PDA

View Full Version : super stranno mi e



06-28-2007, 12:21
Nz za6to go pi6a.. qvno da se namiram na rabota! No za kakvo stava na vypros vsy6tnost! Stava na vypros za filosofiqta mi za jivota, za na4ina mi na mislene!U4udvam se kak moje da sym takyv nepukist.. 4ak se nervq na sebe si! Absolutno vinagi gledam na ne6tata ot dobrata strana.. absolutno vinagi!Bez izklu4eniq! Ne mi puka za nikoi i za ni6to!Kvot stane zna4i prosto e stanalo! Ob6titelna sam, imam dosta priqtelki i kogato nqkoq me zaebe ili az nqkoq sedq i vmesto da mi e kofti si kazvam basi qkoto vreme det be6e, po4vam da se hilq na nqkvi izcepki ili sybitiq! Uvajavam mnenieto i da ne se dviji s men, no v pove4eto slu4ai tova moje da se opravi s edno izvinqvai.. No ne az prosto podhojdam bezrazli4no! Na principa: dali 6te se motaem zaedno ili nqma vse tas!! I tova ne e samo s momi4etata.. S mom4etata po sy6tiq na4in!6tom ob6tuvam s nqkoi zna4i mi e simpati4en i kogato poiska da sme si malko po-blizki po4ti vinagi priemam [ne govorq za seks] kato ne iska ve4e daje i da go haresvam ne se borq za nego!! Ne kazvam 4e nqmam sobstveno mnenie i predpo4itanie!Prosto qvno za men za sega horata ne sa ot takova zna4enie!Prosto qvno za men e vajno da si iskaram priqtno nezavisimo s kogo! Ot gore na vsi4ko se dyrja mn gadno s dosta hora, prosto taka .. za da se raztovarq, prosto za6toto go moga! No nikoga ne mi stava kofti!Ne izpitvam 4uvstvo za vina! I za tova vednyj v meseca si pravq ravnosmetka na vsi4kite kofti situacii za 20-tina minuti se opitvam da se 4uvstvam kofti .. ei taka.. prosto ot uvajenie kam gorkite hora!!!Hiper spokoina sam.. naprao bez4uvstvena! I ne nqma pri4ina.. nqma sybitie v jivota koeto da me e nakaralo da sam takava ... Stigam do izvoda 4e qvno taka se 4uvstvam za6titena, bezrazli4ieto mi i bez4uvstvenosta mi me pazqt ot milionite kofti situacii v vzaimootno6eniqta m/u horata i vse pak.. Vse pak iskam i az da byda naranena, no da znam 4e sam obi4ala pone edin pyt! Iskam da byda predadena, no da znam 4e sam raz4itala i uvajavala priqtelkata si ... pone edin pyt! Iskam da 4uvstvam! Iskam edin pyt da pla4a za nqkoi! Prosto da ima za koi...

P.S: temata nqma smisyl.. znam! Sorry za latinicata i mislq 4e temata e v nepravilen razdel ama ne znaeh kade da q sloja!

ами нямам рег
06-28-2007, 13:43
ММм кой кавото си няма това иска...виш просто се радваи на това което е сега,защото малко хора се чустват така.А повярваи ми по-добре така от колкото да се измъчваш заради другите...Има време и твоито време ще доиде ще искаш да е както преди всичко и ще разбереш,че е било много по добре така....