PDA

View Full Version : Parva sreshta ??



Vliubeniq
06-28-2007, 14:27
Kakvo da praq na kraq na parvata sreshta s momiche , kogato q haresvam mnogo.
Kak da razbera kakvo misli za men , i kak da prikliucha sreshtata kavko da pravq , kade e nai hubavo da q zaveda .
Malko iztarkani vaprosi , ama iskam da se chuvstvam siguren .

find_m3
06-28-2007, 14:28
Колко сте големи и къде живееш?

06-28-2007, 14:49
Az sam 16 , a tq e 15 godini. Grada ne mislq che ima zn .

jyji
06-28-2007, 15:20
Az sam 16 , a tq e 15 godini. Grada ne mislq che ima zn .
ako si ot sofiq moje da otidete primerno v arena da gledate nqkoi film i posle da hapnete ne6to,ako puk si ot nqkoi dr grad v nqkoe kafene.Ako iskate da ste na po-spokoino mqsto i nikoi da ne vi vijda izberete nqkoe otdale4eno ot centura kafence,a ako ne v nqkoe "tyzarsko" i taka.Abe v kraina smetka prosto q popitai kude iska da otidete.
Li4no az predpo4itam mom4eto da izbira mqstoto za da sum sigyrna,4e 6te my haresa tam :-D

06-28-2007, 15:38
Da se varnem na vaprosa za povedenieto kak da pokaja na kraq na sreshtata che iskam da ima neshto mejdu nas i kak da razbera kakvo e neinoto otnoshenie kam men .

find_m3
06-28-2007, 16:43
Еми ако ви е добре и приятно заедно ще рабереш.Гледай да не губите тема за разговор и следи дали се смее и усмихва.На края на срещата ако мислиш ,че й е било приятно я изпрати до тях и я целуни :wink:

DekoDenev
01-04-2008, 21:29
Добрата първа среща е като недвижимото имущество. Става въпрос за място, място, място. Нито едно момиче не обича да седи и да не прави нищо и освен ако е много спокойно момиче, въобще няма да е очарована от идеята просто да вечеряте тихо у тях или у вас. За разлика от това, което показват по филмите, тихата вечеря не е толкова забавна за жената, колкото може би си мислиш. Защото “да излезете на среща” означава “да излезете” – трябва да смените обстановката, за да са нещата интересни. Освен това тя иска да види как се справяш в истинския свят, а това не можеш да го направиш като седиш у дома. Затова ще ти предложа някои места за срещата.

1. Кафене: Повечето хора обичат да пият кафе, срещата може да е бърза и можете да поговорите малко. Това е добре за поставяне на общи допирни точки и ще ти помогне за бъдещи срещи, според интересите и на двамата. Разбираш, че обича да гледа филми, ти също обичаш, значи идеята е да отидете на кино на следващата среща. Освен това срещата в кафенето може да е бърза, така че да можеш да отрежеш нещата, ако се обърнат в грешна посока.

2. Вечеря: Коя жена не обича вкусна храна и интересен разговор? Под интересен имам предвид да я оставиш да ти разкаже всичко за живота си, докато ти на места вмъкваш някои твои истории. (Не прекалявай все пак.) Ако не си добър в разговорите, тук може да не си в свои води.

3. Кино: Преди филма прекарвате известно време заедно и сте обвързани с друга дейност, затова можете да си говорите за това, колко интересен ще е филмът. А когато той свърши, можете още да говорите за него. Красотата зад срещата с кино е в това, че ви дава обща тема за разговор по пътя към и след филма.

4. Боулинг, дартс, тенис: Екшън срещи, отличен шанс за докосване на тялото й, докато й показваш как да играе по-добре. (И съответно да играеш правилно.)

5. Барове и клубове: Аз не бих избрал този вариант, тъй като баровете и клубовете могат да са прекалено шумни за “смислен” разговор. Но алкохолът и атмосферата ще отпуснат част от нервността ти. Освен това танците, не е необходимо да го казвам, дават идеална възможност за докосване и й показват колко добър можеш да бъдеш в леглото. (Жените вярват, че танцуваш както правиш любов.)

Дали ще избереш “екшън среща” или стандартното “вечеря и кино”, няма голяма разлика, защото тя е на срещата за да види и опознае теб. В края ще трябва да й покажеш, че си впечатляващ във всички ситуации. Каквото и да избереш да правите, избери нещо, в което ще се забавлявате – ако тя не се забавлява, може да си има някакви проблеми. (Но все пак ако устроиш срещата като в анимационен филм, очаквай да се върнеш към самотата.) Разбира се, да излезете, значи да си облечен и да изглеждаш добре подготвен, иначе хората ще се чудят от кой безлюден остров си се взел.

ДРЕХИ И ПРИГОТОВЛЕНИЯ:

Първо, винаги би трябвало да се подготвяш добре за срещата. Не искаш облеклото ти да е омазано с паста за зъби, мус, гел, крем за бръснене или шампоан. (Ако омазваш дрехите си с шампоан, няма да е зле да се събличаш преди да се къпеш.) Независимо дали имаш брада, катинарче, мустаци, гладко избръснат, трябва да си чист. Според мен идеалният вариант е да си избръснат, защото ако се окажеш между краката й в един момент, няма да бодеш. Четка за зъби, конци за зъби, дезодорант, парфюм. Забележка за парфюма – не трябва да си слагаш толкова, че да оставяш отровни следи, където минеш. Трябва да е малко и доловим само когато тя се приближи към теб, така ако тя хареса миризмата, ще трябва да стои много близко до теб, иначе няма да може да се наслаждава на усещането, което и даваш. (Внимавай: ти миришеш добре и тя се приближава, за да помирише чудесния парфюм – недей да пърдиш.)

АКО ЗАПОМНИШ САМО ЕДНО НЕЩО ОТ ТОЗИ СПОТИНГ, НЕКА Е ТОВА: Дрехите не правят човека. Човекът прави дрехите да изглеждат ДОБРЕ. Дрехите, които носиш, са просто физическо представяне на това, как се чувстваш. Ако носиш нещо хубаво, свежо и модерно, ти казваш, че си самоуверен мъж с всички екстри. Ако носиш намачкани, безвкусни дрехи и парцали, казваш, че майка ти напоследък не те е прала. Аз предпочитам дрехи, които са меки на докосване, като коприна, микрофибър, памук и лен. Ще попиташ защо? Това дава причина на жената да те докосне. А когато това, да докосват теб и дрехата, й е приятно, тя си прави асоциацията, че да те докосва е приятно. Колкото повече докосване и колкото по-силно е то, толкова по-приятно ще й бъде. Добре, значи си облечен, направил си плана, обадил си й се, тя е съгласна, сега се чудиш какво да правиш на срещата? Чети по-долу.

КАКВО ДА ПРАВИШ И КАКВО ДА НЕ ПРАВИШ НА ПЪРВА СРЕЩА:

1. Не й се обаждай един час преди срещата, изглеждаш като лепка.
2. Цветя не са необходими на този етап, според мен цветята са най-добре за втората среща – това е добър начин да кажеш “хей, браво – спечели вниманието ми, заинтересуван съм в теб”. Когато купуваш цветя, купи 5 – 12 е прекалено много, а ако купиш 1, ще изглежда, че не си купувал цветя от бала си.
3. Отваряй й вратата, помогни й да влезе и излезе то колата и й придърпай стола. Тези неща не се правят в днешни дни, което й дава сигнал, че си стъпка пред другите. Това не означава да се държиш като добро момче, а просто й покажи, че можеш да я накараш да се почувства специална, като правиш тези малки неща.
4. Не бъди лигав идиот, тя може да има лице и тяло, способни да доведат 1000 кораба и да изгорят Троя до основи. Но ако действаш като глупав запецнал шут, тя ще те закотви и ще отплава. Жените искат мъж, който може да ги третира в началото като всички останали, а когато стигнеш до ЛТР, ще й покажеш колко е специална.
5. Нека обстановката бъде лека. Тя не иска да слуша за проблемите ти, достатъчно лошо е, че тя ще говори за своите проблеми, така че се дръж настрана от негативните неща.
6. Плати ти. Ри си я поканил, така че трябва да платиш, защото да нямаш пари те прави слаб, а да се пазариш, те прави евтин.
7. Остави да говори предимно тя, а когато ти говориш, поддържай мистерията около себе си. Не й разказвай всичко за живота си, защото ако тя знае всичко, за какво да те вижда пак?
8. В интелектуален разговор, не се страхувай да не се съгласяваш с нея. Да имаш собствено мнение, показва индивидуалността ти и задълбочава разговора. (Това не означава да започнеш да се караш с нея или да приемеш подхода "аз съм прав, а ти грешиш", нека има дебат.)
9. Не се притеснявай дали те харесва. Нейна работа е да се притеснява дали те заслужава.
10. Държането на ръце може да е странно. Но да вървите хванати под ръка е учудващо добре - нека почувства силните ти ръце.
11. Целувки. Не е необходимо да се целувате на първата среща, освен ако й завъртиш главата доста сериозно. Ако тя се опита да те целуне, завърти глава и дай бузата си. (Ако искаш малко да поиграеш, за да й повдигнеш нивото на интерес. Това работи страхотно при ХБ, които ще останат да се чудят защо не си им позволил да те целунат, след като всеки друг би скочил при първа възможност. Започват да се усъмняват в женските си сили и следващия път, когато ги целунеш истински ще го почувстват като нещо специално, с което ги награждаваш.)
12. Това, че е първа среща, не означава, че трябва да я харесваш или да започнеш да имаш чувства към нея. Нейна работа е да те убеди, че тя си заслужава. Ако се окаже някоя психарка, СЛЕДВАЩАТА!
13. Никога не уговаряй следващата среща, докато си на среща.
14. Помни, че ти си мъжът. Повтаряй си го, не забравяй колко добро парче си и тя също ще го разбере, като ще се върне отново за още.
15. Когато се съмняваш, довери се на вътрешния си глас, или на инстинкта, а не се повлиявай от възможността за секс или от страха. Говоря за гласа, който наистина знае дали момичето си струва и дали нещата вървят добре. Този глас трябва да е сърцето ти, можеш да го чуеш, ако наистина искаш.
16. Не мисля, че е казвано достатъчно пъти, затова отново: Пази сърцето си! NADIAVAM SE DA TI POMOGNE USPEH

Saymon90
01-04-2008, 21:34
Абе, стига с това кино бе.. отишли сте да се опознавате един друг, а не да гледате екрана.
файнд_ми ти каза основните точки, останалото си идва от хората.
Имай предвид, че не между всички се получава ;) Някои му казват химия, аз му казвам претенции ;)