PDA

View Full Version : Ebavat me...tvurde mnogo.....



06-28-2007, 20:54
Zdraveite....pi6a 4esto tuk i to nqkakvi elementarni problem4eta,no v momenta osuznavam 4e imam problem za koito ne sum si davala smetka, a toi naistina e seriozn i me potiska :!: I toi e 4e horata okolo men me "ebavat" prekaleno mnogo.....No kogato me vidite za purvi put nikoga nqma da se zamislte nad tova.....Izglejdam si super, nqmam kompleksi za vun6nost, usmihvam se, ob6titelna sum, imam priqteli i pz mesec razli4no gadje, hodq po kuponi i se subiram s kompaniqta mi po4ti vsqka sedmica, imam priqteli ot stariq klas, ot noviq su6to...v daskalo poznavam mn hora....a 6to se otnasq do u4eneto- ne go prenebregvam...I tezi ne6ta ne sa plod na samo4uvstvuie bez pokritie, a sum se zamislqla dulboko nad vs edin aspekt ot po-gornite i nz kude e problema za tova 4e tvurde n me "ebavat"....nqkakvi tupi 6egi4ki, komentar4eta.....kogato si zamul4avam stava veselo i horta si mislqt "tq nosi na maitap" i produljavat o6te pove4e....A kogato re6a da "zatapq" nqkoi go pravq prekaleno grubo i izliza 4e ne nosq na maitap.....A az principno kato sum v golqma i nova kompaniq v na4aloto pove4e si mul4a i nabludavam drugite.....i to4no v takiva momenta kogato nqkoi se "izebava " s men izklu4vam i ni6to e moga da kaja za da stane sme6no i ot dvete strani....Primerno ot skoro ima edin nov v na6ata kompaniq..toi e "otvoren" ili p skoro se pravi na takuv, za da privli4a vnimanieto....I negovite 6egi kum men sa infantilni, ama az ne moga da se vuzdarja da ne mu otgovorq....i nz dali ne6tata , koito gi kazva ( grubi4ki sa ) naisrtina gi misli ili e samo "ebavane".....eh...da be6e samo toi :-k i dnes ne6to izvednuj nastroeneto se izpari sled porednoto "ebavane" i toi mi kaza 4e sum infantilna i 4e ne nosq na maitap, a az mu kazah 4e prekalqva.....Az primerno bih iskala da si ob6tuvam s tozi 4ovek NORMALNO...a tupite mu 6egi me obijdat i dori ne moga da razbera dali da gi priemama kato maitap ili da go ZATAP[Q ZLOBNO........i tova polojenie mi se slu4va 4esto.....priemat me kato obekt za "ebavka"...... :smt010

find_m3
06-29-2007, 04:33
Пфууу ако пишеше малко по-различно (като стил) бих казала,че те познавам.Знам момиче дето нейните 2 приятелки все я ебават ,че е бавна и не отвръща на нападки.... Ми я кажи някой от "майтапите" и как ти си отвърнала за да можем да преценим кое е грубото

Seducti0n
06-29-2007, 05:07
Здравей,миличка.Странна работа е това,имаш доста контакти с различни хора,което предполага,че си общителен човек и си си изградила някакво положение сред заобикалящите те.Не се сдухвай,а когато някой наистина те засегне с ебавките с,просто му отвърни подобаващо и ще видиш,че вече няма да има подобно отношение към теб или поне ще си има едно на ум.Другата възможност е ти просто наистина да не носиш на майтап и всеки едни базик,да си струва обиден,груб и т.н.Айде къмте и не се връзвай много,по-някога човек си хаби нервите излишно,а не бива да е така. :P

Amigo0o
06-29-2007, 10:03
Трябва да си наркоман алкохолик пушач и т.н за да те уважават шибана раота просто то би трябвало да е обратното ама........ :smt017

06-29-2007, 20:58
to se otnasq do ebavane svarzano s alkohol, cigari i treva....ne me ebava nikoi, 6tot ve4e sme nadminali taq vuzrast..A ina4e si piq kato sum v kompaniq ;-) A ina4 imam nqkvi mn otvoreni priqtelki, i nikoi ne smee da im kaje i dumi4ka....i vinagi se 4udq kak go pravqt :-k

06-29-2007, 21:06
Пфууу ако пишеше малко по-различно (като стил) бих казала,че те познавам.Знам момиче дето нейните 2 приятелки все я ебават ,че е бавна и не отвръща на нападки.... Ми я кажи някой от "майтапите" и как ти си отвърнала за да можем да преценим кое е груботоmi primerno bqhme 3 mom4eta i az ( ediniq mi be6e biv6iq), a drugiq e ot moito dakskalo, tretiq e tozi za koito spomenah po -gore....i si govorim za bala na na6ite abiturienti 4e 6te e e v edi koq si disoteka. Tozi ot moito daskalo me pita "ti 6e hodi6 li", a az kazvam nz. A toi se izcepva "tebe v edi koq si koq si disko ne te pusnaha , puk na taq 6e hodi6"....Za6toto az nqmam 18 i nqjkolko dni predi tva bqhme v st grad i tam naistina ne me pusnaha v na4aloto vuv vuprosnata disko, no v kraina smetka vleznahme.A tozi moi friend e malko po zamojen i samo pari razdava, za da go puskat ( vupreki 4e i toi nqma 18) Drugite dvama se zahiliha adski mn za6toto te sa ve4e nad 18 i nai mi stana gadno za biv6iq kato se zabavlqva za moq smetka :smt019 Na tova az nqma kvo d aotgovorq ili pone ne se setih v momenta i eto pak smqh za moq smetka :smt017 znam 4e be6e tup primer.....

Allmighty
06-29-2007, 21:39
Ами да, примера е тъп. Говори с тоя човек, който те ебава и му обясни как седят нещата, че не ти е приятно просто. Ако не те вземе на сериозно, забрави, че съществува. Никога не излизаш повече с него и това е..

Backfire
06-29-2007, 22:18
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

Сатан
06-30-2007, 18:11
хаха...
съжелявам, но само като прочетох какво си написала и разбрах че не си особено умна.
уау, след като аз от 30-тина реда успях да го разбера, представи си какво остава за другите които общуват с теб ?

imam priqteli i pz mesec razli4no gadje
хахаххаха, какво тъпо момиче :lol: бах мааму... :roll:

LecheR_DeViL
06-30-2007, 19:42
май проблема е в тебе..

06-30-2007, 21:49
mi vijte sega....kvo mi vika6 4e sum tupa, kato ne me poznava6? Ti sigurno si misli6 4e si ebati gotiniq pi4 i 4e nqam6 nikakvi nedostatuci?i za teb slabostite na drugite sa povod za podigravki?

07-06-2007, 09:36
хахахаха малеееееее. не не.Направо през сълзи се смях като прочетох как те е "ебавал".И за тая тътпотия си писала чак тема във форум.щи кажа нещо .Ако от това което ти е казал се стягаш начи наистина не носиш на маийтам ама озобщо.Той дори не се е базикал с теб ами си е казал чистата истина,а това че за теб тази истина е неприятна не го прави него лош човек.Ти явно имаш мн совобдно време и се чудиш как да го убиеш ми се струва.
Намери си хоби