PDA

View Full Version : Има ли някой???!??!?



Very__SAD`f
06-30-2007, 14:11
Има ли изобщо някой,който е успял да се отърве от акнето???Моля ви ако има такива кажете по какъв начин успяхте!!!Това ми е един огромен комплекс!!Вие какво изпшолзвахте???Вече не обичам да се гледам в огледалото,защото не мога да се понасям вече,наистина!!!Тези пъпки ми съсипаха живота ;( ;( ;(

Mariolcheto
06-30-2007, 15:56
Spokoino,ne se pritesnqvai mnogo hora imat akne :wink: nai dobre trqbva da ide6 v apteka i da pita6 za nqkakav krem koito premahva akneto ne moje da nqma takav....a ako nqma pone se opitai da nameri6 izbelva6t krem za da ne si li4at pupkite :!: Akneto e ne6to normalno to e kojno zabolqvane koeto se razviva v porite na kojata okolo kosmenite folikuli i jlezite,koito proizvejdat maznini.Obiknoveno mazninata izliza navun prez folikulite na kosuma ili porite na povurnosta na kojata.Kogato mastniqt sekret se uveli4i,toi moje da se kombinira s murtvite kojni kletki vav folikulite i da zapu6i porite.Tova zapu6vane pozvolqva razvivaneto na bakterii,pri4inqva6ti akne.Polu4enoto za4ervqvane i poduvane ozna4ava,4e se e obrazuvala pupka. =;

Mariolcheto
06-30-2007, 16:01
Mejdudrugoto e dobre da se posuvetvash sas semeiniq lekar :P samo toi moje da ti kaje kakvi produkti da izpolzva6 za premahvaneto na pupkite :!:

sweety21
07-01-2007, 21:39
v edna dr tema pisax probvai DALACIN T za edna sedmica vs pupki iz4eznaxa na ni6to dr ne vqrvam v aptekata moje da go nameri6 10 lv

krasivata_luvica
07-01-2007, 22:11
Има ли изобщо някой,който е успял да се отърве от акнето???Моля ви ако има такива кажете по какъв начин успяхте!!!Това ми е един огромен комплекс!!Вие какво изпшолзвахте???Вече не обичам да се гледам в огледалото,защото не мога да се понасям вече,наистина!!!Тези пъпки ми съсипаха живота ;( ;( ;(


LEPTEM KOLEKCIQTA :roll: :lol: :lol: :wink:

07-02-2007, 06:19
почни да ходиш на козметик и тя ще ти даде нейти продукти против акне,аз вече хода може би година на козметик и ползвам продуктите който тя ми каза и лицето ми е чисто 14 г съм

zaiobaio
07-02-2007, 07:14
мен Зинерит напълно ме оправи за около 5-6 месеца.

Котарана
07-02-2007, 07:20
Ами не съм пробвала с никакви козметични продукти.Обаче в продължение на 1-2 месеца пих бирена мая.И наистина ми се изчисти лицето доста, дори имаше периоди, в които нямах никакви пъпки.Обаче незнам какво си внуших, че малко съм напълняла и веднага спрях с бирената мая.И сега отново ми се появиха малко пъпки ама вече наистина ми писна от тях и ги оставям..:)