PDA

View Full Version : Vazmojno li e ?



mails_
06-28-2007, 13:53
Преди около месец правих секс с приятелката си която беше до тогава девствена ... Всичко бе неочаквано и стана савсем случайно .... Тя не желаеше да го прави защото се притесняваше че ще я боли много ..... Един ден докато си играех с влагалището и несазнателно си вкарах члена в нея с мисалта че ако стане случайно това тя да ми каже че я е заболяло но болка нямаше ....Когато усазнах че сам в нея се драпнах и имаше крав по члена ми .... До колкото ми е познато ако жената е много вазбудена болката е минимална но след продалжителни разговори с нея се обедих че тя е почувствала единствено удоволствие .....

Някой може ли да ми каже дали това найстина е вазможно и по какви причини тя не е усетила болка следкато е била девствена ?

Благодаря предварително ....

SpOrTs_GiRl
06-28-2007, 13:57
При всяко момиче е различно. Може да я боли много или малко, а може никак. Не е задължително да усети болка, просто така е при повечето момичета и всички са приели това за нормално и всички очакват да ги боли. Просто не я е боляло. Възможно е ;)

mails_
06-28-2007, 14:08
Аха разбирам :) Имам още един вапрос повреме на секс или на мастурбиране преди самият оргазам на моменти се отделя някакав вид прозрачна течност някои може ли да ми обясни какво точно е това ? Задавам този вапрос защото често ми се налага да правя секс без презерватив по простата причина че тя го желае ..... Та интересувам се дали е вазможно от тази течност тя да забременее ?

bloodybaby
06-28-2007, 14:46
Аха разбирам :) Имам още един вапрос повреме на секс или на мастурбиране преди самият оргазам на моменти се отделя някакав вид прозрачна течност някои може ли да ми обясни какво точно е това ? Задавам този вапрос защото често ми се налага да правя секс без презерватив по простата причина че тя го желае ..... Та интересувам се дали е вазможно от тази течност тя да забременее ?
Това е течност, която се отделя от купъровите жлези.Има много малко сперматозоиди и вероятността да забременее е 0.00001, но все пак я има.
обаче споко :wink: за три години секс без предпазни мерки, аз лично забременях само веднъж и то планирано, а иначе от тази течност за която говориш издънки не е имало!100%

koalka
06-28-2007, 14:48
Може предния път да си я отворил и за това сега да не е изпитала болка.До колкото разбрах, това са били два различни случая-сега и преди месец.

krasivoto@--:-cvetence
06-28-2007, 14:51
i az kogato za parvi pat pravix sex s priqtelq si ne po4uvstvax bolka be6e mn gotino dori O:) ne vseki izpitva bolka

marina star
06-28-2007, 14:51
napalno vazmojno e,nqkoi gi boli neponosimo i ne use6tat nikakvo udovolstvie,a drugi(kakto se slu4i pri men za 6tastie)ne gi boli i nqma krav.Tova,koeto si mislqt majeta(a i ne samo te)4e jenata 6te reve 6te ima krav zadaljitelno i t. n. sa palni gluposti

palomaaa
06-28-2007, 18:24
tqloto na vsqko momi4e e razli4no,qvno tvoita priqtelka e bila po-razvita i za tova se e polu4ilo taka,a 6tom e imalo krav,zna4i e bila devstvena

mails_
06-28-2007, 19:08
bloodybaby
Аха разбирам значи да не се притеснявам шанса е минимален .... защото няколко мой приятели почнаха да ми опяват че можела да забременее дори да не сварша в нея и аз реших малко да разпитам ... :)
koalka
Значи всичко се случи по случайност и след това почнахме да правим секс и то доста редовно .... но беше голяма изненада за мен това защото всички ми плещеха че ще я боли и да не правя глупости и в сащия момент в който учевидно и хареса и болка нямаше но в същия момент имаше крав доста се учудих ...

Мерси за помоща ....

mails_
06-29-2007, 19:53
Еми имам още един вапрос ... на приятелката ми и закасня с 2 месеца и не схте да ми обясни защо е станало това ... преди 2 дена и дойде де ама се пак веднаж го пропусна .... Мерси предварително :-D

alkobalko
06-30-2007, 05:59
Не при всички момичета първия път е съпроводен с болка и кръв. Явно приятелката ти е била достатъчно възбудена, за да не я заболи.
Относно пропускането на менструацията- На колко години е момичето? Ако цикълът и все оше е нередовен, няма защо да се притесняваш. А щом и сега и е дошло значи всичко е наред.

mails_
06-30-2007, 06:03
Аха добре :-D

06-30-2007, 15:15
kolko e golqma vyzmojnostta momi4eto da zabremenee ako go pravim nqkolko pyti za dva dni i to bez prezervativ, no bez da svyr6vam v neq...
Malko mi e pritesneno, za6toto predi 4 dena bqhme zaedno samo dvamata i go napravihme v dvata dni v koito bqhme zaedno nqkolko pyti - kym 10... help please... :roll: :(

bloodybaby
06-30-2007, 18:25
kolko e golqma vyzmojnostta momi4eto da zabremenee ako go pravim nqkolko pyti za dva dni i to bez prezervativ, no bez da svyr6vam v neq...
Malko mi e pritesneno, za6toto predi 4 dena bqhme zaedno samo dvamata i go napravihme v dvata dni v koito bqhme zaedno nqkolko pyti - kym 10... help please... :roll: :(
Ако не свършваш в нея, възможността е ужасно малка и въобще съществува ако е в овулация(обаче и тогава е 0.00000000001% образно казано)
А за двата дни заедно и към 10те пъти :D ... готино е нали :D Как ви завиждам в момента, нямаш си и представа :oops:

mails_.
06-30-2007, 21:37
Хахаха това найстина е яко на мен ми се е случвало да го правя по 6 пати дневно и много често е без презерватив но иначе по вапроса ти вазможността е минимална .... :lol: