PDA

View Full Version : концерт или лагер



06-28-2007, 11:50
еми попаднах в едно мн гадно положение.Разкъсана съм м/у една пр и препложението й за лагер,който е в неделя на морето.Но имам и билет за концерта на мм и тайп о негатив.Ще ходим (ако отидя) с най-добрия ми приятел и още там някви.И сега н сечудя кое да избера.По съм склонна за лагера,но нз какво да кажа на приятеля ми..мисля че много ще го разочаровам и ми е мн кофти , щото главно щях да ходя на концерта задари него,защото тайп са му любима група ,а нямаше с кого да отиде.В последствие решиха да дойдат обаче и др хора. (= Въпроса е на мое място кое бихте избрали?от една страна ми се ходи на лагер като че ли пове4е ,но от друга нз какво да каже на приятеля ми - ще ходя на лагер и няма да дойда..просто нз какво да правя. приятелката ,с която ще бъдем ми предложи да го излъжа ,е ще съм в болница и тн , щот си имам проблем ,заради който наистина ще влизам но по -късно.Но някакси немога да го излъжа..аА и не сиакм той да си помисли че го пренебрегвам ,заебавам или нещо такова защото мн държа на него
айде хора помагайте до ве4ерта тряа да реша ;/

deskata1703
06-28-2007, 15:00
Здравей! Виждам че те разкъсва една наистина сложна дилема и единдтвеното,което мога да ти кажа е просто да бъдеш честна с приятеля си! Може би съм склонна да те посъветвам да отидеш на лагера,защото така и така на концерта ще отидат и други ваши приятели (ако съм разбрала правилно).Да кажеш че ще влизаш в болница според мен хич не е добра идея,защото не бива да се заблуждаваш, че истината няма да излезе на яве. :---) Все пак от морето се предполага, че ще се върнеш с тен, пък и пак казвам, че не е честно спрямо НАЙ-ДОБРИЯ ти приятел.А тои ако наистина е такъв ще те разбере и ще те посъветва също да отидеш на морето,след като после те очаква престой в билница.
от мен успех каквото и да решиш!!!!!!!!! :? :lol:

Totalitarianist
06-28-2007, 15:01
Що не ги обединиш в концлагер? 8)

n1ght_shadow
06-28-2007, 15:20
Що не ги обединиш в концлагер? 8)

:smt005 :smt005 :smt005 dobre e :-D

shadow4e
06-28-2007, 15:27
Поговори с приятеля ти не му казвай, че си решила да ходиш на лагер, а го виж какво му е мнението, щом ще ходят и други негови приятели може сам да ти предложи да си отидеш на лагера :wink:

teenkopele
06-30-2007, 09:01
Що не ги обединиш в концлагер? 8)


:lol: :lol: :lol: