PDA

View Full Version : концерт или лагер



06-28-2007, 12:27
еми попаднах в едно мн гадно положение.Разкъсана съм м/у една пр и препложението й за лагер,който е в неделя на морето.Но имам и билет за концерта на мм и тайп о негатив.Ще ходим (ако отидя) с най-добрия ми приятел и още там някви.И сега н сечудя кое да избера.По съм склонна за лагера,но нз какво да кажа на приятеля ми..мисля че много ще го разочаровам и ми е мн кофти , щото главно щях да ходя на концерта задари него,защото тайп са му любима група ,а нямаше с кого да отиде.В последствие решиха да дойдат обаче и др хора. (= Въпроса е на мое място кое бихте избрали?от една страна ми се ходи на лагер като че ли пове4е ,но от друга нз какво да каже на приятеля ми - ще ходя на лагер и няма да дойда..просто нз какво да правя. приятелката ,с която ще бъдем ми предложи да го излъжа ,е ще съм в болница и тн , щот си имам проблем ,заради който наистина ще влизам но по -късно.Но някакси немога да го излъжа..аА и не сиакм той да си помисли че го пренебрегвам ,заебавам или нещо такова защото мн държа на него
айде хора помагайте до ве4ерта тряа да реша ;/

06-28-2007, 12:28
съжалявам сега видях че темата не е за този раздел,ако може някой мод да я премести ..

roni.mk
06-28-2007, 12:50
em idi na lager 6tom ti se koi pove4e i 6e obqsni6 na fr ti!a i nali nema da e sam ;-) !

06-28-2007, 13:12
kaji na frenda ti 4e ti se xodi na lager toi 6te te razbere O:)

06-28-2007, 13:22
Без да се замисляш отивай на концерта. Приятелите ти няма да избягат, но Менсън и Негътив повече няма да видиш...Даже и да не си фен - отиди на концерта. Иначе някой ден може да съжеляваш:)

Swinkenhoffer
06-28-2007, 14:02
^ +1.
на море може цяло лято да стоиш, но такъв концерт в бг е доста рядко явление. :)

06-28-2007, 14:35
апф ще ходя на лагер ,щот ве4е било капарирано(не т мен) а и заради тоя лагер си преместих и английския за август.. може да теглите ключа

[*`ТикВиЧкА`*]
06-28-2007, 15:41
Жалко. Дано поне си струва-лагер вместо Менсън и Негатив...Не знам...Приятно прекарване :wink:

afrodita1395
07-16-2007, 23:25
ИнТеРесНо ТесТче
1.Напиши името на човек от срещуположния пол
2.Кой е любимият ти цвят от тези:
жълт,черен,червен,син или зеленω
3.Първият ти инициял
4.Месецът ти на ражданеω
5.Кой цвят харесваш повече,черно или бялоω
6.Напише името на човека от същия пол като теб
7.Любимото ти числоω
8.Калифорния или Флоридаω
9.Кое харесваш повиче:езеро или океанω
10.Напиши желание

##################################################

1.Това е името на човека,в който наистина си влюбен
2.Ако си избрала.................
червено-ти си жив и изпълнен с любов
черно-ти си скромен и агресивен
зелено-твоята душа е щастлива и излъчва спокойствие
син-ти си човек със спонтанен характер
жълто-ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора
3.Ако инициалът ти е
А-К-имаш много приятели и любов в живота си
Л-Р-опитваш се да се наслаждаваш на живота и любовтати скоро ще раэцъфти
С-Я-обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро
4.Ако си роден през
Януари-Март-годината ще е добра и ще разбереш,че си се влюбил в човек,който не си очаквал
АПРИЛ-ЮНИ-ще имаш силна връзка,но тя няма да трае дълго
ЮЛИ-СЕПТЕМВРИ-ще имаш незабравима година с много проблеми
ОКТОМВРИ-ДЕКЕМВРИ-годината няма да е от най-добрите,но ще откриеш сродна душа
5.Ако избереш............
ЧЕРНО-живота ти ще тръгне в различна посока,ще имаш много промени но посли ще се радваш на тях
БЯЛО-ще намериш приятел,който ще ти се доверява ще направи всичко това но може и да не го разбереш
6.Това е най-добрият ти приятел
7.Това е броя на близките приятели,които ще имаш в живота си
8.Ако избереш.......
КАЛИФОРНИЯ-обичаш приключенията
ФЛОРИДА-романтична душа си
9.Ако избереш..............
ЕЗЕРО-верен си на приятелите си,но си малко разсеян
ОКЕАН-ти си спонтанен и обичаш места с хора
10.Желанието ти ще се сбъдне,ако пуснеш това в друг форум в рамките на 1 час