PDA

View Full Version : нощем се напикавам има ли и други като мен



06-28-2007, 18:08
аве хора имам един според мен мноо голям проблем :напикавам се нощем докато спя.Та моя въпрос както разбрахте по горе е има ли други като мен.Срам ме е защото вече сам на 15 години и не знам до кога ще е така дали ще мине от пуберитета.Честно да ви кажа вече не мога да :smt015 като хората .^^^^БлАгоДаря ПредвАрИтелНо^^^^

deem registered
06-28-2007, 18:23
Ами при мен го няма това нещо. Мога да ти дам малко информация по този въпрос обаче- това е нещо ново за целия свят . И така ако имаш на тила си червено петно(може и да е мъничко,може и по-голямо, обикновено е в окосмената част), ти може да получиш помощ от новата наука Егология.
Ще се опитам да го обясня максимално точно- червеното петно на тила означава ,че в организма ти има мисловни вируси, кото дебалансират импулсите от мозъка към нервната и ендокринната система. При досег със системата на Егологията твоят организъм започва самоизчистване на тези вируси,т.е. задейства се твоята собствена система на саморегулация(Централната Нервна Система 'проглежда' за проблема и мобилизира собствените си ресурси за справяне).
Можеш да помолиш някой от твоите близки да проверят тила ти за наличието на това петно, хубаво е да е на дневна светлина за да се вижда максимално добре.
Случвало се е и с други хора,които са имали твоят проблем ,да се помогне и да си бъдат нормални. Интересното в този процес е,че петното намалява и изсветлява в процес на контакти( директни или индиректни) и накрая изчезва-по тази причина напълно отпада тезата,че това е дерматологичен проблем. Това е просто белег за наличие на мисловни вируси.
Aко искаш просто малко основна информация за всичко това кажи и аз ще те насоча. Въпросът е какво е твоето решение?

DrSmurph
06-28-2007, 18:36
А до сега какво лечение ти е правено?

STS
06-29-2007, 06:32
Тук е нормално това в Канада, има специални памперси. От каквото разбирам си е генетично някой път, и си отминава след време, така че не се притеснявай много.

06-29-2007, 08:27
i az predi 3 god. bqh taka zimata, no s vremeto mi otmina
Vzemi i si navii budilnika da te budi no6tem za da ne se napikava6

FlexType
06-29-2007, 09:30
И аз преди 2 години бях така и кат ме удари пубертета и изчезна SpoX \:D/

tayna_mayna
06-29-2007, 12:27
Ami az su6to se napikavah no6tem dokato spq do 2-3 klas, no posle mi mina bez da vzemam nqkakvi lekarstva ili da hodq na lekar. To s vremeto 6te ti mine, no nz za6to se napikava6 sled kato si na 15.. nzz no po dobre se konsultirai s lekar, ina4e nqma kat se ojeni6 i na purvata bra4na no6t da se napikae6 v legloto.. :-D

Минавам
07-01-2007, 11:55
Преди и аз имах такъв проблем до 14 годишна възраст,но си мина от само себе си...

07-01-2007, 17:17
Здравей,
и аз съм на твоето дередже... на почти 17 съм и продължавам. ](*,) ужасно е!!!!!! незнам как мога да се отърва ](*,) направо... чесно т иказвам на моменти ми се е искало да се самоубия!!!!!

07-01-2007, 20:21
malko naelon pod 4ar6afa i si gotov \:D/

07-12-2007, 00:07
am i az imah takav problem do kam 15 god vazrast, no slava bogu mi otmina.Sega sam na 17 i ot okolo 2 god ne sam imal toz problem. Ta.. nashite opitaha nqkakvo le4enie - trqbva6e da piq nqkakvi semena ot nqkakvo rastenie (bqh malak i ne si psomnqm kak se kazvashe) , no uvi - ne pomogna. I posle do4uhme 4e ot morskata voda, morskiq pqsuk i slanceto tozi problem se opravql. Hodih na more vsqka godina i s nastapvaneto na puberteta si otmina problema. No bqh i ograni4il v izvestna doza napitkite sled 5-6 4asa ve4er - samo po malko . dano da ti otmine, za6toto naistina ne e priqtno :!:

anonimka6
05-29-2011, 09:59
zraveite i az imam problema na mnogo ot vas. Na 15 sam i ne sam sprqla da se napikavam. Kazvaha mi 4e kogato sam v poberteta 6te spra no ne stana. Yse6tam kak horata s koito jiveq se otdale4avat ot men.

kalpazanka
05-29-2011, 11:35
Темата е от 2007-ма и с прекалено много постове на латиница.
Пусни нова, в която да опишеш проблема си на кирилица.