PDA

View Full Version : bolkata ot razdqlata



bebenceto_t
06-28-2007, 17:43
Ostavq6 me tin e pita6 dali boli ne pita6 kak 6te jiveq kak 6te obi4am.o6te 4uvam glasa ti kletvite v lubov do smarta kade ostanaha te .kadeto I da si s kogoto I da si znai 4e te obi4am I 6te sam s teb zavinagi tam v sarceto mi to si ostava za teb 6te te 4akam samo da mi podade6 raka otnovo samo da doide6 I da si go vzeme6 to e tvoe I 6te bie vinagi za teb dokato umra 4e I sled tova ,6te sam tam na na6eto mqsto I 6te te 4akam,nail znae6 deto se klehme v lubov deto posre6tahme bolkite I radostite,sega sam sama tam no znam 4e ti 6te se varne6 6te badem pak zaedno vqrvam 4e e taka. o gospodi za6to me nakaza molq te kaji s kakvo sgre6ih 4e go obi4ah tolkova mnogo li?dali ako sega umra 6te bada nad teb 6te bada tvoqta sqnka tvoqt angel kakto me nari4a6e ti pomni6 li?molq te ne mal4i znam 4e pomni6 no kaji kak da zabravq sega za tova kato samo to mi ostana,da me darji jiva.ne vijda6 li 4e umiram ne ti si dale4,dale4 I nikoga nqma da si do men,kak mi se iska tova da e samo edin ko6mar I da se sabudq pak do teb v pregradkite ti…molq te boje neka zaspq pone za sekunda I neka pak bada negova pone za sekunda a posle neka umra... s usmivka I sa6tiq blqsak v o4ite kato predi SAMO ZA NEGO………

mechtaq_za_teb
06-28-2007, 17:50
:? Spored napisanoto predpolagam,4e skoro si prejivqla razdqla.Mili4ka,i az se 4uvstvah taka do predi nqkolko sedmici,kogato se razdelih s 4oveka,kogoto tolkova mnogo obi4am.Shte ti kaja edno.Nedei da taish naprazni nadejdi,4e otnovo shte badesh s nego.Taka vremeto ti minava v salzi i o4akvane na izgubenoto,koeto nqma da se vyrne.Ima li smisyl?Toi veroqtno e prodaljil jivota si bez teb i e zabravil za teb.Zashto i ti ne probvash da go napravish?Sled vreme kogato veche si zabravila za nego shte se 4udish kak si mogla da si gubish vremeto za nego.Povqrvai mi smisyl nqma.Gledai si jivota.

PerfectStrang3r
06-28-2007, 18:34
Скоро след раздяла е много тъжно и гадно. След време просто ще ти мине. Не таи надежди за връщане на любовта. Продължавай напред.