педераст! Точка по въпроса.

MaRiNkA_16
06-28-2007, 17:57
Общото мнение: ти си шибан педераст! Точка по въпроса.
za6to 6iban?????ogramoti se malko i vse pak toi e bil akt taka4a toi e 6ibal i v slu4aq drygoto mom4e trqbva da e 6iban "pederats"-ne se znae dali dr mom4e e gei....
a ti si 6ibana tupa4ka deto q 6ibat :smt005 mai i ti y4astva6 v legalizaciqta na tupa4kite....

GeGeTo
06-28-2007, 21:20
ne si gei 6tot geiovete se rajdat s takava orientaciq,a ti qvno si iskal da probva6 ne6ty nestandartno pod vliqnieto qvno na alkoxol spox