PDA

View Full Version : някой с когото да споделя?



karito_vr
06-30-2007, 15:07
защо вси4ки те зарязват когато не им харесваш?носи се във въздуха виждат 4е не си техен тип и буум изгонена си.
здравейте казвам се карина(на италиански зна4и усмивка,но ве4е усмивка не ми подхожда много).така ето и моята история
дойдох да у4а тук в малта(бивша колония на англия)за да съм заедно с баща ми,който работи тук.Първият път когато отидох в у4или6е се 4увствах ужасно.знаех 4е вси4ки тук говорят английски(нали са колония на англия)само аз не говорех много добре.после ме поканиха в групата на англи4анките и 4ужденците стоях там цялата година.тази група беше единствената с хора който бяха свестни.още от на4алото разбрах 4е англи4анките не ме искат(в групата ме покани едно друго моми4е).в на4алото бях уплашена да говоря за6ото знаех 4е 6е збъркам с не6о и после 6е ми се подиграват.после след около половин година там без да говоря по4ти ни6о ве4е бях нау4ила езика,но тогава разбрах 4е не е било от езика.сякаш съм изплашена да говоря.от някого или от нещо незнам.няколко седмици преди края на годината те бяха седнали на една пейка,аз отидох да им предложа шоколад,а лидерката ми каза разкарай се карина.аз се разкарах без да казвам ни6о.после стоях отстрани,а все пове4е хора от групата идваха докато не се събраха вси4ки.една англи4анка извади едно лист4е и всеки написа не6о там,аз стоях и гледах.моми4ето,което ме покани в групата гледаше към мен тъжно,аз се опитвах да се усмихна,но не ставаше.после тя дойде да говори с мен и по4на да ме пита дали съм щастлива в групата,а аз и казах не.тя ми обясни 4е ако искам съм свободна да напусна и си отиде.след като звънеца би.англи4анката която извади лист4ето доти4а при мен а две други моми4ета от групата бяха весели.тя ми каза 4е са гласували и пове4ето от групата искат да напусна.с сълзи на о4ите погледнах напред и продължих а тя си отиде.някои хора от групата бяха най-важните в живота ми,но явно аз не бях в техния.исках да искреща,но пак ме беше страх,иска да им кажа 4е не ме познават,но ме беше страх.и не разбрах като искаха да знаят нещо за мен защо не ме попитаха?аз знам отговора-не ги интересувах,искаха просто да ме разкарат за да не им пре4а на групата.от три седмици всяко между4асие съм сама,никой не идва да говори с мен всеки си е в групата освен мен.
хора ако имате идея как да се върна в тази група следващата година заради хората,които уважавам там,след като никой не се е връщал обратно(не съм първата изгонена или напуснала)пишете моля ви.а ако някой има идея как да просто да забравя за това поне лятото ще съм много благодарна.

karito_vr
06-30-2007, 15:10
и търся просто някой който да ме разбера.тук съм само днес и утре и най-рано мога да пи6а след това във сряда.мерси много на вси4ки предварително.

SW_madi
06-30-2007, 15:18
hmm mnogo kofti situaciq :? :arrow: ako im ima6 telefonite na tezi hora ,na koito darji6 ot grupata,svarji se s tqh prez vakancqta,pogovori s tqh!opitai se da si tarsi6 priqteli i v kavartala si,ne samo v u4ili6e,trqbva da se otpusne6 malko, naistina e trudno e da si na novo mqsto amo li puk i v dr darjava....jelaqti uspeh :wink: :P

karito_vr
06-30-2007, 15:22
мерси много,но утре заминавам и през лятото ще съм в бг.просто искам да им кажа 4е не ме познават такава каквато съм.

SW_madi
06-30-2007, 15:29
mi togava im vzemi skypovete ,ako imat takiva....taka sa6o moje6 da podarja6 vrazka s tqh :P

karito_vr
06-30-2007, 15:43
оки.мерси много

SW_madi
06-30-2007, 15:44
:wink:

asi_basi
06-30-2007, 16:07
Sorry ama ti na kolko si ? Tva s grupi4kite i list4etata e super lape6ko i to4no nqkakvi v yr.78/yr.8 bi go napravil, e pone tuk v London kadeto jiveq i u4a. Vij mili4ka, o6te parviq mi u4eben den tuk v London bqh leko upla6ena, neznaeh nito neznaeh kade otivam, neznaeh i NIKOI, a ezika..sama se dose6ta6 4e i az kato teb ni6to neznaeh, samo znaeh da kazvam kak se kazvam na kolko sam ot kade sam i takiva lesnotii. Be6e i parviq u4eben den, parviqt ni 4as be6e pri klasnata, predstavi me pred vsi4ki v klasa, sled koeto v parvoto mejdu4asie koeto imahme 2 momi4eta doti4aha do men i me zagovoriha kazaha 4e sa ot moq klas neznam si kvo i takam e vzeha s tqh (dobre 4e bqhme padnali v ednakvi klasove po razli4nite predmeti) i mi pokazaha koe kade e, spriqtelihme se..i sega sled 4-5 godini sme nai dobri priqtelki...A znae6 li, te i dvete ne sa angli4anki, prosto me vidqli 4e sam sami4ka i obikalqm i sa mi vlezli v polojenieto 4e sam nova i neznam ezika, blagodarna sam im za vsi4ko! A tapite angli4anki samo znaeha da mi se podigravat, kogato me pitaha ne6to i az ne gi razbirah i mi se smeeha, neznae6 kakvo mi be6e, mrazeh vsqka sutrin kogato stane vreme da sloja tapata uniforma i da ida na u4ili6te, i ako nqkoq ot moite priqtelki gi nqma6e...bqh sami4ka kato teb, dobre 4e posle doide i 1 ruskinq v grupi4kata ni i stanahme 4etiri :). Spored men ostavi tezi angli4anki, i idi si pogovori s tezi ot grupi4kata na koito kaza 4e darji6 i iska6 da si priqtelka s tqh, poogledai se za nqkoe drugo momi4e koeto e sami4ko kato teb zagovori go...prosto se ogledai i sam sigurna 4e 6te ima nameri6 dosta stoinostni hora v u4ili6teto ti i 6te svikne6. Az sled okolo 5-6 meseca ve4e bqh po-dobre i se spriqtelqvah i s drugi hora i do kraq na parvata mi u4ebna godina v London bqh sviknala napalno s mnogo dobri i stoinostni hora za priqteli :). Uspeh ! :)

karito_vr
06-30-2007, 16:13
мерси да се надяваме 4е някой 6е говори с мен.на 13 съм.

asi_basi
06-30-2007, 16:19
мерси да се надяваме 4е някой 6е говори с мен.на 13 съм.

Ehee eto za6to sa se darjali taka, tuk angli4ankkite sa takiva naduti osobeno na tazi vazrastt...Ne im pozvolqvai taka da te sasipvat... Vijdam kak kato pootrasnat i se promenqt....Spoko 6te si nameri6 priqteli :) Priqtno prekarvane v Bg, btw :)

sladko_momi4e
06-30-2007, 16:27
mi da ti kaja az na sqka 1 godina smenqm u4ili6te taka4e znam kak se 4ustva6!znam 4e e gadno d asi nameri6 priqteli i taka natatak dokato ne si nameri6 mqastoto!nop tova koto trea da znae6 4e nqkoi grupi4ki postavqt novodo6li t eim v malak taka da se kaje ``test``!osobeno tuk kadeto sam toest v kanada!trea da si tvarda s tex ne da gi slu6a6!toest ako ti kajat maxai se ot grupata ni --ti im kaji-``6te s emaxna no zapomnete4e skoro 6te me potarsi te pak``!tova skoro moje da e sled godina ili daje polovin godinas,no tezi xora ot grupi4kata koito sa darjali na teb ne samokato l;i4nost a kato nova priqtelka te sas sigurnost 6te se varnat pri teb!
moje6 da napravi6 edno parti u vas i da im predloji6 da doidat!tezi koito doidat sa ti priqteli a tezi koito ne znae4i ne sa mn darjali na teb i em bilo se taq dali si v grupata ili ne!
ima3 vida momi4eta:
1.tezi koito darjat na teb sa vinagi na parvo mqsto!
2.tezi koito ne dargt koi znae kolko na teb no pak im e priqtno ot vreme a vreme da si pogovorqt steb!
3.tezi koito te``mrazqt``!toest ne iskat da imat ni6to ob6to s teb!
az sa imam samo 5 prietqlki na koito darja i sme nerazdelni!se e dno nakakav magnit ima mejdu nas!
ima drugi s koito druja no ne sa mi nai dobrite drujki no pak mi e priqtno ot vreme na veme da si pobabrim!
i s tezi koito ne druja v nakakav slu4ai!!!
tai 4 eako sam ti pomognala -nqma za6to,, ako ne sam ti sorry!!!
good luck! :wink:

karito_vr
06-30-2007, 16:45
хе-хе мерси на вси4ки които писаха.малко поуспокоих се.наистина ми е гадно да замина за цяло лято без да им кажа 4е не ме познават въобще.мерси пак

06-30-2007, 19:25
Само аз ли не схващам- какви са тея групи?! И да гласуват дали да те гонят :shock: с листчета 8-[ Не разбирам. Да не би класа да си е разделен на няколко групички от по няколко човека? Защо не се 'преместиш' в друга? А не можеш ли да останеш приятелка с хората, за които казваш, че са важни за теб, макар и да не си в групата им? :-s
Освен тва, можеш да си намериш приятели и извън училището ти.(Иначе бях в Малта това лято и се чудя как издържах на нечовешката горещина, не ти завиждам:/ )

06-30-2007, 19:40
мерси да се надяваме 4е някой 6е говори с мен.на 13 съм.

Ehee eto za6to sa se darjali taka, tuk angli4ankkite sa takiva naduti osobeno na tazi vazrastt...Ne im pozvolqvai taka da te sasipvat... Vijdam kak kato pootrasnat i se promenqt....Spoko 6te si nameri6 priqteli :) Priqtno prekarvane v Bg, btw :)
Аз пък мога да ви кажа, че в моя клас в България от 1 до 6 нямаше такива трупови измишльотини, всеки беше популярен. От 7 до 12 обаче имаше, което не би трябвало да е така, но свинете в 7-12 клас бяха много прости.

07-01-2007, 06:21
тук приятелки са ти тези само в групата.познаваш и други,но не говориш много с тях и в междучасия стоиш само с твойта група.това е много заплетено знам,но няма дори в класа понякога се карат и този клас не е обединен като приятели само като познати.и тук няма човек,който да не е в група(освен мен).

sherry
07-01-2007, 08:46
Мила, покажи им, че не могат да си играят с тебе. Недей да се натъжаваш и да скланяш глава, а напротив. Дръж се достойно, говори повече, тези, които държат на теб, пак ще те потърсят.

Тая лидерка не е с нищо повече от теб, явно просто не те е искала, защото се е чувствала застрашена от теб, искала е тя да е в центъра на вниманието, тя да диктува правилата. Горе главата и да не ти пука :D

free_cool_GirL
07-01-2007, 09:46
uf mn gadna situaciq...spored men naistina nedei se predava i imai nqkvo samo4uvstvie se pak moje da si sama "mi kvo p1k men taka mi e dobre"
mainata im ne sa te iskali mi te gubqt...ha ne me iskat em 6e kaje6 4e ti ne gi iska6,sledva6tata godina nedei da b1de6 taka t1jna b1di "6tatsliva"pred tqh naistian ideqta za parti e dobra :wink: slu6ai si muzika prez mejdu4asiqta....qj ne6ty...ne zn dali ima biblioteka moje i tam da hodi6 :-k ama ne e za predpo4itane....p1k i gore glavata tva e period v jivota ti i az go prejivqh i s1m si v BG i s1m 2 godini zaedno s teq hora i pak go prejivqh...posle vs se opravq b1di sigurna...sq pak sme priqtelki...radvai se na nqkvi malki ne6ta....pravi tova koeto nai mn obi4a6 da pravi6...prosto si jivei p1lnocenno ne e kraq na sveta,zaradi nqkvi ligavi lapeta da se 4uvstva6 taka ne e dobre...p1k i za6to ne si nameri6 nqkoi fr ot drugite klasove...smis1l az napravih taka....se 6te ima nqkoi koito da ti dopadne i da e sam...p1k i da ne e sam..ne pre4i
nameri nqkva druga grupi4ka...spored men p1rvo ti si b1di 6tastliva ve4e si nau4ila dolu gore ezika mi hodi v grada nqk1de na fitnes...izmisli ne6ty da se zabavlqva6...i uspeh gore glavata jivota e hubav moje da sre6ne6 i lubovta abe nqma smis1l da se tormozi6 taka povqrvai mi 6te go prejivee6

karito_vr
10-03-2007, 17:35
Благодаря на вси4ки,които писаха.Новата година запо4на и имам две нови приятелки.Всъщност едната бе6е в групата.Само 4е проблема е 4е другата ми каза 4е иска да бъде в тяхната група.Аз не искам да и го казвам,но съм сигурна 4е 6е я отхвърлят.Тази година много завиждат 4е намерих по-нормални хора не наперени патки като тях.
Карина