PDA

View Full Version : Idiot6tina ... kak da go razbiram sega?



AaZzZZ
06-28-2007, 20:44
Emi zna4i..Predi 1 sedmica s bivshata mi priqtelka o6te hodehme.. kazvam i az 4e q obi4am tq kazva 4e ve4e ne me obi4a..kazvam az .. si4ko svur6i ve4e togava ... sled den tq me pita za6to az ne go misleh bqh nervna..Vikam iska6 li da sme zaedno tq vika NE svur6i ve4e ti me zarqza..I ot togava samo mi natqkva 4e OBI4A nqkoi SI... a apsulutno nikoi neznae tq koi si haresva tq ne kazva ime oba4e ne spira da mi go navira v o4ite .. govori samo 4e e vlubena 4e nz si kvo a az q obi4am vse o6te... i se 4uda kvo iska da napravi... ](*,)

kofti_nick
06-28-2007, 20:49
Зарязал си я.Иска да те накара да ревнуваш.Можеби този в който е влубена не съществува.Да не ти Пука. :smt006

preslav4etyyy
06-28-2007, 21:06
тя знае ли изобщо к'во иска?! да не ти пука не и обръщай внимание,не я търси и тя ще види че не ти пука и ше почне тя да те турси... :wink:

AaZz
06-28-2007, 21:09
ami..az naistina revnuvam.. :( A mi puka super mn za neq.. Tq ne iska da sme zaedno..Moje bi haresva dr mom4e ama.. Za6to trqbva da mi go navira v liceto taka..da mi kaje koe e mom4eto.. i ako produlji da se naduva taka toi 6e si go izqde :( Az...kvo da napraa..tq si si4ko za mene..prosto nz qko me nervi.. :X a kato ne i obru6tam vnimane i ne se vurtq okolo neq .. prosto taka mina vidq q i tq kak me pogledne po4va da govori na prqitelkite si klko e vlubena .. ili naro4no idva i minava pokrai mene i go kazva :?

sasha_90
06-28-2007, 21:11
Не и обръщай внимание.

petel
06-28-2007, 21:12
Приятелката ти има ли 13?

06-28-2007, 21:29
Приятелката ти има ли 13?

Mi na 14 she stava .. az sum na 14 ..ne sme golemi .. ama az sum dostatu4no lud .. celiq kvartal me poznava mnoo dobre i ako naistina ima dr mom4e..lele kvo she mu se slu4i :s a tq nz..prost nz kvo celi..kazva 4e ne me haresva mi hubu da me ostavi 6to smao se vre pri mene natqkva mi za "NQKOI SI" koito moje bi ne sa6testvuva ,kato q pitam dali iska da sme zaedno tq kazva ..ne...nz,. :X;x ](*,) #-o

petel
06-28-2007, 21:33
Mi na 14 she stava .. az sum na 14 ..ne sme golemi .. ama az sum dostatu4no lud .. celiq kvartal me poznava mnoo dobre i ako naistina ima dr mom4e..lele kvo she mu se slu4i :s a tq nz..prost nz kvo celi..kazva 4e ne me haresva mi hubu da me ostavi 6to smao se vre pri mene natqkva mi za "NQKOI SI" koito moje bi ne sa6testvuva ,kato q pitam dali iska da sme zaedno tq kazva ..ne...nz,. :X;x ](*,) #-o

първо, ако има друго момче и то е на, да речем, 18 или 19, то едва ли ще му се случи нещо особено:)
второ, не се връзвай, момиче на 14, ужас, променя си мнението през часове, не, минути... моят съвет е да не й обръщаш особено внимание(не на нея по принцип, ми на простотиите й)

06-28-2007, 21:36
Mi na 14 she stava .. az sum na 14 ..ne sme golemi .. ama az sum dostatu4no lud .. celiq kvartal me poznava mnoo dobre i ako naistina ima dr mom4e..lele kvo she mu se slu4i :s a tq nz..prost nz kvo celi..kazva 4e ne me haresva mi hubu da me ostavi 6to smao se vre pri mene natqkva mi za "NQKOI SI" koito moje bi ne sa6testvuva ,kato q pitam dali iska da sme zaedno tq kazva ..ne...nz,. :X;x ](*,) #-o

първо, ако има друго момче и то е на, да речем, 18 или 19, то едва ли ще му се случи нещо особено:)
второ, не се връзвай, момиче на 14, ужас, променя си мнението през часове, не, минути... моят съвет е да не й обръщаш особено внимание(не на нея по принцип, ми на простотиите й)
be na 18-19 ne vqrvam da e..takiva v na6te kompanii pedofili nema..nai mnou na 16 da e ama kakto i da e tva ne etolkoz vajno.. :X kazvam vi ne i obru6tav vnimanie tq idva sama pri mene sqda qkade na blizo i mi go natqkva.. :S

mechtaq_za_teb
06-29-2007, 06:06
Ami mai e vlubena v teb :lol:

rosu
06-29-2007, 06:20
Тая трябва да е няква луда.Извинявай, но не се занимавай с нея [-(

SpOrTs_GiRl
06-29-2007, 07:21
Не й обръщай внимание. ;) Иска да те накара да ревнуваш и да страдаш, че си я зарязал. Според мен "този, който тя обича.. " не съществува ;)

AazZz
06-29-2007, 07:56
I az mislq 4e ne haresva drug po prostata pri4ina 4ese sabira s hora koito poznava ot godini i pove4eto gi znae kakvi sa goveda..Ama sled kato o6te haresva mene (PRIMERNO) za6to neiska pak da sme zaedno..? A i ina4e dokato haresva6e men pak su6toto prae6e mota6ese okolo nas i govore6e 4e "obi4a nqkoi si mnogo" i posle se okazalo nali 4e tva sum az.. A sega pak se mota okolo mene i fr-tata ama ne vqrvam da haresva nqkoi ot tqh..si4ki q imat za kurva i nikoi ne bi trugnal s neq a i tq kazva 4e si4kite sa i protivni..NZ KVO ISKA TAQ?! a kato q popitam zapo4va da se nervi i ne dava otgovori ..otgovorq s ne6to ot roda "Moq si rabota, Kade ti burka , Kvoto si iskam...Taina..".. :-k ](*,) ](*,) :(

FiRe_LaDy
06-29-2007, 08:40
Hah nqkva hlapachan 13 i i pozvolqvash da te razigrava taka .... sotavi q!Tq ne znae kakvo iska.I nai veroqtno nqma nikakvo mocmhe,a prosto te drazni,zashtoto si q zarqzal i te haresva oshte.

Amigo0o
06-29-2007, 08:52
Хахаха просто съжелява че си я оставил и ся иска да те накара да ревнуваш и да и се молиш да се върне или нещо такоа...вече земам да се учудвам на тез момичета неска казват обичам те утре вече не те обичам после пак те обичат аве обита раота #-o

06-29-2007, 09:11
Emi zna4i..Predi 1 sedmica s bivshata mi priqtelka o6te hodehme.. kazvam i az 4e q obi4am tq kazva 4e ve4e ne me obi4a..kazvam az .. si4ko svur6i ve4e togava ... sled den tq me pita za6to az ne go misleh bqh nervna..Vikam iska6 li da sme zaedno tq vika NE svur6i ve4e ti me zarqza..I ot togava samo mi natqkva 4e OBI4A nqkoi SI... a apsulutno nikoi neznae tq koi si haresva tq ne kazva ime oba4e ne spira da mi go navira v o4ite .. govori samo 4e e vlubena 4e nz si kvo a az q obi4am vse o6te... i se 4uda kvo iska da napravi... ](*,)

mn si ta bratoooo!nema da razbere6 gadjeto si!

shivacheva
06-29-2007, 09:27
Покажи и,докажи и по някъв начин,че не ти пука и ако пак дойде при теб може да си сигурен,че още те обича,и главно-че много те ревнува...тя те дразни може би,за да те изпробва-държиш ли на нея,обичаш ли я...може би затова...явно не иска да разчита само на думите ти...и ако усети,че ти се отдалечаваш,и не искаш да имаш нищо общо с нея,ще вземе пак да ти се умилква...но въпреки всичко,колкото и да я харесваш не тръгвай с нея...щот щом те дразни,значи няма какво да търсиш повече в нея...тя е прозрачна и няма смисъл да се тормозиш с нея... затва най-добре я остави,дори и да те боли..все пак все някога ще ти мине и ще намериш Истинската :wink: :) Късмет!И все пак-ти решаваш какво да правиш...! :wink:

iliqnfenka
06-29-2007, 09:48
еми опитва се да те дразни, да те накара да съжаляваш и да и се молиш тва е;)

06-29-2007, 10:05
Ama az q pitah nqkolko puti dali iska da sme pak zaedno a tq ne ta ne.. :x :( :( :( ve4e nz.. super gadno mi e tkaa.. :(

kinder4e_f
06-29-2007, 10:58
ami zna4i nie sme momi4eta i kogato napraim nqkoq glupost kat naprimer da skasame s mom4e koet o6te haresvame i zapo4vame da go draznim ama qkata da go draznim ama tva e takava ni e prirodata bratle nie sme momi4eta i ni e qd za ne6to koeto vse o6te iskame da e na6e a osobeno na tazi vazrast kat ni drusat hurmonite smqtai kvo stava edinstveniq savet koito moga da ti dam e da q ostavi6 da prai i da si govori kvoto iska ti pak se hvani s nqkoq druga za da i pokaje6 4e ne ti puka razbiram 4e q haresva6 o6te no tva mai ti e ednoto re6enie ot nqkolkoto uspeh :!:

sladi4ka_qni4ka
06-29-2007, 11:29
spored men tq ne haresva nikoi...samo te kara da revnyvash

06-30-2007, 15:00
a imate li ideq kak da si q vurna ?? please momi4eta pomognete..Vqrno e 4e az q zarqzah no.. nemoje az kazvam "milu obi4am te" tq mi kazva "Se 1 mi e.." i skusahme posle kaza 4e haresva 3 mom4eta..posle kaza 4e bili 2.. sq neprekusnato mi natqkva 4e haresva nqkoi si..az naistina se drazna o6te q obi4am....kajete kak da si q vurna please...sega na 2ri ima RD ako mojete da izmislite ne6to..lo6oto e 4e nqma da sum v sf a na more togava no iam telefon se pak.. Aide momi4eta vie ste !!!!!!!!!!!!!!!!!!

bangy121
06-30-2007, 15:19
xax.........interesna situaciq :shock: :shock: po dobre otidi i q popitai direktno za6to postupva s teb taka 6toto si q zarqzal pri tova kogato tq ti e bila kazala 4e ne te haresva ve4e ili za6toto i tq nz kvo iska........... ](*,) mn se nervq na takiva i az sum na 14 no vinagi znam kakvo iskam.........bez promenqne na re6eniq pfuuuuuuu pravi se 4e i ti ima6 priqtelka taka 6te vidim dokude 6te stigne toq maskarad 8) :wink: :wink:

bangy121
06-30-2007, 15:21
za da si q vurne6 nakarai q da revnuva 6tom ti natqkva 4e ima priqtel davai obratnoto :wink: :wink: 100% efikasno