PDA

View Full Version : GIRLS CLUB (samo za momi4eta)



GOTHIC LADY
06-28-2007, 19:00
Zdraveite momi4eta,ima mnogo ot vas koito sa naranqvani,izpadame v depresii,zaradi mom4etata.4esto pati nie iskame vnimanie,a tova e i koeto edna jena vinagi e iskala,da bade haresvana i jelana,vdiga ni se samo4uvstviteo kogato ni napravqt kompliment,a posle ni kazvat 4e sme nadmenni,drug pat sme tup4eni s obidi i t.n.4esto pravim ne6ta koito ne ni haresvat ili ne iskame,no gi pravim za6toto momi4etata gi iskat,sled tova te ni nari4at kurvi,a kogato otstoqvame sebe si,kogato im otkajem,ni nari4at tapi putki,ne vi li pisna da se otdavate na nqkogo,na koito vsa6tnost ne mu puka za vas...ima i mnogo izklu4eniq,no dori v tezi izklu4eniq go ima mrasni6kiq na4in na deistvie pri mom4etata...kogato kajem 4e vsi4ki maje sa ednakvi,vsa6tnost,te sa ednakvi v tova,4e kato si haresat momi4e...iskat sex...kogato nqma drugo momi4e nasre6ta...te prodaljavat da sa s parvoto...samo i samo da ima kade da zadovolqvat nujdite si...te sa6to obi4at da sa playboys...edno ot me4tite ima e...da sa potanali v razko6...da karat hubava kola...i da imat 100 jeni...togava te sa perfektni za sebe si i za priqtelite si...no kogato tova napravi nqkoe momi4e...to 6te e kurva...za6to nie da nqmame pravoto da si jiveem jivota kakto ni haresva...i da pravim kakvoto iskame...za6to vinagi trqbva da se sobrazqvame s nqkoi...a vsa6tnost nikoi ne se sobrazqva s nas...nie ne sme uvajavani...neka promenim tova...neka se saberem...zaedno vsi4ki...i da dokajem 4e nejniq pol e po silen ot vsqkoga...za6toto e taka :wink:
molq da pi6at momi4eta koito sa zainteresovani...da sazdadem sobstveno mqsto v koeto da spodelqme mneniq...razkazi...slu4ki...saveti...i nai-ve4e da si imame uvajenieto i podkrepata koqto trqbva da imame... :)

sexy_for_you
06-28-2007, 19:08
Напълно съм съгласна с всичко казано.Браво!И за създаването на място,където да си споделяме също.Ми това е едно подходящо място,не мислите ли?Браво за мнението.Супер си! :-D

flowerlina
06-28-2007, 19:11
И аз съм съгласна :-D

GOTHIC LADY
06-28-2007, 19:32
radvam se 4e ima zainteresovani,i taka edno ot mestata v koito mojem da se sre6tame e v skype,tam 6te napravim ob6t razgovor,6te se izslu6vame,6te davame mneiq direktno,vseki zapisal se,6te bade vklu4en v ob6tiq 4at,vseki koito jelae neka nameri v skype s ime : girls_club1,tam nqma da ima drugi hora osven momi4etata pojelali da se vpi6at v taka nare4eniq klub...6te se u4im na mnogo ne6ta...6te razu4avame razli4ni situacii...molq neka se vpisvat hora koito naistina jelaqt...neka promenim sa6tnosta za jena v mozacite na majete...neka opitame :)

titito
06-28-2007, 20:13
podkrepqm absolutno!

jane_
06-28-2007, 21:46
i az \:D/

06-28-2007, 21:49
a kak da se zapi6em?

06-29-2007, 08:58
естествено,че ще съм съгласна,но има 1 нещо - жените винаги са позволявали на мъжете да си мислят,че са по-великите,по-силните,но истината е,че ние ги водим.тъй че те могат да се радват на лъжите,върху които си изграждат света,а ние може да знаем истината:).и на мен ми е писнало от мъжете въпреки че сега си имам приятел,но много добре знам за кво става дума.знам много добре как ще постъпи с мен - зле,но не искам да мисля за това-ще постъпя като един мъж и ще живея за момента -т.е. докато го изч*кам :lol: -базикам се,просто ще си правя каквото искам - това,което не съм си позволявала да правя преди.тва е начина.

FiRe_LaDy
06-29-2007, 09:20
Mmm podkrepqm i se prisyedinqvam :wink:

VerryBerry
06-29-2007, 11:44
broite i men :)

MuJleH4eTo
06-29-2007, 11:47
\:D/ Браво :)
И нали знаете всеобщото мНение, ако един мъж има мНого жени е пич, ама ако Една мацка има повече мъже е курва... Тъпи предразсъдъци !

Иначе с две ръце за идеята ;)

beb4ety
06-29-2007, 12:32
opredeleno sam saglasnaa :wink:

SpOrTs_GiRl
06-29-2007, 13:02
присъединявам се ;)

Black_JAG_Bundy
06-29-2007, 17:29
Настоявам темата да се заключи, иначе се толерира двоен стандарт и женска диктатура в този форум. Моята тема по подобие на тази е заключена, затова и тази трябва!
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107001

skinny
06-29-2007, 17:42
Зашто темата менс клуб се заключи а тази не като е по подобие на другата тема :?: :?:

S_L_A_D_U_R_K_A
06-29-2007, 18:00
Напълно съгласна съм, даже искам пълномощно в момента :D

hoseto_
06-29-2007, 18:21
Настоявам темата да се заключи, иначе се толерира двоен стандарт и женска диктатура в този форум. Моята тема по подобие на тази е заключена, затова и тази трябва!
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107001


Зашто темата менс клуб се заключи а тази не като е по подобие на другата тема :?: :?:

Протестирам и аз. Защо тази не се заключва(модераторите са жени :?: )

S_L_A_D_U_R_K_A
06-29-2007, 18:40
Айде стига сте се оплаквали, ние не ви разбиваме сърцата, както вие на нас :evil:

Dead`Paladin
06-29-2007, 18:41
Настоявам темата да се заключи, иначе се толерира двоен стандарт и женска диктатура в този форум. Моята тема по подобие на тази е заключена, затова и тази трябва!
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107001


Зашто темата менс клуб се заключи а тази не като е по подобие на другата тема :?: :?:

Протестирам и аз. Защо тази не се заключва(модераторите са жени :?: )
PROTESTIRAM !!!!

btw.... e vyyYYyyYyy....eh-eh momi4eta....zashto navsqkade ima konkorenciq po tema za maje i jeni i koi ot tqh sa po dobri....tolkova li vi e akyla bre?! :smt012 i dvata pola pravqt gre6ki i dfata pola sa gadnqri nito jenite nito majete sa neshto pove4e ot drugiq.....

hoseto_
06-29-2007, 18:45
кой е казал че има конкуренция. Протестираме защото едната тема е заключена поради това че ние сме обсъждали бирата( уж флууд) а тази - не (дето се обсъжда че ще се правят канали по skype това не е ли пак флууд)

NaNa_SladuRana
06-29-2007, 19:17
Аз съм ЗА! Браво =D>

Th3MaN
06-29-2007, 19:25
кой е казал че има конкуренция. Протестираме защото едната тема е заключена поради това че ние сме обсъждали бирата( уж флууд) а тази - не (дето се обсъжда че ще се правят канали по skype това не е ли пак флууд)

За мене и двете теми са важни и са с добра идея. Обаче тука не им е мястото. Понеже тва е форум за любов и тези неща тука нямат място. Тва е мойто мнение. Призовам някой модератот (момче) да прегледа правилата и да опредили дали трябва да ги има тези теми. Според мен не трява да ги има, но пък аз съм само потребител нямам право на глас. :d

Black_JAG_Bundy
06-29-2007, 19:29
Наистина благодаря за подкрепата братя...
само така - като сме обединени и отстояваме правата си ще просъществуваме в този женски свят.

paola_Rey
06-29-2007, 19:33
=D> absolutno si prava \:D/ i az iskam :-D

Dead`Paladin
06-30-2007, 01:05
Наистина благодаря за подкрепата братя...
само така - като сме обединени и отстояваме правата си ще просъществуваме в този женски свят.

za nishto bratle dlajni sme 4udq se kak oshte ne sa zatvorili taq tema no kakto ve4e kazah nqkoi hora MODERATORITE SA JENI !!!!!!

06-30-2007, 02:47
ние не обсъждаме кой е по-добър и кой по-лош,а това,че мъжете се държат грубо дори и да не го искат и че в природата им си има някои неща,които съзнателно или не обиждат и нараняват жените.ние също правим някои неща неправилно,но ще дам 1 ситуация за пример - много по-често един мъж би отишъл да се извинява на приятелката си за простотиите,които е направил,дори и да не съжалява и тя веднага ще го приеме въпреки че в повечето случаи той е готов още в същия миг пак да постъпи тъпо,отколкото една жена по такъв начин да се държи.просто си играете с нашата чувствителност и афинитет към всякакви романтични жестове.се тая де.тва беше само един пример.

kinder4e_f
06-30-2007, 06:20
podkrepqm ideqta na GOTHIC LADY s dve race dva kraka i glava \:D/

miss_survivor
06-30-2007, 06:26
Iskam pyrvo da te pozdravq za dobre sinteziraniq komentar otnosno jenite i myjeta.Nai-ve4e sym syglasna s tova 4e ne si pozvolqva pylna svoboda za6toto ni e strah 4e nqkoi(viziram mom4etata) mogat da razpravqt za nas kakvi li ne gluposti.A nai-obidnoto za edna jena e da 4ue za sebe si 4e e k*rva ili nekvi takiva nevqrni ne6ta. [-X ne nie ne sme nito po-slabi ot myjete nito po-typi....NIE SME SILNI za6toto sme edinni i se radvam 4e tyk mojem da go pokajem .....dori smqtam 4e tazi tema trqbva da byde pro4etena ot mnogo myje za da razberat s kogo si imat rabota :smt005 taka 4e i az sym v jenskiq klub NEKA VSI4KI DA VLEZEM V IGRATA I DA POKAJEM 4E MOJEM I BEZ MYJE :smt006 [/i][/b]

Pepon
06-30-2007, 07:41
Атентаторки самоубийци....

Red Guy
06-30-2007, 08:52
ехооооооо
още ли не сте локнали темата ](*,)
http://www.cyclesportandfitness.com/images/Krypto_44mm_key_lock.jpg

AFT
06-30-2007, 14:18
Момичетата сами сте си виновни. Защо тръгвате с някви "gAzAR4eTA" и след това се оплаквате..?!

Защото гъзарчетата умеят да карат момичетата да се чувстват специални.Не,че аз си падам по гъзарчета,когато ги видя ми идва да им се изплюя в русата перушина (иначе казано - коса). :smt011

Ам,а относно "клуба" - дори не прочетох цялия пост,ако беше на кирилица можеше да прочета и второто изречение,ама ТЦ,след първото изречение разбрах какво ще има надолу.Много се дразня на някви побъркани момичета на максимум 13 години да почнат да ревАт всеки месец,че някъв мухльо ги зарязал ... Пф,прекалено лигаво ми се вижда,а и наивно ... :smt012

bangy121
06-30-2007, 14:42
taka e malko e glupavo no prosto ne e 4esno............ :shock: :shock: i tolkova.........tva e kosmi4eska katastrofa......zna4i az se dvija s nqkoe mom4e ama ei taka nqkoi me vijda i po kusno me vijda da se dvija s dr mom4e i ve4e sum stanala kur*a bassi tupoto v daskalo i navsqkude mom4etata me nari4at ili ku*ka, ku*va ili puk magistralka xax.........e ne sa li tupi sa e.......ne vs no nqkoi koito se mislqt za golqma rabota pffffffffff :shock: :shock: :x mani,mani :smt013 :smt013 :smt013

cunami_f8
06-30-2007, 14:55
abe vie ste mn tupi ligav6tini i az sum momi4e oba4e ne govorq za $_ks i kak da si povdigam cicite q shut up bitches =)

lady_kiss
07-01-2007, 07:06
bravo mnogo dobra ideq 100% suglasna :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-01-2007, 07:39
ne e to4no taka ... ne slagai vsi4ki pod obsht znamenatel gazar4etata sa takiva tva trqbva da i e qsno :) i sled kato ti ne si takava kfo pravish pri tqh?! ... :) tupo zvu4i da .. no taka si e .. slu4ka v koqto da me izpolzvat.. mne ne moga da se setq.. az trudno pomnq takiva neshta :lol: po edno vreme s nai dobriq mi fr(ne e nai podhodqshtiq primer :lol: ) se bqhme skarali zashtoto toi ne mi obrushtashe dostatu4no vnimanie zaradi edin drug 4ovek koito .. abe cupeshe mu se kato ne izlizaha i na men mi kipna :) iskame si vnimanieto da .. az li4no iskam mn`neshta i sum mn`kaprizna :) i zashto kogato im otkazvash da te nari4at "tupa ... " shtoto prosto ne znaesh kak da go apravish :P ili moje bi go pravqt za da ti stane kofti i da se suglasish :-k

FeelTheBeat
07-01-2007, 07:39
Ами съгласна съм, че една жена не може да живее живота си, точно така, както желае без да стане "курва". Имам в предвид, ако просто е преуспяла, и има хубава кола, подържан вид и т.н...
Видях няколко поста преди мен, че стана дума за "гъзарите". Тези толкова смешни изрусени, надменни и прекалено заслепени от собствената си (и измислена) светлина. Те са просто без коментар. Наистина, съгласна съм, че разни пикли и мои връснички, които са без капчица мозък, ходят по акъла на "гъзетата". Но както се казва "всеки е различен... и същевременно толкова еднакъв". Както и гъзарчетата, така и малолетните духалки.
Познавам "гъзар", които мога с уважение да го нарека така. Защото има с какво да се надува: има пари, красив е, хубава кола... Но не го прави! Той е един от най-милите и умни хора, които познавам. Така и с другата част... Все още има нормални и свестни момичета, които знаят какво искат от живота и им харесват не само пошлите неща.

Dead`Paladin
07-01-2007, 08:51
ako si4ki obsajdahme temata na jivo 100% 6te ima mnogo krav :lol:

btw...temata stana pylna karanica :!:


obra6tam se kum moderatorite s molba da loknat tazi tema :!:

cherinka
07-01-2007, 09:04
Dead`Paladin
Престани с тъпите си постове и коментари.
Просто става голям лаф в скайп.
Обсъждаме всевъзможни неща..
И все сме се събрали готени путки :mrgreen:

sherry
07-01-2007, 09:23
Не мисля, че трябва да става като феминистки клуб, по - скоро нещо като споделяне между момичетата и някаква подкрепа. Пишете ми на лична...

gazarka
07-01-2007, 09:41
lele,kakvo tolkova protiv gazarite imate?az puk haresvat to4no takiva mom4eta,poddarjani sa,imat si pari4ki(kvo nqma az da im pla6tam smetkite)znaqt kakvo iskat i kak da go polu4at.edinstvenite koieto gi opluvat sa mom4eta koito sa preebani zaradi tqh,ili momi4eta koito ne biha imali vuzmojnostta da izlqzat s tqh.naduvali se-mi 6te se naduvat kato sa hubavi i bogati-kvo lo6o.az sum TVARDO ZA GAZARITE

Nafarforiii
07-01-2007, 17:28
Настоявам темата да се заключи, иначе се толерира двоен стандарт и женска диктатура в този форум. Моята тема по подобие на тази е заключена, затова и тази трябва!
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=107001


и аз съм за тая тема да се заклю4и

07-01-2007, 17:37
газарка,извинявай,мила,но си много зле. и кво като е богат и има пари? може ли само това да задоволи нуждите и желанията на една жена бе,момиче??може ли изобщо да има момичета,които да са такива материалистки?!не мога да си го обясня.да не говорим,че за мен не са поддържани,а грозни.когато си грозен и пъпчасал не трябва да гледаш да го замажеш,щот така ставаш още по-тъп - поне в моите очи.

sasha_90
07-01-2007, 17:37
и аз съм съгласна!

cunami_f8
07-02-2007, 08:01
i men me broite...prosto "guzarkite"(ne za vsi4ki) prosto si tursqt nqkoi bogat 4e da go izpolzvat i posle da go zarejat...=[

zai4o
07-02-2007, 08:49
Nikoga ne sum bila po suglasna s nqkoq tema :wink:

Zealot
07-02-2007, 08:55
кой ви е виновен че са ви разбили сърцата.Всеки сам си е виновен за постъпките си и за нещата които прави.Вие сте си виновни че тръгвате със някой който не ви уважава такава каквато сте и после ни слагате под общ знаменател...Тва че сте слаби психически не е повод да съдите целия мъжки свят.Защо ние не ви съдим и опрекваме, а ви е все се дъпате докато ние се примиряваме с фактите и търпиме всичко и нямаме нищо против... еб@л съм ви в феминизма (с извинение...)

МОЛЯ ТЕМАТА ДА БЪДЕ ЗАКЛЮЧЕНА,ПОРАДИ ФАКТА ЧЕ Е БЕЗМИСЛЕНА !(подкрепям другарите от миналите постове...)

07-02-2007, 14:08
saglasna sam :!: :!: :!:

NorenRed
07-02-2007, 15:04
Ей, мн се нервя на такива тъпи събирания на момичета с черепна фактура, които са емоционално, умствено и социоално недорасли да погледнат на малко повече няколко см от лицевия си дял. Някакво си си тъпо събиране, в което преобладава някакво си си нахъсване с цел повдигане самочувствието на емоционално рухнали момиченца, които са се цапнали в стената на отрицанието. Мога да кажа само едно звучно "Е гати и т*пата тема"!!!.