PDA

View Full Version : vlubena sum kakvo da prava kato nz ni6to za 4uvstvata mu kum



black_princess
06-28-2007, 17:58
vsi4ko zapo4na prez oniq hladni i mra4ni esenni dni,kogato toi se pribliji do men i me zagovori ot togava kogato go vida ne6to v men trepva 4uvstvam se ....specialno vul6ebno ne moga da obqsnq to4no znam samo 4e go obi4am i to istinski.Da znam za vas az sum o6te malka za takiva silni 4uvstva,no za men ne sum 6tom gi izpitvam.Pisah mu po skypa i mu kazah 4e go haresvam,no vs priklu4i s edno 'mi ok' tezi dumi malko ili mnogo me naraniha a sega v profila mu pi6e za nqkvo momi4e i iska tq da pomisli da znam 4e dori moje da se otnasq za ne6to bezobidno no....naistina iskam suvet ot vas i molqvi samo ne mi kazvaite da go zabrava za6toto ne se zabravq tolkova lesno ne6to tolkova prekrasno znam 4e ima momi4eta kato men koito nadqvam se 6te me razberet a ako nqkoi si misli 4e e nai-dobre da go zabrava da ne si pravi truda da pi6e za6toto az nikoga nqam da moga da naprava tova

cherinka
06-28-2007, 18:12
a ako nqkoi si misli 4e e nai-dobre da go zabrava da ne si pravi truda da pi6e za6toto az nikoga nqam da moga da naprava tova
Никога не казвай никога.
Сеш'са.

koalka
06-28-2007, 18:30
Честно казано не знам на колко години си, май не си казала. :lol:
Относно това, че няма да го забравиш-виж, сама казваш,че си малка.Имаш толкова много време пред теб.Доста тъпо изказване.Какво, искаш да ми кажеш, че няма да го забравиш и няма да си с друг примерно след 10 години ли? :lol:

black_princess
06-28-2007, 19:01
ne iskam da kaja 4e 6te mi e mn trudno da go zabrava i moje bi tursq po lesen na4in za tova na4in po koito nqma da boli tolkova ili ako moje da imq nqkuv variant v koito da ne go zabravqm!Z6toto ne iskam,ne iskam da zabravqm tezi prekrasni momenti NE ISKAM da go guba!!!