PDA

View Full Version : Как да се отмирисвам от цигарите и алкохола



asdasl
06-29-2007, 19:51
Zdr si4ki !!! iskam da vi pitam kak sled kato sam izlizal i sum pu6il i pil ponqkoga da se otmirisvam-demek kat sa pribera ustata prustite mi i t.n. da ne miri6at na cigari ? davaite sqkvi suveti pls pls :)
CoRrEctEd bY aB-uSeR
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

w1
06-29-2007, 20:03
Pich ustata s davka orbit whitema dori pove4e ot edna navednuj.
Prustite s mnogo sapun ili dezodorant,dori celiq da se napraska6 obilno.
Kat sa vurne6 vav vas gledai nikoi ot va6te da ne te skiva i se izkapi i si izperi drehite za seki slu4ai.

<black soul>
06-29-2007, 20:35
Значи след като пушиш трябва да се намажеш по пръстите и над устните с някакъв парфюм и да лапнеш дъвка - най-добре ментолова. А след като пиеш трябва да ядеш и да пиеш нещо. Примерно някой кроасан или малко кола...

06-29-2007, 22:01
О, младост нерадост... Къде изчезнаха годинките когато и аз имах такиав проблеми и питания!? :smt010

Веднъж се прибрах толкова пиян и немиришещ, бидейки едва 15 годишен, че едва след като дадох индикации, че съм консумирал алкохол, мама се зарадва и успокои, че не съм надрусан. Дам, прекрасни години... ТА значи, ако си прекалил и си съвършено неадекватен, се остави да разберат, че си пиян, защото иначе те мислят за надрусан и става мнооого лошо и за двете страни. :smt005 Но ако може да вървиш без да падаш и да издаваш различни звуци за "В", "С", "Ш", "Б" etc. това с дъвките и яденето помага та дрънка.

p.s.
Думите ми да не се взимат прекалено сериозно, моля. Изобщо избягвай да пиеш, още повече да се придвижваш по улиците и където и да било пиян!!!

rosu
06-30-2007, 06:41
От цигарите със сините дъвки Орбит :wink:

teenkopele
06-30-2007, 07:44
Хапни нещо с чесънче. :-D

06-30-2007, 09:53
Дъвчи магданоз за алкохола,а хапни тъмно-синьо орбит половин пакетче после го направи като голяма гума и започни да си го търкаляш около пръстите,после използвай 2-3 мокри кърпички...Дезодорант...по добре парфюм и ако си в кондиция опитай се да тичаш на чист въздух...
П.П.А ако пушиш коз,Visin оправя нещатата.дано да съм била полезна

06-30-2007, 13:25
abe kolko struva visina we

06-30-2007, 16:29
Ей аз зимам дъфки или люто кюфте с хляб.. хах помага супер много ама смърдим на чесън :D

а в случай те когато съм изарчил сичко за пиене ... дъвча листа от орехи.. помага много ... Това насериозно ама да не се подигравате много.. просто съвет за крайни случаи!!

Val4etoO
06-30-2007, 19:03
ska4ai v blatoto apf :wink:

06-30-2007, 21:19
abe kolko struva visina we2-3 лева не съм много сигурна..не е като да е скъп,капки за очи избистрят ти погледа...А за ореха да,но по-добре ако намериш борче,ама за една връзка магданоз,все ще намериш пари/а и от магданоза се изтрезнява/

06-30-2007, 21:58
дъвки

06-30-2007, 23:35
abe kolko struva visina we2-3 лева не съм много сигурна..не е като да е скъп,капки за очи избистрят ти погледа...А за ореха да,но по-добре ако намериш борче,ама за една връзка магданоз,все ще намериш пари/а и от магданоза се изтрезнява/

ей ама магданоза само дъвчеш или гълташ :D

loving_you_
06-30-2007, 23:50
За устата - дъвчи дъвки или хапни нещо.
А за пръстите, дрехите и т.н. - ползваи мокри кърпички (от опит знам, че помага) :)

Powerpers
07-01-2007, 14:09
бъркай си в дупито и после си лапай пръстите....5клас

Powerpers
07-01-2007, 14:27
за 6-ти...

GrIpІ
07-01-2007, 18:21
Брато що просто не каеш на ваще че си пил и че пушиш.
начин да се скриеш няма, ваще винаги ще надушат каквито дъвки да дъвчеш и с каквото да си миеш ратцете,(за алкохола ядене на нещо наистина бачка) ама ако си измиеш рацете с сапун след 10 мин миризмата от фаса се заостря, като навърших 18 казах на маика ми тя каза че е знаела само е чакала да и кажа .... Все пак твои живот ти решаваш :D

BuzkatA
07-01-2007, 18:29
за цигарите и алкохола задължително зимаш една дъвка дъвчиш я малко (30 мин - 1 час) плюйз я и после лапаш нова!


но нашите когато ме разбраха, че пия нищо не ми казаха - напротив смяха се на пияната ми физиономия там на едни клипчета :)

а за цигарите ми казаха "Кво да направим ние сме виновни" не ги знам защо така го приеха ... и се пак още несъм запалил пред тях ... неудобно ми е ... колкото и да са ме карали :(

paola_Rey
07-04-2007, 18:00
:-D imax sa6tiq problem i go opraax s edno portokal4e,mnogo pomaga \:D/

plah4eto_
07-05-2007, 07:10
za cigarite-qj slyn4ogledovi semnki,pone pri men izob6to ne se use6ta.ama s alkohola e malko po-slojno.dyvki i 4esyn stava,no o6te po-dobre e edna gramadna 4a6a kafe-hm iztreznqva6,hem ne smyrdi6 na pry6tina :smt005 za prystite-moje da natrie6 malko zdravec ili treva.za drehite samo parfum ili dezodorant,prosto ni6to dr ne pomaga

betka_13
07-08-2007, 06:37
slag6 nqkav parfum predi da po4ne6 i posle nqkolko davki O:)

Стоян
07-29-2007, 13:01
За пръстите можеш да правиш , като един авер. Взима две малки пръчици , с тези 2 пръчици хваща филтъра на цигарата и пуши. Пък може и като един друг - носи си сапунче за 20 ст. в джоба. Чопленето на семки помага.

AliceSw
07-29-2007, 14:11
:shock: :shock: :shock: а аз си мислех, че съм изобретателна

мокри кърпички за ръцете, гланц/балсам за устните и дъвка

list4eto
08-04-2007, 12:45
Ми аз лично за устата ползвам дъвка орбит,или просто хапвам нещо а за ръцете-натъркай ги с здравец или нещо друго

pavkata91
08-04-2007, 14:43
мани митовете с дъвките орбит..хич не помагат...намери някое борче и си откъсни малко...и почни да дъчеш... вярно има кофти вкус на здравец ама после миришеш на мента :wink: :wink: :wink:

DjBaloon
08-04-2007, 14:55
мани митовете с дъвките орбит..хич не помагат...намери някое борче и си откъсни малко...и почни да дъчеш... вярно има кофти вкус на здравец ама после миришеш на мента :wink: :wink: :wink:
Q... 13 godishnite kvi saveti davat... oleee maikooo :smt005

†Stupid Rebel†
08-05-2007, 13:32
Awe verno si e 4e va6te vinagi 6te nadu6at tai 4e tiq gluposti sa samo za tvoq zabluda...uspeh :wink: 8)

pampers
08-05-2007, 18:19
[quote="Стоян"]За пръстите можеш да правиш , като един авер. Взима две малки пръчици , с тези 2 пръчици хваща филтъра на цигарата и пуши.

мм даа изпитано средство.. и аз съм го пробвала дори мн често взехме да го правим с мойта компания :-D а за устата дъвките орбит Лайт са перфектни.. ама избягвай да се прибираш с дъвка в уста щот ставаш явен..винаги да се прибиаш с дъвка майка така се осъмни в мен :smt005

djuki
08-05-2007, 20:23
:shock: :shock: :shock: а аз си мислех, че съм изобретателна

мокри кърпички за ръцете, гланц/балсам за устните и дъвкаами то всеки който се е сблъскал с това това ще му дойде на ум . За ръцето казват че ако търкаш с ключове миризмата изчесва нз не съм го пробвала . Просто си измии ръцето хубаво със сапун и това е . За устата ами дъвки но най добре хапни нещо сладко преди това и после една дъвка и си готов само гледай да не се прибереш пиян защото каквото и да си правил това не можеш да го скриеш , а и за дрехите напръскай се с нещо дезедорант парфъом дамски мъжки няма значение пак да не смърдиш на цигари и алкохол но не прекалявай тъй като така все едно криеш нещо !




ама избягвай да се прибираш с дъвка в уста щот ставаш явен..винаги да се прибиаш с дъвка майка така се осъмни в мен тва не е вярно аз нон стоп имам дъвки в чантата си и дори цял ден да съм си била в къщи пак си дъвча дъвки така че ...

naMy4Ho_KoTe
08-06-2007, 21:03
Преди, когато бях голямо бъзе, търках пръстите си със здравец, трева, листа. Дъвчех мноооооого орбит. И в крайна сметка нашите не ме усетиха, тъй като живея с баба ми и баща ми. И двамата са недосетливи.
И в крайна сметка се оказа, че е нямало файда да правя тия глупости, защото както си седя в кварталното кафене с фаса в ръка отвяна нанякъде, бащата влиза. Каза ми само "Аз работа ти търся да почнеш, ти тука ше пушиш. пф". Учудих се как не ми се разкрещя, при положение, че майка ми почина от цигарите. В крайна сметка направи два-три злобни коментара по темата следващата седмица, но аз му казах че съм в режим "спиране". :---)
И все пак, с каквото и да се търкаш и каквото и да дъвчеш, недей да пушиш половин час преди да се прибереш. :::

AdisH
08-18-2007, 00:38
Дъвка, ментови бонбони и силен парфюм(дезодорант) :lol:

Zagorql
08-18-2007, 00:43
posipvai se sas sol i se qj

efee
09-16-2007, 11:47
яж магданос гадно е ама помага!

loyal_88
09-16-2007, 12:26
Zdr si4ki !!! iskam da vi pitam kak sled kato sam izlizal i sum pu6il i pil ponqkoga da se otmirisvam-demek kat sa pribera ustata prustite mi i t.n. da ne miri6at na cigari ? davaite sqkvi suveti pls pls :) Ами за устата - 1 дъвчица орбит и си готов. За пръстите е малко по-сложно.
Когато аз пропуших бяхме компания от 5 човека. Мене нашите не ме усещаха, а не се и опитваха. Други двама - едни близнаци и един Любо въобще не им и обръщаха вниманеи техните. Можеха да правят каквото си искат. Но едно друго момче от компанията, Мето, баща му го спукваше от бой ако разбере че е пушил. Караше го като се прибере да му лъха. После обаче мето се усети, и започна да си взима по 2 лукчета, и така минаваше пред баща му. Но дъртия 1 ден също се усети и накара Мето да му покаже ръцете си. Помириса ги и пак го спука от бой. Та веднъж пак си бяхме седнали близо до западния парк и си вадим по цигара. Изведнъж го гледам Мето вади някаква телчица, дълга към 20-30см. Зави в единия край на телчицата цигара, запали я и така пушеше, за да не му миришат ръцете. Един ден дойде някакъв човек, и разправя, че ни гледал от блока си от няколко дена как пушим. И започна да ни разпитва как така едно от момчетата без да държи цигара, тя му отива в устата, той си дърпа, и после цигарата пак си отива сама...много беше учуден :lol: Та ако искаш и ти си направи такова нещо :lol:

RuKsP1n
09-16-2007, 13:58
Бъркалки за кафе (от тия дето са като емблемата на Мерцедес) чупиш самата емблема, така че да остане само кръгчето, там слагаш цигарата и не я пипаш.

П.С. Най-ефективния начин е да не пушиш :wink:

cskamoni4ka
09-16-2007, 15:06
Хапваш нещо,дъвчеш дъвка,парфюмираш се... :wink:

Punkstyle
09-16-2007, 17:44
Zdr si4ki !!! iskam da vi pitam kak sled kato sam izlizal i sum pu6il i pil ponqkoga da se otmirisvam-demek kat sa pribera ustata prustite mi i t.n. da ne miri6at na cigari ? davaite sqkvi suveti pls pls :)
Чесън за устата ама яко и пръстите в гъза >:)

Punkstyle
09-16-2007, 17:47
Дъвка, ментови бонбони и силен парфюм(дезодорант) :lol:
ЕМОВЦИТЕ НЕМАТ ДУМАТАА!!!!СМЪРТ ЗА ДЕПРЕСАНТСКИТЕ ОЛИГУФРЕНИ :smt068 :smt075 :smt071 :smt070

petet
09-17-2007, 07:59
мене ме причакват на вратата за да духна :smt011 но инче с дъвки орбит и един път съм си зимал четка за съби и паста :smt005

IdiOtKa
09-17-2007, 19:08
просто не пушете и не пийте ! тъпа раута !

shadow_
09-21-2007, 07:26
бъркай си в дупито и после си лапай пръстите....5клас
:smt082

Madness
09-26-2007, 11:36
Разтъркай си някво листо/трева в ръцете,а за устата-орбит ; )

Misho4ka
09-29-2007, 14:41
Abe tq ustichkata ti lesno se razmirisva..obache ako izdishash ot nosa..mnogo mirishe.. taka che kato "luhnesh" na mamcheto gledai da ne e i s nos.. ili primerno kato q celuvash;)) xax Na nas momichetata ni e po-lesno..haha slojish si parfiumcheto v chantata i si gotova..

PS: az davam savetche..no ot 1 godina veche ne mi se nalaga da kriq;)