PDA

View Full Version : Moderated: Проблем с лещите



nata6ka
06-28-2007, 11:07
za le6ti se otnasq nqkoi koito nosi da kazva , sea kato si slojih le6tite napravo mi plamnaha o4ite lqka6 sa nazani sas sapyn i o4ite mi salzqt , racete mi bqha 4isti ,samo ot 2 dena sa mi v4era ni6to ima nqma6e kakvo moje da e pls sled malko 6te izlizam i trqbva da gi sloja 4e nqmam o4ila

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

06-28-2007, 11:16
Ми то нищо не може да ти се разбере!

DrSmurph
06-28-2007, 11:23
Ne sum siguren che racete sa ti bili dostatachno chisti ... Tezi leshti triabva da se miiat ot vreme na vreme vse pak i da ne se nosiat po 24 4asa!!!!!!

06-28-2007, 13:58
ЛЕЩИ НЕ СЕ МИЯТ?!?
Имаш си разтвор, имаш си и кутийки. Когато ги свалиш си пълниш кутийките с разтвор и слагаш лещите вътре. После като ги сложиш изсипваш този разтвор и ги изплакваш с вода (после ги изсушаваш някакси, за предпочитане хигиенично) и после си ги затваряш. Когато ще си сваляш пак лещите си слагаш разтвор и пак същата процедура... Ако примерно ще излизаш някъде и няма да имаш възможност да се прибереш, можеш да си напълниш кутийките с разтвор предварително и да ги вземеш в себе си. Лещите не трябва да се носят повече от 12-13 часа. А в твоя случай - не ги слагай повече! Ако искаш пробвай да ги сложиш в разтвора и да поседят един час, ако ги сложиш и пак ти парят, тогава вече не ги слагай. Възможно е лещата нещо да се е деформирала и да ти драска.

DrSmurph
06-28-2007, 18:42
ЛЕЩИ НЕ СЕ МИЯТ?!?
Имаш си разтвор, имаш си и кутийки. Когато ги свалиш си пълниш кутийките с разтвор и слагаш лещите вътре. После като ги сложиш изсипваш този разтвор и ги изплакваш с вода (после ги изсушаваш някакси, за предпочитане хигиенично) и после си ги затваряш. Когато ще си сваляш пак лещите си слагаш разтвор и пак същата процедура...

E що пишеш глупости ??? Дори в твоето излияние си споменала за измиване (под името изплакване) Това имам предвид и моля да не ми се правят забележки от некомпетентни лица по медицински въпроси!