PDA

View Full Version : Как се запозна с полвинката?



Manenkoto
06-29-2007, 21:20
Ей тука искам да си кажете как се запознахте с гаджето? Какво во беше 1 мнение като се видяхте за 1 път? :)

BeBsItO
06-29-2007, 21:22
\:D/ ami slu4i se mn obaekano i slojno. zapoznahme se v 4ata , sled nqkolkomeseca se vidqhme i se hareshame mnooo no toi tragna s edna det mu se farli napraoo na vrata i dokato toi be6e s neq az na puk se zanimavah s the best fr to mu ama ni6to ne se polu4i,i sled o6te nqkolko meseca se vidqhme pak i re6ihme na 14 fevruari da se vidime, i togava tragnahme i taka do den dne6en :)

Manenkoto
06-29-2007, 21:31
Супер мацка много готинко сте се запознали и ние с моя в чата ама още не сме се видяли :(

cherinka
06-29-2007, 21:53
Прибирах се вечерта към в къщи, минавах покрай едни гаражи и двама пича дотичаха до мен и единия вика "Огънче имаш ли" и аз вада и му давам и той вика мерси. И аз му викам "за нищо" и си продължих напред и той каза "ама си голямо сладурче" и аз викам "ами благодаря, но не мога да кажа същото за теб" и той вика "ауу, че сме злобнички, за къде си се разбързала така" и аз викам "еми прибирам се, ама нещо не ми се прибира мн мн" и той вика "ми ела да си поговориме малко, ако искаш де" и аз се съгласих.
И отидохме на една беседка, лаф мохабет, и по едно време си извадих тела да вида колко е часа и той вика "ауу, а как бих могъл да получа номера ти" и аз викам "никак" и той "ама на тебе нещо ти има, за кфо се държиш така" и аз му викам, че тва си ми е просто в кръвта. После пак вика "ае де, няма ли да ми го дадеш" и аз викам "ами с друга карта съм , тази не е моя, а моята е в баща ми и не знам кога ще я получа".. и взехме, че сменихме темата, ама после като си поприказвахме и като го видях що за стока е, и на тръгване към вкъщи му викам "Ами.. аз такова.. имам домашен. Искаш ли го" И той вика "да" , записа го, и аз като се прибрах изобщо не си и бях помислила, че може да се обади, ама е на', звънна.. говорихме си известно време, и веднъж вика искаш ли да излеземе да се видим и бла бла и аз се съгласих, видяхме се, и 4 месеца по-късно тръгнахме. Разделихме се.
Преди известно време се видяхме и тръгнахме пак след 3 месеца, и утре прайм 9 дена :mrgreen:

Vladokaaa
06-29-2007, 22:18
Неам таката в момента :)

06-29-2007, 22:20
Запознах се с нея на един рожден ден на един френд.Хмм първо мнение
интересна мой тип (говорим външност) заговорих я майкоо та тя харесваше едно към едно нещата които харесвам и аз O:) после почнахме да се виждаме по често и аз не само хлътнах ама найстина се влюбих и сега
е перфектно тя си ме обича аз си я обичам и всичко си върви по вода :lol:

Armeika
06-29-2007, 22:35
ми ... тои ме е видиял и е искал скайпа ми и така покани ме на кафе първия път когато се видияхме не ми допадна ама така стана че тръгнах с него и ся си го обичкам много много :-) :smt008

06-29-2007, 22:39
@cherinka - na nedostapna se pravi6 a ? :-D
Ehh tazi pusta jenska nedostapnost . Az mnogo si padam po takiva momi4eta ( spoks ne te svalqm ) :-D .

Moqta istoriq e interesna . Poneje i 2-mata hodehme pri 1 i sa6ta gadatelka i az q haresah , zapoznahme se , no dotuk . Az ne iskah samo tova :twisted: zatova otidoh pri gadatelkata ( Tq 4esto hode6e pri neq i se poznavat ) i vzeh GSM-a i ottam zapo4na vsi4ko :)

iliqnfenka
06-29-2007, 22:49
Мм в чата ;) и първото ми вшечатление беше чееее.. е супер забавен ;) :-D :-({|=

loving_you_
06-29-2007, 22:59
Ние се запознахме абсолютно случайно... Аз имах среща с 1 приятелка, а те беше довела оше няколко човека с нея (и той беше сред тях). Не се случи нищо интересно - след като се запознахме с него играхме билярд и си лафехме... Но след като си тръгнах просто не можех да спра да мисля за него. Каквото и да правех само той ми беше в главата (до тогава никога не се бях чуствала чак така)... А както в последствие разбрах и при него е било същото :)

alkobalko
06-30-2007, 06:27
Бях на кафе с най- добрата ми приятелка. Дойде брат и с него и ни запозна. После той е взел номерът ми от приятелката ми и ми се обади.

miss_survivor
06-30-2007, 06:33
zapoznahme se mn slu4aino v skype az si mislih se si pi6a s fr mu a se okaza 4e e toi...posle az ne mu povqrvah 4e e toi razmenihme si skypetata i si pisahme 2 meseca vidqhme ......be6e spr qko mn si go haresah...posle o6te 1 mesec skype pisane i otnovo se vidqhme togava toi me celuna i me gu6ka6e cqla no6t....vse o6te ne hodim 6toto sme ot razli4ni gradove ama tva zapoznanstvo na6eto be 6e zabavno.. :::

HopeLesss
06-30-2007, 07:29
5 години бяхме в един клас. Той ме обичаше в рамките на 3 години, докато аз не се усетя, че също имам чувства към него.

divo_kotence
06-30-2007, 07:36
ами запознахме се в едно дискотека...харесах си го и казах на една фр...мислех си че тя не го познава и нищо няма да направи обаче стана точно обратното :lol: хукна към него и докато и кажа чакай тя вече беше при него...доведе го при мен запознахме се...вечерта бяхме с едни фр по кафетата и накрая ме изпрати и така...вече сме заедно повече от 1 месец :lol:

`Death`Whore``
06-30-2007, 07:54
Всъщност не сме се запознавали официално. И първият път не го помня...какво да направя :( Още ми е тъпо заради това...той е приятел на приятел на бившия ми, след като скъсахме с него, се видях с приятеля, който е и мой приятел...обясних го тъпо. :)

Ама и аз мога да разкажа как стана всичко :П
Татуу фестът миналата есен. Бях се разбрала с общия приятел да се видим там и той, естествено, води моето урунгелче...което е пияно /това също е естествено/. И ще пием бира...но е студено и затова отиваме у тях /у мъжа ми/. И той поне 18 пъти се почувства длъжен да обясни как би ме чукал и колко еротична поза съм била заела...и аз му бях бясна. После се разбирам с приятеля да се видим пак, оплаквам му се от мъжо, че се е държал свински, и той отсича: "Ама той Жорката си е такъв, не му обръщай внимание". Ами, хубаво. А аз тоава бях решила и че мъжо ми е е баси плейбоя...но това е друга тема. Имаше една снимка от феста, на която той ме усмихва...пращам я аз на една позната и тя започна да ми обяснява колко бил як /мъжът ми/, а аз изобщо не се бях заглеждала в него. Та...уреждаме си друга среща след 2 седмици и аз докато пътувам натам, се сещам за онази девойка и си викам: "Абе, той наистина е готин" и се надявам да дойде. Е, дойде...то не бяха лигавщини, не бяха простотии...ама от страна и на тримата. и аз през цялото време се опитвам да влея в главата на това ми ти момченце, че ако иска просто да ме чука, няма да стане. Стана дума за една позната - голямо курве, и той казва, че И е навит, и аз отсичам: "Вече наистина не бих се чукала с теб". Шах и мат. Горкият :smt005 :smt005 :smt005
Същата вечер в чата...пишем си...и аз го питам: "Какво искаш от мен?" и той хъка...мъка...стигнахме до заключението, че искал "и секс" /впрочем казва, че оттогава е белият косъм на брадата му/. И го предизвиках - казах му, че ще го налазя, когато се видим.
Виждаме се на следващия ден...предизвикателството свърши работа. :smt005 :smt005 И оттогава...7 месеца льобоф...

sexa_na_kompleksa
06-30-2007, 08:09
Еми с една фр бяхме седнали на центъра да си починеме малко,а Той чакаше някакви момичета и ни видя и дойде при нас,защото се познава с моята фр и тя ни запозна,но на мен ни ми направи никакво впечетление.След една-две седмици го видях на събора на същата фр и тогава той много ме хареса,той започна да ми се натиска,но аз се правих на недостъпна.След два дена бях на рд-то на тази фр,но той небеше поканен,поради необясними за мен причини,но той беше на центъра с гаджетата на две момичета и те ми казаха,че ще ходят при тях и че Той е там и аз тръгнах с тях.И като го видях,понеже бях "леко" на градус отидох при него,гушнах го,целунах го и . .. така ... От тогава ходиме :-)

Nadelina
06-30-2007, 08:57
Zapoznahme se v 8 klas.. ozovahme se v edin klas.. Pyrvoto mi vpechatlenie beshe che e kreten.. postoqnno me dusheshe s perdeto.. I sega zavyrshihme 12 klas.. i trygnahme :-D .. Oshte ne moga da povqrvam daje.. che tochno sega vidqh v nego strahoten myj.. nikoga predi ne mi e pravel vpechatlenie..

06-30-2007, 09:41
Прибирах се вечерта към в къщи, минавах покрай едни гаражи и двама пича дотичаха до мен и единия вика "Огънче имаш ли" и аз вада и му давам и той вика мерси. И аз му викам "за нищо" и си продължих напред и той каза "ама си голямо сладурче" и аз викам "ами благодаря, но не мога да кажа същото за теб" и той вика "ауу, че сме злобнички, за къде си се разбързала така" и аз викам "еми прибирам се, ама нещо не ми се прибира мн мн" и той вика "ми ела да си поговориме малко, ако искаш де" и аз се съгласих.
И отидохме на една беседка, лаф мохабет, и по едно време си извадих тела да вида колко е часа и той вика "ауу, а как бих могъл да получа номера ти" и аз викам "никак" и той "ама на тебе нещо ти има, за кфо се държиш така" и аз му викам, че тва си ми е просто в кръвта. После пак вика "ае де, няма ли да ми го дадеш" и аз викам "ами с друга карта съм , тази не е моя, а моята е в баща ми и не знам кога ще я получа".. и взехме, че сменихме темата, ама после като си поприказвахме и като го видях що за стока е, и на тръгване към вкъщи му викам "Ами.. аз такова.. имам домашен. Искаш ли го" И той вика "да" , записа го, и аз като се прибрах изобщо не си и бях помислила, че може да се обади, ама е на', звънна.. говорихме си известно време, и веднъж вика искаш ли да излеземе да се видим и бла бла и аз се съгласих, видяхме се, и 4 месеца по-късно тръгнахме. Разделихме се.
Преди известно време се видяхме и тръгнахме пак след 3 месеца, и утре прайм 9 дена :mrgreen:
ti si nai golemiq sladur ot toq forum :)

Presley
06-30-2007, 10:12
Эапоэнахме се в чата съвсем случайно.Но се паснахме много,пишехве си с часове...напрова искрата пламна.След това се видяхме и тя пламна ощее по-силно! :-D

Manenkoto
07-01-2007, 22:01
Желая ви на всички щастие с половинките 8) :wink:

vikipf
07-01-2007, 22:39
Айде пак за бившето... :lol:
Излизам аз с гаджето на тренировка... Той ма оставя да седна на една пейка... Аз седя седя седя.. Зяпам.. Набоде ми се в очи едно момче... Косата му беше по-дългичка от другите момче... ерфектно тяло.. Минави постоянно покрай мен.. Праи задно салто пред мене.. Хахах Фукльо с две думи.. Тва си помислих... Ама не отричм че беше... МАМА МИА... :lol: Сбутаха се там нещо с тогавашното ми гадже.. И по време на почивката двамата довтасаха бутащи се едн в друг... "ЪЪЪ Вики тва е един много добър мой приятел.. Крис се казва" " Вики" * стискаме си здраво ръцете* .. Свърши почивката... Криско се кръжеше около мене... Свърши тренировката тръгнахме си...
Прибрх се в нас.. Два дена нищо.. На третият... Някой ми пише в скайп.. " ЪМмм... Хай.. Нали знаеш кой съм"... И Тва беше самият Криско... :lol: От плът и лиготия... И така 1месец забивки... Скъсах с другото гадже.. 2 месеца бест фр-с... Тръгнахме... Скъсахме след 2 месеца и половина.. :-D След 12 4аса стават 7 месеца от както с епознаваме.. :lol:

Котарана
07-02-2007, 07:03
Ами съвсем случайно бях в един клуб и той дойде там с някъв негов фриенд.Запознах ме се, излязохме още няколко пъти и той ми предложи аз се съгласих и оттогава не съм го пускала :smt007 :smt007 :smt007

iLoveChocolate
07-02-2007, 08:27
ами одавна беше, на завършването на 6 клас май беше и с няколко бивши съученички решихме да идем на басейн. накрая останалите момичета си отидоха и останахме само аз и още едно момиче. седнахме на столовете до басейна на слънце и тогава тя се заговори с едни момчета,които бяха от неговата компания. той беше в басейна и започна да ни пръска тогава аз му казах името и да престане да ни мокри. той се учуди откъде му знам името и се заговорихме нещо. след това ми се губят моменти,но помня,че си тръгнахме с него и с бившата съученичка. когато пресичахме линията,защото от там беше прекия път, той ме попита дали бързам да седнем да си поговорим малко. седнахме на релсите и той ми разказа накратко неща за себе си. аз бях малко учудена,че на една такава, която все още не познава и разказва какво ли не. поприказвахме си малко и след това си ме изпрати до блока ми. след това той не беше сигурен, че ме харесва,пращаше ми смс-и,но всичко приключваше до тук. едва след повече от година,когато след мъчене да го забравя накрая почти бях успяла, той прояви голям интерес към мен. и така на нова година ние тръгнахме,ама не тая нова година а предишната :)

FiRe_LaDy
07-02-2007, 09:36
Ami tyi kato nqmam sega shte kaja za edin bivsh.
Bqh otishla na stadiona s kompaniqta da se pozabavlqvame i zabelqzah,che ima edno momiche i momche.Kogato se zagledah se okaza,che tova momiche e bratovchedka na edin ot kompaniqta.Iztichah pri neq i se zaprikazvahme.Dosta chesto poglejdah kym momcheto,kato zabelqzvah,che i toi me gleda.Posle se zapoznah s nego i se okaza golqm sladur.Ostanahme na same i si govorihme ... dosta si dopadnahme.I kazah na moita pr.Tq pyk mu kazala na nego i toi me vikna i mi kaza ` kakvo shte pravim? Vilito mi kaza ... ` az stoqh i gledah s nedoumenie.Izvednyj mu kazah ` amiii az .... prosto te haresvam ` i toi mi se izsmq ... stana mi kofti,no sled tova toi mi kaza ` i az teb ` .... Pogovorihme i sled chas - dva trygnahme.I taka hodihme 3 meseca .... sega otnovo se zasichame vseki den i se gledame kakto predi,no nito az nito toi kazvame neshto ....

krem4et0
07-02-2007, 10:51
Запознахме се в чата. Прекарах си интернет на 19-тия РД(4 юни) и на 5-ти чатех с него. Писма,чатове и така-допадна ми. На снимки също ми хареса. След 2 месеца го поканих на кафе. после излизахме 2-3 пъти и аз бях вече тотално хлътнала, ам той-не. Ходих на село, зарибявах се с друг, но не стана-мислех само за него и бях сигурна, че го харесвам. Та излязохме като се върнах на 1 дискотека с 1 моя приятелка, където го награбих и го целунах. След това следваха 3-4 дни целувки, а после думи от сорта, че не иска връзка, че не е влюбен в мен ала бала....В крайна сметка на 8 септември 2004г. станахме официално гаджета след 1 негова целувка на стадиона и желание да опитаме "пробно". Пробното е вече близо 3 години. Много мъка, много щастие, но към днешна дата се обичаме лудо, не можем 1 без друг и мислим за съвместно бъдеще :P

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-02-2007, 12:13
miiiiii .. toi se vodi sau4enik (bivsh ) na nai dobriq mi fr i do kolkoto znam sa golemi priqteli :) taa.. dvamata reshili 4e sashko (moq nai dobur fr) trqbva da mu dade moq skaip .. a toi da dade skaipa na negovata nai dobra fr.. :) i 4atihme super mn`vreme .. posle izlqzohme na razhodka 3mata to togava nqmashe nishto.. kfo da si pomislq mom4e kato mom4e :) .. sled sedmica go karah da doide s men na edin balet toi vze 4e se suglasi... :) posle na birfest.. abe trugnaha neshtata i az nz kak :smt005

little_sweet_nade
07-02-2007, 12:49
:-({|= на рожден ден на моя колежка :-k първо мнение-че е секси :oops: :oops: :oops:

tedinkata_
07-02-2007, 13:10
v uchilishte se zapoznaxme.. parvoto mi mnenie beshe.. mi obiknovenno sladko momche..nishto poveche :P no s vremeto stana mn poveche :smt007

bebina
07-02-2007, 15:44
и аз се запознах с гаджето ми в чата. писахме си 3 месеца и после се видяхме и още от 1 вата среща се целунахме :) когато започнахме да си пишем, той беше в Америка, но едва 3-4 дни след като се върна, се видяхме и така станаха нещата :P

Maiden`Fenka
07-02-2007, 15:49
бяхме се разбрали с една компания от 15 човека да ходим на Мейдън като аз познавах всички освен него.като го видях за първи път мн ми хареса и ми направи мн добро впечатление както и аз на него :roll: .и след концерта като се връщахме се разбрахме да се видим той ми взе номера и на др ден ми се обади излезнахме и така ... :roll:

suzitooo
07-05-2007, 14:20
mi ot u4ili6te...toi e ot moq vipusk, v na4aloto vuob6te ne go poznvah i nqkude na4aloto na vtoriq srok sedqh pred nego na edna exkurziika sedqh pred nego v avtobusa...dosajda6e leki4ko (dai i-pod4eto da poslu6am, 4e ti e stra6na muzi4kata, skube6e me ot vreme na vreme..abe detski svalki obto vzeto) purvo vpe4atlenie..hm... dosadnik...no...futboliiiiiiiiiist (to4no moi tip), vtoro vpe4atlenie- hubavo dupence, stra6no telce...surfist (maleiiii jestok e), treto vpe4atlenie- obi4am gooooooooo i taka...

suzitooo
07-05-2007, 14:22
*...sorry za sedqh, sedqh.....

neverand
07-05-2007, 14:35
тази тема доказва,че любовта е навсякъде :roll: :P

cokaina_
07-05-2007, 14:41
хм... :roll: Ами аз бях на даскало в 4ас по физическо,прибирах се към салона и го видях. Той ме заговори и после - нищо.
С една фр отидохме на едно място за да хапнем и се оказа че той бачка там,запознахме се ходихме на кафе и тръгнахме :P

MaRiNkA_16
07-05-2007, 15:02
v skype se zapoznahme i sled okolo godina se vidqhme i o6te na purvata sre6ta mi haresa a na tretata ve4e vsi4ko stana :oops: i taka dosega sme si zaedno ;-)

BeBeToY
07-05-2007, 15:16
Ми той е от моето даскало и един ден без да искаме се сблъскахме на излизане и после той е разпитвал моя съученичка за мен!Поискал е номера ми и после около 1 седмица само sms-и си писахме накрая излязохме на кафе и така.Първото ми впечатление беше,че е мн сладък но не би излезнало нещо м\y нас,но...ето ни заедно сме от 10 месеца вече.
:smt008 :smt007 :smt008

-=SonIchka=-
07-05-2007, 15:58
Емии как се запознахме ли...хмм той работи в интернет клуб и преди да имам интернет ходех там щото е най-хубавия в градът :P Викахме си само Здравей-Здрасти и тва беше после цяла зима не съм го виждала и преди 3-4 месеца се преместих на наща улица той ме зяпаше учудено а аз много хлътнах по него после се запознахме в скайп и така на татака... :P:P:P \:D/ \:D/

07-05-2007, 16:13
познаваме се от много време и почнахме да се зарибяваме без да се усетим - тва е накратко...

flowerlina
07-05-2007, 16:37
Ми запознахме се в скайп,но сме от различни градове.И първият път като дойде,за да ме види аз излъгах,че ще съм извън града :lol: И след време пак се видяхме и сега вече сме си много време заедно :D :smt007 :smt008

Valar
07-05-2007, 16:47
Еххх тоя Скайп ако го нямаше какво щяхте да правите!?

PerfectStrang3r
07-05-2007, 18:36
В един клас сме. Запознахме се по стечение на обстоятелствата. Тръгнахме на 13 август 2006 г. Предложих и на подлеза, където са магазинчетата пред НДК ( нищо, че сме от Варна ). Великолепно беше.

cherinka
07-05-2007, 18:57
Еххх тоя Скайп ако го нямаше какво щяхте да правите!?
Ай-сИ-кЮ, бате.

Manenkoto
07-05-2007, 19:55
хехех сладури сте всички! Да живеят всички влюбени!!! :wink: :wink: :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

sexy_for_you
07-05-2007, 22:07
Ами той не ми е гадже...ама ще споделя как се запознахме.Ами всъщност ние не сме се запознавали.Някак си просто от даскало.Бях 5-ти клас и просто се представяхме там кой как се казва и така.И това беше.Вече 3 годинки си го обичкам :-D Съжалявам,ако постът ми е тъп.

BebeTooOoo
07-05-2007, 22:18
Еми доста объркано и смешно (от моя страна).Беше по скайпа (защото го беше взел от един общ познат), но в последствие разбрах , че е от мойто даскало 7-ми клас , мойта смяна и ми стана супер весело.Той все ме караше да отида при него , да се запознаем , тва онова.Тъй като съм много ама много срамежлива не отидох да се запознаем , а чаках той да дойде :-D И такаа ехее само в скайп и на смс-си , абе шантаво.Леле само като го видех по коридорите , сърцето ми падаше в краката.Знаех , че адски много ме харесва и ХОП след време и аз разбах , че имам чувства към него , но беше прекалено късно (премести се в друго училище).След няколко месеца (мъки и страдание) една обща прителка ни запознааа и от тогава сме заедно... :-D Става ми смешно сега само като си спомна... :smt005

X-taZ
07-06-2007, 09:29
попринцип го познавам отдавна ..... Винаги съм смятала че е ужасно сладък...... и така се целунахме ии оттогава сме заедно и СПР се ЛОФ

IceCold{Frozen`Heart}
07-06-2007, 10:29
v daskalo go vidqh za parvi pat. stra6no sladak mi se vidq togava. sled vreme 1 fr ni zapozna. togava toi prestana da mi e tolkova sladak, no stra6no mi haresa kato harakter. imahme napalno ednakvi vkusove, to i sega imame :lol:

Mimka_sweet
07-07-2007, 11:38
Ами първия път като го видях "Леле тоя колко е малоумен и не си затваря устата мамка му много ме дразни".
А като се запознах с него "Абе малко е сладък" :lol:

Mimka_sweet
07-07-2007, 11:41
А апък запознахме се в една градинка и беше към 7-8 вечерта ама беше зима и беше тъмно :lol:

Призрачна
07-08-2007, 06:52
Запознаха ни .. Още на първата вечер правихме секс ( иначе ... не бях такава допреди да го срещна ) И оттогава сме заедно :wink:

rakiQ
07-08-2007, 07:59
ми в един сайт...не предполагах че ше стане нещо шото той е един от "лошите момчета" и ми сес труваше доста трудно.....
но за сметка на това се забихме ....кат си седяхме на едни стълби ии той ми вика "ела да те цункам" и аз хоп като му врътнах един език.. :-D
имах едно гадже...... с него беше мн странно запознаването ни ........ беше на улицата :-D :-D

Nikolov
07-08-2007, 08:06
С всички по един и същ наичин в някоя дискотека или бар http://www.lautahools.org/forum/images/smiles/disco.gif

Аниитоо
07-08-2007, 12:33
Аз с моя се запознах на един купон.Надпреварвахме се кой може да изпие най- много чашки с ракия на екс :D Аз се напих супер много, само и само да удържа ест 8) И го бих май :roll: Но то пък се оказа в последствие, че след 4-тата си чашка той само се е правил,че пие :) Беше много интересно :mrgreen: Та оттогава започнахме да излизаме и се получи работата :smt008

pink_champagne
07-08-2007, 12:45
Еми сега нямам, обаче и бившето ми гадже.. :smt017 мм еми по еин сайт,после скайп и най-накрая се видяхме... ходихме 2 дена :smt005 :smt005

Manenkoto
07-08-2007, 13:34
Еми сега нямам, обаче и бившето ми гадже.. :smt017 мм еми по еин сайт,после скайп и най-накрая се видяхме... ходихме 2 дена :smt005 :smt005

яко много сте ходи ли бе :smt005 :smt005

07-08-2007, 13:51
emi otidoh da mu poiskam ogun4e(az si imah v men..noo trqbva6e da se zapoznaq s nego) xax i po4nahme da izlizame i se opoznahme i razbrah,4e toi me haresva i az po4nah da go haresvam i trugnahme.. :D

pink_champagne
07-08-2007, 14:20
Еми сега нямам, обаче и бившето ми гадже.. :smt017 мм еми по еин сайт,после скайп и най-накрая се видяхме... ходихме 2 дена :smt005 :smt005

яко много сте ходи ли бе :smt005 :smt005

Ечи,кат не ми хареса пича :smt005

MiMcHeToOo
07-08-2007, 14:22
запознахме се в чата :D после се видяхме и така :P

Manenkoto
07-08-2007, 14:31
Еми сега нямам, обаче и бившето ми гадже.. :smt017 мм еми по еин сайт,после скайп и най-накрая се видяхме... ходихме 2 дена :smt005 :smt005

яко много сте ходи ли бе :smt005 :smt005

Ечи,кат не ми хареса пича :smt005

Епа много ясно веднага тепаш шута :smt005

valentinaaaa
07-08-2007, 14:37
Emi s gadjeto mi se poznavahme ot gore dolu godina,no ni6to govori me si izlizahme sabirahme se kompaniq i prosto po4nahme da prosteeme i si bqhme simpati4ni.Posle mi pusnaha net i taka si govorehme mn vreme.Nai-sme6noto be6e,4e se vijdahme slu4aino navan govorehme si,no kogato se ogovorehme za kafe se ne izleznahme.I nai setne sled 2 sedmici izleznahme samo dvamata pogovorihme si porazhodihme se.I taka ot togava (mart mesec sme si zaedno) :smt008 :-({|= :smt007

pink_champagne
07-08-2007, 15:29
Еми сега нямам, обаче и бившето ми гадже.. :smt017 мм еми по еин сайт,после скайп и най-накрая се видяхме... ходихме 2 дена :smt005 :smt005

яко много сте ходи ли бе :smt005 :smt005

Ечи,кат не ми хареса пича :smt005

Епа много ясно веднага тепаш шута :smt005

Пък и той някъф много ограничен се оказа..бе карай не ми беше на нивото и интересите,за ко да му давам надежди на човечеца?!

Manenkoto
07-08-2007, 15:44
Па много ясно щом е такъв

ThePainIsReaL
07-08-2007, 16:12
Едно училище, съседни класове, интернет, общи познати .. :-D

Sisilota
07-08-2007, 22:13
Хах.. мойто мн смешно си го намерих :-D
На един лунапарк се разхождах ии хоп един познат дойде- и моя с него... ии от там.. после mIRC sms-i накрая и кафенце... абе за около 2 седмици ии тръгнахме.. сега на 11-ти правим 8 месеца...
А 1-я път като го видях, още тогава си помислих "Боже колко е готин.. и нямам никакъв шанс с него"... а то какво се оказа :-D
И + че като тръгнахме той ми каза че си е помислил същото...
Абее обичаме се и това е :smt007

07-08-2007, 22:21
tyk

ultra
07-09-2007, 02:48
Нашата история е много дълга и оплетена.На който кажем всички ни се чудят.Запознахме се,когато служеше в една военна хижа близо до града,в който живеем.По него време харесвах един негов приятел.Излизах пък с компания,която беше обща и на тримата.Та същата компания предложи да отидем на свиждане на това момче (мойто гадженце) и там се запознахме.Той тогава ме е харесал,ама знаел,че си падам по неговия приятел,а и той си имал приятелка и дълга и широка...
След това криво ляво бяхме на "здравей -здрасти"...И след 7 години един ден,в един сайт получих писмо от него с въпрос "Теб от къде те познавам?" :-D И се почна един луд,дълъг чат в продължение на седмица,след това се видяхме...и така до сега.Вече месец и 20 дена :-D Първата ни официална среща беше там всъщност ,където се запознахме и то по чиста случайност.

young_rich_famous
07-09-2007, 05:18
Ми видях си я на центъра ... в смисъл такъв тогава тя си вървеше с нейния приятел ( бившия и ) и тогава само се спогледахме и си я харесах много ... Познавах една нейна приятелка ... взех и телефонния номер и след една седмица тя имаше рожден ден .. обадих и се, честитих и тя като разбра кой въм изяви желание да се запознаем ... на другия ден нейната приателка ни запозна и всичко започна ... никога няма да го забравя това, просто защото беше прекалено красиво ... :smt007 :smt008

08-15-2007, 22:47
много странно се запознах аз с моичкия и никога не съм предполагала че ще се получи нещо.работех в едно кафе и тои идваше всяка сутрин да зарейда с безалкохолнобях го вийдала 3-4 пъти и реших че ще му взема номера от тевтера в кафето и записах си го в телефона и нищо не направих с този номер около 2 седмици след което един прекрасен горещ следобед ми беше дяволски скучно и реших да му пиша но без да казвам коя съм и без това за мен тва нямаше значение в смисъл не мислех че имам шанс с него но тои взе че ми отговори(забравих да поясня че му пишех от м-тел.бг) и така 10тина дена не му казах коя съм след това си признах излизахме 2 пъти на кафенце и на 3тия трагнахме и така..един скучен ден в които аз написах един смс вече година е преобарнал живота ми :D

tuzaro
08-15-2007, 22:51
хах тя беше от моя клас просто така се случи че трябваше да се запозная искам или не

beb4o_bu
08-15-2007, 23:07
В един клас сме... :| Първия ден на даскало въобще не го видях... после постепенно го харесах.

deni4kata333
08-15-2007, 23:39
Значии... ние в училище супер мн се подкрепямеее и имаме 1 групичка дет сме големи приятели - излизаме си заедно, забавляваме се.. И така. В скайп си правим доста често конферентни и 1 момче от моя клас добави братовчед си, който е с 5 години по голям от нас, щото останахме малко хора и ни стана тъпо. аз с него не си говорех много щот нямахме общи теми за разговор - бях единственото момиче и само четях за някъкви CS и прочие. та оттогава го имам в абонатите в скайп.Някъде половин година след това (през тая половин година нито той нито аз му писах) иии аз му писах кой си ти. Всъщност много добре си спомнях кой е но исках да го заприказвам. Той от своя страна ми обясни кой е аз се правех, че не се сещам и чак като ми прати снимка се направих, че най-после сам се сетила. Започнахме да говорим за съвсем елементарни неща, като например един негов приятел, който аз много харесвах. Той ми разказа че приятелят му гледа сапунени сериали, готви, няма вкус относно момичета и още куп забавни историйки, на които много се смяхме. Оная вечер седяхме пред компа до почти 4, следващата вечер също. третия път, когато си писахме по скайп беше третия ден. тогава аз му казах че вечерта ще изляза в 1 градинка до нас дето се събираме много приятели сядаме по пейкитеее говорим си... и му казах ако иска да дойде иииииии той дойде... аз мн се зарадвах и го запознах с 1 приятелка с която бях тогава, на следващаата вечер той пак дойде и така започна редовно да идва при нас. една нощ му казах че сме щяли да влезем в къщата на един умрял старец до нас и той каза че ако толкова ми се ходи той ше ме заведе и отидохме. на другиа ден отидохме на гробището и накрая в една изоставена постройка. и аз незнам що го праехме :smt005 един ден - 4-5 дена след като го питах кой е той ми изпрати 1 песен а аз му написах " мс :* " и той също ми прати целувка. вечерта също му пратих 1, и той на мен и веднъж той просто ми каза харесваш ми и то много и аз казах и ти на мен :Р и така... мн дълаг ми стана разказа нещу... :-D

Offf
08-16-2007, 19:15
Темата много ми харесва! Поздрави за авторката :wink:

Та значи... Ние сме от малък град и сме се засичали мноооого пъти преди,но не се познавахме лично.Даже като се поразмисля,се сещам,че веднъж бяхме на рожден ден на общ приятел,но тогава ТОЙ беше с тогавашната си "жена" и аз с моя тогавашен... и така.(А между другото той винаги някак ми се е набивал на очи,винаги съм го забелязвала и ме е радвал така отдалеч,но никога не съм си и помисляла,че някой ден ще сме заедно \:D/ ) Та така.. след този рожден ден нито сме се поздравявали,нито нищо. И минаха година -две...Хаха пак съм го забелязвала,ама какво от това... И един ден стоя си пред компа,слушам музика и някой ми се включва в IRC.Поглеждам - ТОЙ(знаех му ника случайно- не съм разпитвала за него или нещо такова).Казах си "Тоя пък какво ще иска от мен?!" Имах ауей и се позачудих дали да го махна,за да му пиша .Е,писах му де :-D Разменихме няколко думи и аз го попитах дали знае коя съм ,защото "аз май знам кой си" :-D Оказа се че не знае с кого си пише,поиска ми снимка... аз пак се зачудих,но му дадох де.И така после реши да ми прати някакви неща и поиска да си разменим skype -овете.Разменихме ги.Писахме си до късно,на следващия ден пак така.После и започнахме да говорим по скайп.Мина седмица в разговори,той искаше да излезем.. измисляше си поводи да се видим - я да ми даде някой диск,я нещо подобно,но аз :-k правех се на недостъпна ,пък и не знаех още дали да рискувам . Е ,накрая склоних и излязохме. Беше доста интересно - и двамата се срамувахме в началото,но после всичко си беше супер. След това излизахме още 1-2 пъти през няколко дни,но редовно си пишехме ,говорехме по телефона(щото бях за малко извън града),sms-и ... И когато се прибирах в нашия град,вечерта точно когато бях заспала получих SMS-и,че му било много приятно да излиза с мен и такива неща.НА следващия ден излязохме , в началото пак малко срамежливо такова,защото и двамата знаехме,че не сме безразлични един към друг,но мина малко време и се поотпуснахме и ХОП дойде и първата ни целувка,която беше също много романтична,но това е друга тема :smt007

woshata
08-16-2007, 19:21
emi nie v daskaloto...taka se pou4i 4e me izgori s cigara v dvora na y4ili6teto i polse 2 sedmici seki den me pita6e kak sum..i taka ot duma na duma stana kvot stana :smt008 i purvoto mi mnenie za nego be6e "A BE BASI KRETENA KAK MOJA DA ME IZGORI kude go vee toq vas :?: :!: :?: "posle estestveno se opraih :lol:

LaDy_DaQnA
08-16-2007, 19:32
mi az taka 1 mom4e se o4ertava da mi predloji v ramikite na 1 2 sedmici i smqtam da priema.Predi da se zapoznaem go bqh vidqla tam na 1 sybirane(u4ili6te moe liubimo blqk...) ta togava toi voob6te ne me be6e zabelqzyl 6tot gledah da ne biq na o4i...i ve4e mesec 2 po kysno te bqha gadjeta s moqta nai dobra priqtelka i otidohme i go izvikahme i sedqhme i si prikaahme pred tqh ma togava az bqh ludo vliubena a toi s gadje ...no 2-3 sedmici toi mi prizna i sq (2-3 sedmici sled kato mi prizna) se o4ertava da mi predloji ;)

sladki64e
08-17-2007, 07:51
Ami az tva mom4e go zasi4ah po ulicite ama mu znaeh samo imeto i ni6to pove4e(a pak i mi be6e adski protiven). Edin den oba4e mi zaqvi palnomo6tno v skaipa i az mu dadoh. I togava po4nahme da si prikazvame i da si govorim.Edin pat go vidqh na centara i mu kazah samo zdravei i otidoh na kafe s moite fr. Ve4erta mi pisa 4e bi trqbvalo da mi e sardit 6tot ne sam go pokanila s men na kafe. I az mu vikam ne se sardi kaji koga iska6 da izlezim i izleznahme. Sled tva po4nahme da izlizame po 4esto. Edin pat ve4erta mi pisa dali iska da se sre6tnem i az se saglasih i taka po4nahme sqka ve4er. Edna ve4er kakto se prikazvahme toi me pregarna sled tova se celunahme . Be6e mn hubavo ama ne6to ne se polu4i. V4era go sre6tnah i toi mi kaza: Iskam nqkoi pat pak da izlezim i az razbirase se saglasih. I sega uj 6te probvame si4ko otna4alo. :D

slan4iceto_n
08-17-2007, 08:10
в новото даскало бяхме в един клас. така че сме се запознали в 6 клас. 2 години бяхме в един клас, сега пак сме в едно даскало, но в съседни класове. първото ми впечетление-"пази се от него. той се държи отвратително с всички. може да те нарани." така и стана де. затънала съм до гуша заради него. но странното е, че тогава си помислих-ето още един човек, с който за 2 години ще разменя не повече от 3 приказки, а после всеки ще си поеме по неговия път и няма да се сети за другия.

hforce
08-17-2007, 08:44
Sega6nata mi priqtelka

svur6vam az daskalo i otivam v parka kadeto se sabirame poprincip i zabelqzvam edna metulka, otivqm i na 1 peika koqto e perpendikulqrna na neinata oba4e tq e v po4ti v kraq na peikata i az v kraq na moita i taka bqhme mnogo blizo 1 do drug, zapoznahme se, 4erpih q s cigari (togava pu6eh parlament 6tot vui4o go be6e donesul) be6e zimata na 27mi noemvri i be6e studeno, az i dadoh moito palto (dolgo 1 pedq pod kolenete 4e i pove4e, debelo 4erno) tq se zavi s nego, mejdu vremenno si lafehme za muzika i religiq (okaza se 4e slu6ame edna i su6ta muzika i sme ot 1 i su6ta religiq) kakto i da e, okaza se 4e imame stra6no mnogo ob6to po mejdu si, super mnogo mi dopadna i kato 4ovek, a i togava bqh svoboden i re6ih 4e 6te trugna s neq, po edno vreme sednah do neq, mejdu vremenno pihme bira i menta s mlqko i se nakovahme malko (az bqh oburnal i 1 patron4e rom na ex za 4 sekundi i ne6to (bati izlagaciqta, rekorda mi e 3.50)), az se nakovah, tq su6to (ne pomna tq 6to se nakova) tq si oblegna glavata ramoto mi, az q gu6nah, posle mi se oplakva6e 4e i e studeno i seki put kato mi se opla4e6e q gu6kah se po silno i po-silno i taka, posle si trugnahme, na put za kum tqh si vurvehme gu6nati, ispratih q do tqh i taka

next day
zasi4ame se pak v parka, tq mi kaza da otida 6tot na6 ob6t priqtel me bil viknal, az si pomislih 4e toi e prosto predtext a ina4e tq me vika (okaza se 4e toi verno me e vikal, no tova go razbrah predi nqkolko meseca) pak ne6to tam se zagovorihme, na otivane kum tqh pak se bqhme gu6nali, otivame pred tqh, tq trugva da me gu6ka za 4ao az trugvam da q celuvam ama tq si oburna glavata (predi tva edna neina biv6a priqtelka me pita dali sum q haresval i mi kaza 4e tq me haresvala (za priqtelkata mi stava vupros, ne za onaq pa4a)) i kakto i da e, tq si obru6ta glavata az q gu6kam, trugvam si razo4arovan

i na sledva6tiq den imah svoboden po ne6to i otivam v parka, okazva se 4e i te imali svobodni oplakvam se na onaq pa4a kvo e stanalo, tq kaza 4e tq sigurno ne me e razbrala kakvo sum se opital da naprava (kakto i az si misleh) pak hahu hihi te si trugnaha, az si trugnah i otivam da q zema ot daskalo ve4erta i onaq pa4a ve4e i be6e kazala kvo sum se opital da naprava, priqtelkata mi me gu6ka za zdrasti i me celuva po vruta i me poglejda i az q celunah po ustnite (burza leka celuvka po ustnite bez ezik bez ni6to, za da i go vurna za predniq den kadet me spuna tolko jestoko kato si oburna glavata) otivame nie na spirkata na 120 i 4akame da doide reisa, idva, ima samo 1 svobodno mqsto, az re6avam da i predloja da sedna i tq da sedne v mene... da ama ne, tq me isprevarva i go predlaga tq, az sqdam, tq sqda v mene i po4nahme da se celuvame kakto si mu e reda.

Purvata mi priqtelka i purvata partniorka v legloto

lqtnata vakanciq, nie sme na po 12, i 2mata se haresvame ama ne znaeme, nekoi se iscepva da igraeme na 6i6e, padame se 2mata i po4vane da se celuvame, zaebavame ostanalite i otivame na 1 peika i tam si se natiskahme

Edna biv6a

otivame nie v edno kafe v parka, hahu hihi (poznavahme se ot 1 sedmica pokrai edin moi frend koito q be6e opuval na edna exkurziq, no zamina za varna malko sled kato me zapozna s vuprosnoto momi4e) nekuf pi4 re6ava 4e 6e ni 4erpi, napivame se kato idioti, tq si oblqga glavata na ramoto mi az q celuvam

O6te 1 biv6a

v su6toto kafe, re6avame 4e 6te igraeme na istinata ili se usmelqva6 (predi tva se bqhme vijdali nqkolko puti), az se usmelqvam, tq mi kazva da naprava kakvoto iskam, az q celuvam po buzata (burza celuvka bez izli6ni dvijeniq kolkoto da otbiq nomera 6tot vuob6te ne misleh da trugvam s neq, trugnah s neq samo 6tot e du6terq na priqtelka na ba6ta mi), nein red, tq se usmelqva, az i kazvam da pravi kakvoto iska, i tq me nagrabi i me celuna po buzata i az nqmah drug izbor osven da q celuna

O6te 1 biv6a

ne6to si govorehme i az q celunah, drugo ne pomna

seksi_kote_f
08-17-2007, 09:06
еми писах ме си в скъпе \:D/ и все щях ме да излизаме и т.н и един ден ми беше тъпо а пък имах 2 часа докато отида на работа и му казах да доиде до нас за по една цигара докато доиде автобуса ::: и той доиде ...Даже нз как се съгласи :-s ,но евала че доиде ,сега сме все още заедно [-o< O:)

GoodGirlGoneBad
08-17-2007, 09:19
ами всичко започна в SKYPE :) Стана така,че една вечер един мой приятел направи общ чат с неговите приятели и добави и мен.В него беше и въпросното ми гадже.Отначало не си допаднахме и постоянно се карахме.Бяхме врагове номер едно :lol: През март едно момче от компанията ни имаше рожден ден.Бяхме поканени и аз и той.Понапихме се...целувахме се,прегръщахме се...и след 2 седмици ми предложи да станем гаджета.Шантаво,но...сега и двамата си се обичаме много :smt008

AiKaTa
08-17-2007, 09:46
амии...общи познати :)

sladkish_14
08-17-2007, 09:53
Еми с една фр бяхме седнали на центъра да си починеме малко,а Той чакаше някакви момичета и ни видя и дойде при нас,защото се познава с моята фр и тя ни запозна,но на мен ни ми направи никакво впечетление.След една-две седмици го видях на събора на същата фр и тогава той много ме хареса,той започна да ми се натиска,но аз се правих на недостъпна.След два дена бях на рд-то на тази фр,но той небеше поканен,поради необясними за мен причини,но той беше на центъра с гаджетата на две момичета и те ми казаха,че ще ходят при тях и че Той е там и аз тръгнах с тях.И като го видях,понеже бях "леко" на градус отидох при него,гушнах го,целунах го и . .. така ... От тогава ходиме :-)


Това най-много ми харесва,не че прочетох другите де :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Cvetkata_Rubi
08-17-2007, 10:04
Ами с последното ми гадже и вече бившо се запознахме на РД-то на най-добрата ми фр

H8_mE
08-17-2007, 10:37
Hah !Ami zapoznahme se na avtogarata,4rez bratov4edkata mu,koqto e ot na6iq klas!Purvona4alno si misleh,4e tova e prosto vuprosniq bratov4ed ,za koito priqtlkata mi be6e govorila tolkova mnogo!A i be6e tumno i ne vijdah dobre! :lol: :lol: :lol:

LizZz
08-17-2007, 12:51
Запознахме се с некав страшен късмет в т'ва форумче 8) :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

w0sh
08-17-2007, 12:58
Супер мацка много готинко сте се запознали и ние с моя в чата ама още не сме се видяли :(


Просто да се разплаче човек от романтика.... хахаха яко запознаство.

ПО темата... Ми с последното се запознах в дискотека
1-во впечтление: има яко тяло
2-ро впечатление: малко е тъпа
3-то впечатление:много е тъпа ама става кат да не е

Treselle_s
08-17-2007, 13:13
ПО темата... Ми с последното се запознах в дискотека
1-во впечтление: има яко тяло
2-ро впечатление: малко е тъпа
3-то впечатление:много е тъпа ама става кат да не е[/quote]

:smt005 :smt005 е стига бе А иначе аз ми в една дискотека....аз бях малко пила :oops: :oops: И така станаха нещата....После се видяхме на кафе ....Абе нищо особено...А първото ми впечатление- че е голям непукист и е на моя акъл.....Сега нещо напоследък не вървят нещата..... :smt012

хЛаДнА_нЕжНо{с}т
08-17-2007, 13:20
Ем ми то нашия град е малък и си се знаехме и от преди тфа :D а иначе и ние в дискотеката.. започнахме да си танцуваме двамата той беше с един негов приятел.. аз с моя приятелка :) та така по двойки после ме изпрати до нас.. излезнахме ии.. така :) :smt007

PaMit0
08-17-2007, 13:21
мии ъмм по тъпия на4ин :? в нета :smt005
оба4е с предишния беше адски тъпо на спирката бях с една приятелка и некфо сладур4е видях и викам ае са да се запознаем и отиаме двете и оная по4ва да се смеее и аз ест умирам се хила и викам здравеи едно лигаво такоа има6 ли skype тои вика не и се хили и викам амм може ли телефон4ето ти някой път да излезнем на кафенце ала бала и той 4овека се фана за главата :smt005 ма го даде и си4ко беше еxtra маа голям смях голямо нещо са кат се сетя ццц :smt005

woshata
08-17-2007, 13:32
мии ъмм по тъпия на4ин :? в нета :smt005
оба4е с предишния беше адски тъпо на спирката бях с една приятелка и некфо сладур4е видях и викам ае са да се запознаем и отиаме двете и оная по4ва да се смеее и аз ест умирам се хила и викам здравеи едно лигаво такоа има6 ли skype тои вика не и се хили и викам амм може ли телефон4ето ти някой път да излезнем на кафенце ала бала и той 4овека се фана за главата :smt005 ма го даде и си4ко беше еxtra маа голям смях голямо нещо са кат се сетя ццц :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 uf tva 6e go probvam :smt005 :smt005 :smt005

MiMiLoTaAaA
08-17-2007, 14:13
Ami toi kazva che sme si chatali ama az nqmam takyv smomen :oops: I za men zapoznanstvoto stana kogato pochnah rabota v restoranta kydeto raboti i toi . Otnachalo mi beshe kofti no sled tova s nego samo bazici zaribqvki i az veche bqh hlytnala po nego .Ama taka stana che se skarahme :( I edin den si bachkame pak dvamcata i pochna da me razpitva gadje imam li si dali si tyrsqvikam si "toq se ebava s mene" ama sled rabota poluchavam sms v koito mi kazva che ima chustva kym men iako az iskam vinagi moje da se poluchi neshto m/u nas .I edna vecher sme otnovo na rabot i az sym se potprqla na ednata masa i toi idva zad mene i me pregyrna i kato mi vika : " Nie sega s tebe shte se vzimame li ili nqma da se vzimame " celunahme se i taka vse oshte sme si zaedno s kolegata XiXi :D

sladkish_14
08-17-2007, 15:40
мии ъмм по тъпия на4ин :? в нета :smt005
оба4е с предишния беше адски тъпо на спирката бях с една приятелка и некфо сладур4е видях и викам ае са да се запознаем и отиаме двете и оная по4ва да се смеее и аз ест умирам се хила и викам здравеи едно лигаво такоа има6 ли skype тои вика не и се хили и викам амм може ли телефон4ето ти някой път да излезнем на кафенце ала бала и той 4овека се фана за главата :smt005 ма го даде и си4ко беше еxtra маа голям смях голямо нещо са кат се сетя ццц :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 uf tva 6e go probvam :smt005 :smt005 :smt005


Това ми хареса мнооооогооо :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Браво е на това му викам СМЕЛО момиче :smt005 :smt005 :smt005 или момент на лигавене :smt005 :smt005

sladko_dete
08-17-2007, 16:15
Учихме в едно и също училище, но не сме се забелязвали ... веднъж си писахме в irc, на другия ден в училище се поздравихме ... и така :smt007 :smt007 :smt007

08-17-2007, 20:29
v daskalose zapoznahme toi slu4aino doide v moq klas, tva be6e v 9klas.kato go vidqh za 1 pat ne mojeh da spra da go zqpam, toi nqkakav v 4erno celiq sedi nai otzad, leko sardita fizionomiq.Posle se zapoznahme, stanahme best friends i edin den me popita dali iskam da sme pove4e ot frends.I az kato na maitap kazah da.I taka........ na maitap , na maitap no mn go zaobi4ah i sega sme ve4e 11klas i o6te sme zaedno \:D/ :smt008

Just_say_no
08-17-2007, 20:31
На един лагер се напихме и решихме да споделим опит с целуфките :mrgreen:

08-17-2007, 20:34
Запознахме се чрез интернет, всъщност аз в началото разглеждах профили в сладура и попаднах на нея. Почнах да си лъскам на снимките и така седмица - две докато реших да и пиша. И интересното е, че наистина се изчукахме. С нейното предизвикателно облекло за 14 годишна нейните снимки караха хуя ми да полудее и ... :oops: реших да и пиша...

Just_say_no
08-17-2007, 20:39
Запознахме се чрез интернет, всъщност аз в началото разглеждах профили в сладура и попаднах на нея. Почнах да си лъскам на снимките и така седмица - две докато реших да и пиша. И интересното е, че наистина се изчукахме. С нейното предизвикателно облекло за 14 годишна нейните снимки караха хуя ми да полудее и ... :oops: реших да и пиша...

:shock: :shock: :shock: Просто развилняното въображение на някой пубер ако питате мен. ](*,) ](*,)

ko
08-17-2007, 20:49
nie puk v edin klub ma be6e nqkvo mn stranno 6toto az bqh s 1 priqtelka i s 5-6 mom4eta/su6to priqteli/na 1 separe i piem i qko lignq.Ta be6e mn pulno v kluba i po edno vreme ednoto ot na6te mom4eta ne6to otiva na bara no mn se bavi i nikav go nqma mn vreme.I moq milost otiva da go diri i kato go namerih otivam pri nego a toi si 4aka poru4kata sednal,az prava do nego.i seda takava,vurtq se dokato my q donesat i zabelqzvam nqkav me zqpa ama brytalnoto me zqpa ama ni6o.vru6tame se s moq fr pri drugite i sled 20-30 min toq ''zqpa4a''s o6te edin minavat pokrai na6eto separe i pak me gleda i az go gledam ebasi i toi takuv mi maha s glava da izlezna navun i az are i izlqzoh,vze mi tela,sled some days mi se obadi i taka

Manenkoto
08-18-2007, 09:06
21 век ... скайп любов, скаип емотикони, скайп усещания ... файлове по ай-си-кю ..., защо по-дяволите всичко става по интернет .. нямате ли смелост да предприемете първата крачка на живо ... ако нямаше интернет дали всички още нямаше да бъдат девствени :smt005 Наистина ме радвате с вашите " виртуални " историйки .. пращат от романтика направо ... :smt005

Хаха еми кво да ти кажа така стават нещата :roll:

tuka6na
08-18-2007, 09:09
21 век ... скайп любов, скаип емотикони, скайп усещания ... файлове по ай-си-кю ..., защо по-дяволите всичко става по интернет .. нямате ли смелост да предприемете първата крачка на живо ... ако нямаше интернет дали всички още нямаше да бъдат девствени :smt005 Наистина ме радвате с вашите " виртуални " историйки .. пращат от романтика направо ... :smt005
:oops: Даже аз,привърженика на социалното общуване....тука се предавам. :smt012 :lol:

Wicked_Kid
08-18-2007, 09:14
Еми бях излязла с една приятелка в парка, през това време той караше колело и дойде да я поздрави(понеже се познават) и тя ни запозна.После почнахме да си пишем в Мирк и да се зарибяваме, но след това тръгнах с едно друго момче(негов приятел), после с един друг негов авер, после с още един, с който скъсах( но през цялото време си бяхме приятели, че и повече)След тия раздели ми беше много кофти и почнахме да излизаме само двамата и си изкарвахме много яко, понеже и двамата сме големи идиоти :-D ) И така една вечер в лиготията си се целунахме и... :smt050

shaka_kan
08-20-2007, 18:16
hahahaha nik0ga nqma da si zabravq t0zi den! Vt0ra g0dina studentka bqh i re6ih,4e trqbva da zap04na da rab0tq i saotvetno si tarsih rab0ta. Edin semeen p0znat mi kaza,4e ima priatel,k0it0 sega pravi magazin za alkohol i cigari i kat0 na4al0 mi se st0ri d0bar variant..sled vreme zap04nah i rab0ta...otivam parvia den na taka nare4en0t0 si rab0tn0 mqsto ...i g0 vidqh! Be6e s rab0tni drehi,za6t0t0 prave6e ne6t0 p0 magazina si, zap0znahme se...zap04nahme da si g0v0rim! Parvata mi misal, k0qt0 mi mina be6e.." hm..t0ia pak na kakav mi se pravi?" Kak moje edin maj,za6t0t0 e 15 g0dini p0-g0lqm 0t men da se darji t0lk0va sv0b0dn0 i da g0v0ri t0lk0va pr0st0tii...bqh izumena! V p0sledstvie sled 3-4 meseca savmestna rab0ta s neg0 g0 0biknah,stana 0t ni6t0t0,,,.. vazpriemah g0 sam0 kat0 6ef i priqtel v p0sledstvie..n0 nik0ga ne sum si mislila,4e m0je da mi stane lubim 40vek! minavaha si mesecite i az osaznavah, 4e k0gat0 ne sum na rab0ta t0zi 40vek mi lipsva.. t0i m ise obajda6e pod pritekst da me pita kakav alkohol trqbva da se vzima , v kakvi k0li4estva..nekvi uj slujebni ne6ta... t0gava osetih zainterisovan0st i 0t neg0va strana! V na4al0t0,k0gat0 zap04nah da si mislq za neg0 se pla6eh..ta t0i be6e 15 g0dini p0-g-lqm 0t nas..be6e me strah 0t mneniet0 na r0ditelite mi,priqtelite..:( N0 sega ne sajelqvam!!!!!!! Ta neka pr0dalja.. t0i zap04na da st0i p0st0iann0 v magazina i edna ve4er sled rab0ta me p0pita dali iskam da me zakara..az bqh izm0rena i se saglasih,ina4e ne bih g0 napravila:( Zakara me do nas i p0slegna da me celune,az razbirase se drapnah..ne m0jeh da si predstavq da imam kakvit0 i vzaim00tn06enia s neg0.. Ta toi mi be6e i SHEF!!!!! Na sleddva6tia den ve4erta si 4atihme v ICQ, mene ne6t0 me prehvana i mu pratih m0i simki po cici...t0i se p0barka naprav0... na sledva6tia den se vidqhme i ...stana kakv0t0 stana!!!!! D0 den dne6en sme zaedn0 i mislim za na6e bade6te i deca .. i t0va ve4e g0dina i 1-2 meseca...prikazkata 6te pr0daljava....:)))))))))

Krem4eto
08-20-2007, 18:56
Хмм...ще кажа за бившия ми.Запознахме се чрез тогавашното ми гадже.Ние точно бяхме скъсали и след около 2 месеца той (тогавашното ми гадже) ме запозна с бившия ми.Не искарахме много :smt011

mid_get
08-20-2007, 20:24
Запознахме се на едно състезание с мотори. Аз бях зрителка, той участник... Първото ми впечатление...амии :roll: Понеже си падам по високи скорости и адреналин, първо се влюбих в мотора 8-[ Е, любовта към мотора беше от пръв поглед, а нашата не бих казала, че се появи така изведнъж. Дълго време се опознавахме, но пък си заслужаваше. :D

nofi
08-20-2007, 20:26
Ние се запознахме чрез общи познати, а в началото аз го помислих за много шантав тип :smt005 :mrgreen:

08-20-2007, 20:38
От един клас сме. Не помня как точно сме се запознали и дали съм имала 1во впечатление. Той разправя че ме е харесал още тогава :oops: :P Аз знам че го мислех за сладък ... иии 1 година след запознанството ми предложи :lol:

F
08-20-2007, 21:24
E mi i az s moq se zapoznah v 4ata predi godina i osem meseca nqkude. makar 4e sme se vijdali o6te kato malki :) I taka se zapoznahme v 4ata toest toi me potursi tam. Znael e koq sum no pred men se e pravil na lud. Otna4alo se durje6e suvsem priqtelski no sled 1 sedmica nqkude re6i da mi priznae 4e me haresva i dokato se usetq i az zapo4nah da go haresvam. no edinstvenata pre4ka be6e 4e i dvamata si imahme gadjeta. A negovoto gadje be6e moita nai - dobra priqtelka i nqma6e kak da stane ne6to mejdu nas. Re6ihme da se vidim nqkolko puti po negova molba i az sled tezi sre6ti o6te pove4e misleh za nego i re6ih da zareja moq priqtel. toi napravi su6toto sled 2 dni i ot otgava 1 godina i 6 meseca sme si vse zaedno. I dano da bude taka za mn dulgo!!! :D

08-20-2007, 22:01
в една дискотека, само дето принципно съм предубедена в запознанствата с хора по такива места... но тъй като той се целуваше мн нежно му дадох телефна си и така...

Spox_
08-20-2007, 22:24
На 15 септември в новото даскало.
Мнението : Ебати якото момиче(Мислех,че няма да ми жърже).

LoveHim
08-20-2007, 23:13
Ami maika mi raboteshe v edno kafene i az vse kisneh pri neq i toi beshe tam postoqno i se zapoznah s nego shtoto sme v malak grad i sichki se znaqt i taka posle maika vze da mu vika zetq a toi na neq babche i pokrai tqhnite bazici zabarkaha i mene i taka ...

Miss_Beauty_16
08-22-2007, 18:46
Na more az bqh v vodata a toi igrae6e voley boll bratov4et si do men o6te kato go vidqh mi haresa i na sledva6tiq den pak pri su6tite obst topkata padna do men i toi mi vika da q podam i posle se zapoznahme. Celiq den bqhme zaedno oba4e na sledva6tiq den az si zaminah. Kofti e tva e 4e sme ot razli4ni gradove i vupreki tva hodim.............e liubov :P

Polinkaaaaa
08-22-2007, 19:47
Той е приятел на брата на мойта съквартирантка и веднъж дойде в нашата квартира,така се запознахме.След няколко дни той ми се обади и бяхме на кафе,и след това тръгнахме....
:wink:

Like the wind`
08-22-2007, 22:11
Запознахме се в едно заведение.Бяхме седнали с приятели,които чакаха техен приятел.Мина едно момче,което загледах и след миг се озова на нашата маса. :) Оказа се,че това е въпросният приятел,който от първият момент ми хареса. :) По-нататък се получиха и нещата между нас. :wink:

kAdrOkoSkA
08-23-2007, 01:23
Не зная... Не съм сигурна дали съм я имала и съм я загубила или всичко е било заблуда и това не е била моята половинка... Ако е бил той - запознахме се тук. Надявам се искрено да съм сбъркала и да не е това единствето момче което съм обичала и ще обичам или просто това да не е било любов :roll:
Ще видим какво че очаква от тук нататък... Най-интересното тепърва предстои :wink:

Vikitooo
08-23-2007, 02:24
Един ден моята най-добра приятелка ми казва" Абе ще се запознавам с едно момче от нета, ела моляте с мен да не съм сама" и аз естесвено се съгласих.. :mrgreen: Без никакви намерения, просто ей така отидох с нея да не бъде сама.
И в кафето я чакаше. И тъкмо седнахме и пристига някаква страшна надувка( момче де) , Сяда до нас и без никакви задръжки си говори каквото иска...Викам си на акъла" тоя пък" ;-) Ама така стана, че той не се оказа такъв за какъвто го помислих в началото... Започнахме да излизаме заедно...И накрая се оказа, че чуствата ни са взаимни...
Жалко само за приятелката ми, че не можа да се получи нищо с нежното момче, но пък благодарение на нея се срещнах с моето :mrgreen:

_Snow_
08-23-2007, 03:32
Sega pravq opiti obeshtavam kato zabiq da spodelq kvo e stanalo :smt112 :smt060

08-23-2007, 17:39
Бяхме на центъра с една мн добра моя приятелка а пред нас вървят 2момчета. Аз и вакам Владиславо тоя по високия е голям сладур, а тя ми вика "аз го познавам" при което тръгвам да го гоня и да се запозная с него, без даже да я изчакам (сигорно съм се паникьосала да не избяга)В същото време момчето което вървеше с него се обръща и му вика "Владиславе някво момиче ни гони" при което аз хахаха а през тва времи фр ми ни настигна и ни запозна. После седнахме на кафе и разбрах че си има пр и така 3г бяхме мн добри приятели, говорихме си за всичко ходихме по купони но нищо по-вече. И една вечер на поредния купон и 2та ср пияни почнохме да се натискаме и той ми каза че от мн време ме има за нещо по вече от пр но незнаел дали да скъса с бившата си но вече му писнало от нея и тогава тръгнахме. Общо взето тва е. Ся вече не ходим и даже не сме пр но като си ходя в силистра от време на време се зарибяваме.

08-23-2007, 17:49
Ами първия път като го видях "Леле тоя колко е малоумен и не си затваря устата мамка му много ме дразни".
А като се запознах с него "Абе малко е сладък" :lol:

хех тва ме расмя

JuS7^YourS
08-23-2007, 17:59
ние сме в един клас, но трябваше да минат 4 години да се влюбим един в друг. Всичко тръгна от скайп ( обичам скайп и съм мн благодарна, че съществува), после решихме да излизаме, но без нищо сериозно, в крайна сметка осъзнах, че няма смисъл да продължаваме така и всичко стана сериозно и досега е така. :) Много го обичам мойто пиле :smt007

Kisses_P
08-23-2007, 18:02
Беше ми взел скайпа от някакъв общ чат.От даскалото ми е.Като бях в неговат стая при друг приятел дойде и каза "здрасти,аз съм ..." Година по-късно тръгнахме

Лумпи:)
08-24-2007, 08:47
Хмм сегашно гаже няма.Има минало.

Трябваше да излизам с едно момиче понеже да взимаме подарък на една позната.И защото незнаино защо само аз съм знаел къде е бил магазина .Блях.Виках си това ще е скучно.Поредната скрофа дето ще ми надува главата.И с един познат отивахме към мястото насрещата.Понеже да ме изпрати и без това му бе на път.И нали вървя си аз и виждам в далечината.И му викам тази ще я имам.Тои ми вика да ве да.Понеже беще зашеметяваща.(сега е още повече).Отивам аз казвам и здрасти едно такова тъповато.Но вече с явната идея тая ще е моя.Отидохме на бързо до магазина а после седнахме на кафе за да си починем.Беше 3март и беше доста хладно.Нямаше сняг но пак си беше шит.Избратих я до спирката понеже не ми се ходеше до тях.(това че я искам не ми пречи да ме мързи)Казах и че я искам и че трябва да ми даде номера си за да се видим.Тя ми каза добре. и го даде.(после се оказа че никога не би ми дала номера си или да излезне с мен защото не си пада по такива неща но съм бил прекалено мил с нея)(това си беше реклама)Взех и номера и се обадих да се видим пак.И така излизахме 1-2 пути през които аз бях толкожа нахален.Целунах я веднага щом я видях .. горкото момиче бях я наплашил.На рождения ми ден.19 март тя ми подари една плочица която пишеше 'човек и добре да живее се жени'.А разбира се за капак всичките ми приятели се обадиха да микажат че са заети и няма да могат да доидат после разбрах че е било понеже са знаели че съм с нея.И така след още 2 седмици ходене по мъките я пречупих.И стана моя.Ходихме 4 години.карахме се бихме се ...сърдихме се но на края си останахме приятели и сега излизаме и си говорим.Може би между нас няма да има нищо повече а може и да има много повече не знам още но все още я обичам и тя мен.Просто момента не е подходящт за това.:)Но винаги ще бъдем спецялни един за друк.както и да е овлякох се..:)

mir4ovski
08-24-2007, 09:14
Прибирах се вечерта към в къщи, минавах покрай едни гаражи и двама пича дотичаха до мен и единия вика "Огънче имаш ли" и аз вада и му давам и той вика мерси. И аз му викам "за нищо" и си продължих напред и той каза "ама си голямо сладурче" и аз викам "ами благодаря, но не мога да кажа същото за теб" и той вика "ауу, че сме злобнички, за къде си се разбързала така" и аз викам "еми прибирам се, ама нещо не ми се прибира мн мн" и той вика "ми ела да си поговориме малко, ако искаш де" и аз се съгласих.
И отидохме на една беседка, лаф мохабет, и по едно време си извадих тела да вида колко е часа и той вика "ауу, а как бих могъл да получа номера ти" и аз викам "никак" и той "ама на тебе нещо ти има, за кфо се държиш така" и аз му викам, че тва си ми е просто в кръвта. После пак вика "ае де, няма ли да ми го дадеш" и аз викам "ами с друга карта съм , тази не е моя, а моята е в баща ми и не знам кога ще я получа".. и взехме, че сменихме темата, ама после като си поприказвахме и като го видях що за стока е, и на тръгване към вкъщи му викам "Ами.. аз такова.. имам домашен. Искаш ли го" И той вика "да" , записа го, и аз като се прибрах изобщо не си и бях помислила, че може да се обади, ама е на', звънна.. говорихме си известно време, и веднъж вика искаш ли да излеземе да се видим и бла бла и аз се съгласих, видяхме се, и 4 месеца по-късно тръгнахме. Разделихме се.
Преди известно време се видяхме и тръгнахме пак след 3 месеца, и утре прайм 9 дена :mrgreen:
4estito!!!!
otidoh na po4ivka v bansko i v hotela koito bqhme otsednali ima6e edno momi4e ot bansko-dashterq na sobstvenicite.ve4erta izlqzihme i tq ni zapozna parvoto koeto si pomislih e 4e takav gotin batko ne e za ispyskane ama sigurno e zaet.sled dva dena bqhme na kafe s nego taq macka i oshte edno momi4e.i te otidoha za cigari i nie ot mohabed na mohabed i yj samo bazici.posle otidohme v hotela i v edin moment se ysetih 4e go celuvam na terasata.prespahme zaedno sasmo go 4yh sytrinta kato kaza 4e otiva na rabota.taka 4e na tretiq den tragnahme na petiq go zaobi4ah a na desetiq poiskah da izkaram jivota si s nego.sled 17 dena shte idva da jivee pri men mn sam shtastliva 4e snoshti m namerih kvartira i ve4e si ima rabota!! :D :D

girl_in_black
08-24-2007, 09:21
В училище, той е в моя клас

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
08-24-2007, 09:25
Миии доведоха го в нас...и аз само седях и го гледах...и супер мноо се вманиячих по него и след няколко часа се забихме и такам=)

08-26-2007, 14:38
mi az jiveq v malak grad i si imame lokalen chat.po tova vreme obache az pusheh i maika mi me beshe hvanala i me nakaza.i az sedqh po cql den pred kompa (pak i togava mi bqha prekarali net predi 1 sedmica i oshte mi beshe merak).i tam toi me pita koq sam shtoto bqh nova i pochnahme da chatim.v posledstvie se okaza che sme rodeni na edna i sashta data v edna i sashta godina (25.09) i oshte poveche se sblijihme.az pochnah da si padam po nego i edna vecher mu priznah che go haresvam.samo che toi otvarna che iska da sme samo priqteli i taka nishto ne stana.no prez tova vreme si izlizahme zaedno s priqteli i pak si bqhme friends.samo che stana taka che az se skarah s moite friends i zapochnah da izlizam zaedno s negovata kompaniq.i pak si chatehme i edna vecher mi prizna che i toi me haresva i iska da hodim (6 meseca sled kato az mu priznah) :) i na nova godina tragnahme i mn se razdvam che sled 5 dni pravim 8 meseca :) mn si go obichkam :smt007

Dark_Angel_F
08-26-2007, 14:47
Ами бяхме в един клас и първия срок и началото на втория едвам се понасяхме.... Но накъде март месец псотеепнно се зближихме покраи общата ни мания по макрката CreAtive ,защото той випя плеъра ми. И така постепенно станахме като брат и сестра , но всички ни казваха колко много сме си приличали как излгеждало че ходим , и мнгоо често ни опличичаваха като двойка , а не бяхме. И изведнъж стана нещо което няма да разказвам но сле дмн перипети и сълзи , опити засамоубиства на трети лица , и тръгнахме :)

Korni_ReSeRvE
08-26-2007, 16:31
mm pri men stana taka.bqh na edin lager na moerto.s moite fr otidohme na disko.toi be6e tam i iska6e da se zapoznaem.posle se okaza 4e i toi ot su6tiq lager samo4e ne sme se zasi4ali nito v hotela nito nikude.posle stane o6te po stranno 6toto se okaza 4e imame i ob6ti poznati-v negovata kompaniq be6e edin ot nai dobrite mi fr s koito su6to se vidqh v diskotekata.i nakraq se okaza 4e o6te predi da trugnem za lagera sme se namerili v skype i sme si pisali no vuob6te ne sme podozirali 4e po kusno moje i da se sre6tnem.

Quasar
08-26-2007, 16:52
Ами бяхме в един клас и първия срок и началото на втория едвам се понасяхме.... Но накъде март месец псотеепнно се зближихме покраи общата ни мания по макрката CreAtive ,защото той випя плеъра ми. И така постепенно станахме като брат и сестра , но всички ни казваха колко много сме си приличали как излгеждало че ходим , и мнгоо често ни опличичаваха като двойка , а не бяхме. И изведнъж стана нещо което няма да разказвам но сле дмн перипети и сълзи , опити засамоубиства на трети лица , и тръгнахме :)
Същата работа...омг ма аз ходя с нея... :-D :-D :-D
Иначе тя промени всичко...даже се чудя кво ми хареса...бях кретен ся...пак ама по малко :smt005 :smt005 :smt005

08-26-2007, 22:11
Ami az tva mom4e go zasi4ah po ulicite ama mu znaeh samo imeto i ni6to pove4e(a pak i mi be6e adski protiven). Edin den oba4e mi zaqvi palnomo6tno v skaipa i az mu dadoh. I togava po4nahme da si prikazvame i da si govorim.Edin pat go vidqh na centara i mu kazah samo zdravei i otidoh na kafe s moite fr. Ve4erta mi pisa 4e bi trqbvalo da mi e sardit 6tot ne sam go pokanila s men na kafe. I az mu vikam ne se sardi kaji koga iska6 da izlezim i izleznahme. Sled tva po4nahme da izlizame po 4esto. Edin pat ve4erta mi pisa dali iska da se sre6tnem i az se saglasih i taka po4nahme sqka ve4er. Edna ve4er kakto se prikazvahme toi me pregarna sled tova se celunahme . Be6e mn hubavo ama ne6to ne se polu4i. V4era go sre6tnah i toi mi kaza: Iskam nqkoi pat pak da izlezim i az razbirase se saglasih. I sega uj 6te probvame si4ko otna4alo. :D

Uauu vsi4ko bez poslednite 2 reda imam 4uvstvoto 4e az sum go pisala :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

ili_l
08-27-2007, 05:58
запознахме се миналата година на един лагер :) момичетата от моята стая се зарибяваха с момчетата отдолу а аз тъкмо се бях изкъпала и излизам по хавлия да видя какво става и той ме видял но аз не съм обърнала внимание и се качва в моята стая и аз не знам за6то . Трябваше да отида до града но нямаше с кой и той предложи да дойде с мен :) Отначало се дърпах ама какво да правя съгласих се и отидохме до града свърших си работата и той ме заведе в някакъв парк с палмички говорихме си и от тогава почти година сме заедно:)

08-27-2007, 07:05
Той живее в блока на най добрата ми приятелка.Няколко пъти като минавах от там го засичах на терасата му и супер много ми хареса.Една нощ събрах смелост и отидох да му звънна направо на звънеца.Той излезе да ми отвори.Беше само по боксерки :lol: Направих се на луда и казах "може ли Таня" а той каза че няма такава.Гледахме се много предизвикателно.Не ме покани да вляза,но след 2-3 дни се видяхме на кафето до неговия блок и той дойде да се запознаем.На следващия ден тръгнахме.Заедно сме 1 година и 2 месеца вече. \:D/

08-27-2007, 10:21
Той живее в блока на най добрата ми приятелка.Няколко пъти като минавах от там го засичах на терасата му и супер много ми хареса.Една нощ събрах смелост и отидох да му звънна направо на звънеца.Той излезе да ми отвори.Беше само по боксерки :lol: Направих се на луда и казах "може ли Таня" а той каза че няма такава.Гледахме се много предизвикателно.Не ме покани да вляза,но след 2-3 дни се видяхме на кафето до неговия блок и той дойде да се запознаем.На следващия ден тръгнахме.Заедно сме 1 година и 2 месеца вече. \:D/

xaxa =D> =D> =D> :-D

Manenkoto
09-03-2007, 16:21
Той живее в блока на най добрата ми приятелка.Няколко пъти като минавах от там го засичах на терасата му и супер много ми хареса.Една нощ събрах смелост и отидох да му звънна направо на звънеца.Той излезе да ми отвори.Беше само по боксерки :lol: Направих се на луда и казах "може ли Таня" а той каза че няма такава.Гледахме се много предизвикателно.Не ме покани да вляза,но след 2-3 дни се видяхме на кафето до неговия блок и той дойде да се запознаем.На следващия ден тръгнахме.Заедно сме 1 година и 2 месеца вече. \:D/


:lol: хаха веселко се е получило! :)

evilkaAaAa
09-03-2007, 16:38
бях отишла да видя, една съученичка, а тои беше там и така се запознахме. :roll: първото ми мнение беше че е много пухкав :smt007 (във хубавия смисъл)

monityY
09-03-2007, 19:05
po neta, iame mn ob6ti ne6ta i ot dnes xodim \:D/ mnoy sum happy

FiRe_LaDy
09-03-2007, 19:24
Въйй със сегашния ми приятел се запознахме много случайно.Бях на РД на една и той дойде.отначало даже се сдърпахме.После седяхме от разтояние и се гледахме,докато той не прекрачи границата и тойде да ме гушне.След това в дискотеката си говорихме и изведнъж той ме :smt008 не го очаквах,ама ми хареса .... и така.Пък първото ми мнение за него беше "тоя е много смотан!изобщо да не ми се прави на интересен.не е мой тип" .. ма то к'во стана :lol:

rihannka
09-04-2007, 12:04
mi zapoznahme se po chata i sled izvestno vreme toi mi kaza che utre shte me chaka v 6 chasa pred edin magazin ...ama az nishto nekazah..mn se chudeh dali da ida ili ne i nakraq reshih da otida zashotot v kraina smetka ne gubq nishto samo moga da spechelq..i otidoh zapoznahme se otidohme n a kafe ..tam si lafihme i az go haresah ama ne bqh sig dali i toi ama posle toi me hvana za raka i me celuna...i posle me izprati i az ne ochakvah da me popita koga shte se vidim ama me pita i se razbrahme za drugiq den i taka veche godina sme zaedno i mn se radvam che reshih da otida inache shtqh da izpusna nai miloto momche koeto sam poznavala :smt007 :smt007 :smt007

IKisseDAGirL
09-04-2007, 13:40
Миналата година бях на Helloween-а на училището ми, беше ми станало скучно и гаджето на една моя приятелка предложи да ходим на някакъв купон у негов познат.
Отидохме, имаше доста хора, той също беше там, но аз доста се бях "почерпила" (:lol:) и се забих с един от неговите приятели.. а него дори и не го помнех на другия ден, май не се и бяхме запознавали..

Минаха няколко седмици и се разбрах да излизам с една моя приятелка, оказа се, че тя се познава с компанията му и тя дойде до нас заедно с тях. Много се учудих като ги видях 8)
С този неговия приятел така и не стана нищо и той бил решил, че трябва да започне да ме сваля :lol:
Обаче човека преживял доста тежко раздялата с последната си приятелка и от година и повече бил само на принципа "е*и и бягай, не се привързвай" :lol: Та сещате се за какво ме е искал толкова...
Само че аз не му обръщах почти никакво внимание, не беше мой тип, а и бях лапнала по приятеля му.. пък и ми се струваше голям простак, дето за нищо не става 8)

Както и да е, мина доста време, дойде Нова година, бяхме се събрали в един апартамент със съвсем различна компания. Към 3 часа гледам - телефона ми звъни, пак гледам - бъдещият ми мъж :P Забра ме с колата си и отидохме в апартамента, в който се бяха събрали с неговата компания. Аз бях пила и не знаех много какво правя, той също, и стана тя, каквато стана.. :-) Всъщност забравих да спомена, че точно преди да ми се обади, на късметчето от баницата ми се падна "Неочаквано щастие" 8) :lol:

На другия ден той трябваше да си отиде до родния град, дълго време не си говорихме, само се поглеждахме от време на време в даскало (оказа се, че сме от едно и също).

Мина около месец, аз го бях отписала вече, докато един ден не се засякохме 3 пъти на 3 различни кафета... и прибирам се аз, и без изобщо да очаквам, той ми звъни.
Започнахме да си ходим редовно на гости "да гледаме филми" уж, говорихме си, лигавехме се, никога не съм очаквала нещо от него, докато един ден не ми изтърси, че "ще тръгваме" :shock: Попитах го къде смята да ходим :lol:
В крайна сметка се събрахме с уговорката да не е нищо сериозно - за седмица-две, обаче седмиците станаха 3, 4, после месец... и така до днес :D

Боже, дали изобщо някой ще го прочете :shock:

sentient_
09-04-2007, 17:56
epa tova e tema kat horata!! evala
i da otgovorq i az- mi sas sega6nata si polovinka se zapoznah 4rez biv6oto si gadje. Beshe go izvikal da izleze s nas iiiii az kat go vidqh padnah!!!!! ebaxti pi4a vikam si az trqq da e moi.Toi si ima6e su6to priatelka togava i to ot 1 i pol. no izlqzahme na plaja razhodihme se pihme qdahme tova onova. i sa zaobi4ahme az ostavih togava6niq si priatel toi sa6to ostavi togava6nata si priatelka i sega sme si zaedno ot dosta vreme :P Keffffffffffffff

hahavteen
09-05-2007, 15:28
Ami biah oti6la s edna suy4eni4ka i sus sestra mi na diskoteka.Stana kusno i niama6e koi da ni zakara do nas a i az ne poznavah nikoi za6toto biah ot niama i mesec v Kipur.Togava suy4eni4kata mi vidia 4e edin nein bratov4ed e v diskoto i go pita dali 6te ni zakara.Spomniam si 4e mi se stori niakuv mnogo sumnitelen tip i pitah priatelkata si dali naistina moje da kara :lol: .Zagovorihme se po putia i poneje sestra mi na drygia den 6te6e da y4astva v edin parad toi kaza 4e 6te doide da mi pravi kompania da ia gledame i mi vze telefona.V kraina smetka ne doide no po-kusno otidohme na kafe sus sestrata i edin negov priatel.Posle se po4naha sms-i,izlizania,bla-bla i sled mesec mi podari edin prusten i ot togava sme zaedno :wink:
Toi posle mi kaza 4e o6te v dikotekata me e zabeliazal i daje se opital da tancyva s men ma ne sum my oburnala vnimanie :smt005 A sled kafeto kazal na vsi4kite si priateli 4e sum si za nego i nikoi da ne e posmial da me svalia :smt005

*MeGiTyY*
09-05-2007, 15:45
Emi az otidoh da si pla6tam interneta on te bqha premestili ofisa i se pla6ta6e v edin kompiuturen klub i az vikam..pf tam tree da hoda...ama iskam neiskam trqbva i mom4eto na koeto platih be6e mn sladuk i sled malko idva o6te 1 mom4e i se okazaha bratov4edi i tfa vtoroto mom4e negov bil kluba i be6e v 4ata i az se oburnah i vidqh kuf mu e nicka kato se pribrah si pisahme i mu kazah koq sum posle toi mi kaza ela utre az sum na rabota i taka seki den pri nego...i to si stana si4ko..hodihme cqlo lqto ... no ne6to go zarqzah a sa go obi4am mNogo.. ama toi me mrazi se taq pone be6e veselo

GaBsI
09-05-2007, 16:53
Ами странното беше, че Той от 8 години ми е почти съсед, а не се познавахме :roll: Ммм запознахме се случайно в чата, тогава зарибявка, това - онова. Една вечер случайно се видяхме близо до вкъщи. Той беше с тогавашната му приятелка ( която аз познавах ), та тя ни запозна. :P След 2-3 дена излязохме да се видим. Той скъса с приятелката си :-D и така.. тръгнахме :P Бяхме скъсали 2-3 дена, но после се оправихме и вече почти 6 месеца сме си заедно и много си го обичкам :!: :smt007 :smt057

TheSoulOfDeath
09-05-2007, 17:11
:(

ZaHaRcHe
09-05-2007, 17:28
Zapoznahme se v edin sait i edna ve4er bqh v edna averka da spq 4e maika i q nqma6e i toi nqq6e ko da prai kakto i nii i doide tam do nas stoqhme oklo 2-3 4asa navyn lafihme si tui onui be6e mi adski priqtno .. i taka sled tova pak otidohme na kafe i trygnahme xixi

карол
09-05-2007, 18:07
защо всички се ебават с любовта . :smt011 просто си карай по пътя и казвай ъхъ на всяка негова дума и когато влизаш в час една целувка и после го забравяш :-k #-o




кажи ми после как е минало

карол
09-05-2007, 18:09
защо всички се ебават с любовта . :smt011 просто си карай по пътя и казвай ъхъ на всяка негова дума и когато влизаш в час една целувка и после го забравяш :-k #-o




кажи ми после как е минало