PDA

View Full Version : Как една фр може да забрави момчето което харесва



tuti_fruti
06-28-2007, 10:52
Имам един въпрос една фр харесва едно момче ,което май не е без различно към нея ,но не общува с нея мн мн и тя му призна но нищо от него сега нея я тормози нещо и е влюбена в него ,но не може да го забрави . Как може да го забрави вижда и други момчета ,но не е сащата не може и не може някой да има някви идей как да стане :?: И предварително мерси :!: [-o< :D :-k ](*,)

rosu
06-28-2007, 10:55
Кажи й, че и ти гохаресваш и, че той те харесва.Малко подло, но мисля, че ще свъши работа :)

fuklichka
06-28-2007, 10:57
Ау..тва е гадно..еми..то няма начин..просто гледай да не се виждат много често..не говорете за него..не й давай да се отчайва и..май това..ще го забрави просто й трябва малко време обаче на мен не ми стана ясно как така не е безразличен към нея,а пък не й обръща внимание...

PankO
06-28-2007, 11:01
Убедих се, че единственнят начин да забравиш някой е да си намериш друг ;-)
Трябваше да мина през 3 момичета за да "забравя"(*в смисъл да не ми е кофти като се сещам за нея, а да си спомням само хубавите спомени :РрРррррРрР) едно, но... това е единственият начин ;-)

VaMpIrE_HeArT
06-28-2007, 12:00
както казаха по горе да си намери др и да се опита да разбере че не си заслужава да страда заради някой си там...

Uptown_soldier
06-28-2007, 12:04
Имам един въпрос една фр харесва едно момче ,което май не е без различно към нея ,но не общува с нея мн мн и тя му призна но нищо от него сега нея я тормози нещо и е влюбена в него ,но не може да го забрави . Как може да го забрави вижда и други момчета ,но не е сащата не може и не може някой да има някви идей как да стане :?: И предварително мерси :!: [-o< :D :-k ](*,)

Не знам дали просто го е харесва, но според моите приятели това се нарича любов. Защото и аз не мога да се от това прекрасно чувство, въпреки, че срещам мн симпатични, красиви, умни и всякакви други момичета, не мога да я забравя. Така, че няма оправия. :-D

Sarabi
06-28-2007, 12:11
Хах, аз съм в същата ситуация като френдката ти...има едно момче, което вече 4 месеца не мога да оставя зад гърба си... приказка с хубаво начало и неясен и неприятен край... сам ми беше казал, че съжалява, че не е с мен, но пак нищо. Мислех да се боря до край, но ми омръзна... а и прекалено много ме боли.
Сама ще разбере, че трябва да го остави.

Presley
06-28-2007, 12:23
Eми трудничко..!С времето може би...но има и друг начин-да се эапоэнае с някое момче,което също ще и хареса..! :-D

kofti_nick
06-28-2007, 12:24
:smt007 :-s Нз

tuti_fruti
06-28-2007, 12:30
ami vsi4ki dadeni do tuk varianti ne deistvat tq se pove4e se ot4aiva a az iksma da i pomogna vsi4ko probvahme no ni6to ne stana za tva se i obarnah kam vas pls ako imate o6te nekvi ideiki pi6ete vav foruma

sexy_for_you
06-28-2007, 12:32
еми първо се иска много воля от страна на твоята фр.ако тя сама си наложи да не го харесва,може и да успее.аз исках да забравя едно момче,не успях.опитах се да се влюбя в друг без резултат.установих,че мога да го обичам просто платонически,без нищо,да го оставя на мира и така.просто тя пак може да си се кефи,сичко да и е ок,но пак да си го обича.оф не знам :( ако пък си наложи да го забрави,нека опита,може и да стане.просто не говорете за него и се опитай да я развеселяваш,да не мисли за него или да си намери друг

Presley
06-28-2007, 12:35
Също така не допускай да скучае,эащото така все повече ще мисли эа него!Эабавляваите се,ходете на най-раэлични места,абе купон да става,че да не и е в главата.

koalka
06-28-2007, 12:58
Може би трябва да мине известно време, сега на момента няма как да стане.

Геракът
06-28-2007, 13:23
да не се казва Женя ??Приятелката ти :-D