PDA

View Full Version : kak da go vpe4atlq???pls heeeelp!!!!!



SlAdKa_BlIzAl4iCa
06-28-2007, 19:59
obi4am stra6no mn tri mom4eta. ednoto e mn 4arovno i krasivo , drugoto e krasivo sus sportna natura i...abe po4ti perfekten.ta te dvamata sa 11 klas (t.e. po-glemi ot men-7 klas)tretiqt ne e krasiv no e sus stra6no izlu4vane i e 4aroven osven tova e ot moq klas.no purviqt i tretiqt si imat gajeta a za vtoriq nz no mn go obi4am ( ne za6toto e mn krasiv).ta... da se vurnem na temata trqbva da im xaresam na vtoriq 6toto nego mai mn obi4am no az ne sum slaba(ne s 1-2 kg pove4ko ami ...abe prosto sum debela :( )...a zn 4e tva e mn vajno za mom4etata. super mega hiper mn iskam da trugna s nego no...kak po dqvolite da go nakaram da me xaresa. ili s vtoriq...vsu6nost6 nz s koi iskam da sum no mn gi obi4am trimata po4ti ednakvo.molq vi mi pomognete da izbera koi i ako imate idei kak da go spe4elq 2-riq (:smt007 ) pls kazvaite.trqbva mi spe6no- utre 6e se vida s vtoriq i purviq....a tretiq zn 4e go obi4am a puurviq mai dneska razbra poneje ne e normalno momi4e da te gleda vse 1 si nai prekrasnoto ne6to na sveta i da e bezrazli4no kum mom4eto( pone taka mi kaza 4e sum gogledala edna fr koqto be6e s men kato go vidqx)e tva e .ako moje nqkoi da mi pomogne priemam i kritiki i suveti :?:

..:sUnRiSe:..
06-28-2007, 20:08
Ти определено си голяма любовчиика :mrgreen: Па дабре избери един и насочи цялата си енергия към него, защото като харесваш трима винаги накрая ти ще патиш 8-[

Sid
06-28-2007, 20:08
ti si porednata malka kurvi4ka ako pitash men... nqvka 13 godishna pikla .. Kade si tragnala izobshto..

06-28-2007, 20:09
1vo mit e 4e mom4etata hareswat samo s devoj4eta s figuri na manekenki i akul kato na patki. Ako si mila dobra zabvna kilogramite nqma da ti pre4at! 2ro obi4am e mnogo silna duma ne moje6 bez horata koito obi4a6, ati iska6 samo edin ot tqh i to bez zna4enie koj=> ne mojem da govorim za obi4 i 3to nikoj tuka ne moje da ti kaje kakvo povedenie bi im haresala, tova e strogo individualno taka 4e naj-dobre si budi sebe si i ne se uvli4aj mnogo mnogo se pak si 7 mi klas ima6 o6te mnogo hlqb da qde6! \:D/

sladi4ka_qni4ka
06-28-2007, 20:15
wowo ni6to ne razbrah 4epurvie 4e vtoriq 4e tretiq...

cherinka
06-28-2007, 20:21
obi4am stra6no mn tri mom4eta. ednoto e mn 4arovno i krasivo
Прочетох само това и реших да не чета на долу.
Аааааабе ееееееей, момиченце (ама си баш момиченце), вземи си влезни в пътя и недей да създаваш някакви интрижки.
Ти ако можеше да мислиш, нямаше да се колебаеш кой да си избереш.
Епа тва да не са ти домати, че да ги подмяташ и да се чудиш кой да си вземеш.
Вземиги остави и трите момчета, защото едва ли някой от тях заслужава девойка като теб.
Аре да приемеме, че тръгнеш с единия.. следователно ще продължаваш да мислиш за другите двама "Ами ако бях тръгнала с този, какво щеше да стане, оле ами ако бях избрала другия".. тва е глуповата история.

..

06-28-2007, 20:29
wowo ni6to ne razbrah 4epurvie 4e vtoriq 4e tretiq... to i az.. :smt017

petel
06-28-2007, 20:36
grow up