PDA

View Full Version : Blagodarnost



mamadete
06-29-2007, 11:09
Искам да изкажа своята искрена благодарност към г-жа Байкушева-учител по немски език в 7-мо СОУ "Св. Седмочисленици". Направи така, че детето ми не само да учи редовно и с желание по езика, но и да се чувства спокойно и обгрижено в училище. Със своето чувство за справедливост успя да създаде едни добри и толерантни взаимоотношения в клас, така че да бъдат избегнати почти всички актуални за българското училище проблеми. Неподправената й любов към децата ги накара да й отвърнат със същото. Благодаря от сърце!

Seducti0n
06-29-2007, 11:59
Евалата на такива учители,които въпреки малките си заплати,имат ентусиазма и желанието да просвешават младото поколение. =D> Аз пък искам да благодаря на началната ми учителка-г-жа Мариела Попова на 45-то ОУ,която ми даде една чудесна основа ,благодарение на която се изградих впоследствие като човек в обществен и личен аспект. :D

belerofone
06-29-2007, 18:00
Едно голямо БРАВО за учители като г-жа Байкушева...Много трябва да се поучим....
Евала и на родители който са достатъчно съвременни за да изкажат благодарност и в Интернет...
Браво на съвремието...или поне на части от него...