PDA

View Full Version : povedenieto i az se promnqm , no za6to ?



luludi4koto
06-29-2007, 08:39
az sam na 13 i tazi godina me premestiha v novo daskalo vsi4ko ok namerih si fr vsi4ko ok no imah 4uvstvoto 4e prez cqloto vreme vsi4ki v toq klas me mrazqt i sa licemerni i taka se okaza s vremeto ograni4ih kontaktite si s pove4eto hora i nablegnah na u4eneto .No moite fr zapo4naha da zabelqzvat 4e az se zatvarqm vse pove4e v sebe si i iskaha da mi pomognat a az postoqno im se rep4ih i ne govoreh s tqh za ni6to taka doide kraq na u4ebnata godina i sega vsi4ki se razpilqha na nqkade i vseki kat tragva6e mi kazva6e " i da se stegne6 prez vakanciqta iskamete do godina sa6tata kupondjiika kvato be6e " ili " ae do godina pak 6te kuponqsvame nali" no ne6to v men naistina se e zatvorilo nqmam doverie na nikogo i vav vsi4ki moi fr se samnqvam a te prosto iskat da mi pomognat sega vsi4ki me vikat da hodq s tqh na nqkade da izlizam no ne mi e do tova i az izlizam s opravdanie kat edna moq fr s tva 4e imam da se gotvq za sastezanieto i imam mn da u4a hora znam 4e tva e puberteta no nikoi drug moi fr ne go izjivqva taka i za6to tolkova se zatvarqm v sebe si :-k :-k :-k pl pi6ete otgovor4eta

06-29-2007, 09:08
az sam na 13 i tazi godina me premestiha v novo daskalo vsi4ko ok namerih si fr vsi4ko ok no imah 4uvstvoto 4e prez cqloto vreme vsi4ki v toq klas me mrazqt i sa licemerni i taka se okaza s vremeto ograni4ih kontaktite si s pove4eto hora i nablegnah na u4eneto .No moite fr zapo4naha da zabelqzvat 4e az se zatvarqm vse pove4e v sebe si i iskaha da mi pomognat a az postoqno im se rep4ih i ne govoreh s tqh za ni6to taka doide kraq na u4ebnata godina i sega vsi4ki se razpilqha na nqkade i vseki kat tragva6e mi kazva6e " i da se stegne6 prez vakanciqta iskamete do godina sa6tata kupondjiika kvato be6e " ili " ae do godina pak 6te kuponqsvame nali" no ne6to v men naistina se e zatvorilo nqmam doverie na nikogo i vav vsi4ki moi fr se samnqvam a te prosto iskat da mi pomognat sega vsi4ki me vikat da hodq s tqh na nqkade da izlizam no ne mi e do tova i az izlizam s opravdanie kat edna moq fr s tva 4e imam da se gotvq za sastezanieto i imam mn da u4a hora znam 4e tva e puberteta no nikoi drug moi fr ne go izjivqva taka i za6to tolkova se zatvarqm v sebe si :-k :-k :-k pl pi6ete otgovor4eta

iliqnfenka
06-29-2007, 09:52
еми ти сама осъзнаваш, че не са такива гадняри тогава излизай си с тях.. едва ли у вас ти е по-хубаво. Ако спреш да им отказваш може би с времето пак ще си станеш същата ;)

sasha_90
06-29-2007, 09:57
Много позната история.
Имаш 2 варианта:стоиш си сама и затворена в себе си или се отваряш към света(повече общуваш).Реши сама какво искаш.

luludi4koto
06-29-2007, 10:28
da znam no iskam da se otvorq ama ne6to mi pre4i imam 4uvstvoto 4e sega pak vsi4ki 6te tragnat da me namrazvam i 6te stane po lo6o a ne iskam

sladi4ka_qni4ka
06-29-2007, 11:37
mm spored men e noramlno

kinder4e_f
06-29-2007, 12:07
ami noramlno e no naistina izlizai pove4e kefi se na jivota no tva e pubera qko te drusjat hurmon4etata ae uspeh i da se oprai6 :roll:

sexy_for_you
06-29-2007, 12:10
da znam no iskam da se otvorq ama ne6to mi pre4i imam 4uvstvoto 4e sega pak vsi4ki 6te tragnat da me namrazvam i 6te stane po lo6o a ne iskam
явно си претърпяла доста разочарования,за да се затвориш в себе си по този начин.нямаш доверие на хората.не всички са такива.защо си мислиш,че ще те намразят?когато бъдеш с тях,общуваш и се забавлчваш.обръщай им повече внимание и повярвай в тях.те са ти приятели и няма да ти навредят :-D

luludi4koto
06-29-2007, 20:01
sexy_for_you e prava prejivqh naistina mn osobeno tazi godina 1. namerih fr koit me predadoha 2. razbiha mi sarceto i ve4e nz kade sam na koi svqt i se zatvarqm a ne iskam i te se opitvat da mi pomognat no ne ne iskam da izlizam s tqh strah me e da ne prejiveq tezi ne6ta otnovo i nz pls daite savet4eta kritiki i ideiki za promqna pls pls pls [-o<

BiBeRoN
06-29-2007, 20:43
da znam no iskam da se otvorq ama ne6to mi pre4i imam 4uvstvoto 4e sega pak vsi4ki 6te tragnat da me namrazvam i 6te stane po lo6o a ne iskam
явно си претърпяла доста разочарования,за да се затвориш в себе си по този начин.нямаш доверие на хората.не всички са такива.защо си мислиш,че ще те намразят?когато бъдеш с тях,общуваш и се забавлчваш.обръщай им повече внимание и повярвай в тях.те са ти приятели и няма да ти навредят :-D

sexy_for_you Много правилно!Запомни че никой не може да те намрази, докато не му дадеш причина!Няма чак такива хора, които да те мразят от пръв поглед...Излез от черупката си, защото си личи че имаш добри приятели и няма смисъл да ги губиш, защото тогава и да искаш няма да можеш да се измъкнеш!Помисли си!

luludi4koto
06-30-2007, 07:56
da znam 4e sa super gotini fr i mn me obi4at no imam 4uvstvoto 4e ako im doverq ne6to kakvoto i da bilo 6te go kajat na vsi4ki sled kato dve moi fr go napraviha a druga govore6e zad garba mi i nz strah me e da ne se polu4i pak taka a ina4e drugite go zabelqzaha tazi promqna v mene i iskat adski mn da mi pomognat iskarvat me na vanka no s trista zora primerno edna prqsna slu4ka to dnes edna fr idva da me vika i zvani na vratata az i otvarqm i tq " aide da izlezem na vanka da vidim mom4etata kvo praqt 4e te me vikaha a az ima kazah 4e vikna i teb " a az " awe kade si tragnala da me izkarva6 na vanka imam da u4a nae6 li kolko mn imam da u4a stihotvoreniq i da se gotvq za sastezanieto po matematika " a tq " aide de sq kvo 6ti stane da izleze6 malko cql den sedi6 v ka6ti a sega i s nas ne iska6 da izleze6 " i az taka i ne izlqzoh be6e nujno da doidat i mom4etata za da me izkarat ot nas i to na zor nqma probelem 6te izlqza s tqh no te sami zabelqzvat 4e ne sam sa6tata minlata godina kuponqsvah i sedqh do 12 ve4erta na van i daje i do po kasno a sega iskam kolkoto e vazmojno po barzzo da se pribera i nz vsi4ko e adski obarkano za6toto pri men se polu4ava taka a pri drugite ne e taka pls pi6ete otgovor4eta :(