PDA

View Full Version : Родителите ми...



.....
06-29-2007, 19:34
Имам си приятел (и преди това съм имала, но нещата бяха различни), но родителите ми не знаят. Излизам с него винаги когато мога, като казвам че излизам с приятелки и тем подобни глупости. Но не мога да се крия още дълго време. Мисля, че ако им кажа няма да се съгласят. Майка ми уж казва "Искам всичко да ми казваш, аз ще ти помагам" но с предишния ми приятел като разбраха, стана голям скандал и те си мислеха, че съм скъсала с него, а аз не бях.
Но с този е различно, искам да си излизаме на спокойствие, и да не ми пука, че е възможно да ме хванат в лъжа.
Можете ли да ми дадете съвет как да ги обедя да ми дадат да си имам приятел?

06-29-2007, 19:40
da molq vi kajete za da pomognete i na men za6toto moq problem e po4ti su6tiq :roll:

koalka
06-29-2007, 19:42
Като за начало я питай защо не ти дава да се виждаш с момчета?Това на нея какво й пречи?Изслушай внимателно какво ще ти каже, искай точен отговор и т.н.Дръж си на твоята позиция.Ако ти излезе с номера:"Много си малка", ти пък й кажи, че си достатъчно голяма да преценяваш и много хора на твоята възраст излизат с момчета.Пък и в крайна сметка тя и да ти забрани да се виждаш с тях, ти пак можеш да го правиш.

sladi4ka_qni4ka
06-29-2007, 19:45
emii kaji im 4e ve4e ne si malka ii mnogo si go obi4ash ii ei takiva ne6ta ...te biha te razbrali :))

Presley
06-29-2007, 19:50
Първо кажи на колко си?
Ако смятат ,че си малка эа такива неща ,трудно ще им промениш мнението...!Пък и не става само с думи....но все пак опитай!Поговори с тях,все пак може и да ти иэлеэе късмета.А баща ти какво мисли по въпроса???

BiBeRoN
06-29-2007, 20:37
Не знам дали ще съм ти от полза, но когато аз имам да казвам нещо го казвам на майка си...Първо провери (ти си знаеш как) кой от родителите ти седи повече зад теб и кой повече те подкрепя.Сподели го (това пак трябва ти да си го измислиш - зависи от родителите ти)и ако пак не срещнеш разбиране - договори се с тях за някакъв компромисен вариант...Пак ще е нещо!

BeBsItO
06-29-2007, 21:29
ako si na 10 godini i az nqma ti davam :D a sa seriozno, msilq 4 en si na 10...a va6te ne6to otka4at. nz 6to no se se poqvqva mn 4esto toq sindrom na rebvnost roditel-dete :( pokaji im 4e si golqma i moje ti se raz4itsa, 4e tva ne e edna zabivka....a ne6to seriozno ....

Madness
06-29-2007, 21:31
Ако си на 13-15 не очаквай кой знае какво разбиране.И все пак я накарай да схване,че и да ти разреши,и да не ти-пак ще си правиш каквото искаш...

Dead`Paladin
06-30-2007, 01:23
eh kusmet imam az kato gledam kogato bqh na 13 godini nashte mi kazaha gadjeta madjeta tfa si e moq rabota nishto nqma da mi kazvat da si praq kfoto si iskam ;]]]

alkobalko
06-30-2007, 06:14
На колко години си? Ако си все още много малка, напълно разбираемо е родителите ти да се притесняват. Поговори с тях, обясни им, че няма защо да се притесняват толкова (ако наистина е така).

.....
06-30-2007, 06:33
На 14 съм и не мисля, че съм чак толкова малка, защото повечето ми приятели си имат гаджета.
Благодаря за съветите!

06-30-2007, 07:31
На 14 съм и не мисля, че съм чак толкова малка, защото повечето ми приятели си имат гаджета.
Благодаря за съветите!
Бе не си и кой знае колко голяма ама като се замисля първата ми сериозно връзка почна на толкова :lol:
В краина сметка незнам щом те смятат за малка трудно ще им промениш мнението, просто ги накарай да ти вярват.Се пак в днешни дни какви простотии стават.Притесняват се да не попаднеш на неподходящ.В краина сметка може да ги запознаеш с момчето и евентоално да срещнеш разбиране :D както се казва може да изпълни изискванията за подходящия(на родителите де)
Поне приятелката ми направи така.Ама аз тогава се изкарах няма такъв аристократ :lol: .Затова като правиш нещо такова всичко трябва да му е барнато същевременно да изглежа рутинно а бе да бъде добричък,спокоен да ви мери приказките и така нататъка.Ако вярваш че приятеля ти може да го направи за един ден това пробвай :lol:

divo_kotence
06-30-2007, 07:40
и аз съм на 14 но никога не съм имала такива проблеми с родителите ми...значт за гаджетата ми..и никога не са имали нещо против...но щом за предишния ти приятел са вдигнали чак скандал значи е имало причина...разбери заради какво е станало сичко и ако този път не се повтаря същото можеш да им кажеш...

.....
06-30-2007, 09:39
Аз знам, че не съм голяма, но не съм и баш от най-малките. :-D
divo_kotence сега като се позамисля, може би за предишния беше проблема, че ги лъжех, а те разбраха, не толкова за гаджето. Абе може би ще им кажа в скоро време, пък каквото ще да става. :-D
Благодаря ви пак.

megi_sweet
06-30-2007, 13:22
Първо кажи на колко си?

.....
06-30-2007, 16:40
Колко пъти за казвам? На 14 съм.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-01-2007, 07:49
mnogo zavisi kakvi sa ti roditelite.. ako sa kato moite tova e zagubena kauza.... pak po dobre 4e ne go poznavat i 4e mojesh da im kazvash nqkoq dobra duma za nego :) men roditelite na nai dobriq mi fr ne me traqt.. i kato znam 4e ima pri4ina i mi e super gadno :? ... taka 4e gledai da ne kazvash loshi neshta za nego pred tqh ... (ne 4e toi e ) i tai moje puk da se suglasqt :) znae li 4ovek :P