PDA

View Full Version : Защо точно аз...защооо



нАрАнЕнАтА
06-28-2007, 16:11
Много ми е трудно да говоря за това,но все пак ще опитам
Става въпрос за мен,преди наколко месеца(миналата година) в класа ми имаше няколко момичета,които не бяха с много големи гърди,а аз за мое нещастие бях и още съм с нормални,нито големи,нито малки (гръдната ми обиколка е 93).Но стана така,че всички започнаха да ме бъзикат,отначало го приемах като шега,предполагам и те,но започнаха да стават по-груби...и веднъж.. :smt010 :smt010 :smt010 ....аз не знам как да го кажа,защото е наистина нещо,което не мойе да се сподели току така....но ще го кажа...замалко да ме изнасилят :smt010 :smt010 :smt010
Не знам дали беше точно това,но на мен така ми се стори
Отначало те започнаха да ме блускат,после едно от тях ме удари и аз паднах на замята,тогава започнаха да ме субличат пред всички(имам предвид момчетата,но маи те не видяха,защото момичетата се бяха скупчили и не се виждаше за мое най-голямо съжаление..)след това аз ги блъсках и са защитавах и най-накрая се осяободих,хубавото е че не можаха да ми съблекат всичко,а само блузата.
Но вупросът не е в това,а че след това се стресирах и мисля че ми се отрази,защото ме е страх от близоста с момче
Пак се яръщам там...и просто не знам дали ще мога да го направя :smt010
Досега съм имала само една връзка и то за кратко
И лошото е,че винаги когато се запозная с някое момче и започнем да излизаме.мен ме е страх и го отблъсквам...
:smt010 :smt010
МОЛЯ ви,кажете ми какво да правя и как да го преодолея,моля ви,моля ви...

Lady_Chocolight
06-28-2007, 16:18
Иди на психотерапевт (което НЕ е същото, като психиатър). Те са специално квалифицирани да помагат в такива случаи. И... много съжалявам за случилото се - била съм подлагана на насилие и знам какво е. :(

Bourgas_bilder
06-28-2007, 16:21
Здр искам да ти кажа нещо>преди време ходих с едно момиче което беше изнасилено.От начало беше много трудно да стане нещо,но щом разбра че съм свестен,а не боклук ставахме все по близки докато тръгнем.Мисълта ми е,че колкото и да ти е трудно искам да знаеш,че ти съчувствам такива боклуци заслужават смърт.Поне 1-н приятел се опитаха да го изнасилят колкото и странно да ти звучи,някакви изруди.Но вече не са в този свят,не заслувам,че умряха при странни обстоятелства.Няма да казвам как и кой ги уби.Искам да знаеш,че трябва да се опиташ да го преодолееш,е то няма да стане лесно,но със времето.А за момчета>няма да стане както нормално,но се опирай постепенно да разбираш за въпросното момче за какво става въпрос.Постепенно ще стане всичко,мисля че ме разбираш.Излий с обща компания и мисля,че като разбереш за какво става въпрос,ще добиеш смелост да излезеш с него.ПОЖЕЛАВАМ ТИ ВСИЧКО ДА СЕ ОПРАВИ,И СЛЕД ВРЕМЕ ДА КАЖЕШ,КАК Е ПОЛОЖЕНИЕТО>ПРИТЕЛЧЕ НЕЩО
АРЕ УСПЕХ,НАИСТИНА ТЕ РАЗБИРАМ НАПЪЛНО,и ти влизам в положението ;)

FelisDirus
06-28-2007, 16:22
Трябва да намериш някакъв начин да го превъзмогнеш.
Това, което ти се е случило е наистина ужасно, грозно, но въпреки това се опитай да му обърнеш гръб и да гледаш напред.

Намери момче, с което ще се чувстваш наистина добре - спокойна, обгрижвана и най-важното - обичана! Тогава всичко ще си дойде на мястото.

Посягали са ми веднъж. Ситуацията беше съвсем различна, но все пак мисля, че мога да разбера как се чувстваш. Гледай напред и това! Няма начин, мила. Успех!

Ziggy Stardust
06-28-2007, 16:24
Определено имаш нужда от помощ, най-добре специализирана. Не знам на колко години си и съзнаваш ли го и ти самата. Няма как да ти помогнат тук в темата, чрез форума. Само общи приказки и насоки могат да ти дадат. Сподели с някого, на когото имаш доверие, някого, когото чувстваш наистина близък. Колкото и да ти е трудно. Проблемът ти никак не е малък, но може да бъде решен постепенно, при малко повече късмет дори за сравнително кратко време(няколко месеца), но това напосоки, защото не знам почти нищо още. За да бъда максимално полезен - пиши ми на frankbeard@abv.bg, ако искаш. Може би бих могъл да ти помогна малко или да те посъветвам къде най-добре биха могли, ако си от София. Дай поне още малко информация за себе си в темата.

kofti_nick
06-28-2007, 16:28
Гадна работа ... Ама тия дет са ти го причини това са за бой ... :smt011 :smt012 :smt013 :smt019

нАрАнЕнАтА
06-28-2007, 16:51
Ами аз съм на 15(почти) от Дупница
Много ви благодаря за разбирането,но не мога да кажа на никой,просто разчитам,че тук никой не познавам и мен никой не ме познава
Дори не съм казала на родителите си,страх ме е,срам ме е...не знам
От една страна искам да им кажа,но нещо ме спира и не мога :smt010 :smt010 :smt010
А най-гадното е,че момичетата,които ми сториха това ми бяха наи-добри приятелки... :smt010

alkobalko
06-28-2007, 16:58
Трябва да поговориш с лекар, защото това може да ти остане травма, която да не ти позволи да изградиш нормален живот.

Sam90
06-28-2007, 17:05
Виж, това, което ти се е случило са някакви детски глупости :) Това, че на няколко твои съученички им липсват 7те години не бива да те притеснява толкова. Аз съм се събличал почти гол на НДК - и кво от това? :) Какво ти пречи толкоз ного, че отблъскваш момчетата? Замисли се, дали наистина има защо да се вкарваш в такива драми, или просто не преиграваш. Няма смисъл да се съсипваш, заради една детинска случка.

нАрАнЕнАтА
06-28-2007, 17:19
Виж, това, което ти се е случило са някакви детски глупости :) Това, че на няколко твои съученички им липсват 7те години не бива да те притеснява толкова. Аз съм се събличал почти гол на НДК - и кво от това? :) Какво ти пречи толкоз ного, че отблъскваш момчетата? Замисли се, дали наистина има защо да се вкарваш в такива драми, или просто не преиграваш. Няма смисъл да се съсипваш, заради една детинска случка.

Каква ти датинска случка...ти не си бил там,нали и не знаеш какво ми беше... :smt010
И аз бих се съблякла където и да е било,но въпросът е,че тогава не беше по мое желание,беше насилствено...много добре го знам
И ти най-малко можеш да ми кажаш какво е било...

Sam90
06-28-2007, 17:20
ОК и какво от това? Нито можеш да върнеш времето назад, нито нищо - за какво се тормозиш????

spiderka
06-28-2007, 17:27
аз,мила,те съветвам искрено да отидеш при някого,с когото да си поговориш и да му разкажеш това,а после поискай съвети от него и вече ако не действа отивай на психотерапефт

нАрАнЕнАтА
06-28-2007, 17:48
ОК и какво от това? Нито можеш да върнеш времето назад, нито нищо - за какво се тормозиш????

И какво от това ли?!
Може би очаквам само съчувствие от хората,но ти наистина не разбираш,може би защото не си го изпитал,но повярвай ми не е толкова лесно,колкото изглежда.
Да,всеки може да каже:"Еее за какво се тормозиш?"
Хиляди пъти съм си задаяала този въпрос,но...и хиляди пъти съм разбирала,че е много трудно,наистина трудно
Знам,че трябва да кажа на някого,но според вас лесно ли ще е?!
Да не мислите,че ще кажа просто:"Ами мисля,че ме насилиха.."и това е..
Може и да преувеличавам,но за мен си беше най-мрачното ми преживяване..

TIMEX
06-28-2007, 17:55
Е теЗи пак са бахти маршите гадни ... Ами нз ко да ти кажа

06-28-2007, 17:55
tvuuurde mnogo preigrava6 :smt011

palomaaa
06-28-2007, 18:20
gorkata ](*,) samnqvam se 4e nie tyk moje da ti pomognem,sama trqbva da go preodolee6

BeautifulWorld
06-28-2007, 18:58
Преди около година и половина един мъж ме нападна докато се прибирах сама вечерта. За щастия, успях да се измъкна само с едно опипване по гърдите и ми разкопча панталона - тогава избягах. След това всеки път, когато момче се докоснеше до гърдите ми, изпитвах някакъв ужас. После обаче се запознах с бившето си гадже. Той понякога беше доста настъпателен, на мен не ми харесваше да ми пипа гърдите, но понякога му позволявах... Все пак той ми беше казал "ти определяш границата" и винаги спираше когато го помоля. Знаеше за това, което беше ми се случило - бях му разказала. Постепенно започнах да го допускам все по-близо до себе си, в един момент се оказа, че гърдите ми дори са много ерогенна зона. Ако си намериш момче, което да не те принуждава да направиш нещо и действа постепенно, сигурно ще преодолееш това, което ти се е случило. Разховор с психолог няма да ти е излишен - в училище дори има училищен психолог, може и при него да отидеш, не се притеснявай. Не всички момчета са тъпанари. Ще откриеш и ти свестен, който ще те разбере и ще ти помогне да се справиш с миналото си.

нАрАнЕнАтА
06-28-2007, 19:05
Преди около година и половина един мъж ме нападна докато се прибирах сама вечерта. За щастия, успях да се измъкна само с едно опипване по гърдите и ми разкопча панталона - тогава избягах. След това всеки път, когато момче се докоснеше до гърдите ми, изпитвах някакъв ужас. После обаче се запознах с бившето си гадже. Той понякога беше доста настъпателен, на мен не ми харесваше да ми пипа гърдите, но понякога му позволявах... Все пак той ми беше казал "ти определяш границата" и винаги спираше когато го помоля. Знаеше за това, което беше ми се случило - бях му разказала. Постепенно започнах да го допускам все по-близо до себе си, в един момент се оказа, че гърдите ми дори са много ерогенна зона. Ако си намериш момче, което да не те принуждава да направиш нещо и действа постепенно, сигурно ще преодолееш това, което ти се е случило. Разховор с психолог няма да ти е излишен - в училище дори има училищен психолог, може и при него да отидеш, не се притеснявай. Не всички момчета са тъпанари. Ще откриеш и ти свестен, който ще те разбере и ще ти помогне да се справиш с миналото си.

Ужасно много ти съчувствам,и може би си права,много ти благодаря

SecretBoy
06-29-2007, 07:58
Zapoznai se s nqkoie po milo i nejno mom4e no vnimavai i si govori s nego neka toi da te zabavlqva i takiva ne6ta ako iska6 govori s men moje6 da me nameri6 v skype: secret_boy347 ;-)

fire_magic
06-29-2007, 08:14
Много ми е трудно да говоря за това,но все пак ще опитам
Става въпрос за мен,преди наколко месеца(миналата година) в класа ми имаше няколко момичета,които не бяха с много големи гърди,а аз за мое нещастие бях и още съм с нормални,нито големи,нито малки (гръдната ми обиколка е 93).Но стана така,че всички започнаха да ме бъзикат,отначало го приемах като шега,предполагам и те,но започнаха да стават по-груби...и веднъж.. :smt010 :smt010 :smt010 ....аз не знам как да го кажа,защото е наистина нещо,което не мойе да се сподели току така....но ще го кажа...замалко да ме изнасилят :smt010 :smt010 :smt010
Не знам дали беше точно това,но на мен така ми се стори
Отначало те започнаха да ме блускат,после едно от тях ме удари и аз паднах на замята,тогава започнаха да ме субличат пред всички(имам предвид момчетата,но маи те не видяха,защото момичетата се бяха скупчили и не се виждаше за мое най-голямо съжаление..)след това аз ги блъсках и са защитавах и най-накрая се осяободих,хубавото е че не можаха да ми съблекат всичко,а само блузата.
Но вупросът не е в това,а че след това се стресирах и мисля че ми се отрази,защото ме е страх от близоста с момче
Пак се яръщам там...и просто не знам дали ще мога да го направя :smt010
Досега съм имала само една връзка и то за кратко
И лошото е,че винаги когато се запозная с някое момче и започнем да излизаме.мен ме е страх и го отблъсквам...
:smt010 :smt010
МОЛЯ ви,кажете ми какво да правя и как да го преодолея,моля ви,моля ви...
mnoo qk roman,i kak,momi4etata ste te iznasilqt,vibratori li si bqha vzeli?
emi taka e,jenskata zloba.dokolkoto razbrah momi4eta sa te iznasilili nali? :smt005 :smt005 :smt005

fire_magic
06-29-2007, 08:25
[quote="Анонимко"]tvuuurde mnogo preigrava6 :smt011[/quote
ne preigrava mai,prosto ne e bila postavqna na takova izjivqvane i se e uplashila mnogo,ne ne mi e qsno zasto tolkova se e uplashila,i to ot momi4eta,malko sa si poigrali s tebe i kvo?

06-29-2007, 10:34
ОК и какво от това? Нито можеш да върнеш времето назад, нито нищо - за какво се тормозиш????

И какво от това ли?!
Може би очаквам само съчувствие от хората,но ти наистина не разбираш,може би защото не си го изпитал,но повярвай ми не е толкова лесно,колкото изглежда.
Да,всеки може да каже:"Еее за какво се тормозиш?"
Хиляди пъти съм си задаяала този въпрос,но...и хиляди пъти съм разбирала,че е много трудно,наистина трудно
Знам,че трябва да кажа на някого,но според вас лесно ли ще е?!
Да не мислите,че ще кажа просто:"Ами мисля,че ме насилиха.."и това е..
Може и да преувеличавам,но за мен си беше най-мрачното ми преживяване..
абе как МИСЛИШ,че са те насилили?или са или не са...да не говорим,че е тъпа постъпка от страна на тея твои "приятелки",няма да почвам с лекциите какви хора смяташ за приятели,но пък замисли се,че може просто да е от злоба и некви женски глупости.
а довери ми се,от опит знам,че е много по-лошо да те разсабличат момчета,защото тогава вече наистина не знаеш до къде ще стигнат нещата,докато въпросните момичета са го наоравили единствено от няква злоба.
общо взето голяма драма,голямо нещо.не знам за кви травми говорите,защото тея неща,колкото и да е тъжно,се случвт непрекъснато и драматизираш прекалено много.според мен се тровиш за абсолютните глупости,не ти се е случило нищо кои знае какво и не знам защо така преувеличаваш.дали от липса на проблеми и си търсиш занимание...не знам,явно,че го смяташ за голям проблем,но според мен не е нищо сериозно.

06-29-2007, 10:40
на 15 с гръдна обиколка 93 ? лол, само едно ще ти кажа - напъни се и го преодолей това, щото просто не си заслужава да лишиш некое готино момче от такова нещо... леле... 93 обиколка на 15 и ще ми вика, че й били нормални... представям си на 18 като си... как каза, че ти е адреса ? :P :P :))))))

Paul Crewe
06-29-2007, 10:42
така де, не че най-важното нещо са гърдите у една жена...

ама - женската завист е голямо нещо. ти все пак, използвай малко красотата да поомаеш момчетата от класа ти, следващия път ако скочат да те "насилват", поне да скочат 1-2 момчета да им набият шамарите :)
Без приятели няма да стане... за теб най-доброто може да е психотерапевт, но той със сигурност няма да играе ролята и на бодигард :)

mi66al4e
06-29-2007, 16:52
mi mili4ka vij kakvo ne biva zaradi tova da slaga6 vsi4ki pod ob6t znamenatel prosto ima hora i hora.ti za lo6 kasmet si popadnala na bokluci,no trqbva da go preodolee6 po nqkakav na4in za6toto taka vredi6 samo na sebe si ot 4ist egoizam si dlajna da go preodolee6.aide uspeh

Amigo0o
06-29-2007, 17:13
@нАрАнЕнАтА тез твоите аверки им кажи да доидат при мен да им покажа как се прави..... :smt005
Тва е женска завист ](*,)

A_Loving_Girl
07-01-2007, 00:25
Иди на психотерапевт (което НЕ е същото, като психиатър). Те са специално квалифицирани да помагат в такива случаи. :(

PoLiToOo
07-01-2007, 00:39
най-добре да го преодолееш..мисли за бъдещето..а не за миналото...айде успехче :smt006

07-01-2007, 18:03
Ходя на курс по психология.Мисля,че ако се свържеш с мен мога да ти помогна.Пиши ми:delian91@abv.bg Смятам,че мога да ти бъда полезен

DarkPrincess
07-02-2007, 13:23
Ами аз имам почти същия проблем - на 10 години бях насилена от свой роднина, но ходих на психотерапевт и освен това намерих човек, когото наистина обичам и той успя да ме накара да се отпусна. Сега вече съм доста по-добре, макар че понякога си припомням тези ужасни моменти.

moon_flower
07-02-2007, 13:59
Отпусни се,трудно е,нпо трябва.
Все пак живота е пред теб,не може да не си отворена към живота...

jjjjjj6363
07-02-2007, 15:25
kofti rabota naistina sajelqvam za slu4kata no ima i takva hora koito ne se saobrazqvat s psihi4eskite povredi koito mogat da storqt na edno mlado momi4e nqma kak da ti pomogna nito az nito nqkoi ot tuka prosto iskam da kaja 4e mnogo sajelqvam