PDA

View Full Version : Dupka mejdu pokoleniqta



belerofone
06-28-2007, 17:10
...ili za6to roditelite ne razbirat i duma ot tova koeto se opitvame da im kajem....
Az i moite priqteli sme taka.....Amio vie...Za6to sa6testvuva tazi razlika i v mnogo otno6eniq roditelite i decata im ne se razbirat...VAOB6TE...est 4e ima izklu4eniq....
Ako samo se opitvahme da razbirame dunmite a ne samo da gi 4uvame.....

Derzaite ...

kat4enceto
06-28-2007, 17:42
с всички поколения е така!!!

belerofone
06-28-2007, 17:50
Taka e prava si...no tova e anomaliq a te me pobarkvat...zatova i potam...
Thanks 4e se vklu4i

Котарана
06-29-2007, 07:25
Ами с мойте се разбираме немога да се оплача.Ама сигурно щото ми дават пълна свобода, никога не са ме карали да правя нещо на сила, само ме глезят и аз им се качвам на главата както се казва мн са ми добрички :-D

Reed
06-29-2007, 09:26
Всички родители са различни все пак.Както и всеки човек,сам по себе си (: Друг е въпроса,че има и разлика,освен в поколенията,а и във възгледите и разбиранията...

IceCold{Frozen`Heart}
06-29-2007, 09:39
razbiram se dobre s maika si i ne bih kazala 4e "ima dupka mejdu nas", no pri men i ba6ta mi sas sig ima. imalo e dni, kogato ne sme si obelvali 1 duma, dori i "zdasti". i ne me pitaite dali na6te sa razvedeni- e, ne sa. :(

KaTinCeTy
06-29-2007, 14:07
Nerazbiratelstvo mejdu roditelite i decata moje da se polu4i kogato roditelite sa prekaleno vuzrastni ili konservativni i ne mogat da razberat jivota na dne6nite teenove. Za 6tastie moite roditeli sa mladi i suvremenni i vinagi sa me razbirali i sa mi izpulnqvali jelaniqta. :) Vinagi sa mi kazvali 4e mi imat pulno doverie i dori kogato maika mi razbra 4e pu6a(ve4e gi otkazah) ni6to ne mi napravi.

Presley
06-29-2007, 14:53
Мда,эа съжаление в повечето семейства съществува така наречената `дупка между поколенията`.Колкото и да се драэним,това е факт и е невъэможно да го променим.Нормално е един 30-40 годишен човек да има раэличен начин на мислене,сравнение с един тийнейджър..!Просто с годините човек еволюира и променя начина си на мислене :-D !Кофти е ,и все пак хубавото е че чат-пат се срещат и иэключения...

cS_LaMeRkA
06-30-2007, 12:22
Всички родители са различни все пак.Както и всеки човек,сам по себе си (: Друг е въпроса,че има и разлика,освен в поколенията,а и във възгледите и разбиранията...

:smt023

06-30-2007, 13:11
a?????????????

belerofone
06-30-2007, 18:41
Spored men to4no tova e dupkata mejdu pokoleniqta....pazli4nite vazgledi i mnenieto......
No podqvolite za6to e tolkova trudno da se preodoleqt tezi razliki...vseki e uporit za sebe si...i roditelite i decata v mn slu4ai.....

Presley
07-01-2007, 13:29
Абе всичко е много лесно,но само на теория..!
Както някой беше каэал-ще е много добре,ако се научим не само да чуваме думите ,но и да ги раэбираме.

alkobalko
07-01-2007, 13:47
За мое щастие в семеството ми няма такава дупка или поне се опитваме да не ни вияе чак толкова. Всичко зависи от характерите на родителите и децата.

Sam90
07-01-2007, 14:00
Аз съм така... с наще сме от различни планети просто. Изхода е, че аз не говоря с тях за нищо друго, освен пари, храна и такиа работи.....

HopeLesss
07-01-2007, 14:19
Майка ми е страхотна. Винаги ме е разбирала и подкрепяла. Дори понякога да сме имали спор, винаги сме стигали до консенсус или до някакво крайно решение, което да е най-доброто.

Slave4You
07-01-2007, 15:38
Щото те си мислят че живеят още в Комунизма, когато работите са били коренно различни :smt012 Викат че и те са били като нас, но да ви кажа не си личи.

RoyTheReaper
07-01-2007, 15:57
Taka e prava si...no tova e anomaliq a te me pobarkvat...zatova i potam...
Thanks 4e se vklu4i

Не е аномалия, нормално е. Когато човек расте и остарява, променя начина, по който възприема света. Ти не го ли възприемаш по по-различен начин, отколкото когато си бил/а на 10?

Още повече, че сега времената са много динамични и на практика нашите родители са хора от друга епоха.

belerofone
07-01-2007, 16:12
Taka e prava si...no tova e anomaliq a te me pobarkvat...zatova i potam...
Thanks 4e se vklu4i

Не е аномалия, нормално е. Когато човек расте и остарява, променя начина, по който възприема света. Ти не го ли възприемаш по по-различен начин, отколкото когато си бил/а на 10?

Още повече, че сега времената са много динамични и на практика нашите родители са хора от друга епоха.

В това което казваш има истина...но ако трябва да съм честен разлика в това как възприемаме света няма....разликата е в това как той се отразява вътре в нас и как ние изразяваме себе си...Едно 10г. дете възприема нещата много по истински от колкото аз или някой по възрастен...
Родителите имат изграден стериотип който се опитват да наложат...няма го момента с развитието...това е аномалия....не възприемам идеята да спра в едон време и до там...

Благодаря за включването

50cent
07-05-2007, 02:11
az puk ne govorq s tah ili sum nqkade s priqteli ili sum si v staqta otivam pri tqh zamo za da gi pitam vaprosa kvo 6te qdem i tva e

moon_flower
07-05-2007, 04:54
Аз пък,обратно на мненията тук,ще кажа,че се разбирам идеално с тях!Мога да споделям всичко и знам,че ще ми кажат какво да правя.И винаги излизат прави.При мен няма такава "дупка".

mon4eto
07-05-2007, 10:23
Pri men e dobre za6toto maika mi e po mladi4ka i me razbira v pove4eto slu4ai.no ba6ta mi :-D toi e napravo neponosim kato stava vapros za grim,kasi poli i pra6ki...ujas e napravo... za nego tezi ne6ta sa za sled 18 :smt012

sladkata_presi
07-20-2007, 04:19
ДНК! :-D :-D :-D
Така се нарича-ДНК-всеки си наследява нещо,еми във всяко семейство си има дупка и неразбирателство-нормално е не се шашкай