PDA

View Full Version : Vie kak bixte postapili?!?



qn4ev
06-29-2007, 13:59
4uvstvam se mn stranno we deiba.na4i pove4eto hora na moita vazrast se dvijat v kompaniika s o6te 5-6 4oveka primerno.az ne sam taka,iam stra6no mn poznati,no ne moga da kaja iam li istinski priqtel sred tqx.primerno kat sa sre6tna s nqkoi staa laf si4ko,ama doidat li rojdenni dni,kuponi i tn,nikoi ne se se6ta za men(ili po to4no go pravqt,horata koito nai malko o4akvam)a tezi,s koito uj iame nai ob6ti interesi i mi e nai int s tqx-NE!!!vie,kakvo bixte napravili na moe mqsto?!?i sa6to ima edno momi4e ot moito daskalo.na ednakva vazrast sme,kak da podhodq s neq,taka 4e da me zeme na seriozno.6toto ne se poznavame mn,a ot tova koeto e vijdala otstrani,edva li e mn o4arovana,6toto az otstrani izglejdam mn razli4no i sled kato me opoznae nqkoi,ostava mn iznenadan.tfa e drygiq mi vapros,kvo da pravq s tova momi4e.

gazarka
06-29-2007, 16:43
spored men problema e v teb,4e nqma6 priqteli.puk i kakvo ti pre4i da izliza6 s tezi s koito nai-malko o4akva6 4e 6te et pokanqt.moje bi sred tqh 6te nameri6 istinski fr.kolkoto do momi4eto-mi pokani q na kafe i vija kakvo 6et izleze ot tova.
haide uspeh sladur

TheMaggie
06-29-2007, 16:46
Сега ще ти кажа нешо,което е много вярно,помисли в/у него:
Няма вечни приятели,има само вечни интереси.
:wink:
Няма да е лощо и да се запознаеш с момичето..опитай си късмета. :smt016

divo_kotence
06-29-2007, 16:47
ами бъди с тея които "най-малко очакваш" наитина те може да са ти по добри фр...а за момичето-запознай се с нея..щом те опознае може да стане нещо..щот само с гледане няма да стане...

die eiskoenigin
06-29-2007, 16:56
ами бъди с тея които "най-малко очакваш" наитина те може да са ти по добри фр...а за момичето-запознай се с нея..щом те опознае може да стане нещо..щот само с гледане няма да стане...

podkrepqm ideqta!

qn4ev
06-29-2007, 17:36
nie se poznavame s neq,pitam kakvo primerno da napraa,za da me zeme na seriozno

BiBeRoN
06-29-2007, 20:32
В това че не си в "компания от 5-6 човека" няма нищо фатално!Отиди където те канят, където и да е било (ако ти се ходи ест) и ако са ти приятни хората, няма значение дали поканата е очаквана или не...Все пак почти нищо не става по план (личен опит).Не се притеснявай да се запознаваш с нови хора!

bangy121
06-30-2007, 14:19
po dobre otidi pri horata ot koito ne si o4akvala tam moje da se opoznaete i taka............ :D kupon ............e ako sa ti priqtni vse pak .a za momi4eto vie se poznavate do kolkoto razbrah razberi ot kakvo se int i sled tva q zagovori za nego vse 6te stane ne6to :lol: :lol: :lol: