PDA

View Full Version : Снощи инструментът не се вдигна... :(



Izlagaciq
06-30-2007, 08:48
Снощи трябваше да стане една работа ама инструментът не стана.Направо умрях от срам :( Мадамата си я биваше, всичко трябваше да е идеално, но...
Сега ми е супер криво и тъпо. Даже си мисля, че и следващия път може да стане някаква измама. (дано да не става повече)
Преди това бях пил ама в умерено количество, но през деня имах физическа работа и бях изморен, възможно ли е да е от това... ?
Някакви съвети и начини за преодоляване на срама ще са ми от полза, мерси! :)

n1ght_shadow
06-30-2007, 08:52
zaredi fizi4eskata rabota e ... sledva6tiq put ne sa natovarvai tolkos ;)

oTPoBHa
06-30-2007, 09:25
хехе споко пич 9174973493795% няяш никфи проблеми според мене мадамата е била неква леко недъгава :smt004

`Death`Whore``
06-30-2007, 09:28
Нормално е, щом си бил много уморен. Аз така все се дърпах на мъжа, защото бях зверски уморена...

Izlagaciq
06-30-2007, 10:06
Мадамата си беше супер, а аз се изложих като кифладжия :( Потънах в земята от срам. Другия път (ако изобщо има такъв) ще ми е супер гадно като знам какво стана 1-вия път и да не вземе да се повтори.
А чикийте да не би и те да имат вина...

jjjjjj6363
06-30-2007, 11:31
ima shnas da e ot 4ikiite shtoto , masturbiraneo sazdava v sunanieto edin vutreshen komfort ,nali mojesh da napravish si4ko da si s gashti bez gashti gol s bluza i sqkvi tam neshta i kato si praish 4ikii si si sam gospodar i kogato doide nqkoi v slu4eq gotinata madama tq naroshava tvoeto carstva i neshtata otivat na kino no tova se slu4va smao pri nqkoi 4ikiite pre4at smao pri mngoo mlaka 4ast ot majete apuk i tis i bil umoren ,neznaesh kak ti deistva alkohola moje da ti deistva taka 4e da ti spada nqma mqsto za pritensenie ako pitash mene i na mene m se e slu4valo da ne mi stava tamun 2-3 puti am mi e prez kura samo bez pritesneniq sledvashtiq put
nemisli 4e shte pravish sex nemisli sega dali sht emi stane , dano da ne se izloja pak shtoto kao si gi mislish tezi raboti garantiram ti 4e shte se poftori gafa pak

belerofone
06-30-2007, 11:53
Umora+piene=uvisvane

Ne se umorqvai ....apzi si silite tq da te umori i ne pii predi sex....dori da darji6 na alkohol vliqe....

Good Luck

Izlagaciq
06-30-2007, 11:59
Еми до сега не ми се беше случвало ама май нещата са се насъбрали и са дали ефект. Ще гледам да не мисля за случилото се ама това беше голям удър за мъжкото ми достойнство :)
Инструментът че стана стана ама не беше достатъчно :(

vesuuu
06-30-2007, 12:08
умора+чикиии+алкохол ---> аз незнам направо как си вървял ... камоли за секс да мислиш ](*,)

Izlagaciq
06-30-2007, 12:31
умора+чикиии+алкохол ---> аз незнам направо как си вървял ... камоли за секс да мислиш ](*,)
Дано да е от това, ще си взема забележка! 10х! Да мине малко време за да може и самочувствието да се оправи...

WaKo
06-30-2007, 14:07
Спокойно бе пич - то не стана да бъхтиш цял ден, да удариш 2 чикии, после да се напиеш и накрая да искаш да стане + като добавим малкия спек от това, че все пак си с ново момиче и ето ти го резултата. Няма какво да се шашкаш толкова. Просто друг път избягвай тая комбинация - ако знаеш, че ще има секс скоро - просто 2-3 не си прави чикия и да видиш после как не можеш да го свалиш :) А и за алкохола си е казано : Увеличава желанието, но намалява възможностите - така че алкохол и секс не се връзват много нещата

Izlagaciq
06-30-2007, 16:25
Не знам дали на вас ви се е случвало ама чувството е отвратително. Само за миг като се сетя и ми идва да си резна главата. Това психическата болка е голямо нещо. :(

oTPoBHa
06-30-2007, 16:34
ее стига ве.. ако съм на мястото на мацката на мен лично би ми станало някво миличко.. ще си кажа ехей той какъв е сладък не е могъл да го вдигне пхаха еми кво от тфа не е някъв дет само затфа си мисли и ей такива неща . . деазнам ама би ме изкефило лично мен :-D

Izlagaciq
06-30-2007, 16:45
oTPoBHa => дано и тя да си е помислила така, но доста се съмнявам да е така :)

WaKo
06-30-2007, 17:03
Абе човек не се спичай - жените изобщо не го приемат толкова трагично, колкото мъжете, дори както каза мацката по-нагоре - в повечето случаи не им пука особено

П.С. Да ми е честит хилядния пост :D

Izlagaciq
06-30-2007, 22:48
А случайно има ли някакви хитринки с които може да се измъкне човек от такава ситуация? Или ако е писано да не се вдигне няма да се вдигне...

06-30-2007, 23:21
ей изобщо да не ти пука и мене ми се е случвало (в сми на приятеля ми). От алкохол, умора и амфети примерно.. ма мене се 1 изобщо не ми пука и не му се сърдя или присмивам, щото все пак на всяки му се случва да е уморен и да не му е до тва. макар че тая ако е някоя овца ш има да разправя на целия свят ...зависи

ODB36
06-30-2007, 23:30
споко пич и на мен ми се е случвало,за тва вече като съм с момиче не пия!Да не ти пука толко,като си лягате просто не мисли дали ще ти стане или не а просто се съсредоточи по любовната игра и няма да има проблем само не мисли за хуя :D аиде успех

Izlagaciq
07-01-2007, 07:19
10x all ! ! !

krem4et0
07-01-2007, 07:56
С последния пост на автора считам темата за приключена!