PDA

View Full Version : Moderated: Как да надебелея?



06-28-2007, 13:37
хора казваите как да надебелея на 15 години сьм и тежа 36 кила и постоянно си ги подьржам каквото и да ям даже и да се тьп4а и като се погледна в огледалото сум жив скелет не може ве4е така помогнете ми :smt100 :smt100

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

preslav4etyyy
06-28-2007, 13:53
Еми аз познавам много такива хора като теб,които просто не могат да надебелеят.Просто има такива хора и каквото и да правят не става...такава си им е натурата..

young_rich_famous
06-28-2007, 14:05
Баце, препоръчвам ти хранителни добавки от рода Гейнари, те подпомагат, растежа на мускулатурата и добавят допълнителна маса към килограмите ! Но трябва да спортуваш и то усърдно ... за повече информация : добавката се казва Super Mass Gain ... ето ти и сайт, за да прочетеш точно за какво става дума :

:arrow: http://fitnes-mania.dir.bg/_wm/news/news.php?nid=16503&df=45&dflid=3

Само с ядене, няма да стане, тялото ти е такова, че не може да поеме максимума храни, които поемаш ... ако не харесваш идеята, просто се премири с факта, че няма да напълнееш, а и има и друго предимство малките кг, не че има казарма вече, но ако има няма да ходиш в нея :smt005 Айде приятел и успех :smt006

06-28-2007, 16:22
ops zabravih da kaja 4e sum momi4e xixi :-D :smt040 :smt040 :smt040

moon_flower
06-28-2007, 17:20
А колкоси висока...то всъщност колкото и да си висока,пак си много слаба.Ами трудно ще ти е,но почни да се тъпчеш с много мазни и вредни храни,като например пии много кола(от нея яко се дебелее)всяко междучасие нагъваш чипс,а иначе ходиш в мак доналдс и се тъпчеш с възможно наи пърженото и калоричното.После седиш пред телевизора и не се разхождаш.Обаче лошото е,че не при всички деиства.

beb4ety
06-28-2007, 18:20
:roll: oleee az iskam da otslabna ti da debelee6 :!: sega 6a ti kaa

>qj mn maznini (pala4inki , banici , mikici i t.n.)
>po deset pati na den qj kvot ti padne a i po mn
>ne sportuvai stoi pret televizora ili pred kompa a ako si van na edna peika samo stoi
tva e osnovnoto :wink: za 10 dena 6a nadebelee6 s 12 kila
Uspex :roll: posle da mi kai6 Plsss.. ako ne stava 6a ti kaja dr OK?

06-28-2007, 19:03
OK mersi mnogo 6te probvam dano da stane :smt058

mechtaq_za_teb
06-29-2007, 04:42
Qj pove4ko.Imam poznati,koito imat takav problem i piha birena maq i ponapylnqha s nqkolko kilograma.Mojesh da q probvash. ;)

rosu
06-29-2007, 06:48
- Яж много пуканки с масло-сядаш пред ТВто и ядеш
-пий много кола и други газирани напитки
-яж сладкиши и мазни неща(баници,пържени картофи, чипсове)
ако до 1 месец не отслабнеш, веднага щи кажа още по-тежка"диета"

BiBeRoN
06-29-2007, 19:21
Ходила ли си на лекар по този въпрос?Трябва да отидеш, защото явно яденето не помага и по - добре побързай! Успех!

06-29-2007, 20:03
ami ne sum hodila.sega sedq pred kompa i se tup4a vse edno ne sum vijdala qdene offff ne e dobre da si slab az postoqnno boleduvam i vinagi s antibiotici se lekuvam a i priqtelkite mi se prismivat kazvat 4e prili4am na skakalec mn e gadno po dobre da ste si po pulni4ki :cry:

rosu
06-30-2007, 07:06
Те големите "приятелки", щом така ти се подиграват :cry:

teenage_drama_queen
06-30-2007, 07:19
А колкоси висока...то всъщност колкото и да си висока,пак си много слаба.Ами трудно ще ти е,но почни да се тъпчеш с много мазни и вредни храни,като например пии много кола(от нея яко се дебелее)всяко междучасие нагъваш чипс,а иначе ходиш в мак доналдс и се тъпчеш с възможно наи пърженото и калоричното.После седиш пред телевизора и не се разхождаш.Обаче лошото е,че не при всички деиства.

тва не става, и аз съм така е 45 кг съм но не става мамка му!! квото и да ядеш не ти се лепва .. тва си е натура :?

teenage_drama_queen
06-30-2007, 07:20
ami ne sum hodila.sega sedq pred kompa i se tup4a vse edno ne sum vijdala qdene offff ne e dobre da si slab az postoqnno boleduvam i vinagi s antibiotici se lekuvam a i priqtelkite mi se prismivat kazvat 4e prili4am na skakalec mn e gadno po dobre da ste si po pulni4ki :cry:

тва не е вярно (не искам да обидя пълните) но го казват от завист, спокоино всеки иска да е слаб :wink: който твърди обратното лъже