PDA

View Full Version : теми за разговор!



пича обича пи*ки ;)
06-29-2007, 13:44
Значи искам да пипитам какви теми за разговор може да вмкна.В смислъл когато излязох с момичето което харесва едвам измислях теми за разговор за да не стане кофти.Значи момичето ходи на лека атлетика ,но и тя не е от много разговорливите може би се стеснява,защото съм с 1-2 години по-голям ;)

`Death`Whore``
06-29-2007, 13:47
Не мисли за темите за разговор. И аз съм била малка, а и съм излизала с човек, който не обелва и дума...и каквото и да кажеш, най-вероятно няма да помогне. Разказвай И нещо...мъжете обикновено имат яки истории /пиянски...простотии...такива неща/, които жените обичат да слушат, защото не им се случват подобни неща.

пича обича пи*ки ;)
06-29-2007, 13:49
значи пиясни истории колкото щеш ама дали няма да ме сметне за неприятен или незнам.По-малка е и незнам как да подходя а страшно си падам по нея...

`Death`Whore``
06-29-2007, 13:54
Не знам, зависи от нея. Щом е малка, е нормално да се притеснява...аз мислех, че никога няма да се отпусна с мъж...

пича обича пи*ки ;)
06-29-2007, 13:56
И в крайна сметка тази вечер съм на среща с нея и ко да правя.Мислех да я видя на дсикотека ама там ще се притесни още повече щот имам доста фр-та...
Плс искам някое хубаво мнение от момиче за какво обичат да си приказват с момчетата...

`Death`Whore``
06-29-2007, 13:58
Не е хубаво да наричаш "нехубави" мненията на някой, който се опитва да ти помогне. Разбери, че ако тя се притеснява, каквато и тема да подхванеш, тя най-вероятно няма да се отпритесни.

пича обича пи*ки ;)
06-29-2007, 14:03
Не съм казал че постовете ти са енхубави дори напротив супер са.Помагаш ми и аз го оценявам,но имах предвид да ми кажете какво най-много обичат да им говорят темите или там такива.
Извинявам се ако си ме разбрала погрешно не съм искам да прозвучи така.

Coolguy
06-29-2007, 14:19
Пич, ти не си там за да обсъждаш "теми", ти си там за да ти е забавно, както и на нея.
Просто се забавлявай с нея.
Колкото повече мислиш "леле какво да кажа сега" толкова по-зле.

Death Whore ти дава добри съвети

BiBeRoN
06-29-2007, 20:52
Имах такъв случай и без да се обиждаш!!! малко е смешно за момичето.В смисъл вие трябва вобще да не се замисляте...Няма значение...Гледай да не дрънкаш глупости...В никакъв случай не говори двусмислици за външния и вид - може би ще я обиди.Само хубави еднозначни комплименти.Когато мълчанието вече стане прекалено се огледай наоколо - може нещо от пейзажа да те подсети за някоя необсъждана тема.

cherinka
06-29-2007, 22:08
Аз пък мноо обичам да ми говори за некви марки коли и за футболните отбори и за еврофутбол.
Попринцип му задавам някакви въпроси, които съм ги чула по някое спортно предаване и седа и се правя, че го слушам в захлас и, че разбирам какво ми говори и през цялото време се усмихвам и го гледам някак си задълбочено.
Хахах.

Ам, какво друго, ще ти кажа аз какви въпроси задавам, защото винаги аз се опитвам да разговоря другия.
"Имаш ли мечта, примерно някаква цел в живота, нещо което желаеш страшно много и искаш да го постигнеш и си се устремила към него?"
"Мислила ли си да се обръснеш нула номер? С това невинно и сладко излъчване много ще ти отива (след това казваш "шегичка" :-D )"
"Как си, живота как върви?"

Ох, нз, другите ми въпроси са прекалено задълбаващи и не знам дали ще имаш кураж да я попиташ..

Ама теми за разговор колкото щеш мога да ти кажа, а тук във форума само ще ти обесняват как да не се притесняваш, как какво да не си мислиш, как да я накараш да се отпусне, а истината е, че на нас само теми за разговор ни трябват, другото си идва несъзнателно..

Скайпа ми е stili_ :mrgreen:

06-29-2007, 22:18
Awe 4ovek kolkoto i da ti pi6at tuka kakvi temi da podhvane6 ne ti li idva ot vatre da barbori6 nqma da se spravi6 s mackata . Govori za ob6ti temi filmi muzika . Zapomni edno ! Razgovora se vodi ot 2-ma 4oveka i trqbva da prehvarlq6 topkata ot drugata strana . I tuka ve4e si dali mom4eto vladee maistorlaka a imenno da PREDRAZPOLOJI damata kam govorene . Vij 1-viq pat s priqtelkata mi kato izleznahme tq mnogo se sramuva6e , no vse pak govore6e. Prosto se se6tah za novi novi i interesni temi koito da podbudqt 4oveka kam babrene i sled nqkolko sedmici doide 1 takav moment 4e tq prosto e skrit talant :D . Po4na da govori pove4e ot mene :lol:
Zapomni
Vajnoto e da q predrazpoloji6 , da q nakara6 da se otpusne , togava moje i cqlata ti du6a da izlee :) . Sa6to taka ot golqmo zna4enie e i ti da si spokoen , ina4e ima golqm risk da se polu4i nelovka situaciq - a imenno mal4anie i ot stana na 2-mata !

06-29-2007, 22:25
P.S. Izvinqvam se za gre6kite i dumite koito sam propusnal . OT barzane e :-D

Vladokaaa
06-29-2007, 22:31
Абе какви теми бе хора това да не е контролно абе лапе отиваш и си говорите кви теми ти трябват да водиш разговор кво на листче ще си пишеш въпрос.1 ....... nestava taka

06-29-2007, 22:58
napii se qko predi tova i prikazkata ot samosebesi 6te doide :wink:

Dead`Paladin
06-30-2007, 01:14
mi ako ne se pritesnqvash ot momi4eto razgovora 6te si vurvi ot samo sebe si....

07-08-2007, 21:03
значи ето ви тема за разговор
питаш я:имате ли кола
тя казва квот казва
и после ти каваш:и ние имаме ама тате не ми дава да я карам защото мноо бия магарето :-D