PDA

View Full Version : I die a little more



unnamed feeling
06-30-2007, 18:28
Zdraveite.Iskam samo da kaja kakvo me mu4i.Zna4i po cql den sum vku6ti i ni6to ne pravq, nqma s kogo da izlqza navun i nqma s kogo da si kaja ne6to.Vseki den sum sam i se poburkvam.Vse edno ne se vpisvam v sveta, ne moga da ob6uvam, nqmam jelanie za ni6to, 4uvstvam apatiq kum vsi4ko, skukata me vkarva v nqkakva gadna dupka ot koqto ne moga da izlqza sam, i iskam da mi pomogne nqkoi, no nqma koi.Zapo4vam da jiveq v razli4en i izoliran svqt.Zapo4vam da mislq pisimisti4no v situaciite i problemite.Ne moga da se usmihvam ve4e za6toto nqma za kakvo da se smeq.Mislq si 4e sum nevidim v ob6testvoto.Napravo me e strah ot samiq sebe si, vse e dno ima dvama v mene.Ne moga da si subera mislite.Iskam da si pomogna sam no ve4e ot kolko vreme se mu4a i ne moga i ne moga.Bahti ni6to ne sum vidql ot jivota ina4e se depresiram i samouni6tojavam ot rano bez pri4ini.. Znam 4e ne vi puka no nqkoi slu4aino ako iska da spodeli ne6to da go napravi

sWeEt_SeEd
06-30-2007, 18:33
Ми, 'впиши' се някак.Ако ти сам не си помогнеш, тука никой няма да го направи, намери неща за които да се усмихваш.Толкова ли нямаш и 1 приятел...странно. Просто преодолей шибаната депресия докато е време, защото след това става още по-трудно, не искаш да останеш самотник за цял живот, нали така? Воля и малко позитивизъм ти тряа , аре :smt006

eXtrem3-g1rl
06-30-2007, 18:49
Като си седиш вкъщи по цял ден и няма какво да правиш, излез с някой приятел или познат (едва ли нямаш такива), колкото да си разнообразиш ежедневието и да се забавляваш по някакъв начин. Прекалено е рано, както казваш, да изпадаш в някакви състояния, подобни на депресии. Изясни си какво искаш и си го постави за цел, която да се стремиш да постигнеш..

SweetBunny
06-30-2007, 20:17
[i] Никой няма да дойде при теб и да ти кажи "Здравей не се познаваме , ама ме кефиш, искам да излизам с теб, за да ти е весело" :shock: просто ако ти не си помогнеш, няма кой друг! Спри да се самосъжеляваш и да търсиш съжеление. Така се оплакваш, сякаш си осъкатен и не можеш да излезеш. А ако беше така а? Виждаш ли, че може и по-лошо! Тогава щеше да искаш да се забавляваш, но нямаше да можеш!
Стани малко по-настойчив, не бъди толкова плах и така по-лесно ще си намериш яки приятели. И добий самочувствие.
Нужно ти е :) [/u]

bungle
06-30-2007, 20:23
Свали си да гледаш Naruto. Идеално запълва времето. :)

http://free.bol.bg/vegetto/Naruto/Series/

Субтитри има в http://subs.unacs.bg/ ;)

Boot
06-30-2007, 20:32
И слушаш Металика? Яко.

been here before :)