PDA

View Full Version : Слънчево изграяне.....последствия



06-28-2007, 14:03
мн спешно ми трябва някъкъв съвет ако изобщо има в тоя случай.....та аз тапачката ходих за сега 2 пъти на плаж...използвах плажно масло...обаче явно прекалих с излагането на слънце,а и отгоре на всичко не си мазах лицето с нищо....и сега дойдоха последствията.....обелих се по гърдите раменете и по гърба...за това ми казаха "ок,ще ти мине" :-k ...обаче по голям проблем ми е че се обелих и по лицето :cry: ...първо нослето,но то бързо се оправи...обаче сега ми се бели и челото и стои наистина отвратително........и за това мн моля ако някои може да даде някакво съветче какво да предприема или поне да ми каже ДАЛИ ЩЕ ОСТАНАТ БЕЛЕЖИ??? и дали ще се оправи скоро?.....не ме хулете сега че е трябвало да се паза кога му е било времето...знам го мн добре,ама всеки прави грешки :( кво да направа като не му мислих тогава......? 8-[

SunnyG
06-28-2007, 14:14
Не се тревожи,ще се оправи.Просто всеки път,когато видиш,че се бели го мажи с тоалетно мляко.Аз така спрях да се беля и никога вече на прави грешката да не си мажеш лицето

06-28-2007, 15:27
Не се тревожи,ще се оправи.Просто всеки път,когато видиш,че се бели го мажи с тоалетно мляко.Аз така спрях да се беля и никога вече на прави грешката да не си мажеш лицето

Много ти благоадря :smt038 :D ще послушам съвета ти със сигурност :lol: :wink:

06-30-2007, 18:33
Не,няма да останат белези,наскоро и аз се обелих като куче,но сега нищо ми няма. :D

sweet_bubka
06-30-2007, 20:24
namaji si liceto s nqkoe hidratira6to krem4e za da ti podhrani kojata i da vyzvyrne elasti4nosta i.Az taaka bqh napravila skoro za6toto liceto mi izgorq i mnogo po4na da se beli namazhse s krem4e i se opravi