PDA

View Full Version : Zabivki??



abcdefg
06-29-2007, 00:52
dobre be, kak stava tva neshto... iskam nqkoi to4no da opishe (nqkoe mom4e) kvo pravi kato otide pri nepoznato momi4e, da kajem v diskoto, kak staa tupata zabivka, to nito moe da mu kaesh neshto nito da go celunes naprao... basi are pomagaite pls, i momi4etata moe se vklu4vat

beb4ety
06-29-2007, 07:06
:roll: az nesam mom4e i nemoga da ti pomogna :!:

STS
06-29-2007, 07:11
Аз лично си избирам момиче, отивам и почвам да говоря с нея, флиртувам и от там вече нещата си стават. Стига да не си здухан и да те е страх без проблеми става.

SpOrTs_GiRl
06-29-2007, 08:26
Ами отиваш при нея.. заговаряш я ... запознавате се. От там разговора тръгва и квото стане ;) Само гледай да не е с гадже, че.. :-D

sasha_90
06-29-2007, 08:38
Струва ми се,че искаш да свалиш някое момиче :-k .
Отиди й я заговори. :lol:

jive
06-29-2007, 08:52
ae hora momcheto iska primeri za zaribqvki. toi znae che trqbva da otide pri momicheto i da q zagovori. tova e qsno, no vaprosa e kakvo da i kaje, kak da se darji. davaite primeri,razkazvaite istorii a ne prosto"otidoh pri neq, zagovorih q i neshtata stanaha;pp". shte ti razkaja eedna moq sluchka: izleznagh vecherta... i se sreshtan s dve priqtelki (ednata ot tqh mi beshe privlqkla vnimanieto) zapochnah me da si govorim za muzika za uchilishte. sled tova otidohme dvamata na edni lulki i prodaljihme da si govorim. sled tova kato q izpratih do tqh q pomolih da poostane pred tqh da sme dvamata zaedno, shtoto mi mn priqtno s neq. tq ostana. Beshe ni studeno za tova az reshih da q pregarna, sled koeto i kazah che q haresvam i che adski mn mi dopaada. tq kaza sashtoto i bez mn da mu mislq q celunah;pp. nadqvam se da sam ti pomognal

ferendzia
06-29-2007, 09:07
ae hora momcheto iska primeri za zaribqvki. toi znae che trqbva da otide pri momicheto i da q zagovori. tova e qsno, no vaprosa e kakvo da i kaje, kak da se darji. davaite primeri,razkazvaite istorii a ne prosto"otidoh pri neq, zagovorih q i neshtata stanaha;pp". shte ti razkaja eedna moq sluchka: izleznagh vecherta... i se sreshtan s dve priqtelki (ednata ot tqh mi beshe privlqkla vnimanieto) zapochnah me da si govorim za muzika za uchilishte. sled tova otidohme dvamata na edni lulki i prodaljihme da si govorim. sled tova kato q izpratih do tqh q pomolih da poostane pred tqh da sme dvamata zaedno, shtoto mi mn priqtno s neq. tq ostana. Beshe ni studeno za tova az reshih da q pregarna, sled koeto i kazah che q haresvam i che adski mn mi dopaada. tq kaza sashtoto i bez mn da mu mislq q celunah;pp. nadqvam se da sam ti pomognal

hah tazi istoriika mi haresa mnogo...oba4e zvu4i tolkova hubavo...kato nqkakva prikazka...i trqbva da ti kaja 4e ne vseki ima tozi kysmet...prosto v tozi slu4ai ne6tata sa stanali pyrvi4no..koeto rqdko se slu4va...
za zabivkite..ako ne sa slu4aini...trqbva da ima6 sobstven podhod!..koito se izgrajda s mnoogo opit...ztova bih te posyvetvala da se seti6 za 1 mom4e 4iito podhod kym momi4etata ti dopada i vijda6 4e ima uspeh...i iskai syveti samo ot nego..za6toto ako izpolzva6 si4ki saveti koito polu4ava6 6te stane takava ka6a 4e momi4eto nqma da moje da shvane ti dali iska6 da spi6 s neq ili iska6 da ste zaedno zavinagi :D prosto horata sa razli4ni i ti trqbva s mnogo vreme,opit,gre6ki i nabludeniq da se nau4i6...az bih ti dala 1 syvet i toi e da byde6 estestven..pravi tova koeto ti idva otvytre za6toto po-dobyr syvetnik ot instinktite si nqma da nameri6!Uspeh ;)

Amigo0o
06-29-2007, 10:00
ae hora momcheto iska primeri za zaribqvki. toi znae che trqbva da otide pri momicheto i da q zagovori. tova e qsno, no vaprosa e kakvo da i kaje, kak da se darji. davaite primeri,razkazvaite istorii a ne prosto"otidoh pri neq, zagovorih q i neshtata stanaha;pp". shte ti razkaja eedna moq sluchka: izleznagh vecherta... i se sreshtan s dve priqtelki (ednata ot tqh mi beshe privlqkla vnimanieto) zapochnah me da si govorim za muzika za uchilishte. sled tova otidohme dvamata na edni lulki i prodaljihme da si govorim. sled tova kato q izpratih do tqh q pomolih da poostane pred tqh da sme dvamata zaedno, shtoto mi mn priqtno s neq. tq ostana. Beshe ni studeno za tova az reshih da q pregarna, sled koeto i kazah che q haresvam i che adski mn mi dopaada. tq kaza sashtoto i bez mn da mu mislq q celunah;pp. nadqvam se da sam ti pomognal
Ето един добър пример 80% деиства особено като е студено =D>

abcdefg
06-29-2007, 12:41
da mersi za pomostta, az taka i pravq ma kat sum estestven i nehsto ne staa rabotata...
ama az pitax ne za zabivki poprincip, ina4e i na men mi haresa istoriqta na mom4eto, mi za zabivki v diskoteka, shtoto tam e shumno i nqma kvo tolko da si govorish s neq i neshtaata trqq stanat po spontanno a mene hi4 ne me biva v tva...
ina4e verno, az sum probval s mnoo taktiki i razli4ni saveti se ot razbira4i, ama kato mi idva otvutre staa nai dobre..