PDA

View Full Version : Китарииииииии



lmfao
06-28-2007, 11:20
Ами тук май ще е най-добре да ми отговорят метълите,пънкарите или някой, който разбира от китари.
Начи хабер си нямам от китари.Но лятото мисля да се запише и искам да снам поне малко.От 4 години слушам алтърнатив,но бях ориентирана главно към дръмс.Става ли да "ме образовате" малко...кажете най-известните китари ,там марки каквото има,какви видове,щото сега ако ми кажете акустик,нито знам как изглежда,нито какъв звук издава. :smt005 Много съм зле.Ще се развам изключително много ако някой ми разясни.

:-)

06-29-2007, 06:58
:smt005

Ем начи..
примерно можеш да кажеш за бас китара,електрическа и акустична каква е разликата м/у звука,с коя е най-добре да се почне.И горе-долу колко струват,не че ще си купя ся де ама да не изумявам наще после.(да са подготвени)

vikipf
06-29-2007, 09:15
Почва се с акустична ( ако не се лъжа) .. Поне аз почнах с такава... Ама на 2рата седмица ми писна :lol: А и много ми се разраниха пръстите и се отказах :-D

nicoleto
07-02-2007, 17:58
първо се почва с класическата китара.аз от нея почнах и ми беше лесно нататък

nicoleto
07-03-2007, 19:30
първо се почва с класическата китара.аз от нея почнах и ми беше лесно нататъкНе е задължително...На електрическа се свири много по-лесно

не е по-трудна. :-({|= пробвай и ша са убедиш

Dr. Kazimbutt
07-03-2007, 20:18
първо се почва с класическата китара.аз от нея почнах и ми беше лесно нататъкНе е задължително...На електрическа се свири много по-лесно
Разбира се, че е лесно. Затова се разбира колко е добър един китарист, едва когато му се даде в ръцете акустичен инструмент.