PDA

View Full Version : Moderated: Все си мислят, че им говоря зад гърба...



06-29-2007, 05:16
Има едни момичета от класа ми , които все си мислят,че им говора зад гърба и все ми викат : "тряя си поговорим с тебе " или нещо от сорта ... писна ми от тея хора - а аз нищо за никой не съм казвала ... а днеска свършва даскалото и днеска ше ми скапат настроението . какво да направя за да се променят нещата ? смисъл да не си го мислят тфа - не че ми пука за тях,ама не съм някфа дето им говори зад гърба...

плс кажете кфо да напраа . . .



Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Seducti0n
06-29-2007, 05:28
Ами,седни и поговори с тях,като човек.Разбери,кой те клевети затова,че говориш зад гърбовете им.Изяснете си отношенията и нека съучениците ти да разберат,че са в грешка.Ако пак се правят на интересни и не се вслушват в думите ти ги накарай да ти докажат,това в което те обвиняват.Успех и не се впрягай много. :wink:

06-29-2007, 05:34
ами аз ги питах кой така им казва и те ми казват : "може и да го познаваш , може и да не го" , но не ми пука да си говорят кфот си искат ... те са в грешка

ЦвЕтИт0 - мерси

mechtaq_za_teb
06-29-2007, 06:21
Ako pitash men tezi neshto se ligavqt s teb :-k Kakvi sa tiq lapeshki gluposti.Sednete i se izqsnete nai-nakraq.I vse pak smqtam 4e si tarsqt s kogo da se zaqjdat,shtom ne sa ti kazali koi im e kazal 4e im govorish zad gyrba..Q ne im obryshtai vnimanie po-dobre.

giginkaaa
06-29-2007, 07:50
Може този, който им го е казал, просто да търси с кой да се заяжда. Но на теб да не ти пука, гледай само ти да не станеш клюкарка. :smt006

Seducti0n
06-29-2007, 12:07
ами аз ги питах кой така им казва и те ми казват : "може и да го познаваш , може и да не го" , но не ми пука да си говорят кфот си искат ... те са в грешка

ЦвЕтИт0 - мерсиНямя защо да ми благодариш,това е просто един съвет.Сега,когато отново препрочетох темата и отговорите по нея ми хрумна,че съучениците ти може би иска да те игнонират,но са страхливци и затова не го правят направо,а използват по-лесния начин за да те накарат да се чувства унизена.Струва ми се,че няма смисъл,да се занимаваш с подобни хора.В един клас е нормално да не се харесвате,но поне уважение,трябва да има.За съжаление подобни неща-като добър тон и поносими взаимоотношения между учениците са останали далеч в системата на българското образование.Жалко,но факт. :(