PDA

View Full Version : СЕКС СЕКС СЕКС СЕКС



Юрген
06-29-2007, 18:18
Здравейте, аз съм едно сравнително неопитно в секса пичле от Костинброд и искам да ви питам нещо. Като се натискам с гаджето ми, преди да се съблечем и да почнем да правим секс, по главичката на пениса ми се образува някаква течност. Като си сваля гащите и река да си надяна презерватива, ми е много трудно да преценя дали успявам да го поставя така, че тази течност да остане само по вътрешната му страна. Можете ли да ми кажете дали тази течност съдържа сперматозоиди и дали има опасност от забременяване, ако тази течност попадне върху външната част на презерватива и влезе във вагината на гаджето ми. Мерси ви, другарчета!

CraZy_K1LlErR
06-29-2007, 18:43
Абе до колкото знам то4но тая те4ност праи по4ти цялата работа за децата :-D

shaka_kan
06-29-2007, 18:49
nema takiva ne6ta be... tva e edna pr0zra4na te4n0st nali? za neq stava vapr0s...ta ak0 e za tva nema stra6n0... ina4e d0 sega da sum zabremenqla 100 pato ;) ne se pla6i:)

krasivata_luvica
06-30-2007, 05:47
Здравейте, аз съм едно сравнително неопитно в секса пичле от Костинброд и искам да ви питам нещо. Като се натискам с гаджето ми, преди да се съблечем и да почнем да правим секс, по главичката на пениса ми се образува някаква течност. Като си сваля гащите и река да си надяна презерватива, ми е много трудно да преценя дали успявам да го поставя така, че тази течност да остане само по вътрешната му страна. Можете ли да ми кажете дали тази течност съдържа сперматозоиди и дали има опасност от забременяване, ако тази течност попадне върху външната част на презерватива и влезе във вагината на гаджето ми. Мерси ви, другарчета!

:smt005 :smt005 :smt005 vse tupi temi...... :smt005 :smt005 :smt005 :lol:

mails_
06-30-2007, 07:23
Пич просто прочети темата " Vazmojno li e ?" Аз сам я пуснал и там са обяснили какво по точно е тази течност :) А иначе спокойно това излиза и по време на половия акт .... презерватива предпазва само от болести и от сваршване в вагината на момичето .... :)

jjjjjj6363
06-30-2007, 07:32
ave leeek za da napraviash dete stava smao sus sperma i tq trqbva da se istrelq za da popadne tam po na dalboko nestva taka edno 4e bez sperma edno 4e nqma nikakvo istrelvane se edno da si slojish na prasta i kat i bruknesh da zabremeni

find_m3
06-30-2007, 07:49
ave leeek za da napraviash dete stava smao sus sperma i tq trqbva da se istrelq za da popadne tam po na dalboko nestva taka edno 4e bez sperma edno 4e nqma nikakvo istrelvane se edno da si slojish na prasta i kat i bruknesh da zabremeni

И кво мислиш че няма шанс да забременее ако си сложиш на пръста и бръкнеш?

mOlEcUlE`
06-30-2007, 09:38
тва не е сперма!!!! [-X

a~n~i~t~y
06-30-2007, 09:52
тва не е сперма!!!! [-X

tova ne esperma, nosydyrja pak spermatozoidi... est te sa v mnogo malko koli4estvo i slu4aite na zabremenqvane ot predeqkulacionna te4nost sa izkliu4itelno rqdko... spored men ne trqbva da se pritesnqvash ;)

foxaaa
06-30-2007, 09:55
ima 6ans ako si sloi6 na prasta i brakne6 ama e mega trudno xaxaxax ;D tai mislq de..