PDA

View Full Version : Moderated: Ще мога ли да ползвам тампони?



Orange
06-29-2007, 16:23
Zdraveite ! Predstoi mi zaminavane za Italiq na 20 uli....6te bada na ekskurziq tam za dve sedmici.6te ima basein a na 26 6te trqbva da mi doide.Devstvena sam.Ta vuprosut mi e-6te moga li da izpolzvam tamponi samo dokato sam na baseina.Po princip ne mi te4e mnogo....no tova 4e sam devstvena 6te popre4i li na polzvaneto na tamponi ? Mislih za O.B pro comfort mini.....no daite savet molia vi...Blagodarq predvaritelno !

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Orange
06-29-2007, 18:00
Nikoi li ne moje da mi dade savet ? Molq vi.....

SunnyG
06-29-2007, 18:01
Да,ще можеш.Само че прочети инструкциите внимателно как да го поставиш и колко време да седи в тебе.Като си във водата не го дръж много,защтото се напоява и мръсната вода щв влиза в тебе.Принципно басейна трябва да е чист,но не рискувай ;)

Orange
06-29-2007, 18:07
mersi BAD_GIRL !!! Az dnes probvah da si sloja tampon O.B pro comfort mini 2 kapki , no dosta bole6e ( nerazpolojena sam v momenta)....vkarah go celiq no se vijda6e kraq mu....dali ne sam go slagala gre6no?! Pro4etoh vnimatelno vsi4ko. A kato e postaven pravilno vodata ot baseina 6te stiga li do nego tolkova vatre? I dolu gore kolko vreme da go darja ako se kapq v baseina ? Blagodarq otnovo predvaritelno

foreverr
06-29-2007, 23:09
Ami da mila i az sam devstvena i izpolzvamo.b pro comfort mini!4ela sam 4e devstveno momi4e spokoino moje da izpolzva ot nai malkite tamponi,a tamponite o.b moje6 da nameri6 v aptekite i struvat 2.50