PDA

View Full Version : Важен въпрос...



06-28-2007, 22:43
Ето каква е ситуацията. Ония ден правихме секс с приятелката и понеже не искаше да и се хвърлям по тялото нито в устата и се хвърлих на пода, но забражих да си го изчистя. Тя си легна и заспа, а аз отидох и се напих от кеф в съседната стая докато гледах мач. Когато ре6их да си тръгвам отидох да я събудя и стъпих в останалата сперма с обувката. Под действието на алкохола реших да събера материала с лъжичка и да и го навра в путката докато уш я пипам. Получи се и тя не се усети, но на следващият ден аз си спомних какво съм направил и сега се притеснявам дали не е бременна. Моля ви помогнете ми? Дали мойе да забременее по този начин и ако забременее що за изруд ще се роди след като спермата е изгребана от мръсната ми подметка?!

love_girls
06-28-2007, 22:55
Първо сперамата , колкото и да е, не може да се задържи цяла нощ на пода, дори повече от час!
Второ самите сперматозоиди живеят не повече от 10 секунди изложени на кислород ;)
Трето много си голямо келеме да пускаш теми ебавка , при положение , че си още девствен и фантазията ти работи много, но все пак: ебавката да ти се връща :-({|=

06-28-2007, 23:00
абе тоя сайт е по-добър от сайт с вицове или най-здравата комедия. :lol: :lol: :lol:

д-р Посмъртов
06-29-2007, 04:34
Този имбецил най-вероятно ще прилича досущ на вас и затова е най-добре да се нарече извергоядорогоносец.Но вие не се безпокойте,винаги има място за такива бъдещи експерим...пардон,интелиген тни деца. =P~

alkobalko
06-29-2007, 04:36
Имаш доста развито въображение.
т. 11 от Правилника!