PDA

View Full Version : Moderated:Когато я целуна best-ката по бузата, тя почва да..



MyLiVeStYlE
06-28-2007, 10:22
am dobar den az sam mom4e na 16 i mam strannen problem...
zna4i s best frdkata mi se vijdam seki den nali az zaradi neq se pormenih adski mn v smisal po4nah da hodq redovno na dasklo podobrih si uspeha ve4e ne sam predishniq poboinik..i tfa si4ko zaradi neq i taka de ot 2 meseca nsam seki den sam s neq no tuka ot 2 sedmici na saam stavat mn stranni neshta mejdu nas nali kato sedime na nqkoq epika tq e sednala v mene i nali az si q eluvam po buzata i tq ottam po4va da se pritiska v mene i da mi puska sedni ezici po vraa pogovrihme snoshti seriozno zashtoto neshto mai prekra4ihme granicata best fr gadjeta.. taa i sled razgovra stignahme do izvoda 4e tq iska da sme fr i az isakm tova no tq mi kaza 4e kato sme zaedno me 4usta kato fr ii posle kato q gushnai q celuna po buzata nqkak si podsaznatelno zapo4vam da q privli4am..i za tova pravi si4kite neshta celuvkie natiskaneto... no iska da sme smao fr ...



Moderated by miloto
т.1 и т.7 от Правилника :!:

killer_machine
06-28-2007, 10:24
Аз пък не умея да свалям момичета,като започна да общувам с някое момиче което харесвам и ставаме непременно най-добри приятели и нищо повече и винаги така....

06-28-2007, 10:27
ми ако си я харесваш тръгваш с нея

8412
06-28-2007, 10:28
Според мен това което става е много хубаво. Бих те посаветвал да я изчукаш но не е в това вапроса. Когато сте гаджета с някой, най важното е да сте приятели. А че тя ти е най-добрата приятелак е още по-добре. Разликата да сте гаджета и приятели не е много голяма. Разликата е че правите секс от време на време. Не е нужно нищо друго да се променя.

MyLiVeStYlE
06-28-2007, 10:33
da oba4e tq iska a sme samo fr razbirate li..

06-28-2007, 10:34
prosto i na dvamata vi kipqt hormonite super mnogo,taka e s teen-ovete - ne znaqt kakvo iskat v otnosheniqta si s drugiq pol.izchukaite se i shte vi mine :lol: .

VaMpIrE_HeArT
06-28-2007, 10:39
и на мен ми се е случвало като съм с някой фр и ако почне да ме прегръща и да ме целува по бузката и някак си ми се иска винаги да е така,но после като се замисля осъзнавам че е най-добре да сме само фр...

SpOrTs_GiRl
06-28-2007, 10:43
Според мен това което става е много хубаво. Когато сте гаджета с някой, най важното е да сте приятели. А че тя ти е най-добрата приятелак е още по-добре.

=D>

Ziggy Stardust
06-28-2007, 10:46
da oba4e tq iska a sme samo fr razbirate li..

Не! Тя уж само това иска, но... В доста интересна ситуация си попаднал, не мога да отрека. Тук е моментът да си зададеш ти сам въпросът какво искаш, как чувстваш ти нещата? Според мен, ако станете гаджета само към по-зле могат да тръгнат нещата и в последствие да загубиш и 'най-добрата си приятелка', няма как да знам какъв смисъл влагаш ти като го пишеш това, но аз за да напиша нещо толкова сериозно, трябва меко казано много да държа на някого. Факт е, обаче че връщане на лентата назад няма. Тя явно те желае, но поради обясними причини се опитва да подтисне тези си желания. Като говорихте, ти какво и каза? А мислеше ли го наистина, чувстваше ли го? Само на 16 си, но няма как да избегна подобни сериозни въпроси, просто доста сериозна ми се видя темата, може и да греша. След като си наясно със себе си и имайки предвид, че при нея това може да е просто моментен порив, ти решавай как да постъпиш. Аз - аз лично бих рискувал, но не искам да ти служа като пример, защото колкото пъти съм поемал подобни рискове, все съм се... дънил(най-меко казано). А и няма как да стане. Универсална ситуация няма. При всеки е различно, защото относно "тези въпроси" всеки е различен. Та, аз бих рискувал, но... зависи как чувстваш нещата(ако чувстваш нещо повече въобще и ти от моментно привличане), зависи дали ще си достатъчно силен после евентуално. Много клишета написах, знам, но за момента ми е трудно да изразя мнението си по-добре, по друг начин. Мотото ми в общи линнии е живей за мига! Но не го казвам просто така, както повечето, наистина. Аз наистина го правя. И не съжалявам после! Или поне не винаги..

moon_flower
06-28-2007, 10:56
Това,че казва така,не означава,че е истина!Щом я привличаш,значи икса да тръгнете.Ами тръгнете! :smt006

sladi4ka_qni4ka
06-28-2007, 13:09
Emii da nai dobre trygnete

koalka
06-28-2007, 13:11
Това вашето не е нормално приятелство между момче и момиче.Не е нормалто тя да седи в тебе, нито да я целуваш по бузата.Не знам защо се учудваш, че са се появили чувства.Когато момиче и момче са толкова близки несъмнено нещата стават нещо повече.

sladi4ka_qni4ka
06-28-2007, 13:21
abee az za priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e ne sum 4yvala...

^NaUgHtY_GiRl^
06-28-2007, 16:28
Shtom tq samata zapo4va da te celyva ida se ycvli4ate zna4i moej bi nqma samo priqtelski 4yvstva kam teb. Govorete si pak i ako i dvamata ste saglasni 6to da ne tragnete ni6to lo6o a puk posle ako en se skarate mn qko [kakto nai obiknovenno taka stava] mojete da si stanete pak bbest fr ili prosto priqteli s privilegii . ;-) ;-) ;-)

BWald0rf
06-28-2007, 16:56
Тфа ващо не е просто приятелство ;) ...Приятелите може да се държат за ръка да са много близки ама чак целувки и тфа натискане.... :roll:
Според мен тя те харесва ...ти просто трябва да си изясниш какво искаш и да и кажеш ;)

06-28-2007, 17:51
Moje bi tq ti kazva taka,za6toto izpitva 4uvstva,no ne iska da si razvalqte priqtelstvoto-kato ste nai-dobri priqteli,qvno e naqsno,4e ako trugnete posle moje ne6tata pomejdu vi da se razvalqt,no tq da sedi v teb i da ti puska ezici...e ne mislq,4e e nujno da si kazvate,4e ''hodite''-tiq ne6ta priqtelite ne gi pravqt! :roll:

kukumicina-izteri4kova
06-29-2007, 10:38
ami da 6tam taka se gu6kate pak se zamislete da li i davamta ne vi vle4e ne6to ot vatre edin kam drug za6toto tva da se celuvate po buzite i da se gu6kate fr-tata ne go pravqt ili ako go pravqt tq ne sqda v nego nali ? i moq nai dobar fr e mom4e ama 4ak takiva gluposti ne praim a i 6tom tq ti puska ezici se zamislete naistina pak moje da tragnete sled tva ni6to ne vi pre4i pak da ste si fr nali taka ?
:)

mimi7373
06-29-2007, 10:44
1 вид може просто да станете fuck frends или само да си се натискате когато сте заедно нз ...

shivacheva
06-29-2007, 20:21
Ако наистина държиш на нея-не я губи...тръгнеш ли с нея-тва значи край на приятелството ви..след като се скарате става въпрос...така че ако искаш да тръгнете,шото я харесваш-тръгнете,но ако я искаш само като фр-не тръгвай с нея...и не я съблазнявай-не й позволявай да седи все в теб и ако я целунеш и тя понечи да те целуне,се отдръпни..след няколко пъти тя ще схване намека ти...все пак,преди всичко...решението си е твое... :twisted: :wink: :)

Madness
06-29-2007, 21:43
da oba4e tq iska a sme samo fr razbirate li..
Еми оставате си"ФР"!К`во толко?

Vladokaaa
06-29-2007, 22:22
Ем като ти е добре така карай така ;) ако не е добре мисли др вариант