PDA

View Full Version : Той ще ми липсва много :(



Мърморанка
06-28-2007, 18:20
Хей ! Здравейте всички :) Искаше ми се това лято да бъде много готино,но едно нещо го помрачи още от самото началоо.Приятелят ми с който сме заедно от 9 месеца някъде замина да работи в друг град и няма да го видя през цялото лято,а само по тела ще се чуваме.И ми е много мъчно, нямам и много приятелки и наистина нз как ще го изкарам това лято.... Много ми е мъчно за моето момче,защото до сега не сме се разделяли за толкова много време,а и мъничко се притеснявам от това което той би направил там... Не ,че сам параноичка,но просто се притеснявам... :smt010

koalka
06-28-2007, 18:28
Не сте се разделяли за толкова, но няма да има проблем, ако искате да сте заедно и се обичате.

PerfectStrang3r
06-28-2007, 18:31
Хей ! Здравейте всички :) Искаше ми се това лято да бъде много готино,но едно нещо го помрачи още от самото началоо.Приятелят ми с който сме заедно от 9 месеца някъде замина да работи в друг град и няма да го видя през цялото лято,а само по тела ще се чуваме.И ми е много мъчно, нямам и много приятелки и наистина нз как ще го изкарам това лято.... Много ми е мъчно за моето момче,защото до сега не сме се разделяли за толкова много време,а и мъничко се притеснявам от това което той би направил там... Не ,че сам параноичка,но просто се притеснявам... :smt010

Гадно е, но щом го обичаш, не би било проблем мисля. Излизай с приятелките си дори и една да е.. забавлявай се. Прекарвай си хубаво ии си отвличай вниманието :)

krasivoto@--:-cvetence
06-28-2007, 19:50
mi kato se pritesnqva6 prosto otidi da go vidi6 :D

cherinka
06-28-2007, 20:35
Дам, защо не идеш да го посетиш?

petel
06-28-2007, 20:38
само за лятото? хич не се притеснявай, няма да ти изневери с повече от 2-3

kofti_nick
06-28-2007, 20:51
само за лятото? хич не се притеснявай, няма да ти изневери с повече от 2-3

Няма! \:D/

NightSky
06-28-2007, 21:08
Ако го обичаш и му вярваш, няма защо да се тревожиш.

sasha_90
06-28-2007, 21:14
Ако си сиг в любовта ви защо се притесняваш.Ако държи на теб няма да ти изневери!

KuchKa
06-28-2007, 21:34
Абе хора, не че нещо ама сте малко наивнички. Това е цяло лято, а той е МОМЧЕ, верно че ходят от 9 месеца ама се пак момчето си е момче. Миличка не искам да те плаша но е много вероятно той да ти изневери поне веднъж :(

sexy_for_you
06-28-2007, 21:45
Абе хора, не че нещо ама сте малко наивнички. Това е цяло лято, а той е МОМЧЕ, верно че ходят от 9 месеца ама се пак момчето си е момче. Миличка не искам да те плаша но е много вероятно той да ти изневери поне веднъж :(
Защо пък всички да са еднакви?Какво като е момче?Някои от нас-момичетата,не го ли правят?Та по темата...Ако си сигурна в любовта му и мн се обичате няма за какво да се притесняваш.Ако любовта е силна,тя ще оцелее.Ако мн ти лиспва,пък отиди да го видиш. :-D