PDA

View Full Version : Moderated: Има една книга за диети само за тийнейджъри...



06-28-2007, 12:32
ima edna kniga dieta s amo za tineidjari nqkoi ima li q i hubava li e i ako moje da kajete cena 10x predvaritelno

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

malko mace
06-28-2007, 16:54
Az ia imam! :-) Da,stava,hubavka e!Okolo 10lv beche...Pomisli si-samo ako naistina imach nujda ot neia si ia vzemi!Inache niama smisal...Kupi si spisanie Hay-klub-tam publikuvat izvadki ot knigata! :wink:(spisanieto izliza vseki chetvartak,t.e. izliazlo e dnes!)

bebence95
05-08-2008, 12:14
molq vi ako nqkoi ima knigata da mi kaje gore dolu kakvo se qde i trudna li e za spazvane dietata :)

_aLeX_
05-08-2008, 19:38
Ами аз я имам тази книга. Спечелих я от една игра в "Хай Клуб". Ами да ти кажа в книгата пише за някакви рибни такос, печени сладки картофи, хумус, див ориз, царевични тортили ииии ей такива неща, които аз лично не ям и едва ли бих спазила точно диетата, но все пак това е писано от американки ии за това има такива изчанчени храни.А цената на книгата е 9.90 лв. Ако искаш си я купи има и много полезни съвети вътре, които ще ти помогнат наистина преди да започнеш диета. Е това от мен :) :-)

bebence95
05-10-2008, 12:30
mersi

cLaDyRcHe
05-10-2008, 13:44
А някой свалил ли е нещо от тая диета?Щото мисля да си я копувам книгата ама се колебая.Мерси предварително :)

LadyDy
05-10-2008, 17:26
А имаше някаква подобна кнега с диети: "Как да отслабнем завинаги" ... Някои има ли я и какво интересно пише.....? :)

EarthShaker
05-11-2008, 05:02
А имаше някаква подобна кнега с диети: "Как да отслабнем завинаги" ... Някои има ли я и какво интересно пише.....? :)

АХХАХАХА диетата е 1... и е единствената диета, от която после не качваш обратно... купи си я ше разбереш за кво става дума... има и тема специално за нея... 'Диетата на Пиер Дюкан' се казва темата