PDA

View Full Version : kakvi sa efektite ot e ?



06-29-2007, 04:06
Kk ne stoq mnogo po forumite i se v posledniq moment kat mi doide nqkaf problem na glavata se seshtam da pitam tuka , shot osven gadnite i zaqdlivi komentari ima i mn svestni hora koit mn pomagat ](*,)

ta .. drusal sam se s baq narkotici i imam mnogo opit tam mushroom trips, cocaine, amfetki fetki i sqkvi prostotii ama vischkoto kade sam go pravil sam go pravil v domashna obstanovka i kolkot i da se izlagam me skivat samo blizki hora pyk te sa mi sviknali i ne mi obrashtat mn vnimanie. Sled 2 dena otiwam na edno rave party .. 5000 choveka trans cqla ve4er predpolagam se seshtate che 20 min sled po4vaneto vsichki she imat nqkvi narkomanski pogledi, gledah mnogo videota za hora nadrusani s ekstazi , zashtoto ne sam go opitval do sega ii mnogo mi e spek gledah gi na youtube i vischkite vkarvat super "inteligentni" blujdaeshti pogledi, ama tapoto e che az gledah takiva kade pokazvat poveche loshata strana .. nqkvi lejat po mifkite ne moat sa vdignat , deistvat kato totalni oligofreni i sa opitvat da si izqdad vejdite :smt017

ta si misleh koito e opitval mojete li da mi kajete koe e po veroqtno , da si provalq ve4erta nqkade da se galq v nqkoq mifka i da si hapq vejdite ili da tancuvam kato nenormalen ?! :?:
Misleh kokain ama toi te puska na .. 20-30tata minuta .. ili pyk prosto da izpiq 2 kafeta i 2 redbula i sam gotow hah shte ima da treperq cqla ve4er \:D/

Anorcha
06-29-2007, 05:30
значи екстазиту си е сложна раота. ПРинципно действа по различни начини на всеки човек. Има 3 действия:
1. Почваш да подскачаш и да викаш и имаш ОГРОМЕН прилив на енергия

2. Държиш се като умрел- не моеш си вдигнеш задника от стола шото те боли всичко и мускулите ти отказват

3. Изпитваш странно чувство на приятност- започваш да забелязваш неща които не си забелязвал преди и то все положителни неша. Колко гладка козина има некое куче, колко хубава кожа има пра-баба ти и т.н

Аз лично знам за тези 2 дорби и един лош ефект и смятам че си заслужава да се опита ако има некой друг дет да знае друг ефект ще бъде добре ако го сподели

06-29-2007, 06:36
aham a ima li nqkaf faktor da opredelq koe ot tiq 3te neshta shti se slu4i ? primerno .. zavisi li ot kompaniqta , ot obstanovkata ? ako si sred mnogo hora da ne umirash primerno .. mi kat sisi sam v vas i kat ti e tapo ... ili zavisi izcqlo ot choveka ?

SunnyG
06-29-2007, 06:37
[b] :arrow: Ефектът MDMA започва след около 20-30 до 60 минути след поглъщането на таблетката и продължава няколко часа(от 3-6часа ,а в отделни случаи и повече)
:arrow: Търсените ефекти са чувсво за емоционална близост и хармония с околните.Възприятията и преживяванията могат да изглеждат по интензивни,притокът на енергия да се засили
:arrow: Съчетано с действието на Extasy,изтощението и продължителната физическа активност може да доведът до обезводняване,прегряване,с ърдечна или бъбречна недостатъчност.
:arrow: Непосредствените физически ефекти включват:липса на апетит,сухота в устата,повишено арериално налягане ,ускорен пулс,колебание на телесната температура,учестено дишане,повишено ниво на захар в кръвта,настръхване.
:arrow: При някои от употребилите може да се появят мускулно напрежение,схващане на раменете и краката,стягане или трудно отваряне на челюстта,бруксизъм(неволев о скърцане със зъби),което води до разраняване и увреди на зъбите.както и бързи и неволеви движения на очните ябълки настрани.
:arrow: По високите дози предизвикват главоболие,гадене,повръщан е,замъглено виждане и повтарящи се стериотипни движения.
:arrow: Високите дози могат да предизвикат силно повишаване на теледната температура,което да доведе до блокиране на мускулите,бъбреците и сърдечно-съдовата система.Употребата на Е,може да причини също сърдечна атака,удар и припадъци при някои хора
:arrow: Е може да повиши,но и да потисне сексуалното желание.

Anorcha
06-29-2007, 07:26
извод- Е-то е един много непредсказуем наркотик но според мен тряя да се пробва

06-29-2007, 07:47
mersi mnogo za burzite i to4nite otgovori :)

06-29-2007, 07:47
извод- Е-то е един много непредсказуем наркотик

Особено имайки впредвид, че не можеш да знаеш какво съдръжа :twisted:

Anorch
06-29-2007, 09:29
ако искаш екстази продаам за 20 лева на грам

06-29-2007, 12:36
ха-ха,20лв.за грам? X се продава на хапове не на грамове,и осв това не се надяваи да хване6 някоя заблудена риба така,коити си взима си има дилър и не може да ги взима толкова скъпо

SlAdKoTo-_-MoMi4eNcE
06-29-2007, 13:03
zna4i po4va6 da halucionira6 pobarkvas se spirat da ti davt pari va6te i ti po4va6 da karde6 da prodava6 i e takiva vse gadni raboti!!!

06-29-2007, 13:10
тъпа заблудена патица

sWeEt_SeEd
06-29-2007, 20:18
аехах ,начи пич яж и не се притеснявай...ама може да го цепиш на половина и да видиш как ше ти действа и след час някъде или повечко да изядеш втората,щото има някои много брутални хапове.И спокойно-няма да лежиш по мифките...освен ако не се наядеш като копеле.Не гледай клипчета...относително е,просто опитай както ти казах.
П.С. къде ше бъде това рейв парти ако мога да попитам...Италия, Холандия? :smt006

<black soul>
06-29-2007, 20:47
значи екстазиту си е сложна раота. ПРинципно действа по различни начини на всеки човек. Има 3 действия:
1. Почваш да подскачаш и да викаш и имаш ОГРОМЕН прилив на енергия

2. Държиш се като умрел- не моеш си вдигнеш задника от стола шото те боли всичко и мускулите ти отказват

3. Изпитваш странно чувство на приятност- започваш да забелязваш неща които не си забелязвал преди и то все положителни неша. Колко гладка козина има некое куче, колко хубава кожа има пра-баба ти и т.н

Аз лично знам за тези 2 дорби и един лош ефект и смятам че си заслужава да се опита ако има некой друг дет да знае друг ефект ще бъде добре ако го сподели
а другите действия .. :
4. тялото ти се загрява до към 40-41 градуса, обезводняваш се и почваш да пиеш много вода, но някои хора са умирали точно от прекалено много приемане на течности, които тялото не може да усвои от голямата температура.
5. заради това че си мислиш че всичко е прекрасно и почваш да се кефиш на всевъзможни глупости можеш и да гръмнеш някой... от любоФ разбира се! ...

<black soul>
06-29-2007, 20:50
aham a ima li nqkaf faktor da opredelq koe ot tiq 3te neshta shti se slu4i ? primerno .. zavisi li ot kompaniqta , ot obstanovkata ? ako si sred mnogo hora da ne umirash primerno .. mi kat sisi sam v vas i kat ti e tapo ... ili zavisi izcqlo ot choveka ?
зависи от човека, от организма му и от дозата

06-30-2007, 05:49
П.С. къде ше бъде това рейв парти ако мога да попитам...Италия, Холандия?

vancouver, canada

=] twa za cepeneto e dobra ideq :D

kk mersi mnogo =] utre shte vidim kakvo shte skoposam =) aide posle shte vi razpravqm :oops: :-)

06-30-2007, 09:58
рейв партита има и в Бг на хард техното има и от време на време габба..Renesanz,System Error ^__^
Oтносно наркотиците...мързеше ме да ти прочета целия проблем,кво ти пука стига да не прекаляваш е супер яко.

sWeEt_SeEd
06-30-2007, 10:05
ахеахех и ако мислиш ,че това е качествен рейв,даже и на рейв не прилича, то понякога на хард не мяза пък рейв :smt016 ...нз за вас ама аз му завиждам благородно :smt026 приятно братле и да изтрещиш :smt023

07-10-2007, 21:55
да бе айде кажете ми едно рейв парти в бг.. то има ли още изобщо? =О

ако някой ми каже къде има истински рейв партита в бг в момента ще ми сбъдне една мечта :-D