PDA

View Full Version : Za Green Mile subtitri



fight_again
06-28-2007, 15:19
Zna4i izteglix se filma Green Mile ot zamunda i go puskam. Samo 4e subtitrite ne trugvat kakto horata,ami po-kusno. Togava si izteglih 5 vida subtitri ot unacs,pak su6toto-trugvat po-kusno,otkolkoto trqbva. Otkude li ne probvah,ne stava,nqma suvpada6ti,a v zamunda kato dam tursene na subtitri-Green Mile-dava mi bez rezultat. Slagam gi pravilno,v tova sum sigurna,ama ne moga da si gledam normalno filma. Moje li pomo6t? :?

bawdy talk
06-28-2007, 19:03
Да и аз си изтеглих една комедия от чужд торент сайд,а субтитрите отделно и по същия начин като теб теглих 100 вида субтитри и все не тръгват когато трябва и незнам и аз как да го оправя този проблем?
Такаче някой ако знае нещо по въпроса да пише :)

Disrespect
06-29-2007, 17:41
това е страхотен филм...тамън го гледах...трябва да има повече такива филми :? даже ми стана тъжно :?

fight_again
07-03-2007, 18:20
това е страхотен филм...тамън го гледах...трябва да има повече такива филми :? даже ми стана тъжно :?

Kato si go gledal,e bilo sigurno sas subtitri..? Za6to ne gi dade6...? Pls :)

Disrespect
07-03-2007, 18:33
без субтитри го гледах...по-готино е така :-)

sh3_1s_7h3_0n3
07-03-2007, 19:27
книгата е невероятна! прочетох я на един път, а брат ми гледа филма и каза, че също бил мн добър. субтитри пробвали да намериш в датата?

find_m3
07-05-2007, 11:03
Това е филма просто.Като малка още съм го гледала и мога да кажа че като го мернах преди 1-2 месеца в замунда в неква класация ми изтекоха очите гледах го още 2 пъти и едни приятелки ме послушаха да го гледат просто....супер е филма най-добрия в жанра.А за тоя релийз дето търсиш няма да си намериш читави буквички.Една от приятелките ми търси мн време ама не намери и си дръпна друг.И ти си изтегли по-добре друг релийз :wink: