PDA

View Full Version : taq typAaAaaA lubov ;(



ot4aqna_ot_lubov
06-28-2007, 18:32
Zdr na vs. :cry: Az sam edno ot4aqno momi4e.Veche ot nqkolko sedmici si nqmam priqtel,zashtoto ne moga da zabravq posledniq. :smt010 Izplakah si o4ite po tova mom4e,a na nego ne mu puka.Edinstvenoto koeto e pravi kato me vidi e da hvane pyrvata kurva i da q pregyrne samo i samo za go vidq. :smt010 Ne iskam da me syjalqva...ne me e zarqzal,nito az nego.Prosto si kazahme 4e nqma smisal. :cry: Oba4e lubovta si kazva dumata i az ne spiram da mislq za nego.Ponqkoga se 4udq kak taka mi puka za nego,no tova e edna dylga i 6iroka tema. :smt010 .............I tuk se namesva gajeto mi predi tova mom4e.Bqhme zaedno dalgo vreme,no loshoto e 4e toi e ot drug grad i tova e ujasno gadno,zashtoto naistina sme mn dale4e edin ot drug. :cry: Ot4aqna sam,zashtoto sega toi iska da se saberem...A znaete li koe e interesnoto?Kogato hodeh s tova mom4e ot drugiq grad se slu4i neshto gadno i az mn plakah za nego :smt010 I bivshiq mi priqtel mi pomogna da go zabravq...a sega neshtata se obyrnaha.Az stradam za bivshiq,a po-bivshiq iska da se saberem? :smt010 I tova ako ne e podigravka na sydbata...ako vobshte q ima :cry: I kakvo da pravq?

koalka
06-28-2007, 18:36
Така....нормално е да ти е гадно, все пак са минали няколко седмици.Имай търпение, ще го забравиш, но трябва време.Сега, това каква си е хванал е отделен въпрос, вие вече сте разделени и явно на него не му пука.Ти твърдиш, че го обичаш, а защо и ти си му казала, че няма смисъл?Мисли се навреме.
За по-бившия-няма какво да правиш, освен да му кажеш, че нещата няма да станат.Така и така ви е трудно, като сте далече един от друг, няма смисъл.

ot4aqna_ot_lubov
06-28-2007, 18:41
Така....нормално е да ти е гадно, все пак са минали няколко седмици.Имай търпение, ще го забравиш, но трябва време.Сега, това каква си е хванал е отделен въпрос, вие вече сте разделени и явно на него не му пука.Ти твърдиш, че го обичаш, а защо и ти си му казала, че няма смисъл?Мисли се навреме.
За по-бившия-няма какво да правиш, освен да му кажеш, че нещата няма да станат.Така и така ви е трудно, като сте далече един от друг, няма смисъл.Shte ti otgovorq zashto sam mu kazala 4e nqma smisal.Zashtoto imah dostoinstvo i sled kato razbrah kakvo e napravil nqmah sili da mu kaja "Ima smisal",zashtoto vijdah 4e za nego takav nqma. :smt010 Samo se 4udq zashto beshe meseci s men,vsi4ko beshe 4udesno i izvednyj za edin den takova bezrazli4ie :smt011 Mainata mu...na vsi4ko i na LUBOVTA!

sasha_90
06-28-2007, 18:50
Знам,трудно ти е.Но което не ни убива ни прави по-силни!Ти не си умряла значи това ще ти помогне да станеш по-силна.
Спри да плачеш.С плач нищо не се постига,а само се нараняваш повече.Не мисли за това момче.Докажи,че си по-силна и от най-силния.
Покажи му че не ти пука че преграща др момичета.



Пожелавам ти по скоро да го забравиш и да бъдеш по-щаслива!

cherinka
06-28-2007, 18:55
taq typAaAaaA lubov ;(
НЕ обиждай любовта!

АУ!! ..какво отношение само..
тцт...

ot4aqna_ot_lubov
06-28-2007, 18:59
Знам,трудно ти е.Но което не ни убива ни прави по-силни!Ти не си умряла значи това ще ти помогне да станеш по-силна.
Спри да плачеш.С плач нищо не се постига,а само се нараняваш повече.Не мисли за това момче.Докажи,че си по-силна и от най-силния.
Покажи му че не ти пука че преграща др момичета.



Пожелавам ти по скоро да го забравиш и да бъдеш по-щаслива!10x za saveta i za podkrepata.Opredeleno me nadyha da se borq :D Mersi

cherinka,otnoshenieto mi e takova,zashtoto sym v takyv period.Vsyshnost za kakvo da imam dobro otnsohenie,kato lubovta idva s shtastie i si otiva vzemaiki vsichko?!Nqma smisal.

Leksi23
06-28-2007, 19:13
Олейй, като в мексикански сериал. Ще го забравиш спокойно, но ще мине много време. Знам че отначало е трудно, но се свиква. Съветвам те е да не се захващаш с по-бившия, щом те е наранил веднъж.

Успех ти пожелавам и да си намериш, някой който да те заслужи и да те обича. :smt006