PDA

View Full Version : Автобусни линии HELP



0verd0se
06-28-2007, 17:30
понеже ми се налага да ходя сама до София,искам да попитам с кои автобуси мога да отида от Плиска до УНСС,след това от УНСС до Софииски Университет,а после от него до Централната Автогара плс ,помагайте :) :)

RoyTheReaper
06-29-2007, 08:18
От Плиска до УНСС с 280. От УНСС до СУ - 280. :wink:

От СУ до централна гара не се сещам за директен превоз - евентуално трябва да идеш до ЦУМ и да хванеш някой трамвай, но така изминаваш половината път и по-добре да си ходиш пеша. Или евентуално може да има някаква маршрутка. Не знам - аз обикновено изминавам разстоянието СУ - гарата пеш.

Ако случайно ти трябва УНСС - гарата, хващаш 280 на УНСС и слизаш по избор след 2 или 3 спирки, откъдето хващаш 413.

quench
06-29-2007, 08:20
има маршрутка номер 7, която ходи от Зала Хр. Ботев до гарата, за около 10 минути - особено като няма трафик в жегата

sh3_1s_7h3_0n3
06-29-2007, 08:35
охо, още един канд-студент 8)
на спирките по принцип пише кой автобус до къде ходи... аз главно така се оправям 8)
само се запаси с билети и внимавай с перфораторите, че контрольорите са много проклети 8)

machoka
06-29-2007, 09:31
охо, още един канд-студент 8)
на спирките по принцип пише кой автобус до къде ходи... аз главно така се оправям 8)
само се запаси с билети и внимавай с перфораторите, че контрольорите са много проклети 8)

По-скоро карта за целият ден - 3.20 ли стъпваше.. колко беше, но при положение че билетчето ти е 0.70 -> по-си на оферта.. а гратис - не си го помисляй, все в едно превозно средство ще се падне да има контрольор.

sh3_1s_7h3_0n3
06-29-2007, 10:02
о0о не, не! не гратис! абсурд [-X ама перфораторите са мн кофти. заяждат. и един контрольор ми направи голям проблем, че се били отбелязали повече дупки и искаше да ме глоби. пък аз тъкмо излизам от централна гара и на спирката си взех билета и мигновено се качих... ама ми се размина, де...

за първи път се качвах в софиийския градски транспорт и контрольора не ме пропусна пффф... греда 8)