PDA

View Full Version : КАк си представяте бъдещето?



06-29-2007, 02:04
КАк си представяте бъдещето в глобален план?Светло ли бъдеще или страшно ни чака?
Аз лично си го представям доста песимистично близкото бъдеще.МОже би защото вече са ми промили мозъка с разни чужди мисли,може би защото съм осъзнал и разбрал някои неща които не трябваше май.Един ден се зачетох в малко фолософия и открих доста неща.Но само проблеми,още повече въпроси и мисли не дават някакъв точен отговор.Замислете се какво е света в момента и накъде върви.ПОвечето хора са еднакви според една теория която подкрепям.Човешкия живот е толкова безсмислен..Живееш.И какво правиш през мига от вечноста съществуване който ти се полага?"Забавляваш се",бягаш от реалноста,оплакваш се,говориш и харесваш това което се харесва на една солидна маса.В момента,както и преди хората мислят много "рамковидно".Има нещо което аз мразя.В момента магията се испарява.МАгията е в незнанието и в собственото тълкуване на света.Но когато ни намерят доказателства и ни разубедят идва разучарование.СЛучвало ли ви се е да сте чели нещо и да сте видели някакъв смисъл който да ви вдъхнови,да разгледате анализите и да видите доказателствата че не сте прав?НЕ е приятно.Помислете какво е био съществуването на хората някога.Толкова непознато и страшно,а същевременно някак интригуващо,красиво и вълнуващо.Представете си че не са ви промивали мозъка като малки и сте израснали с мисълта за митични създания и богове.Вървите из една вековна гора.Никога не е била сечена.затова има голямо растояние бежду дърветата.Нощт е.Пълнолуние.Виждате пътя си,а вятъра брули клоните.Чувате воя на вълците в далечината и скате да се приберете възможно най-бързо.Всяко дърво,всеки клон,всяко движение.В него вие виждате нещо от вашата вяра.Нешо което искате да видите,било то добро или лошо.Вървите бързо.ИЗлизате от гората,продължавате през равина.СКоро вече сте в селото и всичко е свършило.
На пръв поглед повърхосна история,но си представече всичко това наистина.Вятъра,шума,трепе а,напрежението,страха,мири змите,ароматите,картината
Ако не създава никакви чувства у вас един съвет от три стъпки.
1.КАчете се на покрива на блока
2.Отидете на ръба и скочете
3.ПОчивайте в мир.
А вече за глобалното бъдеще.Повечето хора имат глобалните проблеми за нещо далечно,а природата за даденост.Има глобални проблеми.В един момент какво ще стане?Края на света е близо :D
В библията(не че съм я чел не съм и хукнал)не пише ли че когато дойде края на света слънцето няма да изгрява?Имаше един вулкан,може да избухне по всяко време , който ще д=вдигне толкова прах че ще засенчи слънцето за няколко години,от което ще измрът много животни и и растения.Ако кажа всички няма да бъде точно.И това не е ли просто един край?
А вие какво мислите?

quench
06-29-2007, 07:45
Самата възможност за абстрактно мислене на човека е извращение на еволюцията. Ако не сме притежавали толкова добри умения за интелектуално мислене, както и толкова късмет, самото съществуване на абстрактно мислене е щяло да ни погуби.
Не е пригодно създание, което сяда в калта, без да е запалило огън, започвайки да мисли за смисъла на живота си.
А смисълът на живота можеш да го извлечеш от природата около теб - целта на всяка жива амтерия е да се възпроизвежда и да расте. Самото вегетиране на организма, което е толкова презирано в нашето общество, е истинският смисъл на живота.
Друг е въпросът, дали ако се отдадеш само на епикурейско съществуване, ще можеш да осъществиш целта на живота си - да оцелееш и да преуспяваш на биологично ниво. Защото имаш нужда от обществото, защото си социално същество. Но това общество те принуждава да използваш безсмисленото си абстрактно мислене и ти, волю-неволю, го развиваш. А то е като чума и те кара да се опитваш да анализираш света около теб постоянно, докато не го разградиш напълно.
Накрая, когато вече си мислил години наред - а за някои и десетилетия - се оказва, че или от света е останало нищо - няма смисъл - или си достигнал до някое страхливо, но удобно решение, като например, че има Бог и той ще те прибере, заото си праведен. Или извънземните. Или духът на мъртвата ти котка.

Колкото до глобалните проблеми. Един биологичен вид може да оказва влияние, но не и контрол над средата си. Единственото, което може да стори този вид е да се присособява постоянно към нововъзникналата среда. Мислене, наасочено извън пределите на оцеляването и добрата перспектива за това в бъдеще, е безсмислено. Това, че мислиш за глобалното затопляне или за Апокалиспсиа, няма нито да спрат времето, нито пространството около теб. Просто те си преминават покрай теб и ти пропускаш момента.

За да осъществиш личното си благоденствие, трябва да играеш по правилата на играта. Това значи да си лицемерен, безскрупулен и студено логичен. Хората, които доста се отклоняват от този профил, често стигат или до лудницата, или до канавката с игла в ръката.

136179
06-29-2007, 08:07
mi ob6to vzeto ne s o4akva ni6to hubavo za v bude6te ;)

Muse_of_Madness
06-29-2007, 09:43
*Псевдо-епикурейски, Куенчи.

quench
06-29-2007, 09:44
*Псевдо-епикурейски, Куенчи.

добре де, тогава "като епикурейска свиня"

_donna_
06-29-2007, 09:59
някой построи за тебе свят от сив бетон
и ти съчини мечти безцветни ..

аз пък няма да се дам,
защото животът е отблъскващо прекрасен!

миналото не може да се промени,бъдещето също.
можем да променяме само настоящето и да се забавляваме.
всичките тия буламачи със смисъла на живота са ненужни.

emilythestrange
06-29-2007, 10:00
представям си в бъдещето земята да потъне в разруха,в очакванв на унищожението,забравила всички човешки ценности.И това е близкато бъдеще.защото друго бъдеще няма да има.
и е много удобно да мислиш,че след земята не те чака нищо.тогава няма да се замисляш как си живял.
смешни ми е когата зяпочнат да философстват над въпроса''какъв е смисъла на живота'' и си измислят всякакви глупости,само за да не признаят,че този живот е временна спирка за нас.
_donna_ си го каза

всичките тия буламачи със смисъла на живота са ненужни

06-29-2007, 13:09
Имаше едно аниме.Казваше се Wolfs rain.В него се засягаха точно тези идей-за рая,за края на света,за хората.Имаше много добри идей.Замислете се човек за какво живее?Или заради нещо което обича или заради нещо което мрази.Без тези две неща той просто умира.

В самото аниме се разказваше за вълци,които търсят рая.Те могат да приемат и човешка форма,а самите хора са вълци в човешка форма които не могат да се върнат в реалния си образ.
Там бяха показани почти всички типове хора.Горди,примирени,такив които си търсят мястов света и такива които се бият за да го намерят.Имаше много дълбока история.

То имаше трагичен край.Света е унищожен напълно.В последните епизоди се проследяваше действието от гледна точка на послените 5 живи вълка и трима човека.Накрая всички умират.Аниме завършваше с думите :
There is no such place as paradise.
И след като всички живи същества умират светът отново се възражда.Светът умира за да може да се прероди отново.До края на вечноста.Също като хората.АКо човек живее без нещо което търс и той не живее,а съществува.И в анимето хората бяха същите както тук в момента-примирени,без идеал,търсещи обяснение на всичко.Те винаги са гледали бъдещето в небето,в звездите.Но бъдещето е тук на земята.
В самото аниме градовете бяха покрити с похлупаци за да може да се регулира климата.Извън тези пухлопаци на всеки шест часа е или жега,или голям студ.Нищо живо няма извън тях.В това ли ще превърнем света?Мисля че на там върви всичко!!Глобалното затопляне,оръжия за масово поразяване,всичко.

_donna_ отдавна не бях виждал по голямо клише от това което написа.Нима смисъла на живота не е да го търсим?В този свят пълен с глупци неразбрани,еднкви хора,които просто продължават човешкия род,какво друго ни остана?КАКВО?Вие неможете ли да го разберете?!Всички сте еднакви.МИслите еднакво,чувствате еднакво,правите едно и също,движите се на стада и говорите че всеки бил уникален.В различняата възраст вички правят едно и също.И вие знаете че ще обикновенно но го отричате!Можете ли да заблудите самите себе си?А другите?Къде намирате утеха?Аз знам.В това че всички го правели,защо аз не го направя.НИкой не го харесва,защо и аз.Вие живеете за да бъдете недоволни,да въртите интриги и да се жалвате.Стане ли дума за нещо възвишено което още не е открите вие казвата че е буламач.АРЕ СПРЕТЕ СЕ НАЙ ПОСЛЕ!Това че казвате колко сте уникални е комплекс.Всички сте комплексари малко или много.Винаги сте се надсмивали над някой поне веднъш.Само се оправдавата.СМисъла на живота не е в това да съществуваме.О не е.Смисъла на живота е да бъде търсен и намерен.Ако има смисъл.Защото може и да няма смисъл.Човешкия живот е един режим.пЕдин затворен кръг.И никой не се оглежда настрани.Вие мислите че знаете нещо,но грешите.Аз среодна душа сред този свят няма да намеря.Вие не мислите в глобален план.Вие казвате ами всички крадът от държавата на дребно,защо не й аз?Сто лева за държавата са малко.Така казват 4-5 милиона души.И на какво става?Това е само духовната разруха.А разрухата на нашия свят?
П.П аз съм този който пусна темата.И ако някой все оак прочете какво съм написал може да се замисли поне малко.

06-29-2007, 13:23
(Не са всички като мнозинството българи, айде са :) А ти(автора) защо не се разровиш в интернет?Всичко се намира :) )

06-29-2007, 14:39
(Не са всички като мнозинството българи, айде са :) А ти(автора) защо не се разровиш в интернет?Всичко се намира :) )
По ясно се изрази.

find_m3
06-29-2007, 15:07
Не знам защо имам големи надежди и амбиций ,но си мисля,че нищо няма да стане от мен.Може и да правя това,което съм записала,но ще е или в някоя умряла фирма без доходи или хич няма да ме бива ](*,) Наще не са от най-образованите не очаквам и аз да съм.....Мисля си,че 90% от успелите хора имат зад гърба си други такива,а аз нямам зад себе си и не мисля ,че ще съм от тия 10%........................................

quench
06-29-2007, 15:14
човече, живота няма смисъл - не те ръководи никакъв висш принцип, няма форма, която да придаде битие на материята, няма бог, няма кармична обвързаност, няма детерминистична причина за всяко дейсвие, няма съдба

няма нищо, с което да си оправдаеш съществуването

както казах по-горе, еинственият смисъл да съществуваш е да съществуваш, живота няма нужда от обяснения

това,че нещо те е накарало да изпаднеш в дълбока личнстна криза, вероятно те е накарало и да си анмериш някаква удобна причина, която наричаш истина - но това всичко е в главата ти

повярвай ми, аз съм доста по-мотивиран от останалите да живея и да се развивам, въпреки че не се заблуждавам с разни висши цели - или дори невероятното клише, дори по-голямо от това на Донка:

"Смисъла на живота е да бъде търсен и намерен"

урааа, все едно чета някой лексикон на 15-годишна

гледал съм въпросното аниме, не е зле обаче да се поразровиш в по-дълбокия му смисъл, вместо да се приплъзваш по леснодостъпното му послание

защото когато някой каже "смисъла на живота", той има предвид Цел - да я постигне, та когато накрая пукне, да каже "победих, постигнах Целта" - и колкото да клишират "живота не е игра, няма победители, всички умират" и т.н. - всеки слаб неориентиран индивид си мисли именно, че има някаква велика цел, че накрая ще види финиш лентата :)

просто когато си прекалено глупав, ограничен и зависим, търсиш ужасен някаква спасителна сламка, за която да се хванеш, а не смееш да се отпснеш и да плуваш сам

а когато се заловиш за сламката, откриваш и други мизерни мравчици, които са се закрепили с теб на нея - обаче в даден момент става пренаселено и тогава сламката се пречупва - и така умират идеи, кито доста често са поддържащите колони на една цивилизация дори :)

Disrespect
06-29-2007, 15:50
бъдеще няма да има :twisted:

06-29-2007, 15:52
Това за лексикона не го разбрах :D
А това което ти казваш-знам всичко това.Но просто се надявам на по възвишено съществуване от това което ти описа.Аз нямам чувството че съм в криза,не всеки филосов е в някаква депресия или криза.Просто в момента разсъждавам.
А за анимето-не искам да се задълбавам в разсъждения за него-то просто е един достъпен пример.
Смисъла на живота е да го търсиш-незнам кой го е казал,клише е , но има някаква истина.Нямаш ли смисъл няма да постигнеш много.лВ ммента от глупостите които чета в постовете на останалите те се опитват да постигнат материални цели.Търсят къде да се жалнат и го правят в неправилната тема.
Има неща които немогат да бъдат променени и ти само ги изброяваш но не казваш никакво решение.Въпроса е че се губят ценност.Не че нягога ги е имало.Не се знае.Това което ние знаем може да е лъжа,може да е преувеличено,пропаганда.Не можеш да вярваш на всичко.И се обзалагам че половината думички които исползваш не знаеш какво означават.
От мисленето се полудява.Разсъждаваш ли над въпроси без отговор в най добрия случей ще те заболи главата.В началото на поста ти имаше прекалено много клишета.Материалното измества нематериалното.Живота вече се свежда до един прост режим.Емоциите се делят на две.Това е интересно.Защо ли търсиш обеснение на това че човек е решил да разсъждава над някоой въпрос със криза/депресия?Е значи моята депресия е продължило от порядъка на 5-6 години.
Малко хора осъзнават какво значи смърта.За тях тя е нещо далечно.Те могат само да говорят и да говорят за нея но не могат да я усетят.ИМа висша сила която ни управлява според мен.Незнайно защо вярванията на различните народи си приличат доста.В добрия стар коран пише че всички религии са едни и съши,само че на различно ниво.
Според мен всичко описано в тях е вярно,само че се разглежда повърхносто.Например идеята че от хаос се е родил реда е засегната там.Но обаче има друг проблем.Написаното е било изменяно през вековете и/или интерпретирано по различни начини.На мен ми се стори странно че ангелът на смърта се появява като сянка преди големи инциденти.Вие всички сте го чували и какво сте си казали?А глупости,хорска измислица и т.н.АМи ако не ?
Не е случайно че хората са надделяли над другите видове.Може и да е.Въпроси без отговор.Има много теории,всяка от които може да вярна но дали е така?


Все казваме проблемите.Хайде малко решения.

06-29-2007, 15:53
бъдеще няма да има :twisted:
Колко смислен пост...

Disrespect
06-29-2007, 16:11
бъдеще няма да има :twisted:
Колко смислен пост...

ще видиш смисъла му след 5 годинки :roll:

Guderian
06-29-2007, 16:48
Мечтая за едно крайно дясно тоталитарно управление в България което да ликвидира комунистите, циганите и турците и да осигури икономически възход на страната! Също така България на 3 морета :!:

quench
06-29-2007, 16:58
ами да, личи си, че си в моралан криза, макар да не си го признаваш - и когато кажа на някого, че е в криза, той го приема като дълбока личностна обида, което е отново индикатор за неговото състояние
когато в днешния свят хората започнат да разнищват екзистенциалните проблеми, те явно изпитват когинитивен дисонанс

дотук с това

казваш "истина" - не разбра ли, че всеи път, когато кажеш "истина", говориш за някакъв твой ДЪЛБОКО СУБЕКТИВЕН извод - и не можеш да го докажеш по никакъв начин на околните, защото за това е нужно да разкриеш целият път, по който лгоиката или интуицията ти е достигнала до него - което е невъзможно - можеш само да нахвърляш най-ясните и леснодоловими нюанси на мисленето си

имаш все пак някакви данни на оратор, но само доколкото напипваш начина да замаскираш лесноустановимите слаби точки в тезата си чрез многословие :)

казваш "надежда" - и тук откриваме ключа за по-ясното разбиране на ежедневната психология на всеки индивид
всеки се надява, макар надеждата да е по-слабият мотив за това да се събуждаш сутрин - защото всеки по-манипулативен тип може да ти даде фалшива надежда, с която да те контролира

строгото и здравомислещо отрицание на висшия смисъл на живота те прави много по-независим и по-пригоден

Guderian
06-29-2007, 18:15
ами да, личи си, че си в моралан криза, макар да не си го признаваш - и когато кажа на някого, че е в криза, той го приема като дълбока личностна обида, което е отново индикатор за неговото състояние
когато в днешния свят хората започнат да разнищват екзистенциалните проблеми, те явно изпитват когинитивен дисонанс

дотук с това

казваш "истина" - не разбра ли, че всеи път, когато кажеш "истина", говориш за някакъв твой ДЪЛБОКО СУБЕКТИВЕН извод - и не можеш да го докажеш по никакъв начин на околните, защото за това е нужно да разкриеш целият път, по който лгоиката или интуицията ти е достигнала до него - което е невъзможно - можеш само да нахвърляш най-ясните и леснодоловими нюанси на мисленето си

имаш все пак някакви данни на оратор, но само доколкото напипваш начина да замаскираш лесноустановимите слаби точки в тезата си чрез многословие :)

казваш "надежда" - и тук откриваме ключа за по-ясното разбиране на ежедневната психология на всеки индивид
всеки се надява, макар надеждата да е по-слабият мотив за това да се събуждаш сутрин - защото всеки по-манипулативен тип може да ти даде фалшива надежда, с която да те контролира

строгото и здравомислещо отрицание на висшия смисъл на живота те прави много по-независим и по-пригоденСъщо така мечтая да седя на столче от костите ти и да си мия ръцете със сапун от тебе :twisted:

Totalitarianist
06-29-2007, 18:20
Мечтая за едно крайно дясно тоталитарно управление в България което да ликвидира комунистите, циганите и турците и да осигури икономически възход на страната! Също така България на 3 морета :!:
Аз мечтая за едно тоталитарно управление, което да смазва всеки опит за анархия, свободия, деморализация на обществото. Всяка опозиция на режима ще се премахва или ще бъде вкарвана в някои от концентрационните лагери построени из цялата страна. Циганите, богатите капиталисти(евреи,масони) и хомосексуалистите ще бъдат превърнати в роби в служба на държавата, която в същото време ще се бори за световно господство.

Disrespect
06-29-2007, 18:43
ХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХА ХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХ ХА!! :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Guderian
06-29-2007, 19:08
Мечтая за едно крайно дясно тоталитарно управление в България което да ликвидира комунистите, циганите и турците и да осигури икономически възход на страната! Също така България на 3 морета :!:
Аз мечтая за едно тоталитарно управление, което да смазва всеки опит за анархия, свободия, деморализация на обществото. Всяка опозиция на режима ще се премахва или ще бъде вкарвана в някои от концентрационните лагери построени из цялата страна. Циганите, богатите капиталисти(евреи,масони) и хомосексуалистите ще бъдат превърнати в роби в служба на държавата, която в същото време ще се бори за световно господство.За разлика от тебе аз бих ликвидирал циганит и хомосексуалистите, а "капиталисти(евреи,масони)" ще ги превърна в роби и ще ги експлоатирам жестоко :twisted:

quench
06-29-2007, 19:09
чудно ми е, защо трябва да налагаш на всички околни ниската си култура?

06-29-2007, 19:23
Последното важи и за Totalitarianist.Добре, че няма шанс да се издигнете в обществото [-o< :smt009

06-29-2007, 21:28
quench ти казваш когинитивен дисонанс ,което показва че като малък са те ебали циганите.
Съща каза и екзистенциалните ,което значи че имаш педерастки наклонности.Говориш тъпизми.Сигурно като видиш в цс да псуват хакерите от псувните ис правиш изводи как е живял човека,в какво семейство живее и в каква компания се движи,също дали е щастлив от живота или не?
Самия факт че си написал 2500 поста в тийнпроблем значи че си някое дете най много на 15-16,което прави анализ на псухиката на другите и прави изключително тъпи извуди от отделни фрази,които той изкривява така че да се вържат с нещо заучено от теб.С глупавите си извуди почваш да ме изнервят.Употребяваш думи които незнаеш какво ознаачават .ПОвечето са чуждици,което сочи че си от младото поколение,отново потвърждаващо възраста в която се намираш.А тази възраст се свързва с комплекси,депресии и правене на нещо,което не си.Е в момента се правиш на човек който знае нещо и философства.Сега ще кажеш ето обиди се от най дребното нещо още едно доказателство.ХАахах срещал съм такива като теб ясни сте ми.Сега ще започнеш да разсъждаваш над други въпроси свързани с мен.И пак ще напишеш глупост.Направи си собствен анализ.Или и аз да почвам да интерпретирам думите ти и да те искарам изнасилен 5 пъти,бит преюз целия живот,тормозен и отритнат от обществото 12 годишен пубертет?Да започвам ли?

_donna_
06-29-2007, 22:25
Също така мечтая да седя на столче от костите ти
тоя лаф се изтърка.. :-k

Shadow_Walker
06-29-2007, 23:49
Оф, защо се правите на умни :]
Какво ще е бъдещето - каквото си го направим.
Не знам как ще изглежда.Ще се разбере =]

06-30-2007, 00:12
АНАРХИЯЯЯЯЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

quench
06-30-2007, 00:37
...

бум, убит съм!
=D>

ей такива хора като теб могат да ме накрат да спра да пиша във форума и да ида да си изкарвам комплексите като бия 10-годишни деца :)

:D

смятам, че не ще се замислиш върху това колко си жалък, макар да ти личи от километри - защото наистина, това, че се цупиш като ученичка от най-малкото побутване демонстрира колко раним и неуверен в себе си си - но не това беше идеята на "ти си в криза"

едва ли ще разбереш от позицията си на 17 годишен, предубеден в зрелостта и правотата си, че твоето мнение не е аксиома

всъщност, има един такъв, подобен на теб във форума - OtherDimension

но той поне мисли

[-(

06-30-2007, 02:04
За мен ли каза че съм на 17?Не на 12 съм :D
Ееех навсякъде ме надценяват.Все в форумчетата си мислят че съм малко по старичак.А сега ти искара едно 12 годишно дете с комплексите на 40 годишен отритнат от обществото наркоман,който като не пуша треволяци слуша метъл.Ти явно се учуди че едно 12 годишно дете успява така брутално да те заблуди.Ех анонимноста на нета...Аз още и тийнейджър не съм ако трябва да бъдем точни.Рано ми е кризи или депресии.Просто ми се гледат изцепки и хорски недомислия и глупости.Точно като твойте.Ето сега вече си промени погледа за мен,Допреди малко гледаше на мен като на 17 годишен в криза,който си мисли че прави нещо а е повърхностем,а сега ме гледаш като 12 годишно дете,което си мисли че прави нещо а мисли елементарно,дори за възраста си. :D
Хаха това беше самоирония,въпреки че и слепите биха го забелязали.
По моето скромно мнение съм живял прекалено малко за да бъда смачкан от живота/комплексиран/в криза/депресиран и т.н.Може и така да е аз незнам на 12 съм .МОже би малко избързах да ти го кажа,но смаия факт че ставаш все по малко обективен с всеки пост и че пускам много емотионки показва несигурност от твоя страна.Начина по който говориш показва че на теб често ти е било казване че си в криза или депресия.Много често,промит мозък.Ти беше подведен от това че всеки тийнейджър е в депресия,и за който и да го кажеш би било малко или много вярно.Каза два глупави аргумента,но реално спореше с едно 12 годишно дете. :lol:

quench
06-30-2007, 08:03
не знаеш кое какво е явно :)

не си мачкан от живота, затова не можеш да си в КРИЗА НА ВЪЗРАСТТА, когато разбираш, че няма смисъл от повечето, което си сторил

имаш криза на идеалите, която е нормална за всички тийнейджъри - дори да не си на 12 или на 17, си между тези 2 възрасти :)

кризата на идеалите означава, че призмата, през която се пречупва образа на живота, се променя драстично, което те кара да си объркан

не навлизай в проблемни ситуации, от които няма да моижеш да излезеш "сух" - и понеже пак ще ми се озвериш, не говоря за заяждането ти с мен

не смятам, че с това или с предишни мнения съм ти казал, че мислиш елементарно, а просто, че някои емоционални фактори ти пречат да излезеш от омагьосания кръг на безпредметните разсъждения

но явно това е дълбок удар по самочувствието ти - сигурно си очаквал в тая тема да самоанализираме недостатъците, а ти да си нашият Ментор и да напътстваш нашето морално развитие ;)

болшинството от хората, които биха писали в тази тема, могат само да коментират твоята гледна точка, защото малко или много, те вече са си изградили удобен поглед върху живота и принцип за съществуване

:D

и да, не ти прави чест, че използваш думи като "ебали" или "педерастки"

Guderian
06-30-2007, 08:13
Ех, ех, ех :( Едно бъдеще без комунисти, цигани, турци и евреи нема да го бъде без крайно десен тоталитаризъм :!: Това трябва да стане колкото се може по-бързо!

quench
06-30-2007, 08:29
Ех, ех, ех :( Едно бъдеще без комунисти, цигани, турци и евреи нема да го бъде без крайно десен тоталитаризъм :!: Това трябва да стане колкото се може по-бързо!

хапни гъбката пак и политай към своя рай!

Disrespect
06-30-2007, 08:59
Ех, ех, ех :( Едно бъдеще без комунисти, цигани, турци и евреи нема да го бъде без крайно десен тоталитаризъм :!: Това трябва да стане колкото се може по-бързо!

бе ти що не последваш своя фюрер? или може би не ти стиска? ;)

Guderian
06-30-2007, 09:27
бе ти що не последваш своя фюрер? или може би не ти стиска? ;)Няма да склопя очи докато не видя националсоциалистическо управление в България :x

teenkopele
06-30-2007, 09:36
...с летящи коли и платен въздух. :lol:

*happy bunny*
06-30-2007, 09:38
...с летящи коли и платен въздух. :lol:

i bez bira.... :-#

teenkopele
06-30-2007, 09:41
...с летящи коли и платен въздух. :lol:

i bez bira.... :-#

То това няма да е никакво бъдеще...

*happy bunny*
06-30-2007, 09:42
...с летящи коли и платен въздух. :lol:

i bez bira.... :-#

То това няма да е никакво бъдеще...

кво ти пука ние отдавна ще сме избягали на далечна планета, на която вместо вода тече бира....

Sarabi
06-30-2007, 09:56
...с летящи коли и платен въздух. :lol:

i bez bira.... :-#

То това няма да е никакво бъдеще...

кво ти пука ние отдавна ще сме избягали на далечна планета, на която вместо вода тече бира....

Аз вече съм я намерила, ама няма да ви кажа къде е :twisted: . Бирата си е само за мен... водата де :-D

*happy bunny*
06-30-2007, 10:00
...с летящи коли и платен въздух. :lol:

i bez bira.... :-#

То това няма да е никакво бъдеще...

кво ти пука ние отдавна ще сме избягали на далечна планета, на която вместо вода тече бира....

Аз вече съм я намерила, ама няма да ви кажа къде е :twisted: . Бирата си е само за мен... водата де :-D

хахаха гадина...ае земи ме само мене, остави го бръмзето...аз съм просто заек няма да пия много :twisted:

06-30-2007, 12:56
quench не съм се засегнал.Аз очаквах една друга реакция-едни да говорят глупости(така и стана),други да се оплакваме за деградацията на младото поколение(не стана),а трети да ми се чудят на ъкъла(ттака и стана.Е долу горе сум улучил.Ако продължаваш с тия постове ще ме убедиш и че съм някаква отрепка,затова те признавам за спечевлил спора :D
А аз исках да кажа че светът се смалява за повечето хора,те виждат само това което е близо до техния ум или само това което им харесва.За такива като тях е чалгата и останалия комерс.В момента българия малко по малко става копие на америка,където само се работи и работи.Защо всеки бърза за някъде а се върти в гръг(един постоянен цикъл)?Аз знам че и моя живот е един затворен кръг и този кръг малко по малко ще се променя(както е при всички),но глобално погледнато е просто един затворен кръг.На мен не ми харесва това в което виждам че ще се превърна-в един момент всичко да се свежда до работа и някаква почивка(както е сега ),а аз искам някое по светло бъдеще.Всички сме заблудени от телевизии като бтв,канал едно и нова,които не са спрели да ни манипулират.
Например ирак!Казаха ни че там хората са живели ужасно бедно,нямали са пари за нищо,едва ли не всеки ден са ги гърмяли и са стреляли по тях с биологични уръжия.А Сащ винаги готов да се притече на помощ н нуждаещите се тръгва да избави света от поредния зъл диктатор Садам Хюсейн.ДОри сега звучи глупаво нали?
Но от хора,които са ходели в ирак(един приятел на баща ми,а в добрия интернет,без да знам коллко е достоверно това което казват,и други са го твърдяли)те казват че в ирак хората са живеели добре,нямало е престрелки,престъпноста ниска а Садам не бил чак такъв демон и олицетворение на злото,каквото го искарали по бтв.Реално той влиза в две войни със Сащ,едната от които печели,воювал е с иран,държава десетки пъти по голяма и населена от ирак и е бил на път да спечели войната.А на нас какво ни поднесоха?Изкривената истина,с която могат да се правят на интелигентни децата в циганската махала.Незнам колко човека знаят за каква заблуда става въпрос,но знам че са малко.Само като си помисля колко глупци вярват на всичко това ми прилужава.
Заблудите са не само за Ирак,Сащ и Европейския съюз,но и за политикиата в нашата страна.Един прост пример-вие знаете преувеличена история за гафовете на Атака(една глупава партия,но заплаха за обществото),но за ДПС(тия изруди) какво знаете?Например знаете ли че когато в парламента е дадено едноминутно мълчание в упрек на насилието на арменците,ДПС са напуснали парламента?

За изборите за евродепутати,когато Бойко Борисов заяви,че не иска да гледа глупотите на другите политици,а има наводнения и нуждаещи се от него повече от колко там,напусна.На другия ден му искривиха думите до тази стешен,че казаха нещо от рода на че недоволен от вота той напуснал в знак на протест.Е кажете ми това не е ли пълно заблуждение?
Вие чувате всякакви глупости за това коя "звезда"за кой се уженила,коя репорка какво направила,кой политик как заблуждава хората,но са постоянния тормоз от страна на циганите да сте чули?Вие слушате дълги и безсмислени препортажи,съобщават ви за почти всяка катастрова(автомубилна),но нищо не сте чули за това кога циганите са били някой до смърт,напднали са влак,кръчма,невинни жители.
Най много да чуете че лица от "Ромски произход са обрали някой и той по своя вина едва ли не е в пирогов с опасност за живота защото е отвърнал на ритниците им в самозащита.Имаше един случй,когато един селянин,лпритеснен за добитъка си слага ограда,по която протича елетричесто и няколко табели,в които предупреждава за това.Но една циганка идва,хвнала оградата да се изкарери и краката й остават парализирани.В края на сметка горкият селянин е осъден на 5 до 10 години затвор заради това,че циганката неможела да чете и той не бил предупредил.Нищо не се споменава за нейните намерения.Селянинът бива искаран виновен.Май имаше няколко такива случея.
Много малко от хората,родени след падането на кумонизма 89 година знаят за бунтка,който са готвели турците и за стимула,който им дава турция.Разсекретени са някои от писмата на дуган , в които той пише за любовта към турция и умразата към геурите!За отворената граница на българия към турция за един етнос,за училищата,които съществуват и до днес,в които се дава помощ на турците ако се запишат да учат там.,И всичко това финансирано от обичната ни съседка.
Има доста примерино мисля че от казаното се разбира ,че теливизията ни заблуждава по най-бруталния начиин.А хората са податливи на манипулация.

06-30-2007, 13:02
Гледам че другите деца са намерили много интересен начин да спамят-през два поста все повтарят за дясно тоталитарно управление,Хитлер,и цигани,еврей,турци,дръпнат и негри.Вие сте изключително тъпи.Засягате тема за която знаете малко с невежеството си.Хитлер не е искал да убива цигани,нито турци,нито дръпнати,нито негри !Факт е че Германия е разбила всички през втората световна война,докато не идва Сащ,но по телевизията се набляга смао на часта,която поема сащ.И вие сте невежи и мислите че се правите на зли като говорите колко е елик и хитлер и как ще избивате еврей,турци и т.н.Аре скоро ще ви мине.МОга да ви кажа че ао не поддържате тази мания с книги и история ще ви мине бързо.Образовайте се и ще ви остане поне още няколко години.Моя съвет-образовайте се.

quench
06-30-2007, 13:04
света и преди да го констатираш е бил малък, само че сега е по-лесно да го разбереш, защото имаш информация за околните

и не, не си отрепка, но се успокой малко

the doom is coming, so what? can u stop it?

young_rich_famous
06-30-2007, 16:50
Бъдеще няма да има, според учени 2012 живота свършва ... за това живейте докато можете ! :smt005

07-02-2007, 19:48
Бъдеще няма да има, според учени 2012 живота свършва ... за това живейте докато можете ! :smt005
Може ли малко по ясно?

koalka
07-02-2007, 19:56
Надявам се да ни чака светло бъдеще.Как си се представям...иска ми се да си имам собствен апартамент, да имам добра работа и горе-долу уреден живот.Дано това се случи.

07-02-2007, 20:08
bade6teto e v delfinite
\:D/

teenkopele
07-02-2007, 20:09
...с летящи коли и платен въздух. :lol:

i bez bira.... :-#

То това няма да е никакво бъдеще...

кво ти пука ние отдавна ще сме избягали на далечна планета, на която вместо вода тече бира....

Аз вече съм я намерила, ама няма да ви кажа къде е :twisted: . Бирата си е само за мен... водата де :-D

хахаха гадина...ае земи ме само мене, остави го бръмзето...аз съм просто заек няма да пия много :twisted:

Ще те трепя, като се видим! :twisted:

teenkopele
07-02-2007, 20:10
Бъдеще няма да има, според учени 2012 живота свършва ... за това живейте докато можете ! :smt005

То светът трябваше да бъде унищожен още с настъпването на 2000 година, ама щом още пишем тук... :lol: