PDA

View Full Version : да споделя и да ви попитам нещо.



cherinka
06-29-2007, 23:40
Абе, ей сега, докато бях в тоалетната, се сетих, че мензисът ми свърши.
До тук добре, обаче, също, се сетих, че винаги като ми наближи да ми идва и винаги информирам тате за това, за да ми даде пари з превръзки, но той винаги казва "Аз ще ти взема" (защото си мисли, че го лъжа, и че парите ще ги дам за друго.. :shock: , глупав човек..)

Та, докато бях в тоалетната, си представих как баща ми влиза в магазина и казва "20 превръзки" или "Едно пакетче превръзки"... :shock: :shock: :shock: милия.. какъв ли срам е.

Та, и ми стана интересно да ви попитам и вас, момичета, кой ви купува превръзки/тампони? Вашите или вие самите?
На мен, все още, ми е неудобно да кажа на баща си, че използвам тампони, та чат-пат като се случи, събирам си пари и си купувам...

Та?

krasivata_luvica
06-30-2007, 05:06
не те ли е срам да кажеш на бащати да ти купува превръзки :oops: :shock: :shock: :shock: :lol: :shock: :shock: :shock:

lunnoto_momi4e
06-30-2007, 05:27
Аз никога не бих казала на баща ми...Само казвам "мамо,дойде ми" и и казвам какви тампони да ми купи

SunnyG
06-30-2007, 05:52
И аз казвам на майка ми и тя ми купува каквото искам или превръзки или тампони.А ми се е случвало да казвам и на баща ми,че ми трябват пари за превръзки и той ми дава...

SweetBunny
06-30-2007, 06:55
И аз съм само на тампони, баща ми въобще си няма представа относно менструацията ми и само отивам при него и "Дай пари за тампони" и толкоз :-D

`Death`Whore``
06-30-2007, 06:58
Брат ми отказва, срам го е. На баща ми не му пука. Но девойчици, вас явно също ви е срам да си купите.

sexa_na_kompleksa
06-30-2007, 07:32
Аз сама си купувам,неудобно ми е да кажа "Ей,баща ми,купи ми превръзки" :oops: :shock:

ninsy
06-30-2007, 08:45
сама си купувам ,но когато нямам възможност..примерно ми е зле и немога да отида моля майка ми ни тати въобще не е наясно с менструацията ми и въобще никога не бих го карала да ми взима :)

radito
06-30-2007, 08:55
не те ли е срам да кажеш на бащати да ти купува превръзки :oops: :shock: :shock: :shock: :lol: :shock: :shock: :shock:
Да бе верно? :shock: Аз сама си ги купувам!

GalleNo_MoMi4eNce
06-30-2007, 08:56
az polzvam ot prevrazkite na mama ili ako tq nqma si kupuvam ama ponqkoga me e sram da si kupq i prashtam sestra mi

radito
06-30-2007, 09:01
az polzvam ot prevrazkite na mama ili ako tq nqma si kupuvam ama ponqkoga me e sram da si kupq i prashtam sestra mi
Ма от какво ви е срам бе дечурлига??? :shock: :shock: :shock:

SINDEL
06-30-2007, 09:10
Абе вие сте луди :shock: Що трябва някой друг да ви купува превръзките и тампоните?!? Ебахти и работата! Отиваш в аптеката и казваш едни превръзки/тампони и си готов. Няма да те изяде никой... ](*,)
Винаги сама си купувам каквото трябва да си купувам.. не моля някой от наште.
Добре де, много ми е интересно като ви е срам да си купите едни превръзки, как си купувате презервативи или противоза4атъ4ни?!? Пак ли има "Тате/Мамо, прави ми се секс, айде идете до аптеката за еди кво си"???

krasivata_luvica
06-30-2007, 09:14
Абе вие сте луди :shock: Що трябва някой друг да ви купува превръзките и тампоните?!? Ебахти и работата! Отиваш в аптеката и казваш едни превръзки/тампони и си готов. Няма да те изяде никой... ](*,)
Винаги сама си купувам каквото трябва да си купувам.. не моля някой от наште.
Добре де, много ми е интересно като ви е срам да си купите едни превръзки, как си купувате презервативи или противоза4атъ4ни?!? Пак ли има "Тате/Мамо, прави ми се секс, айде идете до аптеката за еди кво си"???
и мен ме е срам някой път :lol: :shock:

Th3WildAng3l
06-30-2007, 09:29
О ами по принцип майка ми купува и за двете, но когато се случи да свършат или аз отивам, или ако ми е много зле казвам на мама.
Иначе и на мен ми е гадно да отида до кварталното магазинче и да има куп други хора на опашката след мен и да кажа "мии .. превръзкии/тампони" ..
Веднъж даже си спомням, че някъде шях да излизам и минавам през магазина .. и не щеш ли в магазина влиза и тогавашното ми гадже .. тъкмо шях да казвам "тампони" и се спрях. Казах "ъъъ .. ъъъ .. ъъъ .. дъвкииии".

`Death`Whore``
06-30-2007, 09:31
Ебете се като разпрани, но ви е срам да купите дамски превръзки. Всяка жена има менструация и няма нищо срамно в това.

06-30-2007, 09:33
наще още не знаят че ми е дошло и не вярвам скоро да казвам на мама,сама да ме пита :-D сама си ги взимам и тва е кво толкова има и без тва са жени в аптеките :-) ,майка ми никога не ми порежда шкафа щот се опитвам аз да си го подреждам,за да не ми види превръзките :D като ми дойде си навивам превр овивам в тоал хартия и тогава пускам в коша :-D

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-30-2007, 09:36
emi az pyk vinagi si kupuvam predi da mi doide makar 4e ponqkoga mi zakysnqva,a ponqkoga dori ne mi idva ,no kakto i da e vinagi si imam predvaritelno :-D

SINDEL
06-30-2007, 09:37
наще още не знаят че ми е дошло и не вярвам скоро да казвам на мама,сама да ме пита :-D сама си ги взимам и тва е кво толкова има и без тва са жени в аптеките :-) ,майка ми никога не ми порежда шкафа щот се опитвам аз да си го подреждам,за да не ми види превръзките :D като ми дойде си навивам превр овивам в тоал хартия и тогава пускам в коша :-D

Боже, боже! ](*,) Та какво по-естествено от това на едно моми4е да й дойде?! Срам я било нашта да каже на техните, 4е й идва. 4е кво - като им кажеш и ще те убият ли?! Увивала си моля ти се превръзките в тоалетна хартия, за да не ги види никой и да не заподозре.... :smt005 Мале, ебахти и хората сте, 4естно! Дет Хор е много права с последния си пост.. Тц тц

Presley
06-30-2007, 09:50
ХАхаах мии аэ сама си купувам. :-D

Briseis
06-30-2007, 12:14
Купувам си сама, а понякога и майка ми взима.Имала съм приятелки, на които съм им купувала превръзки и съм им ги носила, защото ги е срам :shock: Баща ми и той понякога ми е вземал, но това беше като бях на лекарства и той просто е купувал няколко неща едновременно.

mil4eto_
06-30-2007, 12:17
На мен и баща ми и майка ми са ми взимали,ако много ме е мързяло да йотида до магузина или когато са били на пазар.
Не виждам какво срамно има!
:shock:

sWeEt_SeEd
06-30-2007, 12:33
Попринцип малко ме беше срам първите 2 месеца след като ми дойде, после свикнах.Сама си ги купувам,няма нищо срамно...по лошо ше е ако нищо не си купувате..ахеххе когато не ми се излиза до магазина, а майка ми още не се е прибрала мога да и се обадя да ми вземе :mrgreen: ,а не казвам на баща ми 'Дай ми пари за тампони' примерно(няма да си купувам кола),щото се 4, 5 леа ше имам...чак пък толкова, пък и не ми дават дневни пари, нито пък : ето ти за хляб,ето ти за превръзки, тия са ти за ядене, а другите за лакочистител :mrgreen: ..

malko mace
06-30-2007, 13:35
Na men mayka mi ne mi dava da izpolzvam tamponi,taka che niama kak da y kaja da otide da mi kupi... :lol:

sWeEt_SeEd
06-30-2007, 13:48
ти що я питаш :smt016

06-30-2007, 13:50
ти що я питаш :smt016


а така :D взимаш си и готово кво толкова щи направи

sWeEt_SeEd
06-30-2007, 13:54
може да бръкне да й го извади...лошо :smt017 кажи и ,че няма страшно, пак ше си останеш девствена , ако това я тормози :mrgreen:

malko mace
06-30-2007, 14:01
може да бръкне да й го извади...лошо :smt017 кажи и ,че няма страшно, пак ше си останеш девствена , ако това я тормози :mrgreen:
Ami... :roll: tochno tova e!Kak li ne se opitvah da ia ubedia,ama ne,skandali do nebeto!Ama za moreto niama da ia slucham pri nikakvo polojenie!!! :lol:

Axel_f
06-30-2007, 14:01
У нас винаги има превръзки, просто майка ми купува от големите пакети, и то понякога дори по няколко вида, та аз просто си взимам. А баща ми тия работи изобщо не го бъркат, аз като му искам пари (случва се рядко,защото съм с карта) никога не му казвам за какво са...всъщност той не ме и пита, ама сигурно не му се слуша за якия потник или сладките обички дето съм ги харесала :-D :lol:

radito
06-30-2007, 14:15
Ебете се като разпрани, но ви е срам да купите дамски превръзки. Всяка жена има менструация и няма нищо срамно в това.
Да бе ебат се, само се правят...

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-30-2007, 19:56
Ебете се като разпрани, но ви е срам да купите дамски превръзки. Всяка жена има менструация и няма нищо срамно в това.
Да бе ебат се, само се правят...hhaha to4no daje vednaga se setih za nqkoi individi :smt005 :-D

sweet_bubka
06-30-2007, 20:00
Kak pak 6te vi e sram da spodelite s maiki te si ?????????? :shock: Haide da ne kaje6 na ba6ta si e po razberaemo ama na maika si..... :shock: :shock: ](*,) Koga 6te vi doide ykyla??? :-k

Mimka_sweet
06-30-2007, 20:24
мамамамаамааааааааааа

lady_90
06-30-2007, 22:49
наще още не знаят че ми е дошло и не вярвам скоро да казвам на мама,сама да ме пита :-D сама си ги взимам и тва е кво толкова има и без тва са жени в аптеките :-) ,майка ми никога не ми порежда шкафа щот се опитвам аз да си го подреждам,за да не ми види превръзките :D като ми дойде си навивам превр овивам в тоал хартия и тогава пускам в коша :-D


Za6to za boga te e sram da kaje6 na maika ti?????

Otnosno vuprosa:Kupuvam si gi az.V kraen slu4ai kazvam na mama.A vednuj s tate se bqhme skarali, 4e sum se pribrala kusno i az mu kazah:"em.. trqbva6e da si tursq tamponi ot nqkude" 4ovekut mlukna, izleze ot staqta i duma ne obeli za zakusnenieto mi :smt005 :smt005

07-02-2007, 20:26
ami na men poprincip mi gi kopuva maika mi ... ne 4e me e sram prosto kato i kaja 4e mi e do6lo i tq me pita kvi dali ima prevrazki ... ako nqma me pita kvi iskam i kato hodi do magazina prosto mi kopuva da nqma da se nosim cqlata roda tam :)

_SilencE_
07-03-2007, 05:31
или майка купува и за двете ни, или аз пак за двете. какъв ти баща :smt005 че той като види реклама за превръзки и сменя програмата, нищо че се бъзикаме за това :smt005 :lol: пък и никой по-добре от мен неможе да прецени аз с кои превръзки се чувствам най-удобно и сигурно

mademoiselle_de_Soleil
07-03-2007, 06:00
На мен, все още, ми е неудобно да кажа на баща си, че използвам тампони, та чат-пат като се случи, събирам си пари и си купувам...
hahahahahha i az taka, po princip mama mi kupuva prevruzki, ama nali po4nax tamponi da polzvam, a tq e protiv :smt011 ta .... sega imam 3-4 paketa prevryzki v 6kafa, a si polzvam tamponi :smt005

VerryBerry
07-03-2007, 08:45
mi sama si kupuvam,ili ako nqmam vazmojnost-maika

rali4ka91
07-03-2007, 09:32
Попринцип сама си ги купувам, понякога мама.Не информирам тате кога ми е дошло, ама той сам разбира по настроенията ми :smt005

etka
07-03-2007, 10:17
hihi. mn e tupo da te e sram da si kupi6 prevruzki/tamponi. ne 4e mene ne me be6e purvite 2-3 puti, ama mina dosta vreme ot togava :D a ina4e tuka prevruzkite gi kupuva na koqto purva i doide - ili sestra mi, ili mama, ili az. no kato cqlo i tate e kupuval - na nego ne mu e problem i ne mu puka. daje zapomni kvi haresvame i vednuj ni obqsnqva 4e nqmali s 4 kap4ici miri6e6ti, za tva zel s 4 kap4ici nemiri6e6ti :-D :D :smt005 :smt005 :smt005 :D :-D

ProstoAz
07-03-2007, 11:49
Хахаха!

И аз тампони сама си купувам, но за превръзки разкарвам баща ми, защото мене обикновенно ме мързи да отида. :lol: Само че напоследък той нещо ми недоволства, че го гледали странно и т.н., та се налага вече за всичко сама да си ходя. :lol:

Boot
07-03-2007, 12:07
Да да да. Те бащите ви не знаят, че имате менструация!! Ебати глупавото. Какво толкова има да му кажеш?
На мен баща ми ми е купувал като на мен ми е лошо. Случва се, по дяволите. голямата раута, едните дамски превръзки/тампони
](*,)

N0_feAR
07-03-2007, 14:42
А аз баща ми хич не го светвам кога съм или не съм в цикъл :-D като ми дойде казвам на майка ми "дойде ми" и тя купува, ако ли не аз си ходя. Но не мисля, че е срамно да разкараш и баща си за превръзки или тампони...просто на мен ми е неудобно и не го и правя, незнам за другите. Както казаха преди мен "ще кажеш, че бащите ви незнаят че имате мензис"

AliceSw
07-03-2007, 17:51
оффффф, само глупости - бахти, нормално е да си купувате превръзки, ако сте жена!!! и никой няма да си помисли, че баща ви купува тези превръзки за себе си - дори продавачката в кварталното магазинче не е толкова глупава!!!

иначе - както дойде т.е. който е отишъл до магазина през деня

koalka
07-03-2007, 18:51
Казвам на майка ми да ми купи.

maroon
07-03-2007, 19:07
basi kak moje da vi e sram ot tva
samo 1 pyt nqma6e kak da si kupq i pratih brat mi (be6e 10klas togava), a toi ot sram v magazina kazal mn tiho "edni always jylti", a prodava4kata mu dala Olips jylti - ob6to vzeto dosta typ vypros, dori predi da mi doide az kupuvah da mama, a na ba6ta mi mu kazvam - "trqbvat mi pari za damski raboti"(vypreki, 4e nikoga ne ostavam s po-malko ot 30lv v sebe si, ama za da ne gi har4a, a i ot 3 godini ne izp prevryzki i mama nqma kak da mi kupi tamponi), toi mi dava i estestveno ne zadava vyprosi :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D leko kat reklama stana http://apteka.armshops.com/images/drugs/AllwaysUltraLightN10.jpg http://images.ciao.com/ies/images/products/normal/656/Tampax_Compak_Fresh__723656.jpg

MaRiNkA_16
07-04-2007, 15:56
hm ami na6iq mi ostava vseki den pari i az posle my kazvam kvo sum pazarila......taka 4e nqmame problem puk i toi e na rabota nqma kak da ide da mi vzeme.

Allthatshewant
07-04-2007, 16:13
По принцип гледам като ми дойде да си имам вкъщи .. не да ходя да си вземам в последния момент.. но никога не съм се притеснявала от това да си купувам и т.н. майка ми също ми купува като я помоля .. а колкото до баща ми на него само му искам пари и ходя да си купувам :P

07-05-2007, 11:49
mi az molq maika mi ak otq ne moje a otivam i si kupyvam a ba6ta mi izb6to neznae

07-05-2007, 14:39
винаги има превръъзки в нас. обикновено зимаме от Метро 2 пакета и не се налага да искам от баща ми пари за превръзки

lips of an angel
07-05-2007, 17:06
we men vob6te ne me e sram az hoda da si kupuvam ot supera do nas maika mi ne mi e kupuvala prevruzki a ba6ta mi samo kat mi doide za 1 put

sladkotoy
10-02-2011, 15:19
Predi karax po-golqmata mi sestra kato minava pokrai aptekata da mi kypyva :grin:

LoveHurT
10-02-2011, 15:22
от 2007 :shock: ??
някои явно се чудят какво да правят..

Phonique
10-02-2011, 15:36
Момичето е искало пари,не кара баща си да и купува.Иначе аз си ги купувам сама,винаги имам пари в себе си...е веднъж се наложи бащата да ми купи,но.... :D

SunT
10-02-2011, 15:46
sladkotoy откъде ги изравяш тия стари теми? :? Престани вече.

cookie_master
10-02-2011, 15:59
sladkotoy откъде ги изравяш тия стари теми? :? Престани вече.+1

Djuff
10-02-2011, 16:28
Мама ми ги копува, тате го е срам. :D

kittenella
10-02-2011, 16:30
Мен също ме е малко срам да говоря с майка си, но като се реша й казвам:Сега ще те питам нещо, но няма да те гледам! и така...:D :D :D Хора да ви питам мини тампоните могат ли да се използват от хора без сексуален опит?Мерси предварително

Hilary_
10-02-2011, 16:38
Винаги аз съм си ги купувала. Не мога да си представя да причиня това на баща ми! :shock:

neeDaBosS
10-02-2011, 16:38
Темата е стара,хора .