PDA

View Full Version : Moderated: Имам стрии по краката и дупето...



otchaqna
06-28-2007, 21:03
Imam strii po krakata i dupeto.Naistina nqkoi ot tqh poizblednqha,no pove4eto se vijdat.Probvala sum kakvi li ne kremcheta za premahvaneto im,no nikoe ne dade golqm rezultat :( :( :( Sega se pritesnqvam oshte poveche,zashtoto e lqto i shte mi e neudobno da stoq po banski :? veche neznam kakvo da pravq s tqh.

Moderated by Barbie
7т.

mechtaq_za_teb
06-29-2007, 04:37
Zashto ne se zahvanesh s nqkakav sport kato fitnes naprimer? :)

otchaqna
06-29-2007, 05:18
Ami ako znam,che shte mi pomogne bih se zahvanala.Problema ne e v tova,che sum pulnichka,daje veche se chudq kak da napulneq malko :? #-o

Seducti0n
06-29-2007, 05:40
Ami ako znam,che shte mi pomogne bih se zahvanala.Problema ne e v tova,che sum pulnichka,daje veche se chudq kak da napulneq malko :? #-o-Човек не е нужно да пълен за да спортува. :wink:

rosu
06-29-2007, 06:54
Ami ako znam,che shte mi pomogne bih se zahvanala.Problema ne e v tova,che sum pulnichka,daje veche se chudq kak da napulneq malko :? #-o-Човек не е нужно да пълен за да спортува. :wink:




Точно така.щом не си опитала с фитнес, защо мислиш, че трябва да си дебела, за да спортуваш.Опитай

136179
06-29-2007, 07:22
potursi lekarska pomo6t i eventualno spri da se pritesnqva6 ot tqloto si ... koito te haresva 6te te haresa zaradi tova koeto si a ne zaradi na4ina po koito izglejda6 ;)

mechtaq_za_teb
06-29-2007, 07:28
Ami ako znam,che shte mi pomogne bih se zahvanala.Problema ne e v tova,che sum pulnichka,daje veche se chudq kak da napulneq malko :? #-oShte ti pomogne.Efekta nqma da doide vednaga,no ako sportuvash redovno shte ti se stegne tqloto.

KuKli4kAta_14
06-29-2007, 09:45
Mislq 4e 6te te razo4arovam no poqvili se vedn1j striite ne mogat da se mahnat osven s1s kozmeti4na operaciq :(

charovnata_
06-29-2007, 10:11
hm.... ami sportuvai povechko apyk zashotot naistina za da se mahnat trqbva povechko vreme i za lqtoto shte si budsh s teh nqma kakvo da se pritesnqmash ima mn kato teb i ako ti se hodi na plaj ili to se nosi kysi pantalonki da ne ti puka edva li nqkoi shte vzeme da se vglejda i da ti tyrsi striite spoki prosto sym zabelazala che vsichki dori i az kato namerime nakakav defekt vyv sebe si go izkarvame na pyrvo mqsto i si mislim che dr. shte kajat neshto protim nego taka che spoki pravi se che gi nqmash a aako nqkoi ti kaje neshto mu kaji da hodi na mai*a si

otchaqna
06-29-2007, 12:08
Blagodarq vi,naistina mi pomagate mnogo :wink: .Znam,che edinstveniq nachin da se premahnat napulno e operativna namesa.Nqkoi znae li v kakvo tochno se sustoi tq,dali trqbva da imam 18 godini za podoben vid korekciq i izobshto ima li znachenie :roll:

VerryBerry
06-29-2007, 12:36
otidi na dermatolog,toi/tq 6te ti dade savet za kremovete-tva e po tqhnata 4ast

06-29-2007, 12:41
az imam dosta strii .. po dupeto,po krakata i po gyrdite :) mnogo sym slaba ,super mnogo .. no prosto kojata mi ne e elastichna i se poluchiha ot rasteja :) predi dosta spichah ot tqh no veche izobshto ne mi puka.. pritesnqvah se da pravq sex na svetlo .. da nosa po kysi poli i dekolteta ... :) kremove ne sym polzvala nikakvi.. veche ne mi puka mnogo mnogo ot tqh..ama vij kfo pravq.. hodq na solarium ... i kato pocherneesh ne si lichat izobshto :) sega osobeno predi da otida na more pravq dosta solariumi za da pocherneq i na plaja izobshto da ne se zabelqzvat :) a za fitnesa.. hodq na fitnes i izobshto ne pomaga za zalichavaneto na striite ;)

otchaqna
06-29-2007, 13:11
az imam dosta strii .. po dupeto,po krakata i po gyrdite :) mnogo sym slaba ,super mnogo .. no prosto kojata mi ne e elastichna i se poluchiha ot rasteja :) predi dosta spichah ot tqh no veche izobshto ne mi puka.. pritesnqvah se da pravq sex na svetlo .. da nosa po kysi poli i dekolteta ... :) kremove ne sym polzvala nikakvi.. veche ne mi puka mnogo mnogo ot tqh..ama vij kfo pravq.. hodq na solarium ... i kato pocherneesh ne si lichat izobshto :) sega osobeno predi da otida na more pravq dosta solariumi za da pocherneq i na plaja izobshto da ne se zabelqzvat :) a za fitnesa.. hodq na fitnes i izobshto ne pomaga za zalichavaneto na striite ;)

I az zabelqzah,che kato hodq na solarium ili se peka pochti ne se zabelqzvat.Kolkoto do fitnesa,naistina pomaga za stqganeto na kojata,no ne vijdam kak shte premahne striite :roll: Slabichka sum,no ne moga da nosq kusi poli ili dunki zaradi tqh i im obrushatm golqmo vnimanie :( ,moje bi zashtoto oshte ne sum sviknala s tqh :?

06-29-2007, 17:18
pij sok ot morkovi. Toi izglajda kojata

BiBeRoN
06-29-2007, 18:51
Казваш,че си слаба...а била ли си преди това по-пълна и да си отслабнала бързо?Попринцип стриите се появяват при бърза промяна на теглото...Няма защо да се притесняваш, както теб има слаби момичета, само че с целулит...Все пак са ми казвали че намаляват ако се мажат с бебешко олио...не съм пробвала и не гарантирам!

otchaqna
06-29-2007, 19:19
Poprincip sum slaba.Imah edin period,v koito bqh napulnqla,posle burzo si vuzvurnah predishnoto teglo i nai veroqtno tova e povliqlo :roll: Vseki den se maja s losion za tqlo i izpolzvam kremche za zalichavaneto na striite dano tova pomogne pone malko :?

ani_5555
07-05-2007, 13:09
emi zna4i sled vsqka banq trqbva da se maje6 s1s ne6to - bilo to bebe6ko olio ili ne6to dr.Vseki den sled vsqka banq se maji hubavo i ne samo da se namaje6 ii gotovo a pravi si masaji po prodaljitelno vreme.Ako go pravi6 tova seki pat te 6te izbleedneqt mnogo i daje nqkoi 6te iz4eznat-garantiram ti
aide i uspeh :wink:

paola_Rey
07-05-2007, 14:42
emi i az imam ama malko,no vse pak ne mi puka,ne se pritesnqvai s vremeto 6te izbledneqt no sam 4uvala 4e ot slanceto izblednqvat po lesno ama ne sam sigurna

07-05-2007, 19:28
Blagodarq vi,naistina mi pomagate mnogo :wink: .Znam,che edinstveniq nachin da se premahnat napulno e operativna namesa.Nqkoi znae li v kakvo tochno se sustoi tq,dali trqbva da imam 18 godini za podoben vid korekciq i izobshto ima li znachenie :roll:

ако стриите са ти проблема, мацка, то живота ти е прекрасен. да не ти пука - ако на някой да не му харесва, да не гледа пък. :P

07-09-2007, 19:40
sportut fitnesut i t.n. nqma da pognat za premahvane na stiite,no znam ne6to koeto pomaga.kolkoto i stranno da izglejda edinstveniqt na4in/s iaklu4enie na plasti4na operaciq/ za premahvaneto im eda se maje6 okolo1-2 sedmici s kolastra.zatezi koito ne znaqt kakvo e tova 6te obqsnq.pri bremennite jeni tva e te4nost koqto zapo4va da izti4a ot gurdite kogato sa nqkude kum 7-mi mesec.

[Lucifer]
07-10-2007, 07:22
zaradi ednite striii iska6 da te rejat.... bravo bravo.... mnogo hora imat i to si e do gen zavisi si ot kojata ti ..... nz za6to striite sa ti problem ..... e da i az poznavam nqkoi momi4eta koito kato mividqt moite i po4vat da se prevuznasqt kolko bilo grozno kak nz si kvo y a .... ama jalki horica vinagi ima ;) da ne ti puka a kolkoto do fitnessa to ivinagi e v + ;)