PDA

View Full Version : JULY MORNING



mani4eto
06-29-2007, 20:27
Ще посрещате ли изгрева тази година ? Къде ще ходите :P

Totalitarianist
06-29-2007, 20:30
пфу не...
мразя тия гейчета пацифисти дето се събират на плажа и си правят оргийки

Disrespect
06-29-2007, 20:33
къде ще ходим ли? там където е пиенето 8)

LunaTriCk
06-29-2007, 20:53
на плажа естественно..

татяна
06-29-2007, 20:58
на плажа естественно..
ЕстествеННо,че да :roll: :lol: Еми смятам с приятелчета да се замъкнем към Южния плаж във Варна(е,от Варна сме си,де,да не помислите,че идваме от другаде :lol: ). А LunaTriCk ти откъде си или къде ще бъдете? (естествеННо,че ше попитам :lol: )

Violenza
06-29-2007, 21:09
Да...специално... т'ва са такива простотии че нямам думи... :lol:

Една приятелка щяла да посреща изгрева... #-o

Rock & Roll Queen
06-29-2007, 21:12
Уж веднага след менуар щяхме да ходим, ама няма да стане. :|

sWeEt_SeEd
06-29-2007, 21:23
Много ясно...ако тряа пред блока на пейките :mrgreen:

DeviL_AsS
06-29-2007, 21:25
Мм или на едни скали близо до градЪ или шъ спя.

HopeLesss
06-29-2007, 21:35
Ще посрещна July morning, както посрещам January morning, February morning, March morning и т.н. - в леглото :-D

teenage_drama_queen
06-29-2007, 21:55
Ще посрещна July morning, както посрещам January morning, February morning, March morning и т.н. - в леглото :-D

:smt005 :smt005 i az taka :smt005

AliceSw
06-29-2007, 21:55
ако намеря с кой ще правя :-D :-D :-D

даже днес репетирах - в 5 сутринта катерихме скали, за да гледамe изгрева, пък то се отказа, че от там не се вижда добре :smt005 :smt005 :smt005

bulgarche
06-29-2007, 22:03
Не съм привърженик на идеята за Посрещането

Попъъърс (:
06-29-2007, 22:07
Много ясно...ако тряа пред блока на пейките :mrgreen:
Хахах дам,дам (: айде пейка парти (;

CuRly_Doll
06-29-2007, 22:18
nqma da hodq....... :smt016

_donna_
06-29-2007, 22:23
:smt009

bulgarche
06-29-2007, 22:25
някой ще посрещат джулая, а мен ме е яд, че няма да мога да пресрещам посрещачите с някоя тръба...
Софиянци не ходят ли някъде наоколо?

Boot
06-29-2007, 22:26
Въпрос към метълите, които ще посрещат, искат да посрещат или някога са посрещали?!
Вие метъли ли сте или хипита?!

сирена
06-29-2007, 22:31
ХАхах отново "истинските" метъли от форума се обадиха!Кво като си метъл не можеш да се кефиш на изгрева или залеза... ?!ебати комплексарската работа.

Boot
06-29-2007, 22:34
Като искаш да се кефиш на залеза и изгрева - имаш от 364 дни в годината, през които можеш да го правиш.
Освен това колко от хората отиват да гледат залези и изгреви? Аз що останах с впечатлението, че всички отиват да се полеят дружно с алкохол? Тогава кфо ми го наричат посрещане на дужлай, тфа си е поредното алкохолизиране и толкова.
Пф.

06-29-2007, 22:35
някой ще посрещат джулая, а мен ме е яд, че няма да мога да пресрещам посрещачите с някоя тръба...
Софиянци не ходят ли някъде наоколо?


то хипиташака е да си на морето...
ама не ми се става рано, за да дебна хипари...
А ти кфо се точиш бе...Ей,тука,в тоя форум сичките "тру" метъли,пънкари сте адски зле!?! И какво хато хората са решили да гледат изгрева...Се едно някой от тях ви бърка в задника!Изобщо защо се занимавате с подобни простащини?!

06-29-2007, 22:38
някой ще посрещат джулая, а мен ме е яд, че няма да мога да пресрещам посрещачите с някоя тръба...
Софиянци не ходят ли някъде наоколо?


то хипиташака е да си на морето...
ама не ми се става рано, за да дебна хипари...
А ти кфо се точиш бе...Ей,тука,в тоя форум сичките "тру" метъли,пънкари сте адски зле!?! И какво хато хората са решили да гледат изгрева...Се едно някой от тях ви бърка в задника!Изобщо защо се занимавате с подобни простащини?!



ще ти разкрия огрмна, вселенска тайна....

щото е забавно, затова...

Неее,защото си комплексар... :smt011 :smt012

_donna_
06-29-2007, 22:38
екс,тва ли ти е забавлението?
или не,чакай..да биеш хората с метални тръби е по-яко.

буут,защо говориш за неща,които очевидно не разбираш? :-k

06-29-2007, 22:39
пфу не...
мразя тия гейчета пацифисти дето се събират на плажа и си правят оргийки


и аз си падам по нацизма , но и по джулаята си падам какво и има ?

_donna_
06-29-2007, 22:43
щото е забавно, затова...

LunaTriCk
06-29-2007, 23:05
на плажа естественно..
ЕстествеННо,че да :roll: :lol: Еми смятам с приятелчета да се замъкнем към Южния плаж във Варна(е,от Варна сме си,де,да не помислите,че идваме от другаде :lol: ). А LunaTriCk ти откъде си или къде ще бъдете? (естествеННо,че ше попитам :lol: )

естествеННо, че нямам представа. преполагам, че ще е някоя буна. може би, трета :-k защо питаш
(естествеННО, че ще попитам и аз)

teenkopele
06-30-2007, 09:52
Ще посрещна July morning, както посрещам January morning, February morning, March morning и т.н. - в леглото :-D

:wink:

Disrespect
07-01-2007, 08:45
то не е да празнуваш с Варна SS front O____o :lol:

tuka6na
07-01-2007, 09:29
:( тази година не успях да се замъкна ;/тва работотодателя коварна работа ве;/нииищо...цяло лято имам да хипарствам,няма да се тръшкам я [-( :D

sherry
07-01-2007, 09:31
Що бе, какво лошо има да посрещат изгрева?
Аз съм си романтичка и винаги ми се е искало да го посрещна с приятеля си, или с приятели, на които държа, със сигурност е голямо забавление и нещо по - различно!

Дано някой ден и аз го посрещна :)

mani4eto
07-01-2007, 09:55
:( тази година не успях да се замъкна ;/тва работотодателя коварна работа ве;/нииищо...цяло лято имам да хипарствам,няма да се тръшкам я [-( :D


За пропусналите, утре има повторение ;)

Disrespect
07-01-2007, 10:04
то пък беше ебаси бахъра...

tuka6na
07-01-2007, 10:27
:( тази година не успях да се замъкна ;/тва работотодателя коварна работа ве;/нииищо...цяло лято имам да хипарствам,няма да се тръшкам я [-( :D


За пропусналите, утре има повторение ;)
повторение да ; )))другата год по същото време също ме урежда,кво пък

_donna_
07-01-2007, 14:19
Ще посрещна July morning, както посрещам January morning, February morning, March morning и т.н. - в леглото
не мога да повярвам колко неописуемо оригинална си.
колкото 12-годишната ми сестра.

Disrespect
07-01-2007, 14:55
Ще посрещна July morning, както посрещам January morning, February morning, March morning и т.н. - в леглото
не мога да повярвам колко неописуемо оригинална си.
колкото 12-годишната ми сестра.

ти не мислиш ли, че се заяждаш по уникално тъп начин?

Disrespect
07-01-2007, 18:20
уф не мога да разбера кво му е хипарското...да се напиеш на плажа! #-o

monka
07-01-2007, 18:28
I za kakvo da hodq?! Da gledam nadrusani i piqni do pripadak fizionomii, kakto ne ponasqm takiva ne6ta.

Disrespect
07-01-2007, 19:04
аз не отивам заради слънцето, а заради алкохола :wink:

иначе аз не виждам нищо лошо да гледаш изгрева...красиво си беше

LunaTriCk
07-01-2007, 20:29
те и чалгарите не отиват заради тъпата музика, а заради пичката ама са си чалгари
живота не е само следване на принципи :)

Alcohooligan
07-01-2007, 20:35
Аз 'посрещнах' Джулая пиян като дзвер на една пейка до рикъта... :-D

_donna_
07-01-2007, 21:11
ти не мислиш ли, че се заяждаш по уникално тъп начин?

не се заяждам аз,вие се заяждате.
нямате ли си друга работа вместо да си търсите проблемите дето ги нямате?единия не понасял пияни и надрусани физиономии,другия не намирал смисъла,на третия му звучи глупаво..къв ви е скапания проблем?ти кво?не се напиваш?нее,напиваш се много ясно ама като си в кръчмата си мноо по-голям мъж..джулаята се е изкривила доста в последните години,така е,но тва не значи,че вече няма хора,които чувстват нещо и знаят за кво иде реч и за кво е цялото представление.правите оригинални забележки,за да сте готини като успеете/или в случая не успеете/ да осмеете нечие забавление..ок,вие си трошете главите по градинките,ние ше си пием бира на плажа и всичко е наред.дори не мога да разбера за какво трябва да спорите и да пишете в тая тема?за да сте мега-турбо-хипер яки ли?!? ..

Ice_Queen_
07-01-2007, 21:12
Аз 'посрещнах' Джулая пиян като дзвер на една пейка до рикъта... :-D

едни познати също..само че някой даже във фонтана пред Иван Вазов.. :?

Disrespect
07-01-2007, 21:18
ти не мислиш ли, че се заяждаш по уникално тъп начин?

не се заяждам аз,вие се заяждате.
нямате ли си друга работа вместо да си търсите проблемите дето ги нямате?единия не понасял пияни и надрусани физиономии,другия не намирал смисъла,на третия му звучи глупаво..къв ви е скапания проблем?ти кво?не се напиваш?нее,напиваш се много ясно ама като си в кръчмата си мноо по-голям мъж..джулаята се е изкривила доста в последните години,така е,но тва не значи,че вече няма хора,които чувстват нещо и знаят за кво иде реч и за кво е цялото представление.правите оригинални забележки,за да сте готини като успеете/или в случая не успеете/ да осмеете нечие забавление..ок,вие си трошете главите по градинките,ние ше си пием бира на плажа и всичко е наред.дори не мога да разбера за какво трябва да спорите и да пишете в тая тема?за да сте мега-турбо-хипер яки ли?!? ..

ако не си разбрала, аз съм от тея дето харесват да посрещат изгрева на плажа, пияни като овце

_donna_
07-01-2007, 21:22
ми да...
ти за какво пишеш тъпотии във всяка тема??? същото е..
а Джулая е нещо, което ме дразни... толкова...

тва,че ти не можеш да разбереш за кво говоря в постовете си не значи,че са тъпи.а ти се заяждаш целенасочено и доста безсмислено според мен.и изобщо кво се намесваш като говоря на другия пич?не понасяш да не ти обръщам внимание ли?!?дразнела го джулаята..кво те дразни,бе?тя изобщо достига ли до теб по някакъв начин,сещаш ли се за нея или просто като видиш темата във форума си казваш,че ше е яко да напсуваш няколко "хипита"? ..


ако не си разбрала, аз съм от тея дето харесват да посрещат изгрева на плажа, пияни като овце
браво на тебе.

_donna_
07-01-2007, 21:28
"какъв е смисълът в постовете ти",реален въпрос ли е или използваш убийствената си ирония срещу мен?

ти сигурно и атомна физика не разбираш ама не ти пречи,нали?

_donna_
07-01-2007, 21:34
..

Disrespect
07-01-2007, 21:38
не разбирам и затова съм противник.. и тока вкъщи го произвеждам само, като ям боб и пърдя в специално проектираният от мен СмърдЕЦ

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Disrespect
07-01-2007, 21:41
олеле не съм се хилил така от векове :lol:

_donna_
07-01-2007, 21:50
олеле не съм се хилил така от векове
моето искрено съчувствие относно нещата,които те карат да се смееш ..

_donna_
07-01-2007, 21:54
Моето искрено съчувствие от сливането на реалния и виртуалния живот за теб...

ти на мен не можеш да ми съчувстваш,скъпи. :wink:

Blacklisted
07-01-2007, 22:13
Спах като заклан, изгрева мога да си го гледам всякога, когато си поискам.

_donna_
07-01-2007, 22:14
изгрева мога да си го гледам всякога, когато си поискам.
какво прозрение.. :-D

Blacklisted
07-01-2007, 22:17
хипитата не са ми любими :D

RAWRRR
07-01-2007, 22:28
ти няма как да празнуваш класическия вариант на джулай морнинг и без това,нали си стрейт ейдж. 8) 8) 8) 8)
да да бъдеш готин,изисква жертви.

Аз пък бях на "не-джулай морнинг"
Защото беше срещу 30ти
идеята беше да отида на концерт на Остава
но не отидох вместо това,
прекарах романтична вечер на една пейка на Витошка,
наслаждавайки се на индустриалната красота,
как в едната посока минава машина за миене на улиците,а в другата камион за отпадъците ..
колко мелодраматично..
всъщност не беше,но като гледам как всички си пишете каквото искате в темата и аз да споделя моите преживявания..
обичам бейкроуз-пица.

1921
07-01-2007, 22:46
прайхме го на един хълм близо до града. Беше си яко, огънче, бирички, песнички O:)

Blacklisted
07-01-2007, 22:56
ти няма как да празнуваш класическия вариант на джулай морнинг и без това,нали си стрейт ейдж. 8) 8) 8) 8)
да да бъдеш готин,изисква жертви.
В очите на повечето българи епитета не е точно - готин :lol:

monka
07-02-2007, 06:32
Kogato si re6a moga da otida na plaja i da piq i da posre6tam izgreva...ama za6to pyk to4no na tazi data...moga da go napravq vseki den.Pyk i vseki si ima pravo na mnenie i glas zatova mi se struvat malko bezmisleni vsi4ki teq sporove

Inna_
07-02-2007, 09:11
Днес сутринта се върнах от морето (:
И посрещнах Джулая...Беше неревоятно красиво,а чувството,което ме обхвана беше неописуемо! Даам...красив,красив миг беше =) Пълен с много усмивки (:
Тези,които не са били там и не могат да говорят! (;

RAWRRR
07-02-2007, 11:55
аз също посрещнах изгрева...

вкъщи... пред компа, пишейки магистърска теза на безумна тема...


... Oh yeah, and by the way - I shot Lennon!
:twisted:

Разбирам.
По подобен начин празнувах абитуриенския си бал,
вместо да се чукам с шампанско в някой лъскав хотел,бях в някакво общежитие в Студентски град и се черпих с кафе,с още две момичета,по развлечени безформени нощници..
Преговарях за изпита в СУ който беше на следващия ден от бала ми..
Но така е по-добре отколкото посредствена романтика..и изтъркани традиции





ти няма как да празнуваш класическия вариант на джулай морнинг и без това,нали си стрейт ейдж. Cool Cool Cool Cool
да да бъдеш готин,изисква жертви.
В очите на повечето българи епитета не е точно - готин Laughing
Не знам,но първата ми асоциация за стрейт ейдж е с един приятел,който сам не знае защо е такъв,но е толкова самовглъбен в това,че дори не искаше да вземе като го черпих с бонбони пияна вишна .. :roll:

Blacklisted
07-03-2007, 12:52
^ тия преигравки много ме дразнят :D и сигурно ходи всики ден с "x" на ръцете и обеснява на всеки срещнат, че е едж :), бтв сега си спомних имаше преди време случай с един известен фронтмен на sXe група и много му се беше разсърдило комюнитито, защото ял паржола, коята била направена с вино ахахахахахахахахха. :lol: Или един лумпен ми обесняваше как " Ако имам възможност винаги конфискувам запалени димящи тела!" :-D супер зле, един друг твърдеше, че безалкохолна бира също не трябва да се консумира, защото "Все пак е бира!", злета и при стрейтърите колкото искаш. :)