PDA

View Full Version : Ne6to razli4no



loli-po
06-29-2007, 21:36
Zdraveite!
Iskam da vi popitam za ne6to koeto ste pravili na partniora si i mnogo mu e haresalo,dostavilo mu e ogromno udovolstvie....Iska mi se da raznoobrazq donqkade seksualniq ni jivot s moqta polovinka i da go nakaram da se po4uvstva istinki jelan i obi4an :smt008 prosto iskam da useti ne6to novo,koeto da go napravi 6tastliv i da mu dostavi udovolstvie.
Mnogo Vi blagodarq! :smt006

06-29-2007, 21:55
изненадай го приятно с един хубав вибратор за рождения му ден и го изпробвайте върху него

cherinka
06-29-2007, 22:13
В момента съм напълно сериозна! :

:arrow: Ти, секси дрехи, отдолу секси бельо (ама най-секси бельото, което някога си носила), предварително се уговаряте, че вечерта ще минеш през тях да останеш да пренощуваш, звъниш на вратата му с каса бира (не забравяй касата с бирата, защото иначе смисълът се губи), влизаш, отваряш по една бира за теб и за него, намираш уредбата му, пускаш някакви хубави песнички, които са харесвани от теб и от него, започваш да го съблазняваш.. и така..

:mrgreen:

alkobalko
06-30-2007, 05:44
Използвай въображението си. Ти най-добре знаеш какво харесва той. Някой изненада със секси дрешки, романтична обстановка, друг път нещо по-страстно.

jjjjjj6363
06-30-2007, 07:39
zavarjigo za legloto (tova na mene mnog mi haresva) :D i sum sigoren 4ee i na si4kite im haresva daje i da ne si priznavat

hah
06-30-2007, 16:46
накарай го да ти завърже ръцете с колан и на задна да те пляска по дупарата и да засили докато не те плесне толко силно че да те забие в стената .. от това по-различно незнам... :twisted:

quench
06-30-2007, 16:48
включи някой мач от висшата лига, съблечи се и му донеси бира :)

Jeuelle
06-30-2007, 16:51
включи някой мач от висшата лига, съблечи се и му донеси бира :)
И като му занесе бирата , да отиде в некоя друга стая.....все пак мач дават....

А вие мъжете мрете да гледате футбол :roll:

WaKo
06-30-2007, 16:56
Ако не си го правила - лижи му топките - без да му духаш, само това. Чувството е невероятно! :wink: Не знам защо повечето момичета никакво внимание не им обръщат, а там като те ближат удоволствието е повече отколкото от самата свирка

quench
06-30-2007, 17:16
включи някой мач от висшата лига, съблечи се и му донеси бира :)
И като му занесе бирата , да отиде в некоя друга стая.....все пак мач дават....

А вие мъжете мрете да гледате футбол :roll:

аз обичам също табла, белот, сварка, шах и сантасе

знаеш ли коя е идеалната жена?
тая, дето след секс се превръща в каса бра, тесте карти и трима приятели ;)

belerofone
07-06-2007, 18:10
Тантричен секс ... или еротични масажи....Тука можеш и с книги да си послужиш или с въобръжение....
Но аз лично ти препоръчвам танричения секс...Ако някой от двамата го умее направо ще откачите...

bebito0o
07-06-2007, 18:17
vkarai mu edin gore6t kartof v guza i 6te oseti ne6to koeto ne e use6tal dosega pfaa xaaax :smt005

ThePainIsReaL
07-06-2007, 18:22
Ммм .. ако имате време, има доста варианти за разнообразие :
1. Можеш да си сложиш секси бельо и да започнеш с бавен, дразнещ стрийптиз
2. Еротичен масаж с хубаво миришещо олио - има едно с вкус на шоколад, страхотно е
3. Да вкарате в играта завързване
4. Нещо за хапване и лизане от неговото тяло - шоколаддддд (течен).. ямии :twisted:
5. Или пък си намажи твоето тяло на места и го накарай да те лиже.. да те усети колко си възбудена
6. Вана .. романтика ..
7. Нови пози .. :twisted: и ти водеща в тях, оставяш него да се радва на тялото ти
8. Направи си по поръчка специално бельо (черно/червено или квото си искаш), в/у което да напишеш : "Ч*кай ме и неговото име" или нещо, което ти харесва на тебе..

лялляляля.. варианти бол. Мерак да има

a~n~i~t~y
07-06-2007, 19:00
vkarai mu edin gore6t kartof v guza i 6te oseti ne6to koeto ne e use6tal dosega pfaa xaaax :smt005

ae 6to ne prestanesh s glupavite ti komentari, koito qvno samo ti smqtash zza zabavni

bebito0o
07-06-2007, 19:03
miii taka mi haresva...