PDA

View Full Version : рибена кост



06-29-2007, 09:01
здравейте!има ли начин да ми обясните как се прави прическата рибена кост?знам че е малкос ложен въпроса за по интернет ама .. :D никой,който познавам не може да прави ,а много искам такава прическа :D

06-29-2007, 15:23
am...zna4i sresva6 cqlata kosa
nazad(v smisal taka 4e da nqma put)i sled tova s grebena pravo6 dve pravii linii ot 4eloto kum vrata v zavisimost ot tova kolko debela iska6 da e plitkata kosata koqto ostane(tazi koeto ne e mejdu dvete linii)za da ti e po udobno moje da q vurje6 sled tova ot pusnatata kosa otkum 4eloto zapo4va6 da pravi6 obiknovena plitka koto postepenno pribavq6 ki4ur po ki4ur kum plitkata i taka dokadeto iska6 moje6 da spre6 da q plete6


offfffffffff ne go obqsnoh nokak dobre no pone opitah i se nadqvam da si me razbrala :oops: :oops: :oops:
kasmet

06-29-2007, 16:57
a vuzmojno li e sama da si go napravq ili trqbva nqkoi da mi pomaga 6toto dosta slojno zvu4i! :-k a i tva mnogo ne go razbrah s dvete linii ot grebena no vse 6te probvam \:D/

find_m3
06-29-2007, 17:24
Чакай са и аз нещо не разбрах.Значи правиш 2 линий с гребена така ,че по средата да остане нещо като пътечка между 2те линий?И после пътечката плетеш от бритона назад като обикновена плитка?А как така прибавяш по 1 кичур?Към плитка ли,щото нещо не ми се вярва да е така се пак как към вече оплетена плитка слагаш кичур?

06-30-2007, 04:48
ne dokato plete6 pribavq6 ki4ur4etata.nali za normalnata plitka razdelq6 na 3 kosata taka pravi6 i tuk no samo otkum 4eloto preplita6 gi (1,2 pati ne sam broila) i kam ki4ur4e nomer 1 pribavq6 malko kosa(ot taka nare4enoto ot men put4e) posle pak gi preplita6 (1,2 preplitaniq) pribavq6 o6te malko kosa i pravi6 edno ili pak mi 2 preplitaniqi i pak pribavq6 i taka dokadeto iska6

ni nz dali 6te moje6 sama po dobre izvikai nqkoq priqtelka koqto ima dalga prava kosa i nqma kus briton(6tot az kat ima nemoga da pravq pak i na kasa kosa ne stava) pak kato se nau4i6 moje da probva6 i na teb no nz az ne sam probvala na sebe si

mnogo sajelqvam ako ima gre6ki no mn barzam

marin4itu
06-30-2007, 09:33
По-добре извикай някоя приятелка, която може да те наплете (аз лично съм плела мн мой приятелки).Иначе ако искаш сама да се научиш значи работата е следната все едно плетеш обикновена плитка но преди да вплетеш кичура взимаш от другата коса ама то не може да се обясни трябва да се покаже.А там дето някой спомена че се правят две линийки по този начин си отделяш косата, която ще плетеш.

xcomplicatedx
04-25-2009, 20:28
.......

mimsssssss
04-26-2009, 09:26
мн е лесно правенето,ама е трудно за обяснение :D .започваш като за плитка с 3 кичура и когато ги замоташ веднъж добавяш от страничната коса така че всяко кичърче да стане по дебело.целта е да се прави плитка,но със цялата коса.просто на всяко замятане прибавяш от косата.вече зависи ако искаш една плитка или мн плитчици.най яко става като на shean paul косата.прави се криви пътчета и на мн ситни плитки.еми тва е :D

s1NNer
04-26-2009, 09:32
http://vbox7.com/play:26476449

Просто със всяко заплитане на плитката прибавяте малко от страничната коса.

Tutmanik
04-26-2009, 12:03
Майка ти не може ли?