PDA

View Full Version : Как да привлека повече внимание ?



acer
06-29-2007, 19:14
имам сериозна приятелка от почти 1 година, която по принцип е със странен характер и не си показва много чувствата, дори сме говорили за това и тя казва "обичам си те по свой начин" и неможе да го показва,... неща да скача до небето и да вика "обичам те!!!" ... Искам да я накарам да се държи малко по-мило с мен, да търси внимание от мен, да не ме пренебрегва,.....
Не е зле положението обаче ми се иска да е по-нежна,... как да я променя или поне малко да я насоча... ???
мноо чепат характер е и понякога се дразня от това и се караме, дори имам чувството, че понякога е от камък и не ме вижда...

acer
06-29-2007, 19:17
а се държа изключително мило с нея,.. купувам и цветя, правя и романтични вечери, купувам и често разни подаръчета, винаги се интересувам от нея, питам я как и минава работния ден, как се чувства, от какво се нуждае, какво иска,.... и винаги като мога и угаждам,..... ама тя - нъцки - нито го оценява, нито ми отвръща,...
а немога да я оставя и аз да я пренебрегвам,... прави ми удоволствие да я глезя, обаче искам и аз същото.......

В МЕН ЛИ Е ПРОБЛЕМА ??????????

06-29-2007, 19:19
Ne e v teb problema,pi4.
I az ,moita si q glezq(vsmisul-podaru4eta,cvetq,
komplimenti...) i tq smeq da kaja mi otvru6ta \:D/
Pogovorete,makar 4e tq ti e kazala,4e e po `nein ` na4in...

Th3MaN
06-29-2007, 19:20
Който не обича романтиката няма как да я заобича. Има де ама трудно :D Не обръщай толкова внимание на това. Важното е че се обичате и сте толкова време заедно.

Presley
06-29-2007, 19:21
Който не обича романтиката няма как да я заобича. Има де ама трудно :D Не обръщай толкова внимание на това. Важното е че се обичате и сте толкова време заедно.

koalka
06-29-2007, 19:24
Едно е да не си показва много чувствата, друго е да те пренебрегва и все едно не те вижда.Може би проблема е, че прекалено много й угаждаш.Направи се и ти малко на неромантичен, не си показвай толкова много чувствата и виж дали ще има промяна.Просто се дръж като нея.Ако не стане-говори просто с нея и й кажи да не те пренебрегва.

acer
06-29-2007, 19:25
даже се е случвало да ни е толкова сериозен разговора, че тя започва да реве, без причина,...... Казва, че неможе да ми отвърне а иска,... не и идвало от вътре просто,... да говори мило и да прави мили жестове,..... а аз неискам подаръци или подмазване някакво,.... искам като и се обадя, да се зарадва, че се интересувам от нея, и когато сме заедно да е с мен (ако сме у нас играе на компютъра, гледа TV, яде или се гримира, лакира, къпе), ако сме навъна искам да се държиме за ръце.....
тя ми отговаря "ти искаш само да се гушкаме", "все под ръка искаш като малко дете"
а като и звъня ми се кара, и си мисли, че искам да знам къде е и я контролирам,....................

Малко като жена се държа,... ама искам когато някой ме обича, да го показва поне от време на време!!!

koalka
06-29-2007, 19:29
Ми като не иска, не го прави, обаче наистина е много странна.Не знам какво изпитва към теб.Много ми е интересно какво ще стане, ако и ти престанеш да искаш да я гушкаш, да видим каква ще е й е реакцията.Според теб?

Valar
06-29-2007, 19:34
Държиш се като здухнаяк!

Black_JAG_Bundy
06-29-2007, 19:38
Типичен пример за връзка Мъж-Жена.
Мъжът се труди по цял ден,обича,мил е с нея, а жената не одобравя абсолютно нищо, все е недоволна и т.н.
Пък после мъжете били гадняри =;

acer
06-29-2007, 20:50
Ми като не иска, не го прави, обаче наистина е много странна.Не знам какво изпитва към теб.Много ми е интересно какво ще стане, ако и ти престанеш да искаш да я гушкаш, да видим каква ще е й е реакцията.Според теб?

значи тя е на принципа "никога на колене пред мъж",... тя е с мисленето, че жената трябва да се прави на недостъпна, а мъжете да правят всичко за нея,......... Ако стане някой скандал тя не би се унижила да се идва при мен, да се извинява и да съжалява,... напротив,.. ако аз имам някаква вина, трябва да я поправя, да отида при нея с букет цветя, да и се извиня и така,....

По мой заключения, връзката ни продължава докато аз реша: демек Ако реша, че не ми е кеф с нея, просто спирам да и звъня и забравям, че я има - тя решава, че аз не се интересувам от нея и няма нужда да си прави труда и тя,.......- това съм и го казвал - отговора е: "изобщо не е така"

а немога да я зарежа защото съм луд по нея и я обичам много,... макар, че понякога страдам от тази любов!

тя осъзнава грешката си в дръжанието и, но и да иска неможе да се промени,.... незнам защо...

acer
06-29-2007, 20:54
цитирам приятелката си "колелото се върти, един ден всичко ще ми се върне" това го казва след тежък и сериозен разговор, в който самата тя пролива сълзи......

-Тогава защо не се опиташ да се промениш, да се поправиш ?
-Немога, незнам защо,... такава съм си и немога да се променя.....

koalka
06-29-2007, 21:04
Не може, просто така е свикнала да се държи, явно това е под достойнството й.Не знам, обича те, пък се държи така.Ако не иска да се промени, няма какво да правиш, освен да се примириш.Но в един момент определено ще ти писне.

Guarana
06-29-2007, 21:15
Мхахах... :twisted: :lol: :smt005
защо не отидете на семеен психолог като бели хора, ами се опитваш да минеш без пари във форума!? :::

Manenkoto
06-29-2007, 21:16
Ами човек винаги може да се промени стига да го иска! А тя щом осъзнава че те наранява според мен рано или късно ще се промени! Но наистина дръж се по различно с нея да видиш как ще реагира!

Vladokaaa
06-29-2007, 22:35
Еми спри и ти с вниманието да видиш как ще реагира ако не реагира незнам :-D

06-30-2007, 01:08
еми ти си я обичаш по този начин - с подаръците,с всички тези жестове,тя по друг - не е задължително да разбираш какъв е,но ако спреш да се държиш както обикновено,както и ако и тя се промени - ще видиш,че е гадно,защото вече няма да е тя.приеми я каквато е.това,че не ти прави романтични изненади не значи,че те обича по-малко от теб.не очаквай това,което й даваш,да ти се връща - в това за мен е смисълът на любовта.

Dead`Paladin
06-30-2007, 01:11
ima gi i takiva jeni.....v takuv sluchai az stavam po studen i po tozi nachin bi trqbvalo tq da se zainteresuva kak taka 6to taka e stanalo i tq da po4na da pravi taka s teb ako ne stane....az bih q skusal....

acer
06-30-2007, 08:17
ако почна да се държа студено, само ще влоша положението, тя изобщо няма да се запита защо става така,.......
Тя по характер е голям егоист,..... ако искам да излеземе някъде да се разходиме, тя отговаря "сега не ми се ходи - болят ме краката" или нещо такова,.. и ако това продлъжава цяла седмица,... накрая скандал, че неще на една малка разходка да излеземе да сме си само двамата,..... и тогава се почва "ти само на разходки искаш, омръзна ми само да се разхождаме" без да сме излязли изобщо,.........
и изобщо не се интересува от мен!!! : (

По тия коментари може да останете с впечатление, че е много кофти момиче,.... но в момента коментирам само тази част от нея,.... в която се държи студено и егоистично...

с приказки не става, не става и да се държа студено,.... а ако се опитам да я накарам да ревнува решава, че не я искам щом си търся друга

понякога си мисля, че 5 пари не дава за мене...

acer
06-30-2007, 14:30
някой друг ще се изкаже ли ?

06-30-2007, 14:44
Случайно гаджето ти да не се казва Лилия?

acer
06-30-2007, 16:34
Случайно гаджето ти да не се казва Лилия?

Не,.... Но ако случайно си свидетел на подобен случай.... кажи какво става по-нататък.... искам да знам какво мога да очаквам, или какво да направя,....
последните 2 дни не съм си в софия и и се обаждам често, а тя все ме реже, че е някъде на кафе или си има работа,....
преди час пак и звъня и си е у тях и като и кажа, че искам да си поприказваме, че ми е мъчно за нея,.. и ми отговаря "какво може да си говориме?" .............. това ме уби,...аз съм и гадже все пак, за всичко може да си говори с мене!!!
ЗАЩО БЕ МАМКА ТИ !?!?!?! убива ме просто ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

06-30-2007, 17:20
Lele....ima gi i drugi kato mene....az se durjah po su6tiq na4in s priqtelq mi, taka kakto tvoqta priqtelka se durji s teb...bqh mnogo naranena ot predi6na vruzka i mnogo se promenih,ohladqh i stanah adski studena s drugite hora...i s nego bqh taka,a toi se durje6e perfektno....v edin moment mi kaza: Ne mojem da sme zaedno,ti si studena i az po4vam da ohladnqvam"....V toq moment osuznah kak sum izgubila 4ovek,na kogoto durja ujasno mnogo...i v kraina smetka se okaza 4e 4uvstvata sa nad vsi4ko,nad na4ina po koito az se durja kum nego i za da ne go izgurbq se promenih...i sq vs e perfektno...
4ovek,ti si non stop do neq...dai i 6ans da vidi kakvo 6te i e bez teb,kakvo e da si sam...tq 6e useti za kakvo stava vupros i sama 6te promeni ne6tata i 6te poiska da da se vurne pri teb...a ako ne stane taka,zna4i izob6to ne i puka za teb i nqma smisul da produljavate zaedno.
Uspeh!!!

acer
06-30-2007, 18:26
това което написа е хубаво,... обаче се страхувам, че ако и покажа какво ще е без мен,... може да не се върне а аз от това се страхувам,....
Обичам я толкова много, правя всичко за нея, звездите бих и свалил, а тя не го оценява
Сутрин когато се събудя, се будя с мисълта за нея,... когато лягам си мисля за нея,... по цял ден само тя е в главата ми,... немога да издържа и един ден без да я чуя поне, просто за мен тя е всичко,... а тя ме кара да страдам.....
Дори когато се държи грубо с мен по телефона,.. аз продължавам да се държа добре с нея, правя и подаръци и романтични вечери,....

Ако и кажа, че само ме наранява и немога да продължавам така и си отида, тя няма да ме потърси,........ след време аз ще се върна при нея,... тогава аз ще излезна мекошав, че немога без нея,....

koalka
06-30-2007, 18:30
Явно просто не те обича толкова, не знам как да тълкувам държанието й...Да се държиш грубо с човека, когото обичаш е меко казано тъпо.

acer
06-30-2007, 18:30
какво ми има, че така да съм наказан, с нищо не съм я наранил или да се държа лошо с нея......
а тя мисли само за себе си!!!
не е заради друго момче,... тогава какво и пречи да си показва чувствата,... преди не беше чак толкова, а тя казва, че е така във всяка връзка,...........

Може ли вече да няма страст в нея???
Може ли аз да я спирам да живее живота си???
Може ли да не сме един за друг???

Не искам много!

06-30-2007, 21:27
Намали вниманието си към нея. Бъди с нея когато трябва и т.н., но не прекалявай както сега. Би трябвало да стане.
Не може да имаш едностранна връзка. Ти я зарязваш и тя хоп съгласява се. Е, не мислиш ли че ако те обича истински няма да е толкова лесно?
Не говори повече с нея за сега. Когато й покажеш как се държи с теб ще го разбере. Ако тогава пак почне да си вади сама изводи и т.н. й кажи че не можеш да й гадаеш мислите и искаш да ти казва, ако нещо не е наред. Покажи и че това далеч не е унижение, когато става въпрос за сериозна връзка.

Dead`Paladin
06-30-2007, 23:02
bratle kolkoto i da q obicham na tvoe mqsto az shte skusam s neq...zashtoto po dobre da skusame i da stradam izvestno vreme dokato q zabravq otkolkoto da sum s neq i da se durji s men po tozi nachin ot koeto 6te me boli pove4e..... :s

acer
07-01-2007, 08:19
не искам да я загубя,... ако я оставя и не и обръщам внимание, тя ще започне да излиза често сама или с приятели,... да ходи по дискотеки и клубове,..... и един момент може да се възприеме като сама (без връзка) и да се впусне в нова,...........

след няколко седмици заминавам за чужбина за около месец,....
надявам се да не продължи всичко така, че докато ме няма да реши, че и е по-добре без мен.....

gazarka
07-01-2007, 09:52
i az sum sa6tata-prosto az ne obi4am nikoi,moje bi i tq e taka

LetiCherry
07-01-2007, 10:09
От вси4ко, което про4етох, като страни4ен наблюдател мога да ти кажа, 4е това нейното НЕ е любов! Та тази любов те съсипва и си голям мазохист (повечето хора са мазохисти в любовта), но твоето граничи с лудост. С това нейно поведение любовта ти няма да издържи дълго...Тя трябва да се поддържа, а приятелката ти прави точно обратното, но явно е свикнала и/или си я научил, че каквото и да направи ТИ ЩЕ ГО ПОНЕСЕШ И ИЗТЪРПИШ И НЯМА ДА Я ОСТАВИШ и пак ще се появиш на вратата й с букет в ръка...А това чувство, че властваш и няма как да загубиш човека до себе си й позволява да прави и да се държи както иска. Казвам го от личен опит, имаше момче, което даваше всичко за мен, аз правех каквото ми беше кеф и ЗНАЕХ И БЯХ УБЕДЕНА, че няма да ме остави! И да ти кажа, в любовта няма немога, няма не мога да се променя, ако от това любимия ще се почувства по-добре и е добре за връзката - ПРОСТО ГО ПРАВИШ! Тъпо е оправданието на приятелката ти! Говори пак с нея - ако не се промени - просто кажи КРАЯ на това мъчение за теб, сигурна съм, че ще си намериш прияталка, която ще оцени страхотните ти жестове, ще те накара да се чувстваш обичан и желан и ще ти дава внимание без да молиш за него. Знам, че е трудно да кажеш край, но помосли, има ли смисъл да се измъчваш постоянно, при положение, че човека срещу теб дори не се трогва?! :smt017

А и когато човек обича иска любимия да се чувства щастлив и се стреми постоянно да го обгръща с любов! Ти го правишр а тя...?

LetiCherry
07-01-2007, 10:29
не искам да я загубя,... ако я оставя и не и обръщам внимание, тя ще започне да излиза често сама или с приятели,... да ходи по дискотеки и клубове,..... и един момент може да се възприеме като сама (без връзка) и да се впусне в нова,...........

след няколко седмици заминавам за чужбина за около месец,....
надявам се да не продължи всичко така, че докато ме няма да реши, че и е по-добре без мен.....

Е, извинявай, ама на нея май съвсем ни й пука за теб! Как така, ако ти не я потърсиш и изведнъж не се виждате тя ще го възприеме като нормално и дори няма да й направи впечатление!? :shock: Че дори и на клубове и доскотико ще ходи и ще започва нова връзка?! Това не е ЛЮБОВ! Не може да обичаш и да се държиш така...

acer
07-01-2007, 20:08
ако и кажа "ти не ме обичаш вече" - отговорът е "защо мислиш така" и не стигаме до никъде,....
Ако я питам в прав текст "обичаш ли ме" и ми казва "да"
Ако се правя на сърдит и си лежа само - тя идва при мене и ме гушка
Ако се правя на недостъпен, сериозен, сякаш ми е писнало от нея - започва да ми се лепи и да ми казва колко много ми се кефи и ме иска

Обаче когато сме далече и говориме по телефона, тогава всичко е по-важно от мен,... прането даже, и все иска да приключваме бързо разговора

А когато аз имам нужда от нея и искам да е до мен - тя неще,...... когато ми дотъпее и не ми е зор за нея - тя тогава се сеща да ми се натиска,......

Когато на мен ми се прави с**с , тя все не е в настроение, или ще трябва да излизаме след това и неще да се "маца" или не е възбудена, влажна,...........
А когато лежиме и гледаме филм и аз обикновено заспивам - тя ме буди, че и се доеб@ло и тогава го правиме,.... ако неща - започва да се с@моз@доволяв@

LetiCherry
07-01-2007, 20:21
ако и кажа "ти не ме обичаш вече" - отговорът е "защо мислиш така" и не стигаме до никъде,....
Ако я питам в прав текст "обичаш ли ме" и ми казва "да" - е, да на думи, ама на действиа крещи НЕ! Лубовта не е само думи, а това да показваш, 4е оби4аш наитина!Ако се правя на сърдит и си лежа само - тя идва при мене и ме гушка
Ако се правя на недостъпен, сериозен, сякаш ми е писнало от нея - започва да ми се лепи и да ми казва колко много ми се кефи и ме иска - Еми няма оправия...Според мен не е редно когато си студен тя да е мила и нежна...защо трябва да се правиш, 4е не ти пука за да полу4и6 внимание! Замисли се дали това ти харесва!

Обаче когато сме далече и говориме по телефона, тогава всичко е по-важно от мен,... прането даже, и все иска да приключваме бързо разговора - А питаш ли я защо иска да затворите толкова бързо? Не й ли е интересно да знае какво ти си правил докато не си с нея?!Ако не - тогава май е ясно...

А когато аз имам нужда от нея и искам да е до мен - тя неще,...... когато ми дотъпее и не ми е зор за нея - тя тогава се сеща да ми се натиска,......

Когато на мен ми се прави с**с , тя все не е в настроение, или ще трябва да излизаме след това и неще да се "маца" или не е възбудена, влажна,........... - Милият ти! Е това ве4е е прекалено! Ти все пка не си й игра4ка, с която може да си играе когато й е кеф (когато е в настроение и ти трябва да си в настроение...това е някаква висша форма на егоизъм..) и ако не е в настроение да те захвърли в ъгъла без да се интересува ТИ от какво има6 нужда! А когато лежиме и гледаме филм и аз обикновено заспивам - тя ме буди, че и се доеб@ло и тогава го правиме,.... ако неща - започва да се с@моз@доволяв@ - Тва със самозадоволяването ме уби! ](*,)

acer
07-01-2007, 20:32
тя сама ми е казвала, че ме харесва когато се правя на сериозен и недостъпен,...

а за телефонирането, според нея се чуваме прекалено често,...
сутрин и вечер задължително - и зависи през деня + още 2-5 пъти,...
което според мен е нормално за "влюбени" на мен ми доставя удоволствие да я чувам и усещам колкото се може по често и по-дълго - ДАЛИ НЕ Я ЗАДУШАВАМ ???

Според мен ако тя се държи малко по-мило по телефона и по принцип, няма да търся толкова внимание от нея и да и звънкам толкова често

а иначе за секса, а тя няма определена работа, имам си начин да си го докарам,... когато се държа като животно и буквално я награбя,.... после едвам диша и ми казва "ето така те искам"
обаче ако се лепне на компютъра я отписам БУКВАЛНО за няколко часа

acer
07-01-2007, 20:45
( - Аз ) ( = Тя )
################################
- Ало, мило какво си правиш?
= Ми нищо, тука съм на кафе с Мария и Лили(примерно).
- Ммм и какво си говорите?
= Ми всякви работи.
- Ахам, а къде сте на кафе ?
= Ми "еди къде си"(някое кафе).
- Липсваш ми, нямам търпение да те видя!!!
= Ц, е от 2 дена те няма и вече ти липсвам...
- Така е като те жадувам лудо!!!
= Офф...
- Аз не ти ли липсвам ?
= Липсваш ми малко...
- После какво ще правиш ?
= Ми незнам, ще се прибера да огладя и ще излезна.
- Къде ще ходиш?
= Ми незнам, ще видя, сигурно на кръчма или на кафе.
- С кого ?
= Ми незнам, който дойде,.. офф, незнам може и да не се ходи, трябва ли само да ме разпитваш,....

АЗ МЪЛЧА, ТЯ МЪЛЧИ... (продължава около 30секунди)

- По-късно пак ще ти се обадя да те чуя.
= Е колко пъти ще ми се обаждаш?
- Искам пак да те чуя!
= Е нали сега ме чуваш, не ти ли стига???
- Ако мога цял ден бих говорил с теб!!!
= Офф айде да приключваме, че си имам работа...
- Чао, чао!
= Чао,.....
######################################

Никога не се е сетила да ме попита как съм, какво правя,.... или да ми каже, че и липсвам,.... Когато е далеч от мен се държи супер студено, а аз точно тогава търся топлина, макар и по телефона, искам да знам, че някой ме жадува, че ме иска,..... а тя се държи студено,... и ми се иска, да зарежа и работа и всичко за да бъда с нея!!!

Manenkoto
07-01-2007, 21:37
Пич според мене т'ва маце нема нищо към тебе! Не може да обичаш някого и да се държиш така с него се едно не можеш да го понасяш! А ако има нещо към тебе е много тъпо да не го показва!

acer
07-02-2007, 20:34
днеска се видяхме вечерта и отново се държа толкова кофти с мене,... като поискам да ме държи за ръка едвам ме хваща,.... не ми говори, заяжда се само,.....
после почна един сериозен разговор в който се ляха сълзи,... в който тя ми каза, че аз съм виновен за всичко,....
Каза ми, че съм искал прекалено сериозна връзка, а ходиме едва от 8-9 месеца..... Значи за мен е крайно неприятно когато тя ходи без мен на дискотека, когато се вижда с бившия си, и когато ходи у тях(заради сестра му, щото са добри приятелки).....
И заради това, че и звъня често,... мисли, че се опитвам да я държа изкъсо,.....

acer
07-02-2007, 20:41
МОЛЯ ДА МЕ ПОСЪВЕТВАТЕ КАК ДА ПОСТЪПЯ СПОРЕД ВАРИАНТИТЕ КОЙТО ОБМИСЛЯМ ИЛИ ДАЙТЕ АКЪЛ ЗА ДРУГ ИЗХОД:

1. Спирам да и звъня толкова често, и когато тя ме търси да се правя аз на студен (това ще ми е много трудно, все едно се самонаранявам) но мога да се пробвам,... Тук има риск и тя да се откаже малко по-малко като мен... или аз да се предам и всичко по старо му.

2. Виждаме се с нея и и се кълна във всичко, че повече никога няма да изревнувам, или да и правя проблем къде е, с кого е, и че няма да и звъня толкова често (без да ми пука на дискотека ли е, у бившия ли е, с него ли е или какво прави) но пак да се държи добре с мен и да ми споделя всичко...

И в двата варианта ще ме боли, но ще трябва да стискам зъби....
Мисля, че вторият вариант е по-добър, макар, че малко се унижавам според мен,.... но дано след време когато на нея и е добре без да и държат сметка и прочие, да осъзнае колко много съм жертвал аз и колко съм изстрадал за нея....!!!!!

acer
07-02-2007, 21:24
извинявам се на модераторите за многото ми поредни постове, но така сметнах за най-добре, да не ми се сливат мненията, че стават много дълги и съм сметнал, че така ще е по-разбираемо

Значи по темата,... След дълго размищление реших да и пиша и ето какво измислих и пратих SMS с подобно съдържание току що:
"от утре съм изцяло нов човек за теб, ще се променя за да си щастлива, и това не са празни приказки, повярвай ми!"

нещо подобно,... и понеже утре сутрин имам работа покрай нейната работа (работно място) мисля да я изненадам през обедната почивка и да нахлуя с една розичка и на колене да и кажа колко много значи тя за мен,... и ако по някакъв начин ще и промени отношението към мен... съм готов да се подложа на всичко.... Твърдо съм го решил а и мисля, че по това време на денонощието няма да се намери кой да ме разубеждава,........
Мисля, че няма какво да губя, каквото е имало за губене отдавна съм го загубил, остава ми да се боря да си върна момичето което преди ми отвръщаше на чувствата и ме обичаше!
пожелайте ми късмет, ще продължавам да пиша в темата какво се случва,....
Лека вечер пожелавам на всички съфорумници(съфорумци)[незнам как се пише],..... радвайте се на любовта!

SpOrTs_GiRl
07-02-2007, 21:27
Мисля, че втория вариант е по-добър.. поне ще сте си наясно ;)

07-03-2007, 11:35
извинявам се на модераторите за многото ми поредни постове, но така сметнах за най-добре, да не ми се сливат мненията, че стават много дълги и съм сметнал, че така ще е по-разбираемо

Значи по темата,... След дълго размищление реших да и пиша и ето какво измислих и пратих SMS с подобно съдържание току що:
"от утре съм изцяло нов човек за теб, ще се променя за да си щастлива, и това не са празни приказки, повярвай ми!"

нещо подобно,... и понеже утре сутрин имам работа покрай нейната работа (работно място) мисля да я изненадам през обедната почивка и да нахлуя с една розичка и на колене да и кажа колко много значи тя за мен,... и ако по някакъв начин ще и промени отношението към мен... съм готов да се подложа на всичко.... Твърдо съм го решил а и мисля, че по това време на денонощието няма да се намери кой да ме разубеждава,........
Мисля, че няма какво да губя, каквото е имало за губене отдавна съм го загубил, остава ми да се боря да си върна момичето което преди ми отвръщаше на чувствата и ме обичаше!
пожелайте ми късмет, ще продължавам да пиша в темата какво се случва,....
Лека вечер пожелавам на всички съфорумници(съфорумци)[незнам как се пише],..... радвайте се на любовта!Историята ти е почти еднаква с тази на един мой френд...Издържаха по този начин 7 месеца и накрая тя го отряза...Твоята френдка незнам кво иска..Аз на нейно място щях да съм на седмото небе,че се държат така с мен...Аз бих ти препоръчала да охладнееш МАЛКО и да видиш как ще реагира..Успех! :wink:

The Real Osiris
07-03-2007, 13:10
човек, слушай...

проблема не е в теб! имал съм отношения с такова момиче и аз давах всичко за нея, точно като теб и не получавах нищо. мислех че ако и дам време тя ще се пооправи, защото беше наранена в предишна връзка но това така и не се случи. накрая аз излезнах виновен че не съм бил достатъчно мъж за нея (неин цитат). въпреки че ходенето по болници, по два пъти на ден (защото й бяха правили операция), грижите, носенето на лекарства, стоенето до леглото й по цели нощи дни наред, да не говорим за отношението ми - нищо от това нямаше значение.

просто има такива същества които нищо не ги трогва, които са сбъркани и лошото е че не го осъзнват и сами не могат да си помогнат. в един момент осъзнаваш че каквото и да изпитваш, всичко е на вятъра, че изобщо не си ценен, нито като мъж нито като човек. в един момент се отдръпнах и познай.. започна да ме търси и да се държи все едно нищо не е станало. е тогава се вбесих от простотията й и прекратих всякакви контакти с нея.. и познай... това беше най-умното нещо което направих и не съжалявам.

ти си обсебен от нея и тя се възползва много тънко и меко. вземи се в ръце, отдръпни се малко и погледни нещата трезво.

в никакъв случай не падай на колене и не говори глупости от типа на това което си замислил. нищо няма да постигнеш и нищо няма да се промени. просто избягваш факта че това момиче явно не е за теб, независимо от чувствата ти.

acer
07-03-2007, 14:17
иска ми се всичко да е както преди, в началото на връзката ни,... тогава и аз бях щастлив,.....сега се радвам на малкото лъчи между капките,.... ще я оставя да прави каквото си иска пък да видиме как ще се развият нещата,... ако продължат така нещата, ще трябва пак да говориме и незнам,.,.....